Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
21. čer 2009

blondy: To sice jo, ale každý jsme jiný a jinak to i snášíme!! Já jsem sice dost trpělivá a nechávám věcem volný průběh, ale pokud něco nejde a trvá to ňákou dobu, tak jsem spíš z toho nervózní!!

lenerka
21. čer 2009

ahoj

tak jsme tu na skok
Kačka šla s manželem plavat a já jsem u našich
nevím jestli se sem večer dostanu
jsem teď po večerech nějaká unavená a chodím spát po 22h šílené!!!

lenerka
21. čer 2009

ahoj Eli

tak jak je?a jak ti dopadl pohovor?
ani nemám čas císt co jste tu napsaly jsem ostuda 😅

lenerka
21. čer 2009

ahoj leni a co ty?

lenicenka17
21. čer 2009

ahojí lenerka:já nic nového snad jen cyklus.. jsem 4DC

lenerka
21. čer 2009

a co jinak?
kde pak jste všechny?

lenicenka17
21. čer 2009

jinak asi nic... jen řeším tu práci je to fakt na pytel........... 😖

lenerka
21. čer 2009

no jo
to ti moc nezávidím
a vrátíš se na původní místo nebo dáš výpověď?

lenicenka17
21. čer 2009

tak stím bojuji,nevím... pokud tam budu chtít jít v září zpátky musím si platit ty dávky tak furt nevím.. Zítra musím říct jak sem se rozhodla.

lenerka
21. čer 2009

aha už zítra
no to moc času není ☹
a měla by jsi když tak hlídání,kdyby jsi musela jít do práce?

lenicenka17
21. čer 2009

jako myslíš dřív než od září??Ne to neměla... až v září školku.

lenerka
21. čer 2009

aha
tak to by bylo pro mě rozhodující
kdybych neměla hlídání,tak bych asi musela dát výpověď a platit si to zdravotní pojištění sama
a jít asi na pracák
v dnešní době si hledat místo to je boj co?
to je blbý,že se mimčo nepovedlo

lenicenka17
21. čer 2009

tak nějak si říkám esi nebudem mít jedináčka... Tak hlavně že už máme aspoň Šímu,je to poklad ...
Když si budu platit ty dávky nepůljdu na pracák,ale oni mi to místo podrží do toho září...

lenerka
21. čer 2009

aha
tak to je dobrý,že ti takhle vyjde zaměstnavatel vstříc
to už se málo vidí!
no já osobně mě by jedináček nevadil, Kačka je zlatíčko,ale manžel by to asi nepřežil!!!!

lenicenka17
21. čer 2009

Já jedináčka nechci,ale pomalu se stím smiřuji.
Jo je to dobré že to takhle udělají jen mě pár lidí straší ať si zjistím zda to tak vůbec může udělat ať v budoucnu nezjistím že se mi to nějak nepočítá do důchodu nebo tak něco.Ale ani nemám nějak chuť a sílu se v tom pachtit jsem úplně nějaká bez energie.... Připadám si že jsem k ničemu nic neumím udělat pořád ... azp.No depka první třídy... 😒

lenerka
21. čer 2009

se ti nedivím
já bych měla asi tyky depku,z toho,že bych musela do práce
ale neboj až se přestanete o mimčo snažit ividíš ,že se povede
já už to pak taky přestala řešit a prcek bude 😉
chce to si věřit
a když tak podstoupit pořádný vyšetření
třeba té štítné žlázy
když se vám Šíma povedl hned,proč by nebylo ještě další mimčo že?

lenicenka17
21. čer 2009

proč štítné žlázy?????????????????
No právě Šíma byl hned proto teď mám takové myšlenky ,ale poctivě zobu jeřáb tak uvidíme....

matava
21. čer 2009

ahoj holky, tak vikend za nami a tady same depky...ale se vam nedivim..
ja jsem dnes 10DC a sem tam me pichne vpravo a ted vecer jsem i mela vytok, ale zatim takovy vodovy..tak jsem aktualne zvedava na stredu na novou doktorku 😉
holky, ten jerab jste vlastne sehnaly kde? v lekarne tehdy na me koukaly jak spadly z visne... 😉
muzik zas dnes bude spat v obyvaku, tentokrat ne kvuli hadce, ale ze ve dve rano se proste MUSI divat na primy komentovany prenos baseballu..no silenec...ale vcera si u me splhnul, sam zacal se sexikem 😉 si to musim nekam napsat do denicku..tak drzte palce at se mu chce zas treba zitra 😀
jo a blondy...mas krasne vlasy, kdy dodas i druhou pulku...? 😉

terecka
22. čer 2009

Dobre ranko holky! Teda, koukam, ze tady o vikendu byly same negativni a depkove stavy.. to bude asi kvuli toho pocasi, ze jo?! 😝 😉
Musite to brat pozitivne, ja vim, vy si reknete, ze me se to rika, ale kdyby se nam to doted nepodarilo, tak bych taky musela cekat.. zkuste si najit neco jineho, nejakou zabavu treba, abyste nemyslely porad jen na to snazilkovani 🙂

lenicenka17
22. čer 2009

Ahojík holky jen v rychlosti píši jak sem dopadla na úp a na zdravotní pojiš´tovně a v práci:
na úp mi řekli pokud nemám zajištěné hlídání tak mě tam stejně nevemou
na zdravotní pojišťovně že si nic platit nemusím pač pokud budu doma za darmo jako osoba starající se o nezaopatřené dítě vedou dávky za mě oni a to do 7let věku dítěte
a tak sem to i odpapuškovala v práci tak do září budu doma....stím že mi práci podrží.

eliska_v
22. čer 2009

ahoj holky.
terecka: Já včera večer měla hroznou depku!! Chtělo se mi pořád brečet a připadám si nemožně, že se nám nedaří!!
Ale naštěstí dnes mám už o něco lepší náladu, tak uvidíme...Doufám, ž euž mi skončí MS a budeme se snažit!!!

lenicenka17
22. čer 2009

eli:to já mla přesně taky minulý týden do toho ještě ta beznaděj ohledně práce...
ale snad to dobře dopadne.
Holky něco se mi snad rýsuje MOC mi držte palce!!!!

blondynka400
22. čer 2009

ahoj holky,

lenicenka, jojo, zkus schválně tu dovolenou bez teploměru 😎

eli, to je jasné. Ale prostě věci hold nejdou tak jak si je člověk naplánujë. Pro mne to bylo taky težké, protože jsem byla zvyklá, že když člověk hodně chce tak jde všechno, jenže tohle vůli neovlivníš, spíše naopak....

matava, no asi nikdy. ale naštvali mě admini, tak hlavně proto jsem to dala takhle 😀
K tomu jeřábu, buď na netu a nebo musíš do zelené lékarny. V Praze třeba roh Řeznické a Školské. Kupovat jedině od hrba vitalis, ne od naděje, to je podvod 😉

kualalik
22. čer 2009

Zdárec ženy 😵

Tak co tu máme nového? 🙂

blondynka400
22. čer 2009

kualik, no čus ženo. Jak jsi se měla? 😀 Myslím, že ani nic..... 😉

kualalik
22. čer 2009

Já se měla báááájově 😵 luxusní 😎 moc jsme si to s ženami užily, odpočinuly si, zažily plno legrace a ještě více jsme se sblížily a poznaly 😉 Jak ti je Blondy?

A co ostatní ženy? Jak vám je? Jak se daří? Jak se máte? 😵

blondynka400
22. čer 2009

kualaik, tak to je super 😵

No je mi docela fajn, po prá dnesch mi je i dobře. Kdybych neměla už trošku bříško, občas nepobolívalo a nemusela jsme tak často jíst, ani bych teď nevěděla, že jsem těhu 😀. Ale to je jen asi dva dny 😀

kualalik
22. čer 2009

Tak to je super, že ti je relativně "dobře" 😉 a žádné komplikace...
Já si dneska užívám ještě den volna, ale zítra už musím makat 😒 😀
Jdu na masážku za hodinku,tak se zase těším mooooooc 😵

blondynka400
22. čer 2009

kualaik, no já si říkala, co tu děláš odpo v pracovní den...
No tak komplikace jsou, to špínení, ale snažím se to tak nějak potlačovat 😎

kuratkol
22. čer 2009

Už máme štěnátka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru