Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. bře 2009

matava, ty jedna 😀 , jak víš že se budu testovat v neděli? 😝

luciasek001
19. bře 2009

blondy, furt to stojí za prd. Mě fakt nic nenapadá od čeho by mi mohlo být tak divno.

luciasek001
19. bře 2009

blondy, vždyt jsi to psala. To víš my víme všechno.
matava, mě je dneska taky divně. Teda už týden se mě to drží, ale dneska to stojí za to. Už aby byl duben.

blondynka400
19. bře 2009

matava, jo doufám že jsi tam usla sama bez montéra brčka, když jsi tak unavená 😀 😀 😀

luciasek, a jsi si jistá že to minule byla opravdu MS?

luciasek001
19. bře 2009

A co jinýho by to bylo?

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, myslela jsme to tak, že když v sobotu dorazí MS jak má, tak žádné testování v neděli nebude 😀

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, tak může to být nidační krvácení, občas se to dá zaměnit. Ale mělo by to mít jiný charakter než MS obvykle...

luciasek001
19. bře 2009

blondy no to je jasný my víme. Co jsi myslela tim, jestli jsem si jistá jestli to byla MS?

kramlinka88
19. bře 2009

matava: no já myslím že ovu byla z neděle na pondělí, ale jistě to nevím. Bolel mě chvilku vaječník, pak ten hlen a pak mě bolel podbříšek. V ne, po a út bylo snaženíčko a po tom pondělním jsem se začala cítit tak nějak jinak, neumím to vysvětlit....
S tím testováním já právě nevím, ale asi to nechám až na tu příští neděli. Myslím že týden po ovu by to bylo ještě moc brzo co?? Moc se v tom ještě neorientuju, jsem tak zvaná snažílková panna 😀 😀 😀

blondynka: a kdy se u vás s rennikem začaly projevovat nějaké příznaky ?? 🙂

kuratkol
19. bře 2009

kramlinka: My máme taky svatbu 27.6.

luciasek001
19. bře 2009

co je to nidační krvácení? Je fakt, že ve středu jsem lehce špinila, ve čtvrtek jsme pokoušel mimčo a v pátek dorazila MS. Trvalo to 3 dny

matava
19. bře 2009

tak jsme mela pravdu ze tu jste dve se stejnym datem, to je hezkyyyy, tak to tuplem vam budem drzet palce at mate hezke pocasi 😀
blondy, dulezite veci jako je napr. dalsi reality show ve stylu delani si testu si proste pamatuji... 😀
kramlinko, ja jsem taky uuuplna zacatecnice, ovu jsme teoreticky mely podobne, jen ja mam delsi cyklus, takze budu testovat pozdeji, tedy pokud to driv neprijde nebo pokud budu netrpeliva, saji mi uz posial hromadu tech testu, tak is to budu moct zkouset do aleluja... 😀

matava
19. bře 2009

a blondy..sama sama..montera jsem vyprovodila ze dveri ale shodli jsme se ze to bylo prijemne dopoledne..no ale ted uz mi prisel domu manzilek a vic nez nova postel ho zajima hokej..a to jsem to tak hezky pripravila...jo a taky drzkoval na tu diru uprostred postele, po peti letech mame poprve vetsi postel nez 140, tedy ted 180 no a na to je proste lepsi mit dve matrace...hlavni je aby me prestaly bolet zada a hlavne krcni pater, je to nejaka special matrace, se tesim na testovani 😉

blondynka400
19. bře 2009

kramlinka, tak ot na ovu opravdu vypadá... To by fakt bylo brzo, vem si mě, 11 den od ovu včera negativní (dělaný odpoledne), ale teplota na příchod MS opravdu nevypadá, takže uvidím co z toho bude. Je to lepší nechat na den kdy má přijít MS, tehdy když nepřijde a nebo když měříš teplotku a vypadá to fakt dobře, tak den před MS jako Renník...
K těm příznakům, teoreticky tak od 10 od ovu ale je to hodně individuální....

luciasek, a MS byla silná jako obvykle? Nidační krvácení je to , když se embryo uhnizduje, nakonci tohoto procesu nahryže tepnu. Vyskytuje se to u 15 procent žen, ale většinou to má charakter špinění..

luciasek001
19. bře 2009

matava, my máme taky větší postel a vyřešili jsme díru takovou slabší matrací velkou nedělenou přes matrace. Mají jí v Ikee a pohoda

luciasek001
19. bře 2009

právě, že to bylo silnější krvácení než při MS s HA.

blondynka400
19. bře 2009

matava, no je naby na to testování došlo.... 😒
Dvě matrace jsou vždycky lepší, protožže když máš jednu a je jedno jak velkou tak cítíš sebemenší pohyb toho druhého.... 180 je pro nás málo 😀 . Jak jst mohli spát na 140? 😕 . POřádán postel je základ...
Uvidíš, až zkončí hokej, budeš na pořadníku ty 😀

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, tak to je v pořádku, to by mělo být..... Ale to by bylo myslím už na nidaci moc, ale odborník nejsme, tak to ber s rezervou....

luciasek001
19. bře 2009

Aha, no tak ted jsi mě nahlodala ještě víc. Zítra by měla dorazit ovu, ale hlen prozatímk nikde, objevil se v neděli a konec. Je to záhada ten poslední týden

blondynka400
19. bře 2009

luciasek a když byl hlen tak ovu test negativní?

luciasek001
19. bře 2009

já si nedělám ovu testy 😖

blondynka400
19. bře 2009

aha, a tak jak víš že ovu neproběhla?

luciasek001
19. bře 2009

blondy, prozatím jsem to zkoušela vypočítávat podle MS a ovu by podle toho měla přijít zítra. Vyšlo mi to i podle nějakýho internetovýho kalnedáře. Trvat by to celý mělo od 18.-22.3. a že by ovu přišla za 10 dní od MS. Je to možný? A pobolívá mě vajuch

matava
19. bře 2009

luciasek a tos ted pak nakoupila prosteradla 180?
blondy no ja doufam, ze na to testovani dojde...postel jsem si musela prosazovat dost tvrde a hadek bylo dost...my jsme zacinali na 90 na ni jsme spali hooodne dlouho na ruznych podnajmech atd..takze 140 byla pro nas jak letiste, ta velikost vyhovovala i me, ale postel byla nekvalitni bez ulozneho prostoru a o pitomych matracich ani nemluve ...a presne..ja mam hodne slaby spanek, tak vim, kdy se otacel atd..nehlede na to, ze padaly periny atd...jeden z mych snu je splnen 😀

luciasek001
19. bře 2009

matava, no jo musela jsem je koupit. Nic jinýho nezbylo. My jsme se stěhovali takže to bylo do novýho úplně a nic jsme neměli.

kuratkol
19. bře 2009

matava: Postel je nejdůležitější. My, když jsme odešli do Prahy, tak jsme začínali na zemi... Pak jsme koupili matrace.... a do roka úžasnou kvalitní postel na objednávku. Nemůžeme si ji vynachválit. Byla taky mým snem.

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, je to možný, ovu může přijít v podstatě kdykoli. Na nějaké výpočty se vykašli, to stejně moc nefunguje. Většinou je to v půlce cyklu a nebo délka cyklu mínus 14 dní, ale je to fakt hrozně individuální.... Na tohle je výborná měření BT, protože prsotě víš....

matava, my máme 200x200 a příště bych koupila ještě větší... My do posteel hodně zainvestovali a nikdde se nevyspím ta krásně jako doma 😀

kualalik
19. bře 2009

vítám Kramlinku... 😵

Ten kůň dneska nějak zlobí moji tabulku.. snažím se jí tam po desáté vložit a nejde to vůbec... prostě se to neuloží 🙄 sakráááá

matava
19. bře 2009

dik za tip, do ikey se chystame asi pristi tyden, tak rovnou vse nakoupim, no uz aby byla dalsi vyplata 😉
jsem si i rikala, ze si nedokazu predstavit jak bych se na tu mensi postel vesla s pupkem....
a luciasku, snazite se ted?

blondynka400
19. bře 2009

kualalik, to si tedy dovoluje dost tě takhle zlobit 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru