Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

bjoucik.15
30. bře 2012

@trckin já jsem asi trochu mimo, ale na co že je ten kontryhel?
Nj ještě to zkusím, když mrcha nedojde a uvidíme.

trckin
30. bře 2012

@bjoucik.15 kontryhelový čaj je na různé ženské problémy, mimo jiné i na srovnání cyklu, takže proto jsem se do něj pustila. Jinak po porodu ho pijou maminky na stahování dělohy. Uvidím jestli pomůže, ale holkám tady pomohl, tak snad i mě. Naštěstí mi i docela chutná 🙂

lucka2405
30. bře 2012

@trckin Mne pomohol akurat na jeden cyklus, odvtedy su uz 4 mesiace a MS nikde.

minina
30. bře 2012

Koukám holky, že se svým zpožděním MS 14 dní si můžu celkem pískat co?
@lucka2405 4 měsíce, to je fakt mazec. Řešila jsi to už s doktorem?

bjoucik.15
30. bře 2012

@lucka2405 nemít to 4 měsíce, tak už bych si tam dávno zašla, myslím k dr. Já vždycky čekám tak měsíc a pak jdu na vyvolávačku.

bjoucik.15
30. bře 2012

@trckin aha, tak že bych taky začala?? 🙂 Pokud to pomůže tak proč ne...

lucka2405
30. bře 2012

@bjoucik.15 No ja som isla vo februari iba na prehliadku lebo mi povedal ze po vysadeni to moze byt vselijake tak som caka, no a on mi hovori ze ci nie som tehotna lebo ze on tam nieco vidi, prekvapilo ma to aj ked prerus. suloz asi moc dobra ochrana nie je, preto mi nechcel ani pichnut vyvolavacku, tak som bola v marci opat lebo mi robil aj hormonalny profil ten je ok a mala bodka je tam stale akurat nevie ci sa zvacsuje kedze si to minule noedfotil, tak mi asi nezostava ine len este pockat.

lucka2405
30. bře 2012

@minina No ja som isla vo februari iba na prehliadku lebo mi povedal ze po vysadeni to moze byt vselijake tak som caka, no a on mi hovori ze ci nie som tehotna lebo ze on tam nieco vidi, prekvapilo ma to aj ked prerus. suloz asi moc dobra ochrana nie je, preto mi nechcel ani pichnut vyvolavacku, tak som bola v marci opat lebo mi robil aj hormonalny profil ten je ok a mala bodka je tam stale akurat nevie ci sa zvacsuje kedze si to minule noedfotil, tak mi asi nezostava ine len este pockat.

bjoucik.15
30. bře 2012

@lucka2405 stačilo to napsat jen jednou 😀 Aha, a řekl ti, co by to mohlo být, protože za 2 měsíce, by už něco vidět měl, když by to bylo bábo, ne?

lucka2405
30. bře 2012

Ok🙂 , no to si aj ja myslim, vraj to moze byt aj cysta ale ze radsej mi neda inekciu - vyvolavacku a ze ked pridem nabuduce a bude to ronake tak mi ju da a potom budeme riesit ovulaciu aby sa podarilo otehotniet, no a potom skoncim na rizikovom ale stoji mi to zato🙂)

bjoucik.15
30. bře 2012

@lucka2405 z toho si nic nedělej až otěhotním tak jsem taky na rizikáči :( tak doufám, že to bude něco příjemnějšího než cista..

lucka2405
30. bře 2012

@bjoucik.15 Tak potom napis ako si dopadla som zvedava🙂 , dufam aj ja no uvidime moc sa k nej nepriklanal tak uz len vydrzat, tak sa tu potom mozno stretneme ked budem travit viac casu doma🙂

bjoucik.15
30. bře 2012

@lucka2405 určo dám vědět, ale nemyslím si že budu těhu. uvidíme necháme se převapit.

trckin
30. bře 2012

@bjoucik.15 Pije se o prvního dne menstruace do ovulace, tak vydrž, jak ti to dopadne 🙂

lucka2405
30. bře 2012

@bjoucik.15 no ja som tomu zacala verit ked tvrdil ze mozno potom som o tom po neg. testoch zacala pochybovat no ale teraz uz vobec neviem🙂 tak veru nechame sa prekvapit.

katka1313
30. bře 2012

@ivatko0406 Ahoj, tak to jsem ráda, že jsi v pořádku a že vlastně aji výsledky jsou OK! Teď už máš aspoň jistotu, že všechno funguje, jak má. Tak držím palečky v dalším snažilkování.

alyssa.anna
30. bře 2012

Ahojky, také se ráda pŕipojím. Já teď akorát dobrala HA tak jsem strašně zvědavá jak to moje tělo skousne a v létě bych taky strašně ráda začala se zkoušením 🙂

alyssa.anna
30. bře 2012

i když.... možná i dřív, vše bude záležet na cyklu a jak to po HA půjde. Třeba budu příjemě překvapená 😀

bjoucik.15
30. bře 2012

@lucka2405 já tomu taky chvíli věřila, už jen ty příznaky, ale ty postupně vymizeli a už nevím čemu mám a nemám věřit 😒

bjoucik.15
30. bře 2012

@trckin aha... no když přijde MS tak ten čaj zkusím, za to nic nedám. Vydržím 🙂

bjoucik.15
30. bře 2012

@alyssa.anna ahoj, jak dlouho jsi brala HA?

alyssa.anna
30. bře 2012

@bjoucik.15 Ahojky. Jen rok a to kvůli cystám. Chtěli jsme se pokouśet už minulý rok, ale dr. doporučily HA na cysty. Byla jsem z toho špatná ale co se dalo dělat. Teď ž je to snad OK.

bjoucik.15
30. bře 2012

@alyssa.anna tak přeju aby se brzo podařilo, a ty našla // 🙂

alyssa.anna
30. bře 2012

@bjoucik.15 Jejej kéžby 🙂 A jak jsi na tom s plánováním ty?

bjoucik.15
30. bře 2012

@alyssa.anna já neplánuju, jestli teďka budu tak je to ale neplánované. Teď jsem přišla o práci, tak by to asi nebylo to nejideálnější.... ale kdyžby tak by, a určitě budu ráda 🙂

ivatko0406
30. bře 2012

@katka1313 ahoj díky, budeme se snažit hned jak mě přestane bolet břicho

ange_de_la_morte
30. bře 2012

@ivatko0406: tak to je vlastně dobrý výsledek laparoskopie ne ? .... snažit se , snažit se a pořád tak dále musí pomoct 🙂 ... no těhulka myslím zatím žádná není, akorát mi bylo včera aj dneska blbě tak tajně doufám že by to mohla být ranní nevolnost ale naTT je ještě brzo

@bjoucik.15: no uvidíme, na testy je ještě brzo

ivatko0406
30. bře 2012

@ange_de_la_morte no špatný výsledek to není, tak se uvidí, jak to bude dál

ange_de_la_morte
30. bře 2012

@ivatko0406: tak to jsem ráda 🙂 možná nakonec budeš ještě z nás všech první těhulka 🙂 🙂

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Tak teď s chutí do toho viď. Budu moc držet pěsti a snad budeš brzo hlásit jako první těhotenství. Pak bys kupovala dárek sama sobě 🙂
Já teď čekám na MS, ale nějak myslím, že to zas bude ještě nejmíň týden trvat, tak jsem se optimisticky objednala na příští týden na gyndu 🙂