Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

eiram2010
12. led 2013

@jitkana určitě to bude všechno dobrý 🙂 hormony blbnou nám všem 🙂

ivanatl
18. led 2013

@jitkana
@eiram2010
@fachy Ahoj holky, tak co jak se daří? Jitko jak jsi dopadla na hormonální proflu? Mé cykly si dělají co chtějí 🙂 minule 39dní teď je 32, tak jsem zvědavá jak to půjde dál 🙂

fachy
18. led 2013

@ivanatl ahoj, u mě nic moc, dnes 55 DC, minulý týden jsem byla na vyvolávačce a do neděle by to mělo přijít, pokud ne, tak se to bude muset nějak řešit. Co si pod pojmem "nějak" představují nevím.

ivanatl
18. led 2013

@fachy ty jo no 55dní to už je mazec teda. A jak dlouho máš vysazenou HA a snažíte se? A to máš pořád tak dlouhé cykly. No tak snad se samovolně dostaví i když možná by bylo lepší, že by tě aspoň snad pořádně prohlídli kdyby nedorazila. A těhotná předpokládám, že to tě prohlíldi to asi nemůžeš být. Jedna holčena tady taky pořád čekala, když jsem jí psala jestli nemůže být těhotná, tak říkala, že ji doktor prohlížel a test nic no a nakonec opravdu byla akorát se to ukázalo až později 🙂

eiram2010
19. led 2013

@ivanatl Ahoj 🙂 já to tedy mám přesně po 28 dnech, z minulého snažení nic nebylo a teď mám za 2 měsíce vidinu dobré práce, tak to nebudeme hrotit. Stejně mě to stresovalo, jak jsem se pořád pozorovala 🙂. 12.2 jdu k doktorce na celkovou prohlídku tak to poprvé rozeberem. Jsem zvědavá, jsem starší a pro doktorku úplně stará, uvidíme tedy co mi řekne. No letos se nám musí zadařit,ale u mě to vidím tak na jaro léto...

jitkana
19. led 2013

@ivanatl - prý mám línější hormony, hodnoty jsou u dolní hranice, takže mám brát Utrogestan. Prý je nutné "nahodit" pravidelný cyklus a potom se prý zaměříme na ovulační cyklus, tak nevím. Jen co jsem se zbavila jedněch prášků (HA) tak jsem po 3 měsících najela na další ☹

fachy
20. led 2013

@ivanatl už to přišlo... takže nejsem. Jinak vysazeno máme od listopadu a to jsem vlastně odmenstruovala jednou ještě návazně na HAK a od té doby nic, až teď po té vyvolávačce. Mám strach co bude tenhle měsíc ☹

jitkana
20. led 2013

@fachy - to jsme na tom podobně, HA jsem vysadila v říjnu. A MS jsem dostala taky jen po vysazení HA a od té doby mám problémy ☹ Držím palce, ať se ti to srovná.

eiram2010
24. led 2013

@jitkana hlavně, aby ti to pomohlo, stojí to za to, neboj 🙂 Mě pomohla hodně ta kyselina listová a piju nějaký čaj, směs bylinek na plodnost, myslím,že je to hlavně na urovnání cyklu.
Jinak mazec viď, nenapadlo mě, že se budu mít k těhotnění až budu takhle stará...
Určitě se taky dočkáme..

jitkana
28. led 2013

@eiram2010 - to mi povídej, jsem na tom stejně. Taky nechápu, že jsem se nezačala snažit dřív. Navíc včera se mé nejlepší kamarádce narodilo mimčo, takže se ve mě mísí radost s depkou (proč to nejde mě) ☹ Do toho zkouškové období ve škole....

eiram2010
28. led 2013

@jitkana jasně do toho zkoušky,já ještě nová práce, nějak mě nic něbaví ☹
Já jsem ale nikdy neměla mateřské pudy a divím se, že mě to takhle chytlo....takže dřív bych mimčo stejně neměla...taky na to pořád myslím ikdyž si u mě ty 2 čárky na testu ani neumím představit.
No je jiná doba, děti se rodí dýl... 🙂

fachy
29. led 2013

@jitkana zatím to nevypadá nic moc. Po vyvolávačce jsem jen spíš spinila a během týdne, asi ob den, jsem velice slabounce zakrvácela a to je vše. Do toho nám umírá tchyně, takže sešlo se svatby a tím pádem i ze snažení :(

jitkana
29. led 2013

@fachy - to mě mrzí, že máš tolik problémů najednou, ono když se něco pokazí většinou je toho hned víc najednou ☹ Já to měla s MS uplně stejně, vlastně jsem možná menstruovala jen díky HA. No jsem zvědavá teď, po tom Urogestanu bych do týdne měla dostat MS... Držím palce, ať to všechno zvládnete a písni, jak jsi na tom

ivanatl
30. led 2013

@fachy Ahojky, tak to je mi líto, taková situace ti moc nepřidá. Možná MS nechodí i kvůli nervům. Tak hlavně aby se všechno brzy uklidnilo a třeba se právě zadaří, když to budeš nejmíň čekat. Přeji hodně štěstí.

fachy
1. únor 2013

@jitkana a ten urogestan je nějaký lék nebo čaj? Já si nechala namíchat čaj přímo do bylinkářky, teď ho piju asi třetí týden, tak jsem zvědavá co z toho bude

@ivanatl díky za podporu 🙂 chtělo by to už razantní změnu, mimčo by pomohlo se posunout z té bryndy všude kolem

jitkana
1. únor 2013

@fachy - Urogestan jsou prášky, předepsal mi je gynekolog na MS, kterou nemám ☹ Teď jsem dobrala první cyklus a do deseti dnů bych to měla dostat, dneska 5 den a nic, jen sem tam špinění. Takže se obávám, že mě čeká příští týden zase návštěva u doktora ☹
Holky to je hrozný, že máme takový problémy. Myslela jsem, že to půjde mnohem snadněji ☹ Začínám z toho být fakt otrávená.

fachy
1. únor 2013

@jitkana to mi povídej :( já už si říkám, že všechny ty překážky ať zdravotní, tak rodinné mi možná naznačují, že bych dítě mít prostě neměla

eiram2010
3. únor 2013

Tak mám pozitivní těhu test 🙂 snad vše dobře dopadne a udrží se...
přeju holky ať se zbavíte veškerých problémů a brzy se zadaří...

eiwleen
5. únor 2013

Ahoj holky, stalo se to někdy některé z vás? 29. ledna jsem dosala MS (měla zpoždění 5 dní), měla jsem ji 2 dny a konec, no a za další 2 dny se mi vrátila docela silná, ale trvvala jen jeden den a hotovo. Mám trošku obavy, co by to mohlo být. Snažíme se už 6 měsíců o miminko a zatím se nedaří. Zítra jsem objednaná k doktorovi, ale chtěla jsem se poradit s vámi, jestli nemáte podobný zážitek. Děkuji a pěkný den holky

jitkana
6. únor 2013

MS nepřišla, takže zítra opět k doktorovi, začínám tam chodit pravidelně každý měsíc. Ach jo ☹

ivanatl
6. únor 2013

@eiwleen Ahoj, to se mi sice nestalo, ale myslím, že to může být klidně tím, jak se hormony pomale upravují. Já například teď měla MS 10dní to se mi nikdy nestalo. Pokud bereš třeba i nějaké bylinky, tak ty taky můžou zavinit nějaké neobvyklé změny. Myslím, že se nemusíš bát, každá MS může být ovlivněna několika faktory. stres, nachlazení prostě cokoli.
@jitkana to je něco a test nic?

eiwleen
7. únor 2013

Holky, tak jsem byla u doktora a mám zánět vaječníku, je to způsobené prochladnutím, dostala jsem antibiotika a za 10 dní by to mělo být OK. Takže už se nedivím, proč se nám ty 3 měsíce nedařilo, doktor říkal, že přes zánět není možné otěhotnět. Jsem ráda, že jsem tam šla! Hezký den holky 🙂

ivanatl
7. únor 2013

@eiwleen Tak ještě že se na to přišlo. Přeji rychlé uzdravení a hurááá na to 🙂

jitkana
10. únor 2013

@ivanatl - test jsem nedělala, ale dr mi udělal ultrazvuk a vše v pořádku, tak nevím. Prý "tam" vidí i začátek ovulace. Prý mám pokračovat dál v tom Urogestanu a uvidím jestli přijde další MS ☹

jitkana
10. únor 2013

@eiwleen - ještě, že jsi tam šla, brzy se z toho dostaneš a můžete pokračovat ve snažení. Držím palce.

jitkana
27. únor 2013

tak co holky, něco nového ?

fachy
11. bře 2013

@jitkana ahoj, u mě bohužel nic :( opět nepřišla MS, takže jsem dnes měla jít na gyndu to řešit, ale postihla mě nějaká viróza, takže jsem to musela přesunout. Jsem zvědavá co na mě páni doktoři vymyslí, obávám se, že do mě zase budou cpát akorát hormony :( Co Ty?

jitkana
14. bře 2013

@fachy - já konečně tenhle měsíc MS dostala (po 4 měsících), nevím jestli díky těm práškům nebo se moje tělo dává dohromady. Sice mi všichni řikali, ať to nechám na přírodě a neberu žádné prášky, ale to bych se taky nemusela dočkat. Takže určitě k doktorovi zajdi, ať ti udělá i hormonální profil (z krve).

fachy
18. bře 2013

@ivanatl
@jitkana Bohužel jsem dnes byla :( vypadá to že mám hyperandrogenní syndrom :( takže bez léčby otěhotnění nehrozí. Dnes mi odebírali krev na ten hormonální profil, za 3 týdny se dozvím co a jak. Vypadá to, že mě budou posílat do Prahy k Apolináři. Jsem neskutečně smutná :( v životě mi nic nevychází... A Ty jsi v pořádku? Po 4 měsících to není nic moc.

jitkana
18. bře 2013

@fachy - to mě moc mrzí, jak moc je to vážné a co to vlastně je ? Ještě, že to zjistili takhle rychle, není nač čekat. Začnou tě léčit a bude to dobrý, uvidíš. U mě není nic nového ☹