Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

ivatko0406
31. bře 2012

ahoj holky, dneska mě začala šíleně svědit ta jizvička po laparu. udrbala bych se. švagrová mi dnes šeptla do ouška, že je asi těhotná. nechutná jí její oblíbená káva ani cigárko, furt by žrala, 10 dní zpoždění, přesně jako když čekala Michálka, svého prvního. potvora jedna, zase do toho vlítla aniž by chtěla! 😉

bjoucik.15
31. bře 2012

@ivatko0406 jo? tak to se švagrvá má :( Jéé tak to je mi líto že tě svědí jizva asi se drbat nesmíš co? No já jednou měla sádru a svědilo mě to pod ní asi týden v kuse, já už i brečela jak jsem se nemohla podrbat 😒

Včera přítel u známých prokec, že jsem asi "v tom", takže to bylo samý musíš se šetřit a bla bla. A jakmile jsem si v 11 večer dala talíř špaget, tak na mě všichni koukali a tak se usmívali - no bylo mi trapně a jestli těhu nejsem tak mi bude ještě hůř ☹ A ještě vymýšleli, co mi dají po jejich dceři a vyfasovala jsem těh. kalhoty 😖 Takže paráda!

minina
31. bře 2012

@bjoucik.15 Tak teď už musíš bý fakt v tom 😀 Nic jiného ti nezbývá 🙂 Mého manžela se poslední dobou nějak všichni ptají, kdy plánujeme děti, už mě začínají štvát. Mě se na to zeptají leda blízký kamarádky a jeho furt někdo, např. kolegyně, což fakt nedávám. Hlavně určitě zrovna těmhle lidem to půjdu hlást až budu 😀 😀

bjoucik.15
31. bře 2012

@minina asi tak 🙂 No mě to docela vadí, že jim to řekl, já se pořád snažila zahrát do autu, že možná ne a ať neříká hop apod. Uvidíme. Tím, že testy negativní tak si mslím že nejsem, už by to bylo vidět 😖

minina
31. bře 2012

@bjoucik.15 Chlapi ukecaní viď🙂 A přitom do 3. měsíce se může stát vlastně kdykoli cokoli 😖

bjoucik.15
31. bře 2012

@minina jj jsou ukecaní 🙂 No a otázka je bůh ví.....

ivatko0406
31. bře 2012

@bjoucik.15 to ne, drbat se fakt nesmím, svědí to jak čert, nejradši bych to vypárala

holky přečetla jsem si teď spoustu hlášek od holek po laparu a některé byly už příští měsíc těhotné...ó, kéž by to vyšlo i mně, když už musím tímhle vším projít.

minina
31. bře 2012

@bjoucik.15 Víc než ženský viď🙂 A asi proto se všichni ptají manžela, protože tuší, že já bych s nimi vyběhla 🙂 Ono stačí říct před holkama, že jsem vysadila HAK a chci jim jen říct, co mám s tím z aproblémy a všichni hned, jestli už... 😖

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 No vidíš, to je výborná vyhlídka 🙂
A jak to vypadá, to jsou tam stehy? promiň za blbý dotaz, ale s tímhle nemá zkušenost...

bjoucik.15
31. bře 2012

@ivatko0406 jé tak to by bylo fajn, tak snad se taky zadaří hned 🙂

@minina a pak že jsou ženský ukecaní, ha, to jo 🙂 No já taky tak nějak a proto si myslím, že bych mohla být,protože kámoška hned na mě "jo tohle jsem taky měla a takhle mi taky bylo, když jsem čekala apod." a pak babo raď :(

ivatko0406
31. bře 2012

@minina v pohodě, ráda se podělím o zkušenost. tak na sále jsem byla vleže a navíc nohy v gynekologické poloze. ale takové super podnožky, měkké a schováš do toho celou nohu, super. nejdřív mi strčili optiku do dělohy - přes pochvu. prozkoumali dělohu, je-li vše OK a sebrali kousíček sliznice na histologii. tohle trochu dva dny krvácelo, ale slaběji než obvyklá ms. a potom mi udělali asi 1cm řez těsně pod pupíkem a tím mi vehnasli dovnitř kysličník uhličitý, asi 2l. tím si nafouknou břicho a mají přehled. prohlédli mi vaječníky, vejcovody, dokonce i appendix. a v závěrečné fázi došlo na to proplachování vejcovodů - opět přes pochvu tam vháněli kontrastní látku a přes pupík čumákoli, jestli se rozlévá volně skrz vejcovody do břicha. jelikož jsem neměla žádné srůsty ani nic ošklivého, nemuseli si dělat další 1 (někdy i 2) přídavné řezy na kraji bříška. takže mě zase sfoukli a řez pod pupíkem zašili. jedním stehem. někde jsem se tady holek ptala, jestli se před tím dělá klystýr. nikdo nevěděl a já už vím - dělá 🙂. a to je celé. trochu ještě mezi orgánama cítím zbytky vzduchu, píchá pod klíční kostí, ale po pár dnech to zmizí...

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Fíha, to jsou věci... Tu histologii mi dělala jednou gyndařka taky a když jí sestřička nesla ten nástroj na to, říkala jsem si, jetsli to mají být nůžky na kuře nebo co🙂 pak mě teda ten humor přeše, pač to docela bolelo a pak mi tam dala něco o řem prohlásila, že tampon, ale byla to koule velikosti tenisáku a když jsem to chtěla vynadat, myslela jsem, že tam budu muset zprátky, at to dostanou ven 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina no občas to je pěkná řezničina co? u těch doktorů...viděly jste třeba jak se dělají silikonový prsa? no to je degeš!

ivatko0406
31. bře 2012

jo ale moje spolupacošky to mají horší - mají nařízenou měsíční abstinenci! já naopak - máme na vlítnou hned. chichi 😀

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 JJ, hrůza co? A co teprve nástřih při porodu holky! 🙂

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Jak to? Tím, že ti nic nenašli?

ivatko0406
31. bře 2012

@minina holky tam měly cysty a endometriozu, já ne. mně jen propláchli vejcovody a teď jsou prý největší šance

bjoucik.15
31. bře 2012

@minina
@ivatko0406
No fujky... já si to představila a málem vrhla... ble, nechtěla bych to zažít...... :(

bjoucik.15
31. bře 2012

@minina nástřich u porodu? to nic není, teda pokud tě nestřihnou do živýho ještě neodkrvenýho. Od kámošky co dělá na gynekologii (školu) tak vím, že se to bohužel stát může... Vlastně od ní vím celý postup 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@bjoucik.15 nástřih se provádí na vrcholu kontrakce a je-li proveden dobře, cítit bys ho neměla. ale to šitíčko potom, to musí být mňamka!

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 No z toho mám taky obavu, aby mě něco takového nepostihlo:(

@bjoucik.15 Copak o to, jetsli to bolí, to asi ne, ale když se na to díváš na videu, to je masakr:(

ivatko0406
31. bře 2012

@minina jde o to cos viděla. na youtube jsem viděla i nástřihy, co snad dělal někdo, kdo chtěl vyděsit nastávající maminy. prostě prase. tak se to vůbec nedělá. jen pár videí je opravdu zdařilých a reálných

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 No právě něo na youtube a hledat už to nebudu 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina přežijem to, všechny jsme se tak narodily

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 njn🙂 Já věřím v císaře, na břiše mi šití tolik neva 😀

ivatko0406
31. bře 2012

@minina tak si to povíme, až budeš mít na břiše 12cm ďouru!

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Já doufám, že mi to zašijou 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina to jo, ale na tohle mám dost vyhraněný názor.

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 pročpak?

ivatko0406
31. bře 2012

@minina to by bylo na dlouho, ne nadarmo se přirozený porod jmenuje "přirozený" 🙂