Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
24. bře 2009

U nás byla včera i bouřka, no prostě fujtajbl 😠 Asi bych se taky odstěhovala do teplých krajin než tenhle hnus zmizí a začne být trochu slušněji. A co jinak? Něco novýho? 🙂

lenerka
24. bře 2009

no ta bouřka byla včera fakt zajímavá
a ten šílenej vítr
no jsem fakt na to jaro zvědavá

u mě zatím nic novýho

blondynka400
24. bře 2009

luciasek a myslíš že je v teplých krajinách lépe? 😀 Pro mě tady byla ta jejich rádoby zima možná ksoro protivnější než ta naše česká... Ale teď bych tedy už neměnila 😉

Myslím, že nic nového..... Saji by měla dnes jít na kontrolu, ale psala, že se se dostane až zítra, tak to asi bude jediný novinka 🙂

luciasek001
24. bře 2009

u mě taky nic novýho, pociťuju, že bych uvítala dovču. Nějak mě to v práci nebaví.
lenerka, co jsi dělala jako za práci než jsi šla na mateřskou? Teda jestli se můžu zeptat?

luciasek001
24. bře 2009

blondy, proč se ti nelíbila jejich zima? Tak jako třeba na jednu sezonu. Tak do května než se tady oteplí 😅

lenerka
24. bře 2009

můžeš
na poště na přepážce
mě ta práce bavila lidi docela pohodový,samozřejmě jen některý
když přišel prudič,stál pak den za prd

ale utekla jsem včas
stojí to tam za prd
vedení se změnilo i lidi kolektiv
ale už se na mě paní vedoucí ptala,jestli 27.12.09 nastoupím 😖
strašně to nějak moc rychle uteklo

holky až budete těhu tak si všechno užívejte
a pak i to miminko
čas šíleně letí

luciasek001
24. bře 2009

Aha, nějak jsem na to zapomněla. Já furt řešim jestli případně jít či nejít na mateřskou, protože by mi toho v práci dost uteklo. Tak s tim trochu bojuju.

luciasek001
24. bře 2009

A když mimi případně nevyjde tak se tam vrátíš? Nebo dáš výpověď?

blondynka400
24. bře 2009

luciasek protože tady třena 14 vkuse pršelo. A když prší tak fakt prší, ne nějaké deštíčks jako v čechách... Ale nebyla zima, to je fakt 😉

Já s to prací jsem taky bojovala, ale nakonec se to tak nějak vyřešilo samo... Osobně si myslím že nejít na mateřskou je škoda a člověk by si to pak vyčítal. Zas na druhou stranu si ale nemyslím,ž e by člověk měl být zařený tři roky doma... Navíc když děláš grafičku tak by jsi mohla dělat na nějaký hodně zkrácený úvazek ne? 🙂

luciasek001
24. bře 2009

blondy, no o tom jsem taky uvažovala, ale zase u manžela je to ted finančně dost špatný a nevim jak bychom vyšli když bych docházela na pár hodin do práce a s jeho momentálně špatnym příjmem. Může se to ještě změnit, neřikám, že ne. Ale jde o to, že u mě jsou dost často nové věci a to by mi asi dost uteklo. Navíc budeme od května splácet auto. Zatim je to daleko, ale dost o tom přemýšlim.

blondynka400
24. bře 2009

liuciasek, hold finance jsou finance. V tomhle mám štěstí, že to opravdu řešit nemusím...

Jinak s těmi novými věcmi, u mně je toho také hodně nového, ale člověk musí chtít a vzdelávat se, i když je doma. A docela to jde, takže se nemusíš bát, že by ti něco uteklo. Navcí jsou povolán, kde to mají holky mnohem těžší 😉

kuratkol
24. bře 2009

Ahojky.

luciasek: Myslím, že je to škoda, neužít si radosti a strasti mateřské 🙂. Pracovat budeš celý život ještě. Finanční důvody ale chápu. Naštěstí přítel od září nastupuje na lepší pozici a nahradí část mého příjmu, když byh byla na mateřské. Taky splácíme leasing a chceme si koupit byt na hypo. Je to dneska náročný.

Jinak břicho dole mě bolí stále, ale trochu jinak. Divné. A taky chvilku ledviny či co. Asi jsem nějaká nachlazená.

luciasek001
24. bře 2009

kuratkol, asi máš pravdu, bylo by mi to líto kdybych nebyla s mimískem doma. Ještě to nějak doladíme, škoda, že se nemůžeme nějak střídat. Dole břicho mě bolí taky už týden dneska jsem si zkusila změřit BT a měla jsem 37,1. Tak fakt nevim.

rennca
24. bře 2009

Ahojky...teda to počasí je hnus

Matava:jo jo bolka je Mladá Boleslav. V Praze určitě tento obchůdek taky je.

blondynka400: no mám se tak všeljak. hlavně nemám vůbec čas sem chodit. v práci je hroznej zmatek.stěhovali jsem. nikdo neví kde co je atd.ted děláme resty z minulého týdne a to je fakt mazec. jsem ráda že se v poledne najím.

Dělám v jedné oddlužovací společnosti a momentálně máme 100% nárust klienteli a to se ve 2 lidech nedá zvládnout.takže chodím domů úplně hotová.

Navíc mi dneska volala sestra z gyndy že vyšetření na kterém jsem byla před 14 dněma nedopadlo nejlíp tak musím na nějaký jiný.mám asi nějaký zánět ☹nemáme se ted prý vůbec snažilkovat.ach jo takže to zase musím min.o měsíc odložit¨

rennca
24. bře 2009

luciasek001: nic si stoho nedělej, nejsi v tom sama j ☹ á už ted vím že až budu jednou na mateřský tak si budu muset aspon přivydělávat.

platíme 15.000 hypo a jestli nebudeme mít dva příjmy tak to nezvládmeme. naštěstí jeslti vydřím v této práci co jsem tak ji můžu přii mateřský dělat z domova na poloviční úvazek nebo na dohodu...ale to je ještě ve hvězdách
😒

luciasek001
24. bře 2009

rennca, koukám taky to máš hektický. Jednoduchý to nebude, ale když to zvládlo tolik lidí tak se budeme snažit to taky nějak zvládnout.

kramlinka88
24. bře 2009

holky no u nás to s financema taky nebude slavné, začínáme dělat rekonstrukci podkroví a jestli půjdu na mateřskou tak mi příjem klesne na polovinu... 😠 Ale četla jsem že při mateřské se dá neomezeně přivydělávat, jenom najít něco co se bude dát dělat nejlíp z domova, aby byl na mimi čas 😉

blondynka: jak ses ptala co mi je, že jsem na nemocenské. Tak jsem po operaci žlučníku a zánětu slinivky...v neděli jedu na tři týdny do lázní, takže jestli se nepovedlo tento měsíc tak až v květnu 😖 No uvidíme co se z toho vyklube 😉

saji3
24. bře 2009

Ahoj holky tak jsem tu na skok. Tak jsem přežila první kontrolu a první UTZ 😝
Podle MS jsem v 6 tt, ale raději jsme s paní doktorkou rozhodly že jsme v 5tt, podle velikosti plodu.
Termín porodu mám 25.11 a teď ta nejdůležitější věc, VŠE JE OK A JE TAM JENOM JEDNO MIMINKO !!!!!!!!!!!! 😵 . Manžel koukal na tečku a nemohl se vynadívat, asi koukala na podobu , ha, ha 😀 😀
Dalží kontrola 8.4 a dostala jsem do 12tt utroš pro jistotu. Tak jsem ráda že je vše ok. 😅

No a aby jsem neměla moc štěstí, tak jsem potkala v čekárně jednu těhulku od nás a ta je pěkná drbma. Tak budu muset zítra s pravdou ven a řeknu to mojím sestrám a nastávající jediné babičce, chtěla jsem to nechat až na víkend, ale budu ráda když to stihnu zítra,.

lenicenka17
24. bře 2009

Ahojík holky já když šla na MD se Šimonkem tak jsem tohle též řešila a naštěstí se mi to povedlo zvlánout,našla jsem přivýdělek a mám snad i víc s mateřskou jak když jsem chodila do práce 🙂 a na dítko mám času habakuk 😉

blondynka400
24. bře 2009

luciasek a bylo to hned po probuzení? Jestli ano, tak to už byj si měly být po ovu.... 😉

rennca, hm, tak tý výsledky jsou blbé. Ale jestli jen o měsíc, tak to se mic neděje... Jinka s tou prací, určitě to zvládnete a bude lépe. Je to lepší, než kdyby jste o klinety přišli, ne? 😉

kramlinka, ano při mateřské a rodičkovské dovolenné se rteď dá neomezeně přividělávat a to i u stejného zaměstnavatele 😉 . Jojo, to jsi vlastně psala, pormiň, jsem občas zapomětlivka 😒

luciasek001
24. bře 2009

saji,tak to je paráda, moc gratulu mamko 🙂 Takže máš doma hrdého otce? 😵

blondynka400
24. bře 2009

saji, gratuluju, že je mimi tak kde má být 😵 A příště už uvidíš srdíčko 😉 . S tou velikostí, uvidíš, stejně nevíš kdy mimi vlastně vzniklo, tak je to jedno. A termín od MS není přesný, málokterá máme ovu 14 DC 😉

luciasek001
24. bře 2009

blondy, jo hned ráno ani jsem nevylézala z postele. Po ovu je asi 100%.

saji3
24. bře 2009

luciasek : taťka je hrdý a furt kouká UTZ, pokusím se o víkendu dát fotku do albumu.
Prosím poradtě mi, píšu mojí sestře že bude teta a mimi moje k ní bude synovec a neteř ? Nejsem si jistá a nechci se strapnit. Dík.

blondynka400
24. bře 2009

luciasek, tak to je určo po ovu. Nebo by jsi jedině usela mít hyperaktivní štítnou žlázu 😉

lenicenka17
24. bře 2009

saji mocinky gratuluji 🙂 Jo tvojí sestry to bude buď neteř nebo synovec 😉

luciasek001
24. bře 2009

blondy, tak se štítnou žlázou problémy mám, ale ta je pod práškama, údajně sledovaná a v pohodě. Takže ta by snad neměla dělat takový neplechy.
saji, jo jo bude to neteř nebo synovec 😉

saji3
24. bře 2009

lenicenka : tak to jsem ráda, že jsem to napsala dobře. 🙂
blondynka : pak aktualizuj tabulku, dala jsem dost nových údajů, ha, ha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuratkol
24. bře 2009

blondy: Psala jsem kualalik a tabulku prý už posílá 🙂. Můžeš aktualizovat 😉

matava
24. bře 2009

ahoj holky, teda to jsou skvele zpravy od tehulek, uz se tesim na dalsi fotky v albech 😉
neprijde vam, ze vsude kolem vas jsou tehule a ze snad ani neexistuje casopis nebo noviny, kde by nebyla zminka o mimcech nebo zalezitosti kolem?...nebo se na to ted jen zameruje a driv me to nechavalo klidnou?..to bude asi taky ono... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru