Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
17. bře 2009

andyva tak to je mi moc líto, snad ti naše diskuze přinese štěstí budeme ti moc držet palce, to neva že jsi nejstarší já jsem zase nejmladší 😀 😀

lenerka
17. bře 2009

jo jinak
hlásím,že MS nedorazila
večer včera to vypadalo,že jo
a ráno všechny příznaky byly fuč
pořád lítám čůrat

ale možná ,že dnes večer snad už jo
jsem měla hezky vypočítanou tu ovu na 30.března 😒 a takhle prd
to zas budu muset utéct do snažilek duben či co????
už jsme utekla z únorovek

mě by se po vás stejskalo

rennik
autor
17. bře 2009

akzeret jojo zase, tento týden mám docela náročný, zítra se akorát vyspím a ve čtvrtek hurááááááá zase opět do práce na dvě ranní 12. No marné je nás málo. já jsem spíš zvědavá na naši blondy- podle mě je to těhulenka každým coulem 😀 😀

lenerka
17. bře 2009

já věřím,že těhotná jdi ty i blondy 🙂

já bych asi noční dělat nemohla
a sestřičku už vůbec né
nemůžu vidět krev

blondynka400
17. bře 2009

andyva, o věku to není... S tím mimi je mi to líto, já o něj přišla v 5tt a úplně mi to stačilo.... 😝 Sbad ti přinesem štěstí 😵

renník, a jak k těhulkám přistupují u vás v práci? Někde je to toiž docela hustý.... 😝 Stále jsis to s tím testem nerozmyslela? 😀

blondynka400
17. bře 2009

Lenerka neutíkej, nám by tu bylo taky smutno ☹

Renník, ty toho nenecháš jo? 😠 😀

andyva
17. bře 2009

koukám,že vás už asi nestíhám a budu se muset přesunout do dubna 😉 ,ani nevím,jestli je už duben založený? 🙂 Jdu mrknout.Renníku držím palce i všem ostatním.

rennik
autor
17. bře 2009

jako že bych ho uspíšila?????? nebo že ho budu dělat v práci????? no v práci ani nevím jak se mnou budou zacházet ale podle mě jim to je jedno, já jsem nastoupila vlastně za jednu sestřičku co byla těhulka a co vím ta pracovala do konce 3 měsíce těhu a že by měla nějaké úlevy ve směnách nebo tak to asi nehrozí. ALe správně by mě měli přeřadit jen na ranní směny neměla bych dělat v noci

lener: já noční popravdě úplně nenávidím!!!!!!!!! doma chdoím spát hrozně brzo a tohle je pro mě za trest.

akzeret1
17. bře 2009

blondy:to musí bejt nepříjemný,já už vás nedočítala tak proto nic nevim,ty nám něco tajíš? 😵
andyva:je mi to líto 😔 jo s tim věkem mě bylo 32
rennik:to teda máš pěkně náročný
luci:malá vypije za den tak jeden maximálně dva hrníčky čaje,mam s ní trápení nechce pít.A nikam neutíkej to bude v poho 😉

rennik
autor
17. bře 2009

blondy když já ti tak přeju že v to úplně věřím že jsi těhu 😀 😀 tak se nezlobinkej 😅

rennik
autor
17. bře 2009

lener žádné utíkání ty jsi naša holka 🙂 🙂 🙂

blondynka400
17. bře 2009

renník, určitě by si měla dělat pouze v jednosměném režinu a ne 12! V žádném případě tě do toho nemůžou nutit....

akzeret, nic netajím opravdu.... 😉

renník, na tebe se přeci zlobit ani nemůžu 😵 . A kdyby jsi věděla jak já ti to přeju. Ale úplně nejlepš by bylo, kdyby nám to vyšlo oboum najednou, to by jsme toho měli hooodně společného 😵

lenerka
17. bře 2009

no jak tak čtu
tak snad v dnešní době je normální přijít o mimčo
začínám se toho bát
až budu zas těhu,tak budu asi víc nervoznější ,než při Kačce
u Kačky jsem to nějak neřešila

blondynka400
17. bře 2009

lenerka, já myslím že to bylo normální i předtím... Akorát se to tolik neřešilo a nevědělo.

lenicenka17
17. bře 2009

Ahojík holky,teda než vás člověk pročte tak je fůra hodin...
Pořád se tak nějak snažím orientovat v těch ovu atp. například když napíšete 22DC to je den cyklu,že?a to se počítá od prvního dne MS?Takže když jsem to dostala 9.3 tak dnes mám 9DC?????

lenerka
17. bře 2009

andyva

teď jsi nás našla a už by jsi utíkala,neutíkej nám
koukala jsme ,že máš 2 děti kluky
Vojta,Matěj
pěkný jména
takže ještě KUba jako v tý pohídce o medvědech
nebo chcete holčičku?

lenerka
17. bře 2009

leni
tak jsme na tom stějně 😀
já to teky nechápu to jejich DC 😀

blondynka400
17. bře 2009

lenicenak, přesně tak, ty se to jednou naučíš 😀 Pochopila jsi tu mojí odpověď v IP?

akzeret1
17. bře 2009

Ahoj Leni jo si 9.den cyklu a počítá se od prvního dne MS
Trocha nostalgie přesně před 3.roky toho 9.3. jsem to měla naposledy a pak přišla Terezka 😵

lenerka
17. bře 2009

marti

kačka vypije za den docela dost
cca 1a půl litru vody nebo slabý šťávy
dáváš jí ještě UM?
kačka ho nikdy nepila,byla do 16měsíců kojená

andyva
17. bře 2009

A nebyl v té pohádce Ondra?Já bych brala Ondru,ale přítelovi se to jméno nelíbí,protože jeho nesympatičtí sousedi už Ondru mají.Nezáleží mi na pohlaví,hlavně ZDRAVÍČKO-to je nejdůležitější.Holky,tak jsem pro jistotu přeci jen založila DUBEN 🙂 🙂

akzeret1
17. bře 2009

Luci to si dobrá kojit takhle dlouho a kojila 6neděl po tom císaři se nám to nerozjelo ☹ to ti pije krásně, a UM pije ráno a večer alespon něco.Já tady zjištuju,že budu mít ovulku taky v dubnu 4.4 a 5.4 tak co ted s tim

rennik
autor
17. bře 2009

blondy a ještě kdyby to vyšlo i Kualalikovi to by potom bylo něco 😀 😀 😀 by jsme tu dávali současně pozitivní testíky, fotky našich bříšek, UZV atd....... jůůůůůů to by bylo moc prima.

blondynka400
17. bře 2009

andyva, nevím jestli ti duben nezruší, pokuď vím, tak už založená diskuze je. Myslím, že jí zakládala kuratkol... Další místnost podobnou místnost ti adminky nepovolí, ale třeba budeš mít štěstí

akzeret, no snad nám taky nechceš utéct? 😠

lenicenka17
17. bře 2009

Lenerka to jsem ráda že nejsem sama kdo to nechápe 😀
Blondy snad jo.. seš fakt machr...
Akzeret to by bylo fajn kdyby to klaplo i mě 😀 snad bych jí dala též Terezka kdyby to byla holka,pči Šímovi jsem ji plánovala...
Ještě k té ovu,kdy je teda nejlepší se nejvíc snažit??Přesně v ten den??a nebo spíš kdy je úplně už beznadějné snažení.. v jakém rozmezí před a po ovu...

andyva
17. bře 2009

blondynka400:aha ,asi jsem špatně koukla,hledala jsem dubnovky,ale nenašla,možná jsou pod jiným názvem?Ještě jdu juknout

lenicenka17
17. bře 2009

Holky a to když se mi to teď nepovedlo tak to musím jít do jiné diskuze??Já nečetla žádná pravidla tak fakt netuším ja to tu teda je.... 😕

lenerka
17. bře 2009

leni

stejnak je to prdel,že to nechápeme,když už obě děti máme 😀 😝
a raděj nám tu budoucí maminky
jééééééé to je ostuda

rennik
autor
17. bře 2009

akzeret já bych chtěla taky moc Terezku kdyby to byla holčička, ještě se mi líbí Nikolka ale Terezka vede na milion procent 😀

blondynka400
17. bře 2009

renník, hmm, to bylo. Ale to nevyjde, budete si muset vystačit ve dvojici 😢

Tak snažení má cenu zhruba 5 dní před ovu (dost záleží na kvalitě cervikálního hlenu a kvalitě spermijek) a tak den po ovu (vajíčko vydrží 6-24 hodin). Samozřejmě úplně nejvyšší šance je v době ovu. Dále se říká, že když chceš kluka, měla by jsi se snažit v den ovu, když chceš holčičku, tak den dva před ovu, aby mezitím ženské spermie získali převahu (jsou odolnější). Ale tohle je teorie, i když myslím že na tom něco je 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru