Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

akzeret1
31. bře 2009

rennik ahoj,já taky nejsem v obraze tak ti neřeknu,jak se máš?co miminko?

rennik
autor
31. bře 2009

blondy, jo byl to takový krásný gestační váček byl moc krásný 😀 připadal mi docela velký, ale to asi tím ultrazvukem zvětšuje. Každopádně jsem se ho zapoměla zeptat úplně na všechno. Byla jsem jaksi zabraná do toho ultrazvuku, tak snad příště 😀

akzeret1
31. bře 2009

tak to jsme na tom stejně já byla vždycky z toho sona unešená a zároven vyklepaná a spousty otázek v hlavě a na nic jsem se taky nezeptala

blondynka400
31. bře 2009

Renník, tak to je super....

Akzeret, jsem ráda že je lépe....

Holky, tak se tu mějte hezky, zhruba tak týden se tu neobjevím. Tak doufám, že tu pak bude další těhulka. Vy těhulky se mějte hezky a dávejtee na sebe i fazolky pozor 😵

rennik
autor
31. bře 2009

blondy papa a brzo se nám vrať 😀 budeš nám chybět

akzeret: jo přesně byla jsem unešená, a zároveň jsem měla strach co poví, vlastně se pořád bojím aby to bylo v pořádku ale zároveň prožívám to nejkrásnější období v životě, jsem fakt šťastná 😀

kuratkol
31. bře 2009

akzeret: testuju každý den ale nic, nevěřím, že to vyšlo

akzeret1
31. bře 2009

blondy:měj se moc hezky a opatruj se 😉 budeš nám chybět
rennik:neboj vše bude v pořádku,je to fakt moc hezky,moc ti to přeju 😵

rennik
autor
31. bře 2009

kuratkol nevzdávej to naděje umírá poslední, držím palce

akzeret: jen mě trochu zaskočilo že mi doktor řekl že je to teprve mezi 4-5 týdnem, podle výpočtů byto mělo být 6+3 tt dneska. tak nevím snad roste jak má 😒

akzeret1
31. bře 2009

kuratkol:nevěš hlavu,podle mě je ještě brzy.Si pamatuju na 1 těhu a testovala jsem po vynechání MS sice né z ranní moče a na testu nic nebylo a za týden u doktora byly na testu už //

akzeret1
31. bře 2009

rennik:neboj já měla něco podobnýho haprovaly tam dva týdny,oni to počítaj od poslední MS ale ovulaci si mohla mít dýl u mě to tak bylo.Určitě mimčo roste jak má neboj 😉

rennik
autor
31. bře 2009

snad máš pravdu 😉 nevím proč ale pořád si myslím že 100% budeme mít chlapečka, nevím čím to je 🙂

akzeret1
31. bře 2009

já si taky celou dobu myslela,že je to kluk,ale spíš jsem ho chtěla a pak vykoukla malá 😉 třeba je to intuice a bude to kluk 😉 necháte si to říct?nebo bude překvápko?

rennik
autor
31. bře 2009

ještě nevím spíš bych chtěla překvapení ale zároveň jsem hrozně zvědavá 🙂

akzeret1
31. bře 2009

to jsi na tom stejně jako já,tak uvidíš jak to vydržíš 😉 já se zatim loučim malá vstává

rennik
autor
31. bře 2009

papa 🙂

gab123
31. bře 2009

reník já měla dnes taky gestační váček se žloutkem jsem taky ráda,že je vše o.k.Mě je to jedno co budem mít manža by chtěl kluka,ale holčička mu 😀 vadit nebude

kuratkol
31. bře 2009

Mám nějakou depku, nic mě neba... práce, doma, prostě nic....

lenicenka17
31. bře 2009

Kuratkol:nesmutni,bude zase líp... Já též nejsem moc naladěná pač ovu asi an nebude ale nic stím asi neudělám.. A ty máš aspoň naději... 🙂

kuratkol
31. bře 2009

leni: Nemám naději, prostě tento měsíc už ne, je to ztracený a příští měsíc už na to kašlu... už mě to neba dělat to stále dokola za jedním účelem.... nejhorší je, že mě nebaví vůbec nic...

neutronek
31. bře 2009

kuratkol:a seš teď doma??sama??co takhle zajít za kamarádkou na vínko nebo tak??Já mám občas taky takovou depku,ael tím že jsem pořád doma s prckem a to taky dokáže lést na mozek... Píši záměrně na mozek aby to nevyznělo že mi dítko vadí...
A tento pátek sme se s kamoškama domluvily že zajdem posedět už sem nikde pořádně nebyla ani nepamatuju.... už se móóć těším snad to nekrachne 🙂

lenicenka17
31. bře 2009

proč myslíš že nemáš naději??A kašleš na to pro?Jojo zajdi někam ven přijít na jiné myšlenky....

lenicenka17
31. bře 2009

malý mi tu úřaduJe tak to podle toh;o vypadá 😀 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀

luckan.
31. bře 2009

Ahojky holky... :D nějak nestíhám číst... já jsem tu spíš jen v SO + Ne :D

kuratkol
31. bře 2009

Akorát jsem přišla z práce..... nejsem z Prahy původem, takže tu ani nemám kamarádky... chodím jen do práce a z práce, alkohol nepiju, pařby nemusím a tak.... jen mě to prostě všechno štve....

luckan.
31. bře 2009

kuratkol: uvidíš že na to kašlat nebudeš :D ... já si to taky říkam a s posledním dne mrchy se mi zvedá nálada a jdu na to .D stejně jak ten první měsíc...jen jsem zvedavá jak mi to dlouho vydrží to nadšení :D

lenicenka17
31. bře 2009

Kuratkol:Tak bez kamarádek je to smutný to ti věřím.. ale já jsem též přistěhovaná a za kam.si musím dojíždět al ejá to nemám tak daleko.... Je mi to fakt líto pač vím jak se cítíš.... a mít jen to pC je hodně málo...

rennik
autor
31. bře 2009

kuratkol neboj bude líp, úplně tě chápu ale skuste se nejak s přítelem odreagovat, nějak zajet na výlet, nebo jen tak na procházku, zajíst si zacvičit nebou kouknout na nějaký dobrý film, nechci tím říct že na to nemáš myslet já jsem na to myslela kudy jsem chodila ale když je člověk ve stresu tak to tělu nepomáhá, skuste se oba uvolnit a říkat si že když to nevyjde teď tak příště jako my, a vidíš jak to dopadlo a to jsem tomu fakt nevěřila ani náhodou, neměla jsem skoro žádné příznaky...... fakt se neboj dobře to dopadne 😉

loki01
31. bře 2009

ahoj holky, ahoj kuratkol, tak jsem si dneska udelala dalsi test rano, ten digitalni jak to rika a pry jsem ve 3 nebo 4 tydnu... 😀 😀 😀 tak ted jen to udrzet 😒

luciasek001
31. bře 2009

Ahoj holky, vítám nově příchozí.
Včera jsem měla pravdu, tušení bylo správné, že mimi protentokrát nevydje a taky, že zatim nevyšlo. Ráno dorazila mrcha ☹ 😖 😠 Je mi blbě, bolí mě břicho. No ale, zkusíme to další měsíc jednou to přece vyjít musí.

terecka
31. bře 2009

Ahojte holky, ještě jsem tu nic nepsala, jsem tu nová, ale mám dotaz, snad někdo poradí 🙂 Dnes jsem měla dostat MS, ale nic, před chvílí jsem si dělala test (vím, že je to průkaznější ráno, ale jsem hrozně nedočkavá 😅 ) a ta druhá čárka byla hrozně slaboučká, taková světle růžová, ale byla normálně okem viditelná.. Myslíte, že bych mohla být těhotná?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru