Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

beandy
27. lis 2012

Jo ještě mě napadla jedna věc: jak někdo dělá po sexu stojky 🙂, četla jsem, že je někdy potřeba spermiím trochu pomoct a doslova je pak "naťapkat" prsty na čípek. Spermie pak nemusí překonávat dlouhou cestu a co jsem četla, holky psaly že to tak udělaly a zabralo to. Já to zatím nezkoušela, ale brzy se na to asi vrhnu. Myslim že se tim nic nezkazí. 😎

fachy
28. lis 2012

@beandy a nezabije je to?

beandy
28. lis 2012

@fachy No to právě nevim, ale za pokus to stojí. Stejně vždycky ty moje (přítele) spermie dosud umřely. 😝

fachy
28. lis 2012

@beandy to je taky fakt 😀

beandy
28. lis 2012

Mrkněte sem na stránky, je tu všechno hezky popsaný z pohledu spermie.. 😀 a je tam dokonce i to jak si nanést ty spermie na čípek. Ale to musíte trochu prošmejdit stránku, nevim kde jsem to zahlídla.
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-...

janullii
28. lis 2012

Ahojky holky,ráda bych se přidala🙂
Prášky neberu od února,do léta jsem to měla celkem pravidelné ale pak mi skákal cyklus-46,53, a ted už jsem dokonce 60DC.Vim,že mi doktor říkal,že ta pravidelnost byla tim,že tělo je ještě zblblé z hormonu a pak to může zlobit,tak jsem to neřešila ale před dvěma týdny mi to nedalo,šla jsem na gyndu a zjistilo se že nemám průchodný jeden vaječník..Vím,že nejsem jediná ale docela mě to vykolejilo..tak jsem si nakoupila různé bylinky na upravení cyklu,kyselinu listovou a uvidíme jak to bude vypadat třeba za dva,tři měsíce..nerada bych pak na laparoskopii kterou mě strašil..máte některá zkušenost s bylinkama nebo jinýma preparátama na upravení cyklu?

beandy
28. lis 2012

@janullii ahojky, já sem měla po vysazení HA 38, teď to bylo 4 měsíce co jsem ji vysadila a mám to 29. Já piju bylinkovej čaj od Ludmily Mojžíšové z www.otehotnet.cz a myslim si že to k tomu přispělo. Jsou tam i jiný podpůrný přípravky, koupila jsem si např. lubrik.gel kterej ti má upravit PH, protože může být překyselený po tom co vysadíš antinu a to není pro spermie dobrý. Mám totiž asi nepřátelský prostředí pro svého přítele. 😖 Ale ještě jsem ho nezkoušela, tak nemůžu říct.

janullii
29. lis 2012

@beandy děkuju za dobré stránky🙂 no já taky nejdřív začnu bylinkama a pak uvidim🙂začala jsem ktomu zobat i listovku,tak uvidíme,jak budeme úspěšný..když do dubna nic tak jdu do Gennetu na vyšetření,tak snad bude příroda silnější 😉

beandy
29. lis 2012

Musí to jít, taky se spolíhám na to že nejsem tak stará, aby to nešlo přirozeně. 😅 Jinak taky zobu listovku. Pokud to nepůjde tak půjdu do Brna na Reprofit, mám tu svýho doktora.

janullii
29. lis 2012

@beandy no koukám,že jsme stejně "mladé"🙂 nechtěla jsem psát staré..přesně tak,taky to chci zkusit přirozenou cestou,proto i ty bylinky..já si zatim ani nepřipouštim že by to nešlo a manžel si věří,tak uvidíme:D

jitkana
30. lis 2012

Holky taky se vám po vysazení HA tak zhoršila pleť? Mě se začaly dělat velké a bolestivé pupínky a nevím jak se jich zbavit. Je zvláštní, že se mi dělají "jen" na bradě.

beandy
1. pro 2012

@jitkana Pleť se mi zhoršila dost, jak jsem vysadila HA, ale druhej měsíc už to bylo v pohodě. Takže si myslím že se ti to srovná, neboj. 🙂 To se hormony dávají do kupy.

fachy
1. pro 2012

@jitkana když jsem vysadila antikoncepci poprvé, kůli zdrav. problémům, tak jsem vypadala hrozně, mně se teda dělaly hlavně na čele. Ale přesně jak píšeš, velké bolavé boule. Bylo to šílený a moc se mi to teda uklidnit nechtělo. Jsem zvědavá co přijde teď. Antikoncepci jsem měla takovou, která tohle i léčila. S akné jsem měla problémy docela velké i při antikoncepci.

jitkana
2. pro 2012

@fachy - přesně, taky jsem měla HA, která mi "léčila" pleť, takže teď jsem v šoku každé ráno když se podívám do zrcadla. Snad se nám tělo brzy vyčistí. Nemáš tip na nějakou dobrou kosmetiku, která zabírá na tyhle bolavý pupence ?

fachy
3. pro 2012

@jitkana mně nejvíce pomáhá tea tree olejíček, pomazat kdykoliv si vzpomenu. Jinak nevím. Nikdy nepomáhalo nic. Pomatuju si, že mi jednou kožařka dala Zynerit nebo tak nějak a to taky pomáhalo dobře, ale je to jen na předpis. Myslím teda 🙂

eiram2010
4. pro 2012

@jitkana Mě taky pomáhá tea tree olejíček z Oriflame zelená tuba s vodičkou. Jinak jsem začala používat gel na cištění pleti na normální a mastnou plet a změnila jsem krém z normálního na mastnou plet. Výsledek je znát, ale pořád jsem jak puberták. Nemám HA už 4 měsíc nějaký velký rozdíl ve zlepšení to zase není.

ivanatl
4. pro 2012

@jitkana
@beandy
@fachy
@eiram2010 Ahoj holky, co bych Vám doporučila, tak kosmetiku Yasminka. Je to přírodní orientální kosmetika dovážená přímo z Maroka. Stránky jsou www.yasminka.cz, Hammam produkty. Pleťová a tělová maska Ghassoul. Buď je čistý nebo s přídavkem nějaké vůně. Je to teda dražší, ale já s tím mám velice dobré zkušenosti. Je to léčivá hlína, to si přečtete kdyžtak na stránkách. Jen holky pozor! po prvním působení může být pleť výjimečně lehce narůžovělá- protože se začně správně prokrvovat, nejedná se o alergickou reakci, poněvadž po krátké době narůžovění pleti zmizí a pokožka je nádherně hebká, obohacená o minerály a zrevitalizovaná. Po pravidelném používání se již narůžovění nebude opakovat. Tento účinek je velmi léčebný, poněvadž vaši pleť správně aktivuje. Někdo může být i hodně rudý, aby jste se v případě zakoupení tohoto přípravku nelekly. Takže aplikovat buď večer, když už nikam nejdete nebo o víkendu 😀

fachy
4. pro 2012

@eiram2010 já teď začala používat kosmetiku Ryor s matujícím účinkem (obsahuje mořské řasy), mám od této značky doma už jiné čistící mléka, tonika, krémy atd. Jsem s tím moc spokojená, tak uvidíme, jaké bude tohle.

@ivanatl Já byla v Maroku teď v září a je pravda, že tam ty ženksé mají krásnou pleť i vlasy a právě proto, že se pořád matlají arganovým olejem a navštěvují Hammam. Já si arganový olej koupila, tak se s ním patlám a koupila jsem si i krém s arganovým a mandlovým olejem. Na stránky yasminka.cz určitě kouknu 🙂 protože se to určitě vyplatí víc než si pro to jet do toho Maroka 😉

fachy
4. pro 2012

Jinak holky nevím co se děje, ale už jsem 10DC (doufám, že jsem to spočítala správně, počítala jsem od prvního dne menstruace) a pořád špiním. Vždy jsem 4 dny krvácela, jeden špinila a byl pokoj. Mám taky strach z cyst. Vždy když jsem byla bez antikoncepce, tak jsem je měla. I jako 14 letá.

zuzkazuzu88
4. pro 2012

ahojky holky taky se k vám přidám🙂 Je mi 24 a s přítelem se snažíme třetí měsíc po vysazení HA. Zatím jsem měla menstruaci přesně na den,takže doufám že se mi to hnedka ustálilo 🙂.Zrovna mě mrška skončila tak tento týden bude častější tulení 🙂
@fachy já to měla tento měsíc podobně,měla jsem to slabý ale dlouhý a spíš jen špinění než aby to byla krev,ale na špinění mě to přišlo zase moc silný 😀 tak nevím....ale pokud máš vysazeno teprve měsíc,tak to tak někdy bývá,protože jsi to nezastavila dalším platíčkem HA 🙂

janullii
5. pro 2012

Ahojky, tak dnes jsem 67DC a pořád nic,testy negativní,já otrávená..tak nevim jestli mám volat na gyndu..minule mi řekl,jestli mi menstruace chybí a byl semnou vyřízenej..no ale nepřijde mi to normální:(

ivanatl
5. pro 2012

@janullii to si děláš srandu. To doktorovi příjde jako normální, že nemáš MS a ještě si bude dělat srandu, že ti chybí. Být tebou tak změním doktora. Je očividně vidět, že to nikdy nepoznal, jak hormony dokážou rozhodit. Když ženská nemá MS, to vnitřní napětí. Já to taky zatím nedostala. Minule přišla úplně na den a teď nic. Počkám tak týden a půjdu na gyndu, ať mi dá vyvolávačku.

ivanatl
5. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ahojky, vítej 🙂 Přeji ať se zadaří co nejdřív, řekla bych, že máš ideální věk, takže by to neměl být snad problém. Závidím Vám holky, že jste začaly už teď kolem těch 24 let. Mně už bude 30 a teď vidím, že jsem klidně mohla začít dřív 😀 Nebo aspoň vysadit prášky, aby se tělo srovnalo.

janullii
5. pro 2012

@ivanatl no bohužel nedělám:( navíc mám asi i zánět močáku tak mě návštěva nemine..ale máš pravdu, ty hormony to je teda něco..jsem ztoho docela mimo,že tak dlouho a nic:(

zuzkazuzu88
6. pro 2012

@ivanatl děkuju 🙂,já doufám,že problém žádnej nebude a půjde to samo🙂držím palečky,aby i tobě se zadařilo co nejdřív 😉
@janullii raději zkus jinýho doktora,vůbec by si neměl dělat z takových věcí legraci,mě by to řekl jednou a byl by jasnej

jitkana
6. pro 2012

Holky já jsem to dneska konečně dostala, už ani nevím po kolika dnech a víte co mi pomohlo ? Vlezla jsem si včera do horký vany a ráno už to bylo. Objednala jsem si nějaký čaje a přípravky na srovnání MS tak to snad pomůže.
@janullii - mám to podobně, ale pro jistotu jsem byla po 14ti dnech zpoždění u doktora. Měla bys tam zajít, mě řekl, že MS má být v rozmezí 25 - 35 DC, jinak by se to mělo řešit (asi lékama).
@ivanatl - s tím vnitřním napětím máš pravdu, poté co jsem to dneska dostala jsem v naprostý pohodě, jako dlouho ne. Byla jsem nervozní a napjatá, že je něco v nepořádku.

jitkana
6. pro 2012

@eiram2010 - mě už se to trochu zlepšilo, asi protože jsem dlouho neměla MS a přišla až dneska. Tělo je asi dost zblblý. Nejhorší je, že po těhle obr pupencích mi dlouho zůstávají jizvičky (flíčky) ☹ No, aspoň jsem se konečně naučila pořádně se maskovat make-upem 🙂

janullii
6. pro 2012

@zuzkazuzu88 no dnes tam jdu na vyvolávačku,tak uvidíme co mi řekne a kdyžtak hold budu hledat jiného..

@jitkana tak to je fajn,že už to máš 🙂 já jsem si dávala taky horkou koupel a nic,takže naklušu na vyvolávačku a budu doufat že se to už nebude opakovat,jinak těžko můžem zkoušet mimi,když teď ani nepoznám,kdy mám ovulaci :(

eiram2010
6. pro 2012

@jitkana já se zase přestala ňoumat 😀 Hlavně potřebujem klid. Ani tenhle měsíc nemám plodící náladu. Začalo mi zkouškové a nic neztíhám. Akorát jdu uklidit barák a trochu to tu vánočně vyzdobit. koupila jsem si ale do zásoby test, to jsem nevydržela 😀

eiram2010
6. pro 2012

@janullii Moje doktorka říkala,že ty čaje jsou dobrý na srovnání cyklu, že to trvá tak 2-3 měsíce. Holt se musíte snažit častěji 🙂