Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
2. čer 2009

ahojík blondy,vítám tě doma 🙂 🙂 🙂

blondynka400
2. čer 2009

leni, dík. Tak co je u tebe nového? Co jeřáb? 😎

kramlinka88
2. čer 2009

ahoj holky 😉

blondynka400
2. čer 2009

kramli, jak se těšíš na svatbu? Už se to blíží, co? 😵

kramlinka88
2. čer 2009

blondy: jj blizi, uz dokonce i rodice na obou stranach zacinaji silet a to je co rict, protoze doted bylo na vsechno spousta casu 😉
No a tesit se tesim, akorat mi to porad prijde takove neuveritelne 😵 Uz mame i prvni odpadliky ze svatebni hostiny....jeden clovek mi nevadi ze tam nebude a jeden zase jo, ale co nadelam....kdyz si to nekdo nechce zaridit tak se prece nerozkrajim no ne.... 🙂
A co ty? Kdy frcis na dalsi kontrolu ?? 🙂

blondynka400
2. čer 2009

kramli, neboj, ono to dobře dopadne.... Nám na poslední chvíli taky odpoadlo pár hostů, a zrovna těch, na kterých mi docela záleželo, ale s tím nic neuděláš, tak už to prsotě je... ale řekla bych, že jim to bylo líto víc než mně 😀
No do čech až v červenci a jestli to nevydržím, tak si dojdu na UTZ tady, abych viděla srdíčko. Ale zatím nevím, ještě jsem se nerozhodla...... 😎

kramlinka88
2. čer 2009

blondy: aha tak to jo, ja si myslim ze to nakonec nevydrzis a pujdes tam u Vas abys to srdicko videla 😵
No jo ja taky verim ze je jim to lito, teda nekterym, ale ja uz to neresim, az tam pujdeme par dnu pred svatbou s vysluzkama tak budu chtit vedet definitivni odpoved jestli ano nebo ne a podle toho se zaridim, myslim ze stejne nebudu mit cas ani myslenky na lidi kteri tam nejsou, spis se budu snazit venovat vsem co tam budou 😉

luciasek001
2. čer 2009

Ahoj holky, blondy tak to je paráda, že je vše v pořádku, opožděne moc gratuluju 😉
A co jinak je tu něco nového? Jak se všechny máte?

blondynka400
2. čer 2009

kramli, no já některé do poslední chvíle nevěděla, ale zas ta tolik jich nebylo, takže to byla pohoda.... Taky si myslím, že to nemá cenu řešit, kdo chce přijde kdo ne,tak ať nechodí 😀
No ještě uvidíme.... 😎

luciasek, čau holka, dík 😵 . Jak se máš ty? Co u tebe nového?

luciasek001
2. čer 2009

blondy, nového asi nic. Mimo to že se mi začíná zvětšovat pupík, je mi špatně, včera jsem musela jít dřív z práce, protože jsem jim tam málem omdlela. No zatim si to moc neužívám. Ale 11.6. jdem na další kontrolu tak budu moudřejší.

blondynka400
2. čer 2009

luciasek, neboj, ono to přijde a budeš si to užívat... Já jsem zatím docela v pohodě, tak doufám, že to vydrží.... Tak to už budeš mít na UTZ velkého človíčka 😀

gab123
2. čer 2009

Ahoj holky!
blondy to jsem ráda,že je vše o.k!

luciasek001
2. čer 2009

No jo něco by tam být vidět mělo 🙂 Těšíme se na to.
Ahoj Gab tak co u tebe nového jak je?

blondynka400
2. čer 2009

gab, já taky. Asi to napotřetí je kouzelné 😵 . Tak doufám, že i nadále bude vše ok..... 😎

lenerka
2. čer 2009

tak koukám,že samá těhulka 😉

lenerka
2. čer 2009

Blondy

co jsi byla pryč,tak jsme toh moc nenapsalo
to je dobře,že mimčo je ok
a roste 😉

lenerka
2. čer 2009

koukám,že tady už si nepokecám
asi už všechny chrupete
tak čus zítra

lenicenka17
3. čer 2009

blondy:zatím nevím co jeřáb jsem dnes 17DC a testím a měřím a zatím jsem na stejném bodě.....

lenicenka17
3. čer 2009

ale co se týče hlenu je ukázkovej,už 4 den jej pozoruji a od včera teda nejde přehlédnout což pokud by to znamenalo ovu za dveřma bla snad do toho 20DC což by byl úspěch pač jak víš měla sem jí tak kkolem toho 26-29DC 🙂

terecka
3. čer 2009

Ahoj Blondy, vitej zpatky 🙂
Zdravim vsechny z prace a hlasim, ze dneska se mi vuuubec nechceee 🙄 Asi to bude tim pocasim.. Nejradeji bych se zahrabala do perinky a spinkala nebo aspon lezela treba s dobrou knizkou... 😎

lenerka
3. čer 2009

ahoj Terko

se ti nedivím,že se ti do práce nechtělo
já to tam taky nějak přežívala
pořád se mě chtělo spát
byla jsem ráda,že jsem dělala na směny
ranní mě skončila ve 13h a šupky hupky do postele
a odpolední od 12h
tak do 10h v posteli
naštěstí jsem do práce chodila jen do 4 a půl měsíce 😉

lenerka
3. čer 2009

ahoj Leni

vidíš jak jsi zodpovědná
měříš,snažilkujete
určitě se brácha nebo ségra povede 😉

blondynka400
3. čer 2009

Ahoj holky,

lenerka, no pokusila jsme se vás nějak v rychlosti dočíst 😎

leni, no hleník je dobrá zpráva.... Jinak bereš jeřáb ještě hodně krátce, zázraky deělat neumí, ale neboj, určitě pomůže 😵

terecka, to znám, já přes den nikdy nespala a teď spím alespoň chvilku skoro každý den 😀

Jinka já byla po ránu cvičit, a tedy musím říct, že je to teď o dost náročnější... 😅

pavlisa
3. čer 2009

ahoj všem,

já jsem 11DPO a tak čekám a čekám 🙂

Kromě bolesti břicha a slabé nevolnosti tentokrát žádná PMS, jupíí a třikrát huráá, to bude asi tím kontryhelem, piju ho do ovulky už třetí měsíc a musím říct, že to na tohle asi krásně zabírá.

Je to tady ze snažilek samá těhulka, takže když ne tento měsíc, v létě to mimčo prostě vyjít musí!!

a Blondy, prosím, pošli nám trochu tepla, tak kolem 25 stupňů, jo?
díky za všechny, co se v červnu v Čechách a na Moravě klepou zimou 🙂

blondynka400
3. čer 2009

pavlisa, a co hleník, je? To je podle mě nejspolehlivější ukazatel....

Určitě to vyjde, měla by už být zas nějaká další 😵

Dobře, něco pošlu, ale musím si to taky něco schovat, protože včera tu bylo docela chladno a velká bouřka, ale dneska je tu nádherně 😎

kramlinka88
3. čer 2009

blondy: a co ted cvicis??? Porad jeste to co predtim nebo uz nejake specialni cviceni? 😕

pavlisa: no je fakt ze teplo vypada jinak, tady v Ostrave taky nic moc... 😒

Ja mam dnes 10 DC, takze na ovulku a na to prave snazilkovani teprve cekam, ale neflakame to ani ted 😀

blondynka400
3. čer 2009

kramli, no v podstatě pořád stejně, jen jsem omezila zátěž, něco jsem vynechala úplně a zkrátila dobu. To co jsem dělala předtím by opravdu nebylo to pravé.... Tanec budu učit dál a pilates asi zatím vynechám, to by se žaludku asi moc nelíbilo....

pavlisa
3. čer 2009

Blondy: hleník nestojí za nic, takový sticky, creamy, ale málo, je mi jasné, že je to stejné jako minulý měsíc, tzn. nic z toho nebude..

ani nejsem smutná, nějak jsem si na to zvykla 🙂

blondynka400
3. čer 2009

pavlisa, bílý hlen se začíná tvořit při vylučování HCG, takže můžeš mít ještě čas 😎
Jinak máš pravdu, člověk si pak lehce zvykne, nejhorší jsou první dva měsíce, kdy si člověk myslím, že musí být těhu hned....

kramlinka88
3. čer 2009

blondy: aha tak to jo 🙂 Ja se prave na pilates vrham, hlavne se mi libi pilates na tech velkych micich, to je super 😉 Jsem si koupila knizku tak budu cvicit.....ale vazne to u me casove neni nic snadneho, rano vypadnu o pul sedme a vecer se vracim o trictvrte na sedm....a pak treba jeste uvarit na druhy den, a do toho zarizovani ohledne svatby, proste ted nejak nemam na nic cas.... 😠

pavlisa: nezoufej, jeste je cas, ja jsem minuly mesic byla vztekla jak jsem videla tu blbou cervenou na tom toaletaku, ale pak si clovek rekne ale co, muzu si dochodit do svatby to solarko bez obav, nebude mi na svatbe spatne, muzu si dat i pripitek, proste se na tom snazim hledta nejake pozitiva 😉

blondy: mela bych na tebe dotaz....mam predepsane tabletky Pangrol 20000, kvuli traveni, po te operaci zlucniku, v pribalovem letaku je napsano uzivat v tehotenstvi po konzultaci s lekarem, tak jsem ho na to ptala a on mi rikal, ze jsou to jen v podstate travici stavy a ze v tom zadny problem nevidi. Akorat mi rikal ze byt mnou tak by s tim tehotenstvim pockal tak do konce leta, aby se pry telo dalo do kupy po te operaci....takze pokud se zadari s mimiskem az treba v zari, tak to bude taky dobre a podle lekarske rady 😉 A navic by TP byl kveten/cerven, coz jsou nadherne mesice na rozeni deti 😉 😀 Co si o tom prosim te myslis, myslim ten Pangrol a ta pauza po operaci ? (jako rikal ze mi nic zakazovat nemuze a ani nebude, ale ze by radeji pockal.....) tady odkaz na ten Pangrol: http://www.chytra-lekarna.cz/cs/katalog/produkt...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru