Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
11. čer 2009

ahoj kuratkol
nechtěla jsme nic tajit
to bych vám neudělala,ale stejnak budu moudřejší až po kontrole u gynekologa

neboj budeš také

terecka
11. čer 2009

Nic, holky, jdu do hajan, zítra na mě čeká perný den... tak dobrou noc! 🙂

lenerka
11. čer 2009

luci

já taky pořád musím jíst
tak pá dobrou

kuratkol
11. čer 2009

No nějak tomu už nevěřím...

lenerka
11. čer 2009

kuratkol neboj
skočíte na pořádný vyšetření a bude to v poho

lenerka
11. čer 2009

terecka

dobrou noc

dudule
11. čer 2009

Dobrou noc holky! 🙂
Kuřátko neboj, držím basu s tebou! Taky si říkám, jak se naše řady snažilek zdárně tenčí, to by v tom byl čert, abychom toho bacila taky nechytly! 😀
Jinak já mám dnes 7DC a současně 6.den clostilu. V pondělí jdu na gyndu a uvidíme, jestli mrcha vajco uzrálo 😅 Si připadám už jako slepička, jen se mi ne, ne a nedaří vysedět vajíčko 😀
PS: s fotečkama to samozřejmě platí, ráda vám je ukážu, stačí mi písnout na vá do IP mejlík a pošlu vám je 🙂
Luciasku gratuluju k úspěšným kontrolám. 🙂
Ještě bych gratulovala i dalším, ale manža už mě opět žene od PC 😉 tak paaaaaaa

eliska_v
12. čer 2009

Ahojky Kočky moje....
Tak dnes MS zase nikde, ale mám strach testovat, abych nebyla zklamaná...Pokud ale MS nedorazí dnes, tak buď večer nebo zítra ráno testnu, takže uvidíme, ale moooc tomu neveřím...
No, to je jedno!!
Jinak jsem si dnes jen tak změřila teplotku a mám 37.1, ale vím, že to nic neznamená hlavně, když neměřím pravidelně 😀 😎
Takže ženy uvidím buď večer nebo zítra ráno, jak to je...

Ale mám strach, že tam nic nebude!!!

rennik
autor
12. čer 2009

Ahojjjjjjjjjjjj holčiny moje, hlásím se po menší odmlce tentokrát jako paní Ciencialová 😀

Je toho tolik co bych vám chtěla říct- no ale ve zkratce bylo prostě úžasně vyšlo nám úplně všechno, prostě nádherný den!!!!!

No jinak mám pro vás novinku, včera jsme byli u pana doktora a prcek nám ukázal úplně nádherně co je vlastně zač. Takže.................................................... čekáme chlapečka 😀 No tatínek je snad nejšťastnější tvor na téhle planetě a taky vyšel mi na 100% můj tip, jak jsem psala už od začátku. Měří už 15 cm a je prostě nádherný, kopal nožičkama i ručičkama a dělal kotrmelce 🙂 no byl to nádherný pocit.

Jinak berušky se ukážu až za týden jedu totiž na dovolenou- huráááááááááá papa 😀

sandule
12. čer 2009

Ahojky holky jdu vám pogratulovat k těhu a tobě reníku ke chlapečkovi🙂))))
to je super🙂

kramlinka88
12. čer 2009

holky co je dneska s blondynkou 😕 Vcera se tu vecer na skok ukazala a od te doby nic 😅

rennik: gratulace k chlapeckovi, tak vidis ze ses trefila 😉

Svagrovce tri doktori jeste i tesne pred porodem rekli, ze bude mit holcicku a ma kluka 😉

eliska_v
12. čer 2009

Taky by mě zajímalo co je s blondy. Vůbec se tu dnes neukázala a to neni normální!!!

lenerka
12. čer 2009

rennik

tak to je super
mladá paní a ještě čeká Lukáška super
věřím,že manžel září štěstím
užijte si dovču a dávej na sebe a Lukáška pozor pa

gab123
12. čer 2009

Ahoj holky!Tak už jsem doma už je to zamnou.No není to moc příjemné spíš dost hnusně nepříjemné ta

poslední banka byla už drsná a vyndání jehly bylo fakt dost rychlé,ale nejhorší!Takže vyšetření utz bylo vpořádku jsme už velcí 17cm a hlavně víme pohlaví 😀 😀 😀
holky byli jsme s manžou úplně vedle vůbec jsme to nečekali budme mít kluka 😀 😀 😝 byli jsme přesvědčeny,že budme mít holku.Moc jsme si přáli chlapečka a mámeho!Manža byl úplně hotovej a i přiznal,že se mu chce brečet!
Jsem s toho celá na měkko,že ho máme a mělo by být snad zdravé, tu vadu maj jen holky!

teri našli mi vadu 7%mozaiku Turnerova syndromu.Měla jsem 2 potraty!Vadu maj jen holky a chybí jim růstový hormon!

výsledky budou za 3tt.
eli tak už testni teplota je na výbornou určitě budeš těhu!

blondynka400
12. čer 2009

Ahoj holky,
všechno je ok, jen jsem se sem dířv ned nedostala 😉

gab, tak doufám, že bude vše ok

lenerka, no ty jsi tedy číslo, ale já si to tak nějak myslela, posdle toho jak jsi psala...

eli, teplotka, je krásná, fakt bych ten testík zkusila 😎

renník, to je dost že jsi se taky ukázala mladá paní 😀 . Tak chlapeček jo? 😵 . Podovolený sem nám snad budeš věnovat více 😉

Jinkau mě vše ok, už ani nešpíním, zato mi je docela blivno a jsem unavená, ale když si vzpomenu včera na to blikajicí srdíčko, hned mi je lépe 😵

luciasek001
12. čer 2009

Ahoj holky, gab tak hlavně, že to máš za sebou a ted už bude jen dobře 🙂 Koukám, že se to tu hemží klučíkama, moc gratuluju i tobě renník 😵
Dneska je mi líp, takže začínám být použitelná 🙂
blondy, to je fajn, že špinění odchází. Bude to dobrý bud na sebe opatrná!

blondynka400
12. čer 2009

lucisek, snažím se.... Taky koukám, že kluci vedou, tak já to snad holčičkou napravím 😵

luciasek001
12. čer 2009

blondy, zkus to třeba to vyjde 😵 Já se nechám překvapit 🙂
Ale stejně, Ela nás pěkně napíná s tim testem! Potvůrka. Já už bych to dýl nevydržela.

blondynka400
12. čer 2009

luci, tedy jestli se nemýlim, tak v druhé diskuzi psala eli že nic, ale možná to myslela na ty testy předtím, nevím to jistě....

No nevím, dle odkazu od lenicenky mám otazník, takže to asi bude hermafrodit 😀 . A já sama si to netroufám odhadnout...

Jo a jak ti vůbec je?

luciasek001
12. čer 2009

blondy, dík za optání je to lepší ikdyž rýma se mě drží furt. Ale už jsem aspon zvládla doma poklidit. A zvládnu to bez prášku. Takže nemoc je asi na ústupu. Ještě týden budu doma.
Já si u sebe typuju, že to bude kluk, ale dohodli jsme se s Honzou, že se necháme překvapit. Tak snad to vydržíme 😵
V jaký diskuzi to eli psala? Snad to bylo na ty testy předtím. Moc bych jím to přála.

blondynka400
12. čer 2009

luci, mládatka duben/květen...
No já to tedy určitě chci vědět a manželovi je to asi jedno. Tedy nevím, nějak se nevyjádřil....
Já bych chtěla holčičku, ale když nšco chci, tak to dopadne přesně naopak, takže to asi bude kluk 😀

eliska_v
12. čer 2009

Ahoj holky.
Tak test jsem dělala ráno sice né z ranní moči, ale stejnak tam nic nebylo...
Teď jssem se dívala proti světlu a jakoby něco, ale fakt nevím...Vyfotit to nejde, takže asi nic... já se bojím, že zase nic! Zkusím se testnout ještě v neděli a uvidíme

eliska_v
12. čer 2009

Akorát by mě zajímalo proč teda nemám MS...???
Mám víc naběhlá prsa a bolí mě břicho, ale jako před MS, tak uvidíme

luciasek001
12. čer 2009

blondy, tak uvidíš až ti to sladký tajemství řeknou, třeba to fakt bude holka 😵
eli, nevěš hlavu zkusíš to ještě v neděli a budeš chytřejší. Třeba se do neděle test umoudří a bude vidět krásná čárka 🙂

eliska_v
12. čer 2009

Luci: jj, člověk vlastně pořád na něco čeká!!! 😠

blondynka400
12. čer 2009

eli, tak ještě počkej a uvidíš... Možná jsi fakt jem měla opožedou ovu, podle té teploty to vypadá, že ovu proběhla....

luci, no v září bych to měla vědět 😵

eliska_v
12. čer 2009

blondy: Jak říkám je možné, že se ovulka spozdila!! 😅 Ale na 100% to nevím... Uvidíme jestli test bude v neděli pozitivní nebo ne... V pondělí, kdyžtak budu volat na gyndu, že jsem to nedostala a že test je negativní, takže uvidíme!!! 😉 😎

lenerka
12. čer 2009

gab taky moc gratuluji ke chlapečkovi
tedy už jsi druhá 😀

eliska_v
12. čer 2009

lenerka: Já bych tak moc chtěla, aby v neděli byla na testu dálnice.... 😒 😉 Ale fakt nevím!!! 😒

lenerka
12. čer 2009

no já bych raději holku,ale jak tak vidím bude tu samé mužské pokolení,tak já určitě budu mít taky kluka 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru