Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
7. srp 2009

Tak dlouho ? 🙂

pavlisa
7. srp 2009

a to jsme si ještě skákaly úspěšně jedna druhé do řeči, aby jsme ten čas zkrátily, no a nepovedlo se 😀
chlapi se musejí prodrbat podrobně.. 😉

rennik
autor
7. srp 2009

Ahoj holky taky jsem dnes byla u doktora, objednala jsem se na 3D video, ale buhužel z toho nic nebylo. Luki byl úplně připlácnutý k placentě takže nešlo nic vidět navíc si rukou kryl i to vše zbývající takže zas nic. Hrozně jsem se těšila že budu vědět jak prcek vypadá. Jsem z toho zklamaná, ale snad se příště ukáže aspoň na fotku.

Jinak se máme dobře, akorát v noci se blbě spí, jsem zvyklá spát na břiše a to teď jaksi nejde tak jsem přes den malátná.

blondynka400
7. srp 2009

snazilka, pavlisa, tedy vy jste ale kecalky 😀

renník, ahoj kočko, nojo, oni občas nechtějí dělat to, co chceme my....
S tím spaním na břiše to je blbý, já už teď moc dlouho ležet taky nevydžím... Ale já vždycky spala v takové zajímavé poloze, částečně na břiše ale spíš na boku, tak mi to ani nějak neva...

rennik
autor
7. srp 2009

blondy já jsem si koupila kojenecký polštář ale zatím ho využívám právě na spaní, jeden konec pod hlavu a jeden mezi kolena, tak spím aspoň trochu pohodlně, ale často se budím.

jinak mi hrozně otékají nohy, piju grapový olej v 1,5 vody, je to moc dobré, a řekla bych že to hodně pomáhá ale stačí jeden den vynechat a je to stejné jako předtím. No marné i to k tomu patří.

půjčila jsem segře foťák tak vám ani nemůžu vyfotit své úlovky pro malého v obchodě ale snad mi ho brzy vrátí, teď v neděli mají křtiny od Nelinkytak už se moc těším až si zas to mimi ponosím 🙂

blondynka400
7. srp 2009

renník, s těmi nohami nic needěláš, třeba až se trošku ochladí bude to lepší.... Hold někdo k tomu má větší sklony....
Už jsem ti nějakou donu nekoukala do albíčka, jestli tam máš příško, jestli ne, vyfotíš ho taky, prosím? 😵

eliska_v
7. srp 2009

Ahojky holky.
Tak jsme doma ze spermia...
Výsledky: Objem - 3ml
Počet - 79mil/ml
Normospermio!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rennik
autor
7. srp 2009

blondy určitě ho vyfotím to budeš koukat jak jsme oba porostli 😀

elis gratuluju!!!!!!!!! super, tak hurá na pořádné snažilkování 😉

eliska_v
7. srp 2009

rennik: Děkuju!! Já mám takovou radost!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rennik
autor
7. srp 2009

to ti věřím je to úžasná zpráva!!!

blondynka400
7. srp 2009

renník, tak koukám a zatím nic 😀

eli, jak už jsem psala v jiné diskuzi, super výsledek, hned máš o starost méně 😵

Holky já se s vámi tedy na týden loučím, zítra odlétám směr Praha. Takže se tu mějte hezky a snad tu konečně bude další těhulka, viď Eli a kuratkol 😵 😵

eliska_v
7. srp 2009

blondy: Věřím tomu, že se brzy zadaří!! Cítím to!!! Nebo že bych byla už těhu 😵 😵 😵 😵

blondynka400
7. srp 2009

eli, tak se budu těšit na dobré zprávy 😎 😵

snazilkadd
7. srp 2009

Eliško, ty kráso, to jsou fakt bombastické výsledky! 😀 Moc gratuluju! Máš o starost míň. Já to říkám, budeš z nás zbývajících těhu nejdřívě 😉 Držím palce! 🙂

snazilkadd
8. srp 2009

tak já jsem to nevydržela a udělala si testík a prdinec 😠 Ale samozřejmě vím, že je to ještě brzo, na druhou stranu na fertilityfriend má spousta holek vyznačenou detekci těhu už od 9. dne a já mám dnes 10 DPO.

No nic. Spíš si teď říkám, jakou máme s tím blbým spermiem teď šanci... Prostě máme kombinaci mých kreténských anovulačních cyklů a oligospermií, sákriš. Musím to na gyndě nějak prodiskutovat....

No, dnes odlítáme k moooři, tak tam snad přijdu na lepší myšlenky. Jo a ještě přikládám grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

pa kočky! 🙂

matava
8. srp 2009

ahoj holky, tak muze mam zpatky z dovci ale zatim jen dospaval, takze jakoby tu nebyl.. 😉
na jine diskuzi jsme nasla tohle video, je to uzasne a vsem urcite zvedne naladu 😀
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...

kuratkol
9. srp 2009

eli: Nějaké prvotní příznaky ?

blondy: Jak to vypadá s naší tabulkou ?

Jaký byl víkend ?

eliska_v
9. srp 2009

kuratkol: Já ani nevím..Příjde mi, že se mi občas zvedne žaludek, pobolívá podbříšek, teplota nahoře...Takže nevím!!

http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperat...

matava
9. srp 2009

eli a kdy budes testovat? a kuratkol, co tvuj vikend?
jinak..uz jste koukli na to video s capem? je to fakt super 😀

eliska_v
9. srp 2009

Matava: tak já jsem 24 DC, a 9 dnů mám do plánované MS, takže ještě ne!! A dneska jsem 5DPO 😵 😵

eliska_v
9. srp 2009

matava: čáp je úžasný!! 😵 😵

kuratkol
10. srp 2009

Já ještě víkend mám dnes prodloužený 🙂 Jinak já jsem 18 DC a 3 DPO, ale žádné příznaky nemám, ani je teda nesleduju...
Video s čápem jsem viděla. Hezký 🙂
Eli: co práce ? už jsi nějakou našla ?
Matava: Ty pracuješ ?

eliska_v
10. srp 2009

kuratkol: nene...zatím ještě ne!! Ale uvidíme buď něco najdu nebo budu těhu!

pavlisa
10. srp 2009

ahoj holky, tak mě pomalu končí ms, takže vzhůru na další snažení 🙂

Nebudu měřit BT ani zkoušet ovu testy, stejně se teď už vidím na dovči a pak se uvidí, jestli mi to přece jen nedá, abych nezkoušela, jak probíhá teplotka po ovulce 🙂

matava
10. srp 2009

ahoj kuratkol, jasan, nekdo u nas musi pracovat...tenhle tyden ve stejne praci, na stejnem projektu slavim 4 roky..a pry, ze tam budu tak rok dva... 😀 muzik byl letos mesic na uradu prace a bracha je ted uz treti mesic...to bych babickam a dedeckum nemohla udelat abych jeste ja nepracovala.. 😉 furt se o to zajimaji..ze koukaji na zpravy jak se propousti a ze mam byt hodna a pracovita atd aby me nahodou nevyhodili... 😉 jenze co by tam beze me delali, ze? 😀
pavlisa, co dovca? uz je koupena? 😉

kuratkol
10. srp 2009

matava: Já už jsem taky 3 roky na stejném místě.... a tak všem závidím prázdniny.... už bych taky ráda změnila na pár let prostor.... 🙂 Jsem ráda, že mám práci, to je jasné....ale pauzu už by to chtělo... U nás makají všichni, nikoho zatím nepropustili...
Ve středu jdu na vyšetření - na sondu do žaludku, tak už jsem z toho ve stresu od pátku... ☹

pavlisa
11. srp 2009

matava: jo, dovča byla koupená včera a v sobotu letíme. Je to děs s těma chlapama, nechat něco na nich, ale to ti nemusím povídat, co? 😉
Příští dovču zařizuju já! Teda vlastně... naše dovolená bude příští rok jasná - doma s prckem 🙂

Kuratkol: jak vypadá grafík? Ještě je asi brzo..no nicméně, co děláš, abys zahnala myšlenky na to, kdy už bude čas na těhu test?

jinak já ještě dnešek a zítřek v práci a hurá hurá hurá mám dovčuuuuu
a u moře, jóó, tam se ty děti budou vytvářet jedna radost, zvlášť, když mi to vychází na ovulaci 😀
Nebudu to sice vědět přesně, bez testů a měření, ale to je fuk.

matava
11. srp 2009

kuratkol, tak to ti zitra budu drzet palce...zitra ma bracha prac. pohovor a ja rande s primarem na laparku, tak jsme zvedava na jeho nazor..takze zitrek bude zajimavy 😉
vcera jsme mela kondicku s brachou a ve ctvrtek jsem to chtela zopaknout ale kousek od nas bude mit madonna koncert, tak bude blazinec, pry tisic lidi...nemame si zapomenout karticky do prace aby nas poradatele pustili do tech nasich budov 😀 ja cekam na zavolani tchana, bude u nas spat a priveze mi muze z letiste 😉 to zas bude dlouha noc..jeden pandulak, druhy pandulak... budem zapijet tu nasi azoospermii.. 😉
pavliso, zavidim..mamka je na rhodosu tak rano psala nadsenou sms, jak si krasne zaplavala pred snidani, klidek pohodicka, same mnamky...nu coz, az jednou budem mit mimco, tak si budu jezdit na dovci a muz bude pracovat ..howgh 😀

kuratkol
11. srp 2009

pavlisa: Žádný grafík není.... neměřím, dokonce od té doby, co blondy smazala tabulku, tak nevím, kdy jsem měla 1.den MS.

matava: dík za ty palce...už aby byl zítřek večer....

Taky bych někam k moři, ale nemám dovolenou, už mám jen 4 dny....

kuratkol
12. srp 2009

Holky, už by to chtělo nějakou těhulku.... už dlouho žádná nebyla !!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru