Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
18. bře 2009

tusim ze dalsi vlna bude luciasek lenicenka kuratkol a ja...ale to vse az prvni nebo druhy tyden v dubnu, zatim se vsechny musime snazit at je pak nejaka sance 😉 preji vsem dobrou noc

saji3
18. bře 2009

kuratkol : je velká, ale já nevím jak to zmenšit ☹

kuratkol
18. bře 2009

matava: Už se na to snažení moc těším 🙂

saji3
18. bře 2009

to je škoda, to mám čekat až do dubna, vždyť telenovela šla většino každý den, třeba ta jak se jmenovala, no Esmeralda, ha, ha. 😀 😀
matava : už to letí k tobě i s bacilem těhu, tak čekej do 3 dnů. 😀 😀

kuratkol
18. bře 2009

saji: Tak mi ji pošli na mejl , já ji zmenším a pošlu ti ji zpět. mejl je kuratko na seznamu.

lenerka
18. bře 2009

já taky
hlavně,aby už ta MS konečně dorazila,jinak se zblázním

lenerka
18. bře 2009

saji

já tedy nevím,ale mě se spalo krásně
počkej až budeš mít pupík a mimčo bude kopat
to se teprve nevyspíš

jestli nemůžeš spát
tak mlíko s medem 😉 to můžeš

kuratkol
18. bře 2009

Někdo si MS přeje, někdo si ji nepřeje 🙂

saji3
18. bře 2009

taky je možnost poslat foto ma email, ale raději bych se to naučila abych mohla vložit víc fotek a nemusela furt někoho otravovat ☹
kuratkol :Pošli mi prosím emailovou adresu do IP.Dík

lenerka : za jak louho působí to mléko ?

kuratkol
18. bře 2009

saji3: Záleží jaký máš program, v každém se to dělá jinak.

kuratkol
18. bře 2009

saji3: Nezkoušela sis vypočítat termín porodu? Listopad nebo prosinec ? E-mailovou adresu jsem ti poslala do IP.

lenerka
18. bře 2009

no na mě to působí docela rychle
a je to zdravý
ráno letím na WC 😀
a když opravdu nemůžu spát ani to mlíko nepomůže,tak si jdu číst
a pak mě začnou bolet oči a nakonec usnu no

to mlíko teplý

lenerka
18. bře 2009

kuratkol

jsme tě viděla ve snažilkování v červenci???
co tam 😀

lenerka
18. bře 2009

já myslím,že saji bude v listopadu maminka i renča 😉

kuratkol
18. bře 2009

Tam jsem začínala....kdysi

saji3
18. bře 2009

to se dozvím v úterý, kdy budu mamina.
Foto pošlu na email, dík a vlož to posím ke mě a do společného albumu, dík.

kuratkol
18. bře 2009

Do tvého alba to můžeš vložit jen ty... Společné album není.... Jestli myslíš album kualalika, tak jí to můžu poslat mejlem.

Termín porodu si můžeš vypočítat zde: http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/tehotensk...

lenerka
18. bře 2009

saji

a když jsi z Prahy už víš v jaký by jsi chtěla rodit porodnici?

saji3
18. bře 2009

vlož obě foto do březovek, ale prosím až zítra a já si potom jednu fotku zkopíruji ( kytky ) a tu potom vyhodíš z březnovek.
Dík a dobrou.

kuratkol
18. bře 2009

saji: Dobrou...

lenerka
18. bře 2009

saji dobrou
snad brzy usneš 😉

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, no mě ale ještě teplota neklesá, tak ono bylo ještě na ten dnes hodně brzy, 11 DPO a odpoledne, byl to prsotě nesmysl, nevím co mě to napadlo... Takže ještě uvidíme, rozhodne zítřejíší teplota, když půjde dolů, tak je to jasné. Když vydrží, tak mám ještě šanci. Ale myslím si, že spíše ne...

luciasek, jak už jsem psala, MS jsem zatím nedostala a na test byo ještě brzy, takže se uvidí...

lenerka, já to nevzdávám, uvidíme co ztíra teplota, bylo to 11 DPO a dělané odpoledne, byl to nesmysl...

saji, s těmi bylinnými čaji pozor, v těhotenství by se žádné bylinky neměli 😉

blondynka400
18. bře 2009

saji, stáhni si program FastStone Photo Resizer, můžeš tam velikost upravovat jak potřebuješ a je to docela jednoduché 😉

kuratkol
18. bře 2009

Já myslela, že tu dnes už bude mrtvo... A noční ptáci přilétají 🙂

blondynka400
18. bře 2009

No před chvílí jsme se vrátili z návštěvy, ještě se mi nechtělo spát, navíc po celém večeru v angličtině se mi zachtělo trošku čestiny 😀

kuratkol
18. bře 2009

Tak to jo, ta anglina je dobrá, když ji člověk používá.

blondynka400
18. bře 2009

Výhoda je, že se tady člověk setkává s různými druhy angličtiny, jak native tak i ten zbytek. hold někomu rozumím líp a někomu hůř. ale už se zlepšuju. Angličtina se hodí, bez ní je člověk v dnešní době nahraný... A co ty tady, jakto že nesnažilkuješ? Plodné dny pomalu přicházejí, ne? 😵

kuratkol
18. bře 2009

Na testíku se mi to ukáže až 22.3., nejdříve 3 dny před ovulací to má smysl, takže dneska ještě neee 🙂.
Když vidím, jak s tím mají holky problémy otěhotnět, tak už moc ani nevěřím, že nám to půjde hned napoprvé ☹

blondynka400
18. bře 2009

kuratkol, přece není důleřité, aby to vyšlo hned napoprvé, ale aby to vyšlo 🙂 . Je to je hezké, že máš ovu takhle pravidelnou, to bych taky chtěla, já ji mám různě, jak se tělu zrovna chce...
Ach jo, mám křeče v břiše a nějak mě v něm píchá, tenhle cyklus je teda fakt za všechny prachy 😝

kuratkol
18. bře 2009

Pro mě je celkem důležité, aby to vyšlo teď. Pak mě čeká moc stresové období a myslím, že to nepůjde... Srdce mi zas bude mlátit z toho stresu, nebudu moct spát, budu unavená a tak. Moc bych si přála, aby to vyšlo.
Jsem ráda, že mám MS i ovu pravidelné. Docela se tomu divím, protože před HA to bylo šílené. 31 dní, 38 atd.
Nějak dnes cítím mandle, asi na mě něco leze, začíná mě bolet v krku. U nás v práci málokdo nemoc doma vyleží, takže pak nakazí ostatní...
Ještě máš šanci, že bude pregnant, asi jsi testovala fakt brzo. Příznaků na těhu máš dost...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru