Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

moniinom
6. dub 2012

Jéé, holky, vy jste toho zase napovídaly 🙂 Já jsem teď měla zkouškové a honičku s ukončováním semestru a dopisováním bakalářky a teď už mě čekají jen ty státnice a v polovině května snad ten titul bude doma, no mám z toho pořádný strach ☹ Už aby bylo po všem a mohly jsme začít se snažením 🙂

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina kde hledají? a co znamená nic moc? Já jen, že v dnešní době budu ráda i za 15000.

bjoucik.15
6. dub 2012

@moniinom to zvládneš 😉 Koukám, že jsme tak nějak všichni stejně s tím snažením. Stejně to vyjde až na léto 😀

Dneska jsem měla rozprávku s mamkou a nějak padlo i slovo dítě, no dle ní nepřipadá v úvahu, ještě je čas a ono se to zlepší apod. Až jí jednou řeknu že jsem v tom tak mě snad zabije 😀

minina
6. dub 2012

@bjoucik.15 IP🙂

ange_de_la_morte
6. dub 2012

@minina: bakalářský titul zdravotní sestry ... no pořád nad tím rozmýšlím, zatím ve škole makám co to jde, ale od snažení o miminko mně to neodradí , to je pro mně důležitější ..... odkládáte snažení ? tak asi je to rozumnější a do té doby se ti určitě cyklus už musí srovnat .... někde jsem četla že na pravidelný cyklus je docela dobrá meduňka

ange_de_la_morte
6. dub 2012

@bjoucik.15 : no uvidíš že bude mamka ještě ráda ..... moje mamča taky pořád že na miminko máme ještě čas a že ona nemá čas hlídat , ale když jsem ji včera řekla že to zase nevyšlo tak z toho bylo taky smutná ... ale taťka ten to neví .... ten mně asi zabije 🙂 ale to se vstřebá 🙂

minina
6. dub 2012

@ange_de_la_morte Já jsem už začala cvičit i mojžíšovku, tak uvidíme, na tu meduňku mrknu, díky za tip🙂
Já doufám, že si to nebudu později vyčítat, ale myslím, že to je nejrozumnější to udělat takhle... Chjo, kdyby člověk věděl přesně, kdy to vyjde, pak by se všechno dalko líp plánovalo.

trckin
6. dub 2012

Ahoj holky, hlásím se po operaci očiček....vidím teď jak rys ostrovid jupíííí 🙂))) Pokud někdo váháte, tak do toho určitě jděte 🙂

minina
6. dub 2012

@trckin Jůů, alespoň někdo má dobré zprávy🙂 Já do toho půjdu, pokud by se mi to zhoršilo, ale mám ani ne dioptrii na každém oku a to se mi nechce řešit🙂

trckin
6. dub 2012

@minina Tak to máš vážně malinko, to by teď stálo zbytečně moc peněz 🙂 Ale jinak je to vážně paráda. Ani mě ty oči nebolí a nemám je ani červené. Dneska jsem tedy slavnostně uklidila brýle (dám je na charitu, až se zase budou vybírat pro Afriku) a z koupelny vyházela roztoky na čočky. Jsem vážně šťastná a těším se až takhle bez brýlí nebo čoček uvidím jednou svoje dítko 🙂

bjoucik.15
6. dub 2012

@trckin tak to je fajn 🙂 Já mám taky brýle ale jen cilindry půl a třičtvrtě, tak to taky nemá cenu 🙂
Jednou své dítko uvidíš, a taky uvidíš, až to bude v pubertě, a uvidíš až to svému protějšku dá první pusu (před tebou) a uvidíš až to odmaturuje a pak určitě uvidíš svoje vnoučata 🙂

bjoucik.15
6. dub 2012

@ange_de_la_morte táta??toho radši ani neřeším... ale já se budu hájit, budu jim před očima mávat lékařskou zprávou, kde to budou mít černý na bílým 😀

bjoucik.15
6. dub 2012

@ange_de_la_morte jo ještě naši mě přirovnávají k ségrám. Jsou to kariéristky a ta nejstarší bydlí ještě u našich a ta starší si vzala hypotéku na barák, kterej je v šíleným stavu a budou ho dohromady dávat ještě dalších 100 let 😀 Takže já jako nejmladší a měla bych mít dítě dřív než ony?? to přece nepřipadá v úvahu! 😀

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina neví, a to je právě ten život a ta chvíle překvapení 😉

Nejhorší je, že holky, který to nechtěj, porodí to tamhle někde na záchodě a pak to vyhodí oknem ven, do toho přijdou jako nic!!! 😠 😠

ange_de_la_morte
6. dub 2012

@bjoucik.15: tak já jsem nejstarší takže to mně nemá taťka s kým srovnávat .... no vlastně já sem si taky vzala hypotéku na starý statek který budem dávat dohromady taky ještě dlouho, ale zamilovala jsem se do toho baráku na první pohled a ani trošku nelituju

bjoucik.15
6. dub 2012

@ange_de_la_morte no to ségra lituje hodně...

moniinom
6. dub 2012

@bjoucik.15 léto už je skoro tady 😀

ange_de_la_morte
6. dub 2012

@bjoucik.15: tak to je pak jiná .... já jsem přesvědčená že to byla moje životní koupě

bjoucik.15
7. dub 2012

Ahoj holky, koukám, že tu dnes nikdo nebyl. Já mám za sebou rodinou oslavu a už nikdy více. Jen jsem si vyslechla jaká jsem lemra a nezodpovědná apod. Kdyby věděli že chci v létě začít zadělávat na mimčo asi by mě ukousali ☹ Měla jsem tam spát, ale nešlo to, tak jsem doma. Mám depku teď už ze všeho 😢

baraz
8. dub 2012

@bjoucik.15 jé co se stalo? proč ti to říkali? my měli taky rodinou oslavu, přítelovo babi měla 85 let .. u nás rodina v pohodě.
jinak dnes práce na domku, začínáme připravovat koupelnu na obkládání a zabydlela jsem si další místnost - knihovnu 🙂

bjoucik.15
8. dub 2012

@baraz páni jak jsi napsala knihovnu, tak jsme si představila takovou tu obrovskou, s policemi a patrem 🙂
Ale jako rodina v pohodě, ale moje sestry chytrý jak rádio. Obě mají dobrou práci a mě to nevyšlo ☹

ivatko0406
10. dub 2012

ahoj holčičky milé, tak jsem dneska byla na gyndě na kontrole po laparoskopii. mám doporučeno se tak půl roku snažit a snažit a snažit a pak by nás čekala zkumavka. chjo ☹ , ale ono to dopadne. mám teď nějakou vnitřní jistotu, jako bych si vůbec nepřipouštěla, že by to nemuselo vyjít, manžel si je taky jistý, že příští jaro už přivítáme ve třech...holky, tak jsem z toho všelijaká. ale psychicky jsem na tom asi lépe než před tím zákrokem.
@ange_de_la_morte jen si to nenech vzít, ten pocit, že i když je statek starý a pláče po opravách, že je to tvá životní koupě. náš domek taky polyká spoutu peněz, ale začíná být čím dál lepší, útulnější a po letošku bude už chybět jenom dětský pokoj....

ange_de_la_morte
10. dub 2012

@ivatko0406: půl roku je dost dlouhá doba, ro určitě vyjde, a dobrá psychika tomu taky pomůže , ve stresu je horší otěhotnět 🙂 🙂 ..... svůj vysněný statek si vzít nedám, ani pocit z něho .... no my sme zatím ve stavu nové kuchyně, koupleny a obyváku, do zimy chceme mít všechno hotové tak máme co dělat, ale až se konečně zadaří a budem těhotní tak se manžel přetrhne aby bylo všechno co nejdřív 🙂 🙂

@bjoucik.15: nesmíš se nechat rozhodit rodinnýma oslava, já kdybych měla vyprávět některé situace ( např. moje svatba) to by byla tak na zprávu do vzkazu, protože jinak by nám museli smazat celou diskuzi za sprostá slova 😀 .... kašli na ně, co máš z nich ....

baraz
10. dub 2012

@ivatko0406 je supr, že máš pocit že to vyjde ... 🙂 držím palce ..

@baraz chodíš na střechu? tam mám foto knihovny - myslím, že je dost velká 🙂

u nás špatná zpráva - mimčo se asi z léta musí přesunout na podzim - musíme nutně refinancovat hypo a bojím se, že jako těhu bych neuspěla :( fakt nevím, co mám dělat ..

baraz
10. dub 2012

@bjoucik.15 jsem se uklikla.... :(

trckin
11. dub 2012

@ivatko0406 Udělala jsi prot ot maximum, takže teď to určitě vyjde uvidíš...všechny ti tady držíme pěsti 🙂))
@bjoucik.15 Nenech se rozhodit, rodina bohužel někdy umí být nejkrutější...hledej práci dál a určitě se nějaká pěkná příležitost objeví....důležité je se vůbec snažit 🙂

Jinak holky ségra se rozhodla, že Mauritius a dvě děti nejdou moc dohromady, takže se nám v létě vrací. Jsem šťastná 🙂))) Pokud by nám v létě vyšlo snažení, tak bych za pár měsíců chodila s kočárkem s ní. A kdyby ne, tak hlídání její dvouleté Emči a nového miminka budu mít jako generálku 🙂

ange_de_la_morte
11. dub 2012

@baraz: jejda a nejde ji refinancovat dříve a hned po tom otěhotnět ?

@trckin: tak to je super zpráva, segra na blízko je vždycky fajn ..... s moji segrou se z časových důvodů vídáme tak 2 dny v měsíci a skoro denně si voláme a opravdu mi to chybí že ji nevidím častěji

baraz
11. dub 2012

@ange_de_la_morte no to nejde - fixace je do března, už tak nám poradce bude zařizovat refinanc 6 měsíců předem ... :(

@trckin to je suepr, ale ona tam nemá rodinu nebo se přestěhují všichni? to vám padne dovča vid?
trošku vám ten vztah se ségrama závidím, já mám 2 brácha 21 a 6 a s těma fakt moc nepokecám :(

no já zítra razím na gyndu, měla jsem nějakou změnu při cytologii či co, tak zítra na opakované stěry .. docela mám strach :(

ange_de_la_morte
11. dub 2012

@baraz: tak to je blbé :/ ale i tak to uteče jak voda 🙂 🙂 .... šak počkej až si starší brácha najde nějakou fajn holku a taky budeš mít segru 🙂 .... manžel má dvě sestry a jsou jak moje 🙂 .... cytologie se neboj, nejspíš to bude úplná banalita

trckin
11. dub 2012

@baraz ségra tam má manžela, který tam pracuje, ona je tam na rodičovské s Emmou a teď je k tomu ještě těhotná. Bohužel je tam na vše sama, protože ostatní češi nebo slováci bydlí na druhém konci ostrova a jezdit za nima je jak časově, tak finančně náročné. Emma si tam nemá s kým hrát, koušou je furt komáři, je tam vedro a sedět jen doma je taky na chocholouška, takže se v létě vrací sem. Manžel se vrátí v lednu, až mu skončí pracovní smlouva. Jo a taky veškerou zdravotní péči spojenou s těhotenstvím si tam musí platit a to je taky masakr :(
Dovča nám tímto asi padla, protože jsme se tam chystali v prosinci. Jezdit tam teď už nemá cenu, protože tam začíná období dešťů. Ale nevadí, koukáme teď po nějakém vlastním bydlení, tak alespoň ušetříme 🙂