Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
2. bře 2009

kualalik

na co je dobrej ten utrogestan?
co je to za hormón?

lenerka
2. bře 2009

ahoj matavo

mě bude v květnu 29
za svůj život jestli jsem brala antikoncepci 3měsíce,tak to je dlouhá doba
prostě jsme si dávala pozor a kvůli křečákům,mě antikoncepce stejnak nebyla doporučena!
takže já mám pravidelný cyklus po 28dnech
spíše už 25dnech

no my když jsme se rozhodli mít mimčo byli jsme spolu 7let
taky máme byt na hypo(neznám snad nikoho,kdo by v dnešní době neměl)
ale je fakt,že na mimčo se těšil i manžel
snad pak i víc než já
manžel je o 3roky starší

já jsem chtěla do 25let stihnout 2děti
to fakt nestíhám,tak snad aspoň do 30ty 2stihneme 😉

a myslíš si,že měnžel mimčo nechce?není připravenej?

rennca
3. bře 2009

přeji všem krásné ráno

lenerko:jo jo holky z února jsou pěkně rozjetý 🙂ale kadopádně se mě více týká snažilkovní od března takže jsem ráda že tohle téma vzniklo
😀
koukám že tu máme podobný problémy. manža dělá střídavé směny (teda jen ranní a noční) v tom týdnu co má noční tak nemá vůbec cenu se o nic snažit. a jelikož je to jednou za týden takže si umíte spočítat že toho snažilkování za měsíc moc není. sice se to snažíme vynahradit o víkendech ale
😀 😀 ovu nepočká ☹

vítám tě matavo: neboj určitě se vám to povede.vím že by se na to nemělo myslet ale to prostě nejde vid?můj manža by s mimi taky nejradši ještě počkal (a to mu je necelých 30 let)ale nakonec souhlasil ale necháváme to osudu 🙂

v červnu má manžílek 30-tiny takže kdyby se to povedlo do té doby.byl by to hezký dárek což 🙂

blondynka400
3. bře 2009

Ahojky matavo. Po vysazení HA to hold chvílí trvá. Brala jsem jí přes 12 let, takže vím o čem mluvím... Zkoušela jsi měřit Bt ať víš jestli probíhá ovu? To že má dlouhé cykly neva, hlavně aby probíhala.... 🙂 Nesmíš si to tak brát, určitě mimi budeš mít taky.

blondynka400
3. bře 2009

lenerka, my hypotéku nemáme 😀 . Ale vždycky bylo něco, co bylo důležitější něž mimi, ale teď se situace změnila, tak snad se miminko neurazilo, že jsem ho tak dlouho nechtěla a přijde.... 😎

rennca, s tím snažilkování je to problém, taky v podstatě skoro vždy, když mám ovu, tak je někde pryč a dle mých propočtů to zatím nevypadá lépe... Ale jednou už se to skoro povedlo (minulý měsíc), ale se embryjko neudrželo, po HA jsem měla ještě nedostatečnou sliznici... 😒

Tak koukám, že se nám téma hezky rozrostlo, viď renník 🙂

saji3
3. bře 2009

ahoj holky
luciasek : vím že není slušné se ptát ženy kolik jí je let, ale já se přesto ptám, kolikáté kulaté narozky máš ? 😀
Třeba jsme stejně staré 🙂

blondynka : děkuji za rady, na stránky mrknu. Hlen mám jenom jednou za měsíc jeden den ( spíš v jednom dni jedna návštěva na WC). Víc krát jsem za měsíc si toho nevšimla ☹ ☹ ☹ Antik. jsem brala taky 12 let a vím, že to chce čas, ale už by to něco chtělo. Vysadila jsem to v 08/2008 a ať mi nikdo neříká, že se jednou do toho dnu netrefím 😉 😉

kualalik : taky mi připadá, že teď, když počítám dny v cyklu, tak se mi to hrozně táhna. Když jsem se o to nezajímala, kam mi připadalo, že mám snad mrchu každý týden ( pouze utíkal tak rychle měsíc). Ten utroš mě asi zabije, jsem taková ospalá a furt mě bolí to břicho. Ještě ho budu brát do pátku a pak má přijít mrcha ( radči bych byla kdyby nepřišla 😀 ). No a po mrše zase ten clostig.

matava : vítám tě zde. Neboj všechno půjde a mimi budeme mít všichni, jen někdo dřív a někdo později 😀 😀

Co říkáte holky, že mám pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blondynka400
3. bře 2009

saji a co máš za problémy že do tebe rvou hormony? Není to ještě po vysazení HA brzo? Na ty stránky se určo mrkni a myslim že na rodine.cz je popsaný i ten hlen, a ze své zkušenosti musím říct, že to vážně funguje, jen to chce malinko cviku 😉

saji3
3. bře 2009

blondynka : cviku na co ? asi jsem nepochopila ☹
Doktorka mi řekla že mám malá vajíčka ( ona to jmenovala, ale já jsem to zapoměla) a že když mi dá ty prášky, tak že mi narostou ty ... na určitou velikost a potom to bude ok. Přístí měsíc jdu na ult. a tam uvidíme jak rostou.
Já ten hlen vidím jenom jednou na měsíc a víc ani ni. Výtok trochu mývám, ale nic velkého.
HA jsem vysadila v 08/2008.

kualalik
3. bře 2009

Ahoj holky,

Matava, jsme na tom se vším asi stejně... jen můj manžel po dítěti touží teda strašně moc... chtěla jsem po svatbě ještě chvíli počkal, ale byl to on, co dal pokyn k tomu, abychom vysadili ze života HA. A po vysazení v tom lítám teda pekelně... s těmi cykly si můžeme podat ruku 😉

Lenerka, utrogestan (progesteron myslím) beru na upravení cyklu... se mnou to bylo jak na houpačce... a taky na podporu udržení případného těhu,abych o to nepřišla... jen že zatím není o co přicházet,když se furt nedaří 😀

Saji, já ten hlen neviděla dlouho vůbec. Tak buď za něj ráda 😀 😉 Já ho mám strašně málo... ☹ ale je,uffff 😉

saji3
3. bře 2009

kualalik : strašně málo znamená jednou za měsíc, jako já ? ☹

kualalik
3. bře 2009

saji, já ho měla jen drtek, navíc... to bylo nějak před ovu,protože testíky byly slabé... a v ovu hlen nula.. nic ☹

saji3
3. bře 2009

kualalik : tak to mám podobné jako ty.
blondynka : ty stánky na hlen jsou rodina.cz , nějak jsem to nenašla ☹

blondynka400
3. bře 2009

saji, tak ono nezáleží na množství hlenu, ale na kvalitě, bílokvý plodný hlen bývá tak 1 až 5 dní.U každé je to jinak a dost potřeba je ho vzít z děložního čípku.. Je takový průhledný, tažný, vodnatý. Když ho roztáhneš mezi prsty, dá se natáhnout. Je to krásně poznatelné od ostatních... 😉

kuratkol
3. bře 2009

blondynka400: To je teda detailní popis 😉. Jinak zdravím všechny 🙂.

blondynka400
3. bře 2009

kuratkol, no tak jsem se snažila no 😀 . Doufám, že je to dobře pochopitelné.... 😉

kuratkol
3. bře 2009

blondynka400: Kdo zažil, asi rozumí 🙂. Jsi odborník, neživíš se tím?

kualalik
3. bře 2009

Holky holky, mě by se tak líbilo fakt tento cyklus být těhu... navíc v práci to je hrůza.. dneska mi volali,abych přišla v pondělí na hodinu do práce.. ☹ .. mám hrůzu,aby mě někdo neprásknul,když jsem na neschopence.. ach jo... (chřipka v práci a povolávají neschopenkáře)... boha jeho... 😠

kuratkol
3. bře 2009

Třeba to výjde...musíš tomu věřit a snažit se řádně v termínu 🙂. CO děláš za práci, že je to taková hrůza?

kualalik
3. bře 2009

Kuratko, já bych hlavně potřebovala doma svýho chlapa 😅 😅 😀
Pracuju v jedné bance a bohužel udeřila chřipková epidemie ☹ Já jsem doma s naštípnutým nártem od 31.1. a mám nechodící fixaci,kterou mi sundají 10.3. ☹

co ty děláš za práci? a co holky ostatní???? 😵

kuratkol
3. bře 2009

fin.manažer..... taky už mě to vůbec nebaví, je správný čas....

kualalik
3. bře 2009

Tak tfuj tfuj tfuj... tenhle měsíc to prostě musí klapnout. Jsem relativně v psychické pohodě (protože nejsem v pracovním stresu), doma, a testuju OVU (což jsem dělala předtím jen jednou a minulo se to účinkem-testila jsem moc brzy a testů málo)... jen doufám,že jsem prostě v pohodě i po zdravotní stránce uvnitř... a i manžel.
Však se to brzy dozvíme... buď to potvrdí těhu test nebo naše vyšetření v Sanusu,kam máme jít na doporučení mé Mudry...

kuratkol
3. bře 2009

Tak držím pěstičky 🙂

lenerka
3. bře 2009

já dělala 6let na poště
a mimčo přišlo v pravou chvíli,už to tam stálo za prd
a je to tam čím dál horší 😖

lenerka
3. bře 2009

blondýnko
pěkně popsaný 😉
já to mám tak max 5dní 6dní

lenerka
3. bře 2009

holky dejte si sem nějaký fotky,ať vím s kým si píšu 😉
a jaký máte jména?
já jsem Lucka

akzeret1
3. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Kualalik:držim palečky at ti to vyjde.Já jsem dělala laborantku.S tou fixací musí bejt pěknej vopruz co
Lucko jsem Martina,koukam,že si noční pták,mě se nějak taky nechce spát tak píšu
Dneska mě děsně bolí břicho už od soboty vim,že je tady ovulace,ale čekam na další cyklus 😉

lenerka
3. bře 2009

ahoj Marti

no jo noční ptát
ale můžu si to dovolit,kačka spí ráno docela dlouho
proč čekáš na další cyklus?

rennca
4. bře 2009

dobré ráno všem.

teda vy jste nočné ptáčkové 🙂 my zase s manžou říkáme že chodíme spát se slepicema. je 21:00 a už jsem tuhý.včera jsem nedokoukala ani ordinaci.

jinak souhlasím s lenerkou s těma fotkama 😀

já pracuju v jedné oddlužovací firmě.zatím dobrý ale to že se snažíme o mimi jsem zatím řekla jen málo lidičká.teda jen 2 spolupracovnicím. bojím se že kdyby se to dozvěděl šéf že by to nebylo dobrý. všude se snižujou stavy...

hele mám tokový dotaz: jak poznáte že je ovu bez testů a bez počítání dnů? jsem z toho nějak zmatená ☹ ☹

blondynka400
4. bře 2009

kuratkol, neživím, ale biologii jsem vystudovala, tak k tomu mám blízko 🙂

Já dělala HR managera v jedné větší firmě....

Rennca, nejlépe podle hlenu jak jsem již psala, je to jedna z nejlepších metod když nechceš dělat testy a buď ještě nevíš kdy máš ovu nebo jí máš nepravidelnou. Další dobrou metodou je meření BT 😉

akzeret1
4. bře 2009

Ahojky
Renco:já to poznam,že mi tak 16-20den cyklu bolí břicho jako na menses,mam chut na sex a hlavně jak píše blondýnka máš průhledný výtok,který se tahne
Lucko:já mam lítání tenhle měsíc po doktorech je tam 2x i rentgen tak čekam na další cyklus,toho rentgenu se bojim,kdyby se to nějak povedlo.Do kdy ti malá ráno spí?a spí ti i odpo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru