Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

moniinom
11. bře 2012

@ange_de_la_morte já vím, já jsem si hlavně myslela, že většinou sestry ani v těhotenství nepracují, kvůli různým nemocem a tak.. ono to tak není? Jo já mám taky plány a třeba to bude úplně jinak

barbies
12. bře 2012

Ahoj holky, tak jak jste prožily víkend?
Já nevím, co s manžou. Strašně moc chce mimčo, ale přijde mi, že si snad ještě myslí, že děti nosí čáp :( Skoro pokaždý, když se k němu přitulím, tak mi řekne, že je unavenej, že se mu chce spát. A druhej den mi v obchodě ukazuje dětský postýlky.

trckin
12. bře 2012

Ahojky, vy jste se teda přes víkend činily holky...ani to nestíhám číst 🙂 Mě ten víkend hrozně utekl, v sobotu jsem měla babičkovský den ( vždycky jen navštívím obě v jeden den, ať to mám dvě mouchy jednou ranou) a v neděli jsme měly celý dej turnaj v tom mém lacrossu, takže jsem zničenka ještě teď uf uf. Přes skype jsem taky řešila se ségrou naší návštevu u ní na Mauritiu, tak jsme se domluvily, že uvidím jak to vyjde s tím mým těhotněním - abych nejela moc málo a nebo moc hodně těhule 🙂
@barbies Oni ty chlapi jsou v tomhle hrozní a podle mě se to odvíjí od toho, jak moc na ně doléhá pocit zodpovědnosti a strach z otcovství. Chce to s nima trpělivost a hlavně, když se jdete tulit, tak se o dětech vůbec nebavit a prostě si to jen užívat ;)

minina
12. bře 2012

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla a zdravím po víkendu🙂 Koukám samé mladé nastávající maminy🙂 Já jsem byla o víkendu u kamarádky, co ma malé mimiko a skoro jsem ho nechtěla vrátit🙂 Ale řekla jsem si, že počkáme do toho podzimu podle plánu a zahájíme snažení na dovče neo po dovče🙂
@barbies Chlapi to takhle bohužel mívaj. Kdýž jsou unavení nebo mají moc práce, tak s nimi většinou nic neuděláš:( To chce vypadnout třeba na nějaký prodloužený víkend a vyčistit si hlavu a ono to půjde🙂

ange_de_la_morte
12. bře 2012

@moniinom: no nejdou na rizikové automaticky, ale není to problém, chci řícu pokud sestra chce pracovat tak většinou pracuje i těhotná, ale pokud chce tak doktorka ji bez problému napíše rizikové, ale taky záleží kde přesně děláš, u obvoďáka si celkem bez problému i s bříškem dál pracuješ, ale pokud děláš na infekčním tak tě hned pošlou na rizikovku... to fakt záleží

minina
12. bře 2012

@ange_de_la_morte Já myslím, že dneska dostane rizikové skoro každá i když není sestra ne? Ale spoń co vím kolem sebe, tak kdo chtěl, tak na rizikové prostě šel a doktoři s tím nedělali žádné problémy.... Ne že bych teda chtěla🙂 Navíc vzhledem k tomu, že nebudu mít nárok na skoro žádnou mateřskou, tak chci i proto pracovat co nejdéle🙂

ange_de_la_morte
12. bře 2012

@minina: jo, když si řekneš doktorovi tak ti rizikové dá , ale nemusíš jít povině jako sestra ... buď vklidu u mně se taky o mateřské nebude dát hovořit

minina
12. bře 2012

@ange_de_la_morte Jakpak to?

ange_de_la_morte
12. bře 2012

@minina: nemám dost odpracované , takže dostanu jen uplné minimum

ivatko0406
12. bře 2012

@ange_de_la_morte ahojky, to zní moc pěkně o těch vašich zvířátkách. my máme jen pejska a dvě kočky

ivatko0406
12. bře 2012

ahoj holky, mohly byste mi poradit prosím? vím, že dělám blbost a sama jen deptám, ale....ovu jsem měla 1/3, poctivě jsem s manžou leželi celé dny v pelechu. mám dostat menstruaci ve středu. kdy by mohlo být něco vidět na testu?

ivatko0406
12. bře 2012

@viktoriecom achoooj, já jsem od Jilemnice. koukala jsem tady někde v příspěvcích, že se ti dostavila ms :( to mě mrzí. my se snažíme 14 měsíců, proto už nás doktor poslal na spermiogram a taky mi pod ultrazvukem kontroloval, jak ovuluju. měla jsem plodné dny od něj potvrzené teď, 28/2 a -1/3. ms čekám teď ve středu. zatím žádné obvyklé příznaky, jaké mívám týden dopředu. ale i to už mám za sebou, tohle "bezpříznakové". ms pak najednou přijde.

ange_de_la_morte
12. bře 2012

@ivatko0506: tak i pejsek dá někdy zabrat, a co máte za hafana ? my máme německého ovčáka. Jinak jestli to máš dostat ve středu podle, mně těhotenský test di udělej až v pátek a pokud jsi měla ovulku teprvé 1.3. tak i tak si myslím že to možná bude brzo, záleží i na testu

viktoriecom
13. bře 2012

@ivatko0406 ahoj, tak to je štreka Jilemnice 🙂 no nevadí, třeba někdy pojedem na hory.. jo mrcha příšla ale taková divná taková jako když žádná, hrozně slabá... tak já nevim proč... No my se teď nesnažíme vubec ☹ předěláváme ten barák a manža je buď tam nebo v práci a ještě sme u tý naší mamky... no a včera sem rozvedla na toto téma rozhovor a prej že je hrozně unavenej ale mě samozřejmě příjde, že už mě nechce asi sem pěkná psychopatka...

viktoriecom
13. bře 2012

@ivatko0406 sem zvědavá jak ti to dopadne....musíš dát hned vědět.. 🙂 já právě z toho jak to mám nepoznám vůbec nic žádnou ovulaci a dneska budu volat dr. kvuli výsledkům mám nějaký problémy do toho ještě co se týká infekcí a tak tak sem zvědavá a rikala mě, že me zkontroluje jestli se mě tvoří vajíčka či co. tak uvidím..

minina
13. bře 2012

ahoj holky🙂 tak koukám, že skutečných snažilek tu moc není, většinou jsme čekatelky na snažení🙂 \Já jsem měl ateď o víkendu v ruce malinké miminko a brala bych ho teda fakt hned🙂 Ale zatím to vidím na toho psa🙂 Paní fena je březí, tak čekáme na štěňátka, chceme taky fenku. HOlky, co máte pejsky, jak jste to řešily, když byl pejsek malý? Jak dlouho jste s ním byly doma, než si zvykl? My ho budeme mít na zahrádce, ale vystrčit tam 2-měsíční štěňátko se mi zdá takové drsné...

ivatko0406
13. bře 2012

@ange_de_la_morte ahoj ange, my máme hladkosrstého retrívra, fenku. čekáme teď hárání. no bčas dá zabrat. hlavně je znát, že když se jí člověk přestane pár dní 100% věnovat, hned zvlčí 🙂

ivatko0406
13. bře 2012

@viktoriecom no ahoj, nevydržela jsem a udělala si ráno test. byl negativní. a začala
jsem trochu špinit, takže to asi zase přijde. krucinál už! asi mě trefí. psychopatka nejsi, taky jsem měla pocit, že na manžela furt jen dorážím. a on ve mně budil dojem, že má pocit, že stačí, abych prošla kolem jeho trenek a hned budu těhotná chichi 😀 . už ztrácím naději, že to vyjde. asi zase nic. já bych do toho kopla. ty vajíčka - to by měla být folikulometrie. to nic není. to si spočítá tvoji ovulaci (ačkoli v tvém případě to asi bude těžké), přizve si tě těsně před ní a vaginální sondou si ověří, jestli se ti děloha a vaječníky chystají na ovulaci. u mě toto bylo ukázkové, pravidelné. mám strach, jestli nemám třeba neprůchodé vejcovody. ale nejspíš se to brzy dozvím. když to zítra dostanu, tak mažu v nejbližší době na vyšetření průchodnosti. mám panickou hrůzu z narkózy!!! ☹

ivatko0406
13. bře 2012

@minina ahoj mini, vítej k nám, ke snažilkám nebo budoucím snažilkám 🙂
my jsme si pořídili štěňátko, když jsme se stěhovali. no trochu drsné to pro fenečku bylo, protože pár dní byla sama doma, než jsme přišli z práce. ale manža směnuje, takže pak s ní byl doma on a střídavě já. nějak jsme to zvládli. ven jsme ji začali dávat až později.

ivatko0406
13. bře 2012

holky já už teď začínám panikařit, už cítím ten tlak v břiše, dostanu to. budu brečet zas celej den. nevím, co mám dělat. ještěže vás mám. požaluju si tady a je mi lépe, když sobecky vidím, že nás v tom lítá víc, že bychom chtěly miminko všechny. na manžela to furt sypat nechci, aby mě neměl za hysterku. pro něj to je OK, ale pro mě to je zase další selhání. netuší, jak se tím trápím ☹ pomoc!

ivatko0406
13. bře 2012

holky řekněte mi aspoň jedna, že jste našla dvě čárky na testu, ať mám zase jednou nefalšovanou radost! nechápu, jak někdo řeší, že v těhotenství přibere a bude vypadat blbě...co bych dala za to přibrat třeba metrák, hlavně mít zdravé a spokojené miminko. která jste těhotná? Ať mám z něčeho radost 😉

ange_de_la_morte
13. bře 2012

@ivatko0406: hladkosrstý retrívr, to je obdoba zlatého nebo labradora ? či cositakové ? tak ten náš má 9 roků ale až my mu začínáme dávat řád ve výchově, zůstal tady na statku po bývalé majitelce a neuměl ani sedni, jen slyšel na jméno a tím to končí, ale tak je moc šikovný tak už sme se spoustu věcí naučili 🙂 🙂 .... drž se, i když to dostaneš tak jedeme dál 🙂 uplně tě chápu, já už to taky s manželem moc nechci řešit, říká že jsem miminkem posedlá a už neumím myslet na nic jiného tak alespoň před ním se o tom moc nebavím

januliina
13. bře 2012

Ahoj holky, také bych se přidala. 🙂 Je mi 29 let. Jsem už 11 let s přítelem, ale stále svobodná. 🙂 Atb jsem vysadila už v září. V lednu se zadařilo, ale bohužel nevyšlo. V únoru jsem byla na kyretáři, protože nebilo srdíčko. Teď čekám na mens a za měsíc, dva, se začneme zase snažit. 🙂

viktoriecom
13. bře 2012

@ivatko0406 A to budeě muset na narkozu?? to je hnus.. to já bych taky srala strachy
No jako já volala dneska na ty výsledky a zase tam mám nález mám pocit, že už se z toho zbláznim!!! už se léčím se zánětem asi 4 měsíce protože muj předchozí dokrotr byl debil! ale jako rbala sem 3x za sebou antibiotika a trikrat se me to vratilo a ted je to neco jinyho a podle me bych nemela už brát antibiotika dyk ty se maji brat tak 2 do roka !! a ne 6 z apul roku!! už fakt nevim.. a to je bral i manža. No to sem zvědavá...

viktoriecom
13. bře 2012

@januliina Ahojky 🙂 To je fajn že se přidáváš 🙂 vítáme tě v klubu 🙂

barbies
14. bře 2012

@minina Ahojky, tak my máme doma gaučáčka, takže jsem nemusela řešit, jestli bude venku a v době, kdy jsme si ho pořizovali, tak jsem chodila na brigošku do restaurace, tak jsem s nim byla dva dny doma a dva dny v práci. Ale teď, jak jsme dávali tchýni vlčáčka, tak když bylo hezky, tak ho nechala odpoledne venku a večer ho brala domů.

barbies
14. bře 2012

@ivatko0406 Ahojky. A jak dlouho se snažíte? Možná jsi to tu už psala, ale nějak si to neuvědomuji 🙂 My se snažíme od září a taky pořád nic. Někdy koncem příštího týdne čekám ms a pokud mrcha fakt dorazí (už nečekám ani nic jinýho 🙂 ), tak chci jít k doktorovi. Stejně mám jít na pravidelnou prohlídku, tak chci vědět, jestli u mě nebude nějakej problém.

januliina
14. bře 2012

@viktoriecom Díky 😉

januliina
14. bře 2012

Holky, já bych to neviděla nějak dramaticky. Někde jsem četla, že průměrná doba otěhotnění od začátku snažení je tak 9 měsíců. Takže bych to neviděla nijak tragicky. My jsme vysadili v září a otěhotněla jsem v lednu. Dr se divil, že tak brzo. ;)

trckin
14. bře 2012

@minina My máme labradora a se zahrádkou neporadím, protože ho máme v bytě. Když jsme si ho pořídili, tak jsem chodila na vějšku a tak nebyl sám nikdy na více než 6 hodin. Ze začátku to odnesla jedna bačkora, ale pak už byl hodný a v podstatě celý den prospal. Na zahrádce bych se ho asi bála nechat, ale záleží kde bydlíte. Našim známým totiž takhle štěně ze zahrady ukradli :(

@ivatko0406 Určitě to příště vyjde, budeme ti tady všechny držet palce !!!! 🙂