Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
22. bře 2009

Holky omlouvám se ale jdu na kutě jsem ospalá jak kotě, zítra se asi neukážu přijdu domů zas až domů večer, ale v úterý se budu snažit určitě ozvat. papa a všem přeju krásné sny 😀

a gab moc držím palce 🙂

gab123
22. bře 2009

holky myslím,že nejsem ☹ to je jasný že vám ráno hned písnu.Ted jsem četla manžovi jak mi držíte palečky a začal se mi už smát prý jsme postižený,ale on to tak nemyslí.Taky by byl moc rád 🙂 🙂 holky já nesnáším raní vstávání,ale ráno budu rychlá jak nikdy 😀 😀 😀

blondynka400
22. bře 2009

Renník, dobrou...

GAb, hold oni ty chlapi to takhle berou... Nebuď smutná, uvidíš jako to dopadne. I lkdyž ne, vyjde to příště. Koukni na mě, jsme snad smutná? Nejsem 😀

saji3
22. bře 2009

rennik : to jsem ráda , že je vše ok. 🙂 Na tu noční bych se vykašlala, taky si myslím, že ze zákona máš dělat jenom jednu směnu a to 8.hod. Přece musíš odpočívat a né někde v noci pracovat ☹

blondynka : tak to mi je líto, snad to příští měsíc vyjde,

gab123 : to nebude MS, ale miminko 😀 😀 😀 Taky mě hrozně bolela a ještě bolí prsa 🙂 , uplně v tobě a v rennik vydím sebe.No a já a rennik jsme už těhule a ty ráno budeš ty maminka, uvidíš 😵 😵
Držím palečky a dej vědět.

saji3
22. bře 2009

kualalik : hezký testík, tak šup na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saji3
22. bře 2009

dneska dobrou noc, jdu dělat že spím, stejně neusnu ☹

kuratkol
22. bře 2009

saji: proč neusneš ?

blondynka400
22. bře 2009

saji, ahoj, jak vidím, dnes dobře naladěná 😉 . Jinka snad, ale myslím že příští asi ne, předpokládám že v době ovu bude manžel pryč.... akže si budu muset trošku počkat, ale mezitím se snad dám dopořádku zdravotně, čeká mě teď pár vyšetření, proč se děje to co se děje 😉

gab123
22. bře 2009

ted ješte smutná nejsem to příde zpětně.
sáji já ale beru utrouš a ten způsobuje příznaky uvidíme ráno...
holky dobrou noc těhulky

blondynka400
22. bře 2009

gab, a myslíš že by MS přišla i přes utroš přesně? Tak doufám, že jsko správce tabulky, kterou tedy ještě nemám, budu moc zapsat další těhulku 😉 Jo ještě jsem se tě ptala, asi jsi to přehlédla, jak dlouho jste se vřždycky snažili než se povedlo?

lenerka
22. bře 2009

ahoj hlásím se tu
tak co je nového?je nějaká nová těhulka?
už je tolik stránek,že se to prostě nedá dočíst

blondynka400
22. bře 2009

lenerka, nového celkem nic. Aby jsi nemusela dočítat, písnu ti to, BT ráno vzrostla, na těhu testu slabá čárka těsně po limitu a po hodně na to MS, ale řádná.... A Gab si děál test zítra, toť asi vše důležité...
Co nového u tebe? 🙂

lenerka
22. bře 2009

včera jsme byly s malou a švagrovou v ZOO
tak jsme si to tam pěkně užili
bylo fakt super počasí v Praze

dneska manžel utekl na fotbal na Slavii
a ještě mě utekl po 20h na druhý fotbálek

MS konečně končí
takže zítra na to vlítnem 😉

to mě mrzí,že jsi to dostala,ale to nic neznamená
moje máme mě čekala a taky měla MS 2měsíce
třeba to ještě není ztracený

kuratkol
22. bře 2009

lenerka: Měla bys chodit častěji 🙂

gab123
22. bře 2009

Prvně jsem otěhotněla bez jakých koliv podpůrných prostředků s cyklem 50-60 dní za 5měsíců a na po 2 s glostíkem utroušem a pregnilem po 9 měsících cykl byl tak 35 dnů.Ted ho mám po 2revizi prav.29 dní.Já nevím myslela jsem že to dostanu normálně.NO zítra je ještě pár hodin.Jdu hajat at vám písnu ráno co a jak! 😅

kuratkol
22. bře 2009

gab:Určitě písni 🙂

lenerka
22. bře 2009

gab dobrou
budeme držet moc palečky
ať jsi další růžová v tabulce 😉

dudunka
22. bře 2009

Lenerko, tobě končí MS a vlítnete na to už zítra??? Mně teda taky bude končit ale tak brzo to asi nemá šanci na úspěch, ne?? Ne že byste si nemohli užívat kdykoli se vám zachce 😉

luciasek001
22. bře 2009

Holky taky jdu na kutě, mějte se krásně, zítra se sem nedostanu jdu s našima na narozeninovou oslavu. Krásně se vyspěte a jsem zvědavá na testíky 😉 Gap, třeba to vyjde. A budeš mile překvapená 🙂

lenerka
22. bře 2009

kuratkol já jsem tu pořád
jen včera né
a bohužel se sem dostanu jen večer
před den mě kačka na PC nepustí 😠

kuratkol
22. bře 2009

Dobrou 🙂

lenerka
22. bře 2009

dudunka

jo jo to mě je jansý,že se to po MS nepovede 😉
ale manžel je natěšenej,že to může do mě
to víš,já nikdy neměla prášky,tak pro mojeho mažela je dělání miminek příjemnou záležitostí

mě vychází ovu na 1.4. 😉

lenerka
22. bře 2009

luci dobrou

já jsem přijdu a taky to jde na kutě
škoda

kuratkol
22. bře 2009

lenerka: Tak to je dobře, berou to zodpovědně 😉

blondynka400
22. bře 2009

gab, držím palčky a dej vědět 😵

lenerka, myslím, že to je ztracené... Tak to věřím, že si to manžel takot užívá, ale teď je otázka, jestli chce, aby to vyšlo napoprvé 😀

lenerka
22. bře 2009

no a co ty?
myslíš,že MS v dubnu dorazí nebo né?
jak se cítíš?

blondynka400
22. bře 2009

kuratkol, co tu ještě děláš? Jak to, že se nesnažíte? 😀

lenerka
22. bře 2009

blondy
no to je mě fuk,jestli chce,aby to vyšlo hned na poprvé
já tedy jo
ale je fakt,že když jsme poprvé otěhotněla,tak mě bylo fakt blbě tak do cca 4měsíce,že sex nebyl
no na to se asi chudák moc netěší

lenerka
22. bře 2009

kuratkol nemáš náhodou ovu? 😉

blondynka400
22. bře 2009

lenerka, snad víš jak jsme to myslela, ne? 😉 Ta ktřeba bude druhé těhu úplně jiné....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru