Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
5. lis 2012

@blondynka400
tak dovolená v práci schválená
út,st,čtvrtek
no mám toho dost
flákat se nebudu 🙂
potřebuji si zařídit trvalé bydliště,Op
sociálku dávky,aby mě je posílaly jinam
kadeřnici,školku pro kikču,abych do tý práce mohla nastoupit
a na pohovor,myslím,že je toho dost
a koupit si nové oblečky,na to se těším nejvíce 😉

matava
25. lis 2012

ahoooj, nejkae zpravy o blondy? :o)) ja jsem od patka na neschopence v ramci prechodu z konce rodicaku s vojtou na materskou s novym micem.. resp. jsem mela byt na neschopence uz od toho leta, ale kvuli penezum jsem to tak nechtela nehlede na to, ze neni prijemny byt omezena vychazkami..i tak to musim ted zkosunout az nekdy do poloviny ledna...co u vas noveho? uz pecete, .o))
prosim o hlas tady cislo 8: http://www.strollering.cz/galerie/souteze
legenda k fotce :o)) Mladou frontu co odebíráme 2x tydne. Tak si z nás asi vzal příklad. Minuly týden místo řádění s auty jsem slyšela jen žvatlání z pokojicku tak jsem nakoukla a on si predcital. Tak jsem šla rychle pro foťák a pak uz mě zmercil

blondynka400
6. pro 2012

@matava já nenasala, sorry
Já už mám dávno po , je to 3 týdny a kousek 😀 Všechno nakonec proběhlo ok. Přirozenej porod je o moc lepší než vyvolání 🙂

luciasek001
6. pro 2012

@blondynka400 Takže už dvojnásobná maminka? Tak to moc gratuluji. A jak to dopadlo? Nějakou fotku by to chtělo. At jste zdravé 🙂

blondynka400
10. pro 2012

@luciasek001 no jo,je to tak 😎 Dopadlo to v pohodě, tentokrát úplně přirozený porod 🙂 A co ty? Co nového?

luciasek001
11. pro 2012

@blondynka400 Tak to moc blahopřeju. A jak se jmenuje mimčo? 🙂
U nás nic moc nového. Malej chodí úspěšně do školky. Já od října lehce pracuju. Trochu se připravujeme na ty vánoce a jinak pohoda a klídek. Takže takový standard.

blondynka400
12. pro 2012

@luciasek001 jméno máš v ip.
A co jsi naknoec vybrala za školku? Tak to je dobře, že standart. A proč jenom trošku pracuješ? 😕 Já taky trošku pracuju, něco jsem si nechala a zatím se dá...

luciasek001
12. pro 2012

@blondynka400 Pěkné jméno🙂
Chci si užít ještě volné a klidné vánoce. Fíla to letos konečně vnímá. Tak je to fajn. Od ledna do 100% pracovního nasazení. Pak toho volna moc nebude.
Nakonec v Malešicích soukromou. A příští jaro zkusíme další zápis snad se někam konečně dostane. Je to docela síla. Fílovi se tam moc líbí, nechce spíš domu. Zítra mají ježíška tak se těší.
A co u vás školka. A jak Anička bere ségru?

blondynka400
12. pro 2012

@luciasek001 myslíš že minulý rok o 10 nevnímali? 😕 V Malešicích? Kde tam? 😀 Nemáš to daleko?
U nás školka absolutní pohoda, někdy od konce října tam i spí, i mi ráno tenkrát udělala svénu, že nechce po obědě domů, že tam chce spát... Včera jsem jí třeba do školky nedala a prý příště takhle ne, že chce alepsoň dopoledne do školky, pak si jí mám vyzvednou a můžeme pokračovat dál 😝 Prý má tedy učitelky taky ráda 😀 Hlavně oni se jim fakt věnují, hodně chodí ven a jak je ve třídě i s předškolákama, dost se toho naučí... Na státní školku je tahle fakt dobrá, když to tak občas porovnám, co slyším z ostatních...
A ségru, no ona jí má strašně ráda, večně se na ní ptá, pomáhá, Takže na první pohled problém není, bohužel tam ale je skrytá žárlivost a občas je to s ní těžké, ale zlepšuje se to 🙂

luciasek001
12. pro 2012

@blondynka400 Loni to tolik neprožíval jako letos. Docela překvapil. Takže se na vánoce těšíme.
Chodí do Tymišáčka. Mám to blízko z práce, takže tohle nám vyhovuje. Celkem je to fajn. Spal tam jednou a to se mu nelíbilo. Na spaní po obědě neni zvyklý tak nevim kdy tomu opět přijde na chut. Jinak většinou jde po obědě domu, babička docela funguje tak se spolu střídáme když nejsem v práci. Tady jsou taky učitelky fajn. Nemůžu si stěžovat.
Určitě to Anička překoná a bude pak pomáhat a ségru opečovávat 🙂

lenerka
20. pro 2012

@blondynka400

velká gratulace k dceři 🙂
budete mít krásný vánoce 🙂

blondynka400
21. pro 2012

@luciasek001 nevím proč, ale mě přišlo, že loni to prožívala víc. Teď se jako těší, to jo, ale jak má spoustu zájmů, tohle už není to hlavní....
Tak ať to od ledna vyjde, když pojedete na hlavní 😉 Ať se m i tam spaní líbí.... Ale on nemusí spát ne? Stgačí když si lehne...
@lenerka co ty, co nového?

luciasek001
21. pro 2012

@blondynka400 jenže i ležení je u nás problém. Doma normálně nespí tak je to pro něj nezvyk. Ale jde asi o to aby si navykl trochu odpočívat, protože i po půl dni je vyřízenej.

blondynka400
21. pro 2012

@luciasek001 tak u nás se spí i doma. Když vyjímečně nespí (ve školce mají divadlo), večer je s ní k nevydržení... Ale podle mne ten odpočinek (alespoň si lehnout) ještě potřebují. Obzvlášť v té školce, tam mi přeci jenom přijde, že se "naběhají" víc než doma...

lenerka
21. pro 2012

ahoj holky

koukám,že češíte spaní přes den
tak u nás se nespí ☹ už dlouho
Kačka je předškolák, takže ta už ve školce nemusí, ale občas se musí natáhnout na lůžko a poslouchat pohádku
čtenou nebo mluvené slovo
a Kikča????
ta vždy usne jen v autě, ale i když usne na půl hodinky, tak chodí spát okolo 22h, a to je pro nás něco hroznýho
Kačka potřebuje být už okolo 20h v posteli a odpočívat a Kikča jí ruší
to jsou ty společné pokojíky no
4KK je prostě malý 😀

jinak Kikča chodí jen občas na 3h do soukromý školky
s prací nic nového
něco možná bude, ale až od února
uvidíme no
hlavně kolik mě nabídnou peněz, aby se mě to vyplatilo, když budu platit tu soukromou školku ☹
do státní jdeme k zápisu až v dubnu

teď spíše řešíme školu Kačky
je děsně moc prvňáků
asi jich bude ve třídě 30 a asi 5tříd
to je šílenýýýýýýýý
snad Kačce učení půjde
v únoru máme zápis uf

jinak ještě trošku uklízím, aby se u nás ježíškovi líbilo 😀 😀 😀 😀
ale už to jde do finiše
jinak vše stejné

luciasek001
21. pro 2012

@blondynka400 tak určitě je školka pro ně zápřah, věčně ve střehu. Je to jiný než být jen doma. Ale on na to spaní nebo ležení ještě nepřišel. Tak snad časem to nějak vstřebá, že by to nebylo úplně od věci. To u nás se chodí spát okolo té 20.00 hodiny a už si tak nějak navykl, že je relativně v pohodě ikdyž nespí přes den.

luciasek001
21. pro 2012

@lenerka Taky se nenudíš co? Tak budu držet palce at práce klapne. A na co se chystáš?
Tak se spaním to máme podobně, u nás se taky usíná nejčastěji v autě a to je pak jedno kolik je hodin 🙂

blondynka400
22. pro 2012

@luciasek001 u nás naštěstí spí ráda... Večer je taky v posteli ve 20, tuhá je jak kdy, někdy je to 15 minut, někdy hodina. Ale usíná sama, její problém.. Ráno jí budím v 7 a věčně se jí nechce vstávat... 😖
Tak uvidíš, třeba se nechá strhnout davem. Znám dsot holek, co jim děti doma nespí a ve školce ano...
@lenerka tak když máte 4+kk.tak každá může mít svůj úokoj ne? 😕 Já tedy nejsem příznivcem oddělených pokojů, ale když by bylo nejhůř...
U vás je školka rozdělená dle věku? Tady už to mají dle "moderního způsobu" a jsou všichni dohromady, takže ležet-spát musí i předškoláci. A podle mne je to pro ně spíš dobře...
Ve 22 bych tedy netolerovala, to by měla holka smůlu
😝 😀
A 30 ve třídě je standart ne? To za nás bylo taky, co si pamatuju... Tolik jich je i ve školce... S tou školou jsou problémy, hold je rušili a teď je málo míst....
😖 A ne vždy ti dítě vemou tam kam chceš
😝

luciasek001
22. pro 2012

@blondynka400 Tak to u nás se vstáváním problém neni. Usíná taky sám. Ale spát po obědě ne a ne.... Třeba se nechá strhnout davem, uvidíme.

lenerka
22. pro 2012

@blondynka400

no holky mají společný pokoj cca 16m
my ložniči asi 12m
pracovna má jen 7m
ale až budou holky v pubertě, tak jim dáme jedný ložnici a druhý pracovnu a my ůjdeme do toho obřího 😀
i když uvidíme no
my se ségrou jsme byly spolu asi do 20 v pokojíku a nebyl problém
ono to nějak dopadne

u Kačky ve školce jsou rozdělený podle věku
a hlavně je super, že těm předškolákům se dost věnují
takže si myslím, že Kačka bude do první třídy dobře připravená 😉

manžel říkal, že jich bylo v první třídě 36 hrůza
chudák učitelka!!!!

luciasek001
24. pro 2012

Ženy, přejeme Vám všem a Vašim rodinkám krásné vánoční svátky, bohatého Ježíška a hlavně pohodku, klídek a zdraví 🙂 v Novém roce 2013
Mějte se krásně 🙂

lenerka
29. pro 2012

ahoj

tak vánoce máme za sebou 😉
ještě včera jsme rozbalovaly dárečky 😉
máme nějak hodně příbuzenstva
a Kačka rozbalovala ještě dneska
26.12. jí bylo 6let
děsně to uteklo a teď už nás čeká to horší období
škola, puberta povinnosti- hrůůůůůůza
já chci, aby zas byla tou malou holčičkou a né tak velkou slečnou

Kikča půjde k zápisu, ale moc šancí jí nedávám
dávají přednost 4letým dětem
takže s prací to asi taky nedopadne ☹ ☹ ☹

no to jsem zvědavá co nám ten Nový rok přinese

lenerka
29. pro 2012

holky přeju Vám hlavně hodně štěstí zdraví lásky a pohody v tom Novém roce 2013
a věřím, že si tady ještě pokecáme 😉 😉 😉

lenerka
12. únor 2013

ty jo kde jste všechny??????

tak včera jsme byly s Kikčou na 3leté prohlídce
tak máme 96cm
49 cm hlavu
a 16kg
macík náš
chodí 2x do týdne na dopoledne do soukromé školky
a od března tam bude chodit denně od 7 45h do 17h
já totiž od 1.3 nastupuji zpět do práce
pošta, ale jinam
jen jedna směna
zatím od 8-16h
až mě to pak půjde a zaběhnu se, tak budu chodit od 7-15h
abych stihla holky vyzvednout no
teď budou muset zafungovat babička sousedky prababička 😉
Kačka byla u zápisu do školy , tak snad nám jí vezmou
takže ještě od září učení a družina
já říkala, že chci rok 2013 vymazat 😀 😀 😀 😀

a co jinak u Vá kočky????
co miminka?

majule_j
12. únor 2013

Ahoj,
@lenerka tak M.má do tříleté prohlídky daleko,ale už má 102cm a 18kg 😀 😀 😀 netuším,po kom je taková vysoká.My jsme standartní s mužem 😀
fíha,to ti to uteklo což? už do práce... a kačka do školy... letí to šíleně rychle...
Já bych vymazala z roku 2013 jen ten porod, ostatní bych si nechala 😀

lenerka
12. únor 2013

@majule_j
jé ty čekáš mimčo to je super
co by jsi chtěla více holku nebo kluka?
já bych raději ten porod než práci 😀
jé ta je veliká už má přes metr 😉

nevíš kam zmizely ostatní ženský????

majule_j
12. únor 2013

@lenerka myslela jsem a trochu chtela kvuli manzelovi kluka 😀 no a bude to holka 😀 Ema.. To uz si ti dva i domluvili mezi sebou (muž a mala) 😀

Haloo ženy,kde jste?

blondynka400
12. únor 2013

@majule_j já bych řekal, že s ýškou na nás nemáte. My 105 cm a 14,5 kg 😀
A gratualce k druhé holičce. 2 holky jsou nejlepší 😀

blondynka400
12. únor 2013

@lenerka tak to máš fajn s tou prací... Jsi se dočkala, co? 🙂
Tak ať to vše zvládnete... 🙂

lenerka
12. únor 2013

ty jo vy máte holky obříky 🙂
Kačka měla 14,8kg a 95,5cm
za to teď to je čára 🙂 má 31vel.bot a nosí 122/128 už je to velká slečna 😉

souhlas 2holky jsou nejlepšíííííííííí 😀
počkejte až se budou rvát a hádat jako u nás
to se pak člověk trošku i těší do tý práce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru