Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom asi jo, krevní testy jsou přece jenom citlivější. zjišťovala jsi, kdy máš třeba ovulaci? já jsem byla na folikulometrii a doktor mi řekl, že vajíčko mi dozrává ukázkově, že folikul je plný a sliznice připravená...povídal "dneska manžela ještě nechte, ale od zítra chtě nechtě tři dny nevylejzejte z postele". a ještě větší psina na spermiogramu. byli jsme tam tři páry, dospělí lidi, ale všichni jsme se hihňali jako puberťáci. no šli jsme všichni za tím samým - prostě kelímkový odběr. fakt jsme se nachechtali, a to všichni. není se čeho bát, kdybyste třeba dospěli až k tomuhle. odkud jsi? chtěla bych vědět, kdepak mám spřízněnou dušičku, se kterou si tak pěkně notujeme 😀

ivatko0406
9. bře 2012

holky snažilky dobrou noc a díky za přijetí a milá slova

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 jééé ja si nevšimla že si mě psala až teď 🙂 no to nás prej čeká až tak po roce... ale nedoveeddu si představit jak manža jako tam mrská do kelímku :D no já z kolína a ty?? no ovu nevim.. já to mám fakt nepravidelný.. poslední ms byla 31.1. a od tej doby nic , tak se v tom vyznej :/ a jak dlouho se snažite?

viktoriecom
9. bře 2012

tak kočičky dobrou noc 😎

moniinom
9. bře 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já jsem sice nikdy antikoncepci nebrala, prostě jsme nechtěla, mojí antikoncepcí je měření bazální teploty už hezkých pár let a teď už jsem se tak naučila poslouchat svoje tělo, že si jí ani neměřím a vím, kdy se jak mohu milovat. Někdo si měří bazální teplotu, aby věděl kdy může otěhotnět a já si jí měřila, abych věděla, kdy nemůžu 🙂 Je mi 22, loni v červenci jsem se vdala a teď mě v dubnu a v květnu čekají státnice a potom, nejdéle na podzim, hurá na to 🙂

ange_de_la_morte
10. bře 2012

@ivatko0406: uplně tě chápu, já kolem očekávané menstruace chodím stokrát na záchod a vždycky spokojená ,, ještě sem to nedostala, výborné,, .... a pak to stejně přijde, ale můžeme být alespon rády že máme dobrý cyklus 🙂 No máme koně a spoustu další zvěřiny, ohrady a stáje byly nutností - my máme bydlení vpohodě, ono by asi ani nebylotřeba nějak rekonsturovat, ale já chci všechno k obrazu svému , nemám ráda malou kuchyň a malý obyvák, a tak podobně, takže hlavně je to spíš o zvětšování a propojování 🙂

@moniinom: ahojky , přidej se 🙂 ... jsme si dost podobné, HA jsem taky nikdy nebrala, 22 roků mi bude za necelých 14 dní, a taky jsem se vdávala vloni v červenci, ale státnice mě teda snad čekají až za 2 roky 🙂

jiiita11
10. bře 2012

@minina Děkujiiii🙂)) No, si rikam, ze treti mesic jeste nic neni videt, tak by to bylo o.ka:) a hlavne jsme si rikali, ze se treba stejne hend nezadari, ze by to byla haluz🙂) tak uvidime pristi tyden🙂

moniinom
10. bře 2012

@ange_de_la_morte jo taky jsem si tak říkala, když jsem to tu četla 🙂 no my právě kvůli státnicím miminko odkládáme, nedovedu si představit, že ho chudáka vystavím těm nervům... Tak "závidím" vám všem, které už se můžete snažit 😉

viktoriecom
10. bře 2012

@moniinom Ahojky 🙂 jestli pak je co závidět.. :-P

Já to dneska zase po 12. dnech spoždění dostala ☹ zase mě to uplně rozkatrovalo :P ☹ ☹

moniinom
10. bře 2012

@viktoriecom ahoj 🙂 no vidíš a já vím, že mám dneska ovulaci a můžu si jen říkat, že až za pár měsíců...to je taky na hlavu 😉 ale co, náš čas přijde, nevěs hlavu 🙂

moniinom
10. bře 2012

@viktoriecom ale musí to být strašný, takhle pořád čekat jestli přijde a kdy vlastně, já jsem zvyklá, že funguju jako hodinky a tohle je určitě šílený 😒

viktoriecom
10. bře 2012

@moniinom to je a nejhorší je,že mudra s tím nic nedělá... no mě bude 22 za tři tejdny 🙂 to je fajn že jsme stejně staré 🙂 musí být paráda přesně vědět kdy a co a jak, já nevim nic.. natož kdy mám ovulaci, jstli teda nějakou mám...

moniinom
10. bře 2012

@viktoriecom jo tak paráda to je, díky tomu jsem si mohla dovolit nebrat HA a jsem za to náležitě vděčná i když někdo si o mně myslí, že jsem blázen, když jsem jí ani v 17 nebrala 🙂 ale tobě se to určitě brzo upraví, nemůžeš chtít po těle zázraky 😉 ta doktorka je horší, ale tak třeba se s tím nic jiného dělat nedá...

viktoriecom
10. bře 2012

@moniinom
@moniinom já myslim že by se dalo.. když se ani po 9 měsícíh nesrovnal.. tak je to divný.. no uvidím ale nebaví mě to jako... horor...

moniinom
10. bře 2012

@viktoriecom 9 měsíců? aha, tak to už je asi vážně čas s tím něco dělat 😒

viktoriecom
10. bře 2012

@moniinom to teda.... dala mě tenhle měsíc proveru na srovnání a bylo to ještě horší a teĎ si mám ve čtvrtek volat na výsledek stěrů asi tam něco je, jako to je taky hrůza už sem to sem psala co mám za problémy ☹ no jo nic není jednoduché ale někdy si řikaám, že sem musela bejt minulej život pěkná svině

jiiita11
10. bře 2012

Holky, verite pocitani dle kalendare z netu, kdy mate ovu??? ja si to podle toho delala, na sobe jsem i pocitila, ze by sned i mohla byt - podle priznku, ktere se rikaji, ze maji byt a zrovna jsme s partnerem oba byli naladeni, ze jsme se ani nijak nemuseli nutit..🙂 tak uvidime jak...🙂
Vy jste tady vsechny tak mladucke...?🙂) zacinam mit snad i depku🙂 (ne, delam si srandu)🙂

ange_de_la_morte
11. bře 2012

@moniinom: s manželem sme to několikrát probírali, a já dospěla k závěru že po státnicích bych chtěla jít hned pracovat, protože kdybych na 3 roky po škole šla na mateřskou, tak to je jaky bych tu školu ani nedělala, takže sme usoudili že by bylo lepší miminko ještě než dodělám školu, ale mám úžasného manžela a velkou rodinu takže se nebojím že by se to nezvládlo 🙂 a ty nejhorsší zkoušky mně čekají tenhle semestr, pak už jen pohodička, no eště teda nakonec státnice, ale to už se nějak zvládne

@vikrotiecom: to je mi líto že cyklus skončil menstruací a ne těhotenstvím , ale pozitivní alespoň je že se zase budete moci snažit nanovo 🙂 , možná by stálo za to změnit gyn.dr. když se nepokoušít i ani upavit cyklus, 9 měsíců rozházený cyklus je řekla bych už docela vhodné upravit

@jiiita11: no mi početz kalendáře docela sedí, tak je akorát zásadní že musíš mít 100% pravidelný cyklus, a vědět jakou máš luteální fázi, ale tak to se dá kdyžtak potvrdit ovulačním testem. Každopádně držím palečky ať jsou na konci měsíce dvě čárky

jiiita11
11. bře 2012

moniiom: ja si taky nejprve taky chtela udelat skolu a pak jit jeste tak na dva, tri roky do prace....nasetrit penizky, udelat si praxi...no a tak me to tam bavi, tak se popravde vubec nechce odtud, ale mimiska uz bych chtela🙂 kdyby to tak slo to nejka zkloubit🙂)) tak uvidime, ted tomu proste nechame volny prubeh a bud se zadari, nebo ne🙂

ange: no na nejake diskusi jsem totiz cetla, ze tomu nelze verit, nejakemu vPoctu dle internetu, tak nevim...

moniinom
11. bře 2012

@jiiita11 no, upřímně řečeno já tomu moc nevěřím, je to podle mě o tom, jak píše ange, že to pasuje jen na pravidelné nebo téměř pravidelné cykly, podle mě to počítá to, jak by to být mělo, takže pokud máš cyklus pravidelný, může to odpovídat, jinak bych tomu nevěřila. A co jiné příznaky ovulace, necítíš? Ovulační hlen, bolest na jedné straně podbříšku...?
@ange_de_la_morte já mám v plánu po škole si práci hledat a s manželem se začít snažit a prostě snad něco vyjde, já už v tom oboru dělám i teď, dva dny v týdnu, když nemám školu a třeba si taky nějaký ten rok odpracuju, sice si můžeme s manželem plánovat co chceme, ale třeba to vyjít hned nemusí, takže se uvidí. 😉 A já jsem učitelka ve školce, takže bych z oboru zase tak nebyla 😀 😀

jiiita11
11. bře 2012

@moniinom pravidelny cyklus prave mam....pichani v podbrisku taky bylo....no nevim, no....

moniinom
11. bře 2012

@jiiita11 tak to přeji // 😉

jiiita11
11. bře 2012

@moniinom děkujiiii 🙂

barbies
11. bře 2012

@minina Ahojky, vlčáčka jsme dávali k Vánocům tchýni. Měla 6 kilo a teď už má asi 18 🙂 Strašně rychle roste.
A jinak dělám asistentku ředitele ve stavební firmě.

barbies
11. bře 2012

@baraz Jé tak to máš super, že to v práci takhle berou. Mně šéf vždycky tak nějak naznačí, že bych s mimčem měla ještě počkat. Ale určitě se na tohle nebudu ohlížet.

baraz
11. bře 2012

@barbies jo jsem za to ráda .. ono je to taky možná tím, že jsem zatím fakt šikovná a oni si mě cení a jsou rádi, že mám i snahu zůstat v práci, tak proto ..
teda holky, nás tu je, že ani nestíhám koukat na ty loginy, jak se tu přihlašujete 🙂 takových mladých snažilek, to by člověk ani neřekl 🙂

moniinom
11. bře 2012

@baraz no jako kdyby ty jsi byla stará 😀

ange_de_la_morte
11. bře 2012

@moniinom: tak já v oboru zdravotní sestra si dělám bakaláře, a chtěla bych po škole nastoupit na kardio , takže 2 nebo 3 roky mezi školou a práci se mi zdá hodně , nerada bych pak z nutnosti zkončila na LDN

moniinom
11. bře 2012

@ange_de_la_morte jo tak to chápu, ono celkově není zrovna fajn nejít do práce rovnou po škole a i já bych děsně ráda po sedmi letech studia tohodle oboru měla vlastní třídu s dětmi, ale touha po miminku je silnější a hlavně je dost možné, že vyjde oboje najednou, přeci jen, to těhotenství chvilku trvá 🙂

ange_de_la_morte
11. bře 2012

@moniinom: tak sestru s bříškem dělat moc dlouho nemůžu, a ani nechci, ta představa že s břichem lítám po oddělení si neumím představit ( i tak jsem na konci směny vždycky uplně hotová, natož kdyby do toho ještě přišly nateklé nohy a ranní nevolnost) ale tak uvidíme jak se zadaří, možná se taky dařit nebudu a dřív budu dělat státnice než se podaří otěhotnět, ale to doufám otěhotním dříve