Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

eiram2010
19. lis 2012

@hanicinka já mám jednu super v Liberci, už jsem u ní nebyla pár let,protože bydlím v Praze, ale vždycky všechno trefila, moje ségra když tam jde a ptá se na mě,tak se taky vždycky trefí .... ne všechny jsou stejné ...

jitkana
19. lis 2012

@eiram2010 - koupila sis nějaký konkrétní čaj na plodnost ? Tady v diskuzích se hodně píše o Kontryhelu. Já už jsem 12 dní nedostala MS, už mě to štve a zítra jdu k doktorovi. Začínám se bát, jestli jsem vůbec v pořádku. J

jitkana
19. lis 2012

@beandy u kartářky jsem byla jednou a netrefila se vůbec do ničeho. I když tuhle kartářku jsem náhodou našla na internetu. Sice na tyhle věci nevěřím, ale kdyby mi někdo doporučil dobrou kartářku asi bych šla znovu 🙂

beandy
19. lis 2012

@hanicinka: já byla u kartářky dvakrát, jedna mi řekla že nebudu moct otěhotnět a trefila se i do soukromých věcí a zdrav. problémů. No a teď byla moje mamka u kartářky a ta jí řekla znovu že nebudu moct otěhotnět, ale pak že budu mít dvojčata. Máme je v rodině, ale spíš si myslim že to bude umělým oplodněním.
@eiram2010: Mě došel čajík od L. Mojžíšové dneska, tak pocucávám. 🙂 Jsem už druhý týden doma, mám salmonelu tak jsem v karanténě. 😖 Na jednu stranu si zase odpočnu od práce. 😝

eiram2010
20. lis 2012

@jitkana tak budu držet palce. Čaj mám ,,Čaje bylináře Zentricha'' byliny v prevenci na plodnost, ale koupila jsem ho náhodně ve zdravé výživě. 😉

jitkana
20. lis 2012

@eiram2010 - dneska jsem byla u doktora, dělal mi ultrazvuk a prý tam něco viděl, je to malý a může to být buď krevní sraženina nebo těhotenství. Zítra musím na krevní testy a pak se uvidí. Říkala jsem mu, že jsem si dělala 2 testy a on mi řekl, že nejsou spolehlivý, tak nevim ☹ Mám z toho všeho docela nervy a výsledky budou až ve čtvrtek po obědě.

beandy
20. lis 2012

@jitkana Taky moc držím palce ať to vyjde. 🙂 To by byl krásný dárek pod stromeček. 😅

ivanatl
21. lis 2012

@jitkana tak to držím pěsti ať je hlavně všechno v pořádku. Pak určitě písni jak jsi dopadla. Třeba to bude mimisek 🙂

eiram2010
21. lis 2012

@jitkana To bude určitě miminkooooooo 😉 jen mysli potitivně, ježíšek přijde dřív 🙂 Hodně holek bylo těhotných a testy to neukázali,budu moc držet palce 🙂

jitkana
21. lis 2012

Díky za podporu holky, jsem z toho všeho trochu mimo, netušila, že mě čekají takové změny po vysazení HA ☹

eiram2010
21. lis 2012

@beandy já ted hledám práci tak jsem taky doma,máme od soboty adoptovaného pejska z množírny tak ho učím a mám co dělat a pak mám školu.Čajík si dělám každý den.Tenhle měsíc to nebudu tolik řešit jen pravidelně sexík 😀 a´t nejsem ve stresu 🙂

beandy
21. lis 2012

@eiram2010 Tak to máš opravdu o zábavu postaraný. 🙂 Já mám taky hafika, původně to měl být yorkshier ale asi je nakřížená s čivavou. 😝 Tak to máš jedno takový miminko už doma. 🙂 Taky se snažím na to nemyslet a hlavně nechci brát sex jako povinnost ale zábavu. Takže to je každej měsíc takový překvapení jestli jo nebo ne.. 😖

jitkana
22. lis 2012

Takže nic, HCG negativní, zítra si mám dojít na vyvolávačku ☹ Doufám, že mi řeknou něco k té sraženině. Jinak manžel, který děti dřív vůbec nechtěl se začal těšit a byl víc nedočkavější víc než já a asi bude i víc zklamanej. Nevím, proč jsem si myslela, že by to vyšlo hned naporvé, jak to vypadá moje tělo se bude dávat do kupy ještě dlouho.

ivanatl
22. lis 2012

@jitkana neboj to půjde. Hlavně pozitivní myšlení a žádné upadání do depresí jasný 🙂

beandy
22. lis 2012

@jitkana To mě moc mrzí. ☹ Ale nevěš hlavu, eiram má pravdu - musíš myslet pozitivně. Vím že je těžký na to nemyslet, znám to. Ale zkus se zabavit něčím jiným a když nebudeš ve stresu, za chvíli už budeš chodit s bříškem. 😉

eiram2010
23. lis 2012

@jitkana já si taky myslela, že to bude hned a není,co ale člověk po měsíci chce 🙂 rozhodně příští rok se už určitě budeme radovat 🙂

ivanatl
24. lis 2012

@eiram2010 v to budu hodně doufat 🙂 . Zrovna teď jsem měřením BT zjistila, že u mně probíhá nejspíš anovulace. Takže budu doufat, že se mé tělo dá co nejdříve do pořádku a začne probíhat ovulace.

beandy
25. lis 2012

Taky sem si myslela že to bude hned, ale ani po 5 měsících po vysazení nic. ☹ Jestli ani po 9 měsících to nepůjde, asi začínám panikařit. 😢

fachy
26. lis 2012

Ahoj holky 🙂 Tak ode dneška se k Vám přidávám i já. Abych se Vám trochu představila. Je mi 25 let. S přítelem (33) jsme spolu necelé 4 roky. Před asi 14ti dny přítel nečekaně přišel s tím, že bych mohla vysadit antikoncepci. Měli jsme totiž v plánu svatbu v září 2013. Bylo pro mě docela těžké se rozhodnout, jestli tedy do toho jít nebo počkat až po té svatbě. Jsem totiž zastánce toho, že děti se rodí až po svatbě 🙂 Zakládala jsem tady i diskuzi "Svatba nebo miminko", abych si přečetla názory ostatních. Nakonec jsem ale kůli problémům v práci usoudila, že dám přednost miminku a s tou svatbou to nějak dovymyslíme.
V neděli 18.11. jsem brala poslední pilulku HA. Teď v sobotu přišla mrcha. Snad bude vše v pohodě a drobeček se zahnízdí co nejdříve 🙂
Všem Vám moc přeji, abyste se z snažilek co nejdříve přesunuly do skupiny těhulek a dále maminek 🙂

beandy
26. lis 2012

Zdravím fachy a přeji hodně úspěchů s těhulkováním. 🙂

ivanatl
26. lis 2012

@fachy Ahoj, vítám tě 🙂. No já jsem vysadila přášky až po svatbě, kterou jsme měli teď 29.9.2012. A to spíš z toho důvodu, že jsem si říkala, kdyby se náhodou zadařilo, tak už bych si tu svatbu s mimčem v bříšku moc neužila. Ale teď když je po svatbě, tak to vidím úplně jinak. Kdybych se měla vrátit a rozhodovat se znovu vysadím prášky klidně hned. Za prvé ono to tak rychle nejde jak si většinou všechny představujeme, že vysadíme prášky a hup hned jsme těhotné a za druhé na svatbě jsem stejně nějak extra nepila a užila si to skvěle i tak. Přece ožralá nevěsta by byla škaredá 🙂 Takže klidně vzhůru do toho a přeji hodně štěstí 🙂

jitkana
26. lis 2012

@eiram2010 - máš pravdu. Já byla ráno na vyvolávačce, už jsem to nedostala 16 dní. Doktor mi klad na srdce, že se hlavně nesmím snažit a myslet na to, tělo se potom zablokuje a nic. Chtěla jsem od něj doporučit nějaké vitamíny, čaje, ale on mi všechno rozmluvil. Prý to mám nechat na přírodě, že naopak braní nějakých preparátů může zase působit na psychiku opačně (jak to, že když piju čaj nebo vitamíny proč nemůžu otěhotnět, apod.) Tak se snažím myslet spíš na práci, které mám teď hrozně moc ☹ A co ty, jak to jde u vás ?

fachy
27. lis 2012

@ivanatl My jsme právě původně měli v plánu vše jinak. Svatba, pak mimčo. Do toho řešíme potíže s domem. Teď mi odešla na mateřskou kolegyně - jediná se kterou se dalo mluvit. Máme tu totiž hodně špatný kolektiv. Asi to přítele přesvědčilo, že to zkusíme teď. Sám nechce abych tady pracovala. Já jsem totiž člověk, který si věci hodně bere a moc se na ně nedokáže povznést. Strašně špatně snáším nespravedlnost, bonzáctví od lidí, kteří by sami měli pomlčet a ignorantství. Tohle vše v práci mám. Myslím, že je jedno, jestli se miminko narodí teď nebo za rok. Ale když to bude teď alespoň se budu z práce míň nervovat. Už to že se pokoušíme mě docela hodilo do pohody.

beandy
27. lis 2012

@fachy Já to mám v práci podobně, ale na nás tlačí vedení. Proto už se taky těším na mateřskou že si od práce odpočnu. ☹ My nejdřív plánovali miminko, že se začneme snažit v březnu 2013. Ale pak jsme se s přítelem zasnoubili, že se nejdřív vezmeme.. jenže ze situace pak nějak vyplynulo že chceme dřív miminko. 😲 No ještěže tak, sem si myslela jak to nepůjde rychle a ono nic. 😖 Takže s tebou soucítím, mám to podobně jak ty..

ivanatl
27. lis 2012

@fachy no to chápu, jak je špatnej kolektiv v práci je to na prd. To se člověk už od rána netěší, že bude muset 8hodin trávit s lidma, které nemusí. Otázkou je, aby jsi pak nebyla ještě víc ve stresu, kdyby miminko nešlo tak rychle. Tohle se totiž bohužel nikdy nedá ovlivnit. Ale určitě čím dřív začnete tím líp.
@beandy neboj ono se určitě zadaří co nejdřív 🙂 Musíme v to doufat, nic jiného nám nezbývá 😀
@jitkana tak co už přišla MS? Tak zkus bylinky o tom jsi nepřemýšlela? Já jsem se teď dívala,že má dobré ohlasy přípravek Femigard, http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html uvažuji, že do toho půjdu jestli mi to pomůže s tou ovulaci. Doporučují používat ho 3měsíce, tak to asi zkusím za to nic nedám. Teď dobírám bylinky od firmy Naděje. To je taky na ustálení cyklu. Proč to nezkusit prvně nenásilnou formou. A hlavně myslete ne to, že je to opravdu chvilička co jsme se začali snažit, takže hlavně klid 😀

fachy
27. lis 2012

@beandy vedení je druhá věc, od nového roku máme přecházet pod nové velení (pracuji v obzbrojené složce) a nový vedoucí je pěkný rad a vyřaduje po svých lidech i věci na které nemá právo... Mám z toho strach. K tomu máme nadřízeného, který je v podstatě z našich řad a je to člověk, kterému jsem hodně věřila a dokonce považovala za kamaráda, bohužel před necelými 3 lety se mi v práci stalo něco hodně ošklivého a z něho se vyklubal akorát srab, kterýho rajímá jeho místo a myslí akorát na sebe. Opravdu jsem se hrozně zklamala... Ale to, že se snažíme mě alespoň udržuje v naději, že už to nebudu muset dlouho snášet.
@ivanatl já tady s nima trávím dokonce 12 hod. Naše parta je ještě ucházející, ale protiparata je strašná, je to banda primitivů, kteří zapomněli, že doba, kdy se v práci nic nedělalo akorát chlastalo a válelo je dávno pryč. Ke všemu by si chtěli hrát na mazáky a z nás dělat bažanty. To že jsme ve skutečnosti schopnější si nepřipustí.

katerina86
27. lis 2012

ahoj holky, můžu se taky přidat? HA jsem vysadila na začátku srpna a samo taky doufala, že to půjde hned. a ono pořád nic. zítra bych to měla dostat,tak se modlím, ať už ta mrcha nepříjde a my měli pro naše rodiče hezký dáreček na vánoce 🙂 Jinak jsme se taky rozhodovali kvůli mé práce, vypadá to tu nějak bledě :-/

eiram2010
27. lis 2012

@jitkana já mám teď ovu, to je jediné co vím, bolí mě podbříšek a je to 12 den, ale za 2 dny odjíždím tak na to máme jen 3 dny. Ten minulý měsíc jsem to řešila a pořád tu něco četla a to bylo právě to co mě stresovalo,moc jsem se tomu věnovala. I jsem si dělala asi 3 testy. Teď na to kašlu, taky mě to nestresuje. Mám moc práce a starostí a snažíme si užívat jeden druhého, přeci jen jsme teprve 3 měsíce manželé a radujeme se z toho a i z našich třech pejsků.
Jím tu kyselinu 3 týden a piju čaj, ale taky ne úplně pravidelně. Zatím mám vysazeno 3 měsíce a pokaždé jsem to dostala přesně, tak to mě jediné uklidňuje. A asi opravdu nemá cenu to řešit pořád dokola,ten stres si pak děláme sami. Moje doktorka mi ríkala, že ty čaje jsou dobré na urovnání cyklu, tak ho pořád pij a měj nějaký doplněk, tu kyselinu nebo něco jiného. Hlavně zdravě jíst, cvičit nebo pravidelný pohyb a určitě to půjde. Myslím si, že se příští rok budeme radovat všechny 🙂

jitkana
27. lis 2012

@ivanatl - MS nepřišla, na injekci jsem byla v pondělí a zatím nic, mám čekat 10 dní ☹ Díky za tip na Femigard asi si ho objednám. Ani ve snu by mě nanapadlo, že s tím budu mít takové problémy.
@eiram2010 - přesně takhle mi to radil doktor, vůbec na to nemyslet a nestresovat se. Ještě, že teď máme tolik práce, že není čas myslet na všechny tyhle věci 🙂

beandy
27. lis 2012

Je těžký na to nemyslet jestli se to povede nebo ne.. ale jak říkáte holky, já tomu věřim že se to povede a za chvíli se budem předhánět s novinkama ve skupině Už to vím, nebo 1. trimestr. 😀