Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 No jo, ale ono je to i o tom, který porod je dneska přirozený🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina už desetitisíce let rodíme přirozeně. císař by nám měl pomoci puze v případě ohrožení života, nebo při neobvykle komplikovaném porodu. je na každé z nás, jak si to srovnáme a k čemu se jak postavíme. pokud preferuješ císaře, je to tvůj názor. a je to v pořádku, každý máme svůj. nerada bych prosazovala ten můj...jsme každá jiná a každá chceme něco jiného.

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Jj, určitě🙂 Zrovna nedávno mi kamáradáka říkala, že někde v Emirátech nebo kde, tak se císařem rodí 90% dětí... A co jsem se dívala, tak u nás asi 20%, taky už je to docela vysoký číslo co?

ivatko0406
31. bře 2012

@minina to je hodně vysoký číslo. těch 90% se mi ale moc nezdá, to nebude pravda

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 No nevím, nehledala jsem to, mě zajímaly spíš čísla tady 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina hlavně ať už jsme těhotné

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Ty máš přednost🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina sobecky doufám, že budu mezi těmi prvními 🙂 a že mě další budou hnedka následovat

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Však máš na to nárok, tak jaké sobectví 🙂 Snažíte se dlouho a takovej zákrok za tebou... Navíc hodně z nás tu ještě se snažením ani nezačalo, tak jaképak copak 😀

ivatko0406
31. bře 2012

@minina jsi moc milá, díky!

minina
31. bře 2012

@ivatko0406 Nz, moc ti to přeju 🙂 Takže šup šup 🙂

ivatko0406
31. bře 2012

@minina asi to zítra už zkusíme...sice mám teoreticky po ovulaci, ale doktor říkal pořád, tak pořád !

bjoucik.15
31. bře 2012

no jasně přirozeně jedině,císař jen kdyby jinak nešlo..... na youtubu jsou někdy vážně prasácké videa... fuj. ale klasický porod není tak hrozný....

budu dělat cokoliv aby mě nemuseli nastřihnout - šití je fuj!

bjoucik.15
1. dub 2012

tak holky poslušně hlásím, že jsem to dostala - hurááá 🙂

ivatko0406
1. dub 2012

@bjoucik.15 jéé

ivatko0406
1. dub 2012

@bjoucik.15 tak z toho jsem se neradovala už rok a půl, že jsem to dostala.

minina
1. dub 2012

@bjoucik.15 přišlas o dárek 🙂 ale gratuluju 🙂 takže pítel vytvářel planej poplach co 😀

ivatko0406
1. dub 2012

kočky, nevěřili byste, jak manžílek maká. ale aniž bych cokoli chtěla! všechno jsem udělala, než jsem šla do špitálu, ale on: pere, žehlí, vaří, myje nádobí, stírá podlahu, venčí psa, krmí kočky, nosí mi pití, jídlo až do postele....čekám, kdy začne mýt okna. on utírá prach i z rámečků na fotky. prý mě zná a je mu jasné, že by nejmenší smítko nutilo uklízet. tak honem všechno uklízí. no není to úžasné? ale jak pečlivě!!!

bjoucik.15
1. dub 2012

nj, tak stalo se a to cekani me ubijelo, aspon vim, na cem jsem. V klidu si muzu hledat praci, zase zacit pit... 🙂 my s pritelem chceme breznatko - dubnatko, takze se zacneme snazit v 6tem mesici, ale otazka je jakej rok. Potrebuju se dostat ze spatne financni situace... Ale treba se podari pristi mesic 🙂

bjoucik.15
1. dub 2012

@ivatko0406 tak ten je uzasnej 🙂 obcas nas ty protejsky prekvapi.

minina
1. dub 2012

@ivatko0406 Skvělé, hodnej manžel🙂 Já jsem taky taková, pokud není uklizeno, neumím ležet🙂

@bjoucik.15 Tak držím pesti, aby to klaplo s tou prací. Ono je lepší mít před MD nějaký základ a nejet nadoraz:(

bjoucik.15
1. dub 2012

@minina no jasny, uvidime. Zacnu shanet aktivne a ono to nejak dopadne, snad.

hejdy00
2. dub 2012

Ahoj holky, konečně se mi podařilo se všem přečíst. Doufam, že to dobře dopadne a bjoucik.15 bude prvni tehu 🙂 No já už 2 dny čekám na MS, což není nic divného. Koupila jsem si kapky Gynex a čekám teˇa, abych mohla začít brát. Doufám, že mi pomohou na pravidelnost a MS bolesti. Tak jsem v očekávání 🙂 za týden odjíždíme na svatební cestu, tak pak dám vědět jak probíhalo snaženíčko. 🙂

bjoucik.15
2. dub 2012

@hejdy00 ahoj, a kampak jedete na svatební cestu, smím-li se zeptat? No těhu určo nejsem, když jsem to dostala....

Včera jsem myslela, že umřu bolestí. Chudák přítel, už nevěděl co má dělat. Zjistila jsem že nemůžu skoro vůbec pít. Vždycky po pití mi něco je - cokoliv! Zkur...á slezina!!!

hejdy00
2. dub 2012

@bjoucik.15 Jedeme do Thajska 🙂 uz se tesim az vypadnu z prace.
No neves hlavu. Spis je mi ted lito tebe, vim jaka bolest to je. Taky trpim jako zvire, od te doby co neberu HA. Doufam, ze mi prave pomuzou ty kapky co jsem si koupila ....

Mimochodem mate s Gynexem nektera zkusenost? diky

bjoucik.15
2. dub 2012

@hejdy00 jo je to jedno s druhým. Bolelo mě břicho kvůli MS ale pak i kvůli té slezině. Mívám to skoro pokaždé když si dám něco tvrdšího... asi mám po alkoholu 😒
Jéé thajsko, tak pak sem hoď nějaké fotečky 🙂

hejdy00
2. dub 2012

bjoucik.15 no tak snad to bude lip.. tak se setri 🙂
Jo jo neco vam sem hodim ....at se taky ohrejete

minina
2. dub 2012

@hejdy00 Jéé, jela bych hned taky, ale já si ještě počkám. Dovča nás čeká až někdy v září - říjnu.
Já teď očekávám MS a pořád nic:( Minule po 31 dnech, což by mi ani nevadilo, ale kdyby to bylo trochu pravidelný:(

trckin
3. dub 2012

Ahoj holky, vy jste toho zase napovídaly 🙂
@bjoucik.15 škoda, že to nevyšlo, ale pokud nemáš práci, tak je to v tuto chvíli asi lepší. Tak hodně štěstí při hledání a pak při snažení 🙂
@hejdy00 Jééé Thajsko, tam bych se také ráda podívala...fotky a zážitky rozhodně uvítám 🙂 S gynexem zkušenost nemám, ale určitě je tady na to diskuze.
@minina Taky tento měsíc taky budu čekat, kdy se MS uráčí dorazit...přestala jsem brát ten orgametril, tak jsem zvědavá...

Jinak zítra mám generálku na zápis do porodnice 🙂 Jdu zapsat ségru, která je na Mauritiu, ale rodit bude tady. Jdu do Podolí a chci tam být na půl sedmou a zápis je od deseti. Takže knížka to jistí ;)

hejdy00
3. dub 2012

@minina o tom mi chvili povidej, jsem ted 33 DC a zatim jsem to nedostala. Mam to taky pekne rozhazene, tak doufam, ze uz dojde. No ja jsem nemela dovolenou od srpna a uz ty lidi v praci nemuzu ani videt.... takze nejvyssi cas