Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

ivatko0406
19. bře 2012

já jsem si vždycky hlavně myslela, že u mě to nebude žádný problém, že si lusknu prstíčkem a budu těhotná. a ono prdlajs. ale tím nechci žádné holky tady strašit. vůbec to tak nemusí ostatní mít.

ange_de_la_morte
19. bře 2012

@ivatko0406: taky jsem si říkala že otěhotnět je vlastně jednoduché a spíše jsem se vždycky bála že otěhotním když nechci, ale není to vůbec tak jednoduché

Holky tak dneska uplně den na nic .... celý den shon a večer jsem přišla domů, u dveří mně čekala jedna z našich kočiček, celá zmáchaná a zvlána, tak jsme ju umyli, ale bylo uplně špatná, a před chvilkou umřela :( boráček můj malý a přitom ona byla bojovník, co už všechno přežila , nespočet ...

radus2011
20. bře 2012

Ahojky 🙂 Doufám, že se mohu přidat. V lednu jsem vysazovala HAK. Zatím nic...

barbies
20. bře 2012

Ahoj holky, vy jste toho zase napovídaly. My jsme celý víkend byli v lese a tahali dřevo, takže to byla pěkná posilovna, ale v neděli k večeru jsme se šli odměnit na pohár. Nějak jsme ty kalorie museli zase nabrat zpátky 🙂

@ivatko0406 Já si taky vždycky myslela, že to půjde hned a ono ne :( Zítra nebo pozítří čekám ms a tak nějak podvědomě cítím, že ta mrcha dorazí. Mám jít k doktorovi na kontrolu, tak chci taky poprosit o vyšetření, jestli je u mě všechno v pořádku.

barbies
20. bře 2012

@ange_de_la_morte To je mi moc líto :( Já bych bulela, jak malý děcko.

ange_de_la_morte
20. bře 2012

@barbies: šak já jsem tež brečela ... ale prostě to patří k tomu statku, že občas nějaké zvířátko umře, ale zrovna Tlapka .... ach jo

medria
20. bře 2012

no holky jak tak koukám, tak jsem tady jedna z nejstarších a když vidím, že řada o hodně mladších má problémy s cyklem a otěhotněním, tak jsem z toho docela špatná ☹ já totiž zatím ještě nevysadila ani ha (čekám na dovču) a mám docela strach, jak na tom budu. ach jo, pak si budu vyčítat, že jsem nevysadila dřív, jenže teď si říkám, že teď ještě otěhotnět nemůžu kvůli té stavbě. no a můj manžel taky není nejmladší takže mě to začíná dost děsit 😒
můj dr. mi pořád říká, že je se mnou vše ok, takže nevidí důvod proč by to nemělo jít a dokonce tvrdí, že většina žen otěhotní hned v prvním cyklu po vysazení, no tak vážně nevím. ale je fakt, že moje sestra to tak měla

holky asi by to chtělo, aby se to tady někomu z nás povedlo, ať to trochu zvedne náladu 😉


@ange_de_la_morte taky mě to moc mrzí, loni mi takhle z ničeho nic umřelo morčátko (moje první zvířátko v životě 🙂 ), takže ti rozumím, drž se

ange_de_la_morte
20. bře 2012

@medria: kolem mně taky všechny holky otěhotní ani nemrknout, a spousta z nich ani nechtěla ... ale aspoň že existuje tenhle Koník, mně to ohromně pomahá, vědět že je nás tady na to víc .... kočičku odpoledne pohřbíme pod ořechem a nechám si zvětšit nějakou její fotku , nejhůř to nese druhá kočička, ta je už od včerejška apatická a s nikým se nebaví .

ivatko0406
20. bře 2012

@ange_de_la_morte ó, to je mi líto. mně předloni někdo otrávil kocoura. byl to miláček, každý den na mě čekal a měl dokonce dovoleno spát se mnou v posteli, v nohách. byl vážně jak malý člověk, uměl si i dveře otevírat. a pak jednou přišel, zvracel, pěna u tlamičky...snažili jsme se ho zachránit, ale po pár dnech v noci, kdy ležel na zemi v koupelně (nikde jinde nechtěl ležet) začal v noci šíleně mňoukat. když jsem šla k němu, ztichnul, ale jak jsem se zvedla, tak zase začal nářek. tak jsem u něj asi hodinu seděla a hladila ho. a pak dostal křeče a v jedné z nich zůstal a srdíčko dotlouklo. jsem přesvědčená, že mě k sobě volal schválně. že nechtěl umřít sám. cítil to a chtěl, abych u něj byla...tak se drž. je to vždycky smutné, když odejde jeden z němých kamarádů.

@barbies snad u tebe bude všechno oK. u mě zatím pod ultrazvukem vše OK, nic podivného vidět nebylo. proto do mě mrknou už tedy laparoskopickou optikou, aby bylo jasno, v čem je háček.

@medria kolik je ti, že píšeš, že jsme tady všechny o hodně mladší? smím-li se ptát...sestře je 36 a otěhotněla hned po vysazení. u obou kluků hned. vysadila a hned za 14 dní v tom prvním cyklu to vyšlo. takže nevěš hlavu. my tady depkaříme, protože nám to už dlouho nejde. proti ostatním holkám tady se mi zdá, že mi to nejde extrémně dlouho. ale manžel se tím nehodlá zalamovat, pořád si je jistý, že to chce jen čas, že to vnitřně cítí, že mimi bude. tak snad má pravdu 🙂

ange_de_la_morte
20. bře 2012

@ivatko0406: kocourka je mi taky líto .... naše Tlapička byla tak hrozně chytrá, a velký bojovník ( co ta už všechno přežila) ... ale tohle už nezvládla, myslíme jestli nesežrala přiotrávenou myšku nebo tak něco, ale byla jsem ráda že přišla umřít k nám domů, ale bylo to hrozně rychlé, byla jsem na dnešek ráno domluvená s veterinářem, ale už sme to nestihli :(

minina
20. bře 2012

AHoj holky, jak se dneska máte?
@ange_de_la_morte To je mi moc líto, chudáček. To je stejně vždycky těžký s těma zvířátkama. Manžel proto ani moc nechce pejska, že pak umře a jemu ho bude líto, že ho bude mít rád...
@medria Jestli je ti 26, tak jsi spíš z těch mladších, myslím, že vedu já 😀
Já mám dneska super náladu nějak od rána🙂 Zvažujeme s kamarády dovču a vypadá to na Indonézii🙂 nebyla jste tam některé?

ivatko0406
20. bře 2012

@minina 26 je z těch mladších, takže já jsem taky z mladších? je mi 28. užto skoro zaokrouhluju na 30 😠

minina
20. bře 2012

@ivatko0406 No já to beru podle sebe, protože mě už těch 30 je 🙂 Takže 26 je krásný mládí 😀

medria
20. bře 2012

holky, díky 😀 , nějak jsem měla pocit, že jste tady všichni mladší, když jsem pročítala diskusi, (některé určitě jste). já vím, že to není nijak hrozný věk, u nás v práci jsem nejmladší a na mateřskou se teď chystá holka, které bude 30, takže bych měla být v klidu, ale prostě mě to štve i samotnou, že pořád jen čekám, až budu mít školu, až budu mít práci a praxi, až budeme mít byt a ono je to pořád něco, přitom už bych miminko opravdu moc chtěla... 😒

@minina v indonésii jsem nebyla, ale loni jsem byla v thajsku, které je nedaleko a které můžu jen doporučit, nádherná země a úžasní lidé. chtěli jsme tam původně jet ještě i letos na "poslední" dovču, ale holt dostala přednost oprava bytu 😀

ange_de_la_morte
20. bře 2012

@medria: mi bude za týden 22 a je nás tu pár v takovém věku, ale to až tak nehraje roli , ale přesně jak píšeš, pořád na něco čekat .... já ještě studuju výšku ale s manželem sme usoudili že čekat nebudem ... ale tak ani ty nejsi zrovna stará 🙂 🙂 mám v okolí i dost známých co měli dítě i kolem 40

minina
20. bře 2012

@medria No Thajsko by se mi taky líbilo, ale chceme jet ještě s kamarády a ti do Thajska nechtějí a raději by tu Indonézii🙂 Mě je to vzásadě fuk, obě tyhle země musí být nádherné 🙂

No mě se začalo chtít mít miminko až teď po svatbě, předtím mělo vždycky přednost něco jiného, takže to čekání snáším nějak pohodově 🙂

Holky, držte pěsti, aby mi to dopadlo dobře v práci, budou u nás změny, pro mě k lepšímu a měla bych si polepšit i platově, takže v tom případě bych tu zůstala🙂 měla bych dostat k ruce kolegyni nebo kolegu a to by byloo moc fajn 🙂

bjoucik.15
20. bře 2012

tak to mě je 24 jsem tedy extrémně mladši 🙂 A nejsem ani vdaná, a ani nějak nechci. Zatím nám to klape takhle tak proč svatbu?

@ange_de_la_morte kočičky je mi líto :( mě v pátek umřel krysoun měl skoro 4 roky, takže dost přesluhoval. Pořídíš si jinou kočičku?

@medria je pořád něco, co je potřeba udělat nebo zařídit. Ale nikdy to není tak důležité, jako mimčo. Kor když to nejde.

Jinak jak jste psali, že se to podaří hned v prvním cyklu, tak já to ještě ani nedostala (nemám ještě termín) a mám příznaky jak kdybych těhu byla 🙂

bjoucik.15
20. bře 2012

@radus2011 vítej, taky jsem tu zatím nová 🙂

ivatko0406
20. bře 2012

@bjoucik.15 no tak to mě neštvi jako 😖 , otěhotnět v prvním cyklu. 🙂.

holky jak se tu bavíme o věku, taky si uvědomujete, že když vám bylo 15, tak třicátníci už byli prakticky důchodci a měli všechno za sebou? a já se cítím právě v tom největším rozletu! jak se to zajímavě posouvá co? 🙂

ivatko0406
20. bře 2012

@medria také se mi zdálo, že pořád jen na něco čekáme...až budu mít vyšší plat, až dokončíme rekonstrukci...jenže jsme se nějak hluboce zamysleli, že ono tady bude pořád nějaké "až". a my už čekat nechceme. přejeme si děťátko a taky ho mít budeme. i přesto, že ještě není hotový pokoj, který bude jednou dětský, ještě není dokončená zahrada, ještě potřebujeme doplatit leasing na auto, ještě musíme dodělat to a ono...kdybychom čekali, až budeme mít hotová všechna "až", bude nám tak asi 40, možná 50, možná i 80 a pořád nějaké to"až" bude....kruci, leze na mě nějaké filosofování 🙂. prostě - každá jsme jiná, jinak myslíme, jinak cítíme a jinak se stavíme ke všem svým "až".

ivatko0406
20. bře 2012

@radus2011 ahojky, jasně, přidej se. letos v lednu? to je jako nic 🙂 😉

ivatko0406
20. bře 2012

@minina jó, tak to držíme palce, ať to vyjde. taky jsem si na tohle dlouho čekala, někdy ti šéfové ne a ne v nás odhalit naše talenty 😀

bjoucik.15
20. bře 2012

@ivatko0406 neboj, myslím , že to nepřipadá v úvahu spíš je to vysazením HA. Ikdyž jsem jí brala 6 let pak 5 měsíců. Poprvé po vysazení pohoda až na nepravidelnou MS a teď podruhé katastrofa :(

bjoucik.15
20. bře 2012

jinak co se věku týče tak já si pořád říkám že když vidím maminu který je víc tak mi přijde tak trošku nervní, naštvaná, vláčí to dítko za ruku za sebou a nebere na nic ohledy a tak. Proto zastávám názor mladší mamky, která to zvládá v pohodě. (nechci se nikoho dotknout). Jen mi to tak přijde.

ivatko0406
20. bře 2012

@bjoucik.15 já jsem čekala na to, až budu chtít já, nechtěla jsem dítko proto, že to chtělo okolí. prostě až předloni jsem začala pociťovat touhu a tak jsme do toho pomalu začali šlapat...já jsem tedy po vysazení ještě tři měsíce s manželem používala kondom. nějak vnitřně jsem cítila, že se z toho sajrajtu potřebuju dostat. ať si říká třeba sto doktrorů, že to nevadí. sestra má sice oba syny hned z prvního cyklu po vysazení, ale starší má lehčí formu autismu a mladší trpí chudokrevností. a mně nikdo nevymluví, že to nemá co do činění s tím, že do toho potřebovala nutně uhodit hned po vysazení. můžete mi holky napsat, že je to nesmysl, ale moje vnitří pocity takové jsou a hotovo. intuice mi velela radši počkat a přes to vlak nejede. můj muž tvrdí, že všechno má svůj čas. a že i to, že se naše miminko courá a dělá fóry, má svůj důvod. o to víc nám prý pak dá vědět, že tu je, až tu bude

ivatko0406
20. bře 2012

@bjoucik.15 jo a tam ať mě neštveš - doufám, že sis to vyložila správně a slyšela ten správný tón...to víš že bych ti to moc přála! všem tady, fakt že jo. abychom si místo toužení a snažení mohly psát o tom, jak nám rostou bříška co dělají asi miminka uvnitř a tak podobně

bjoucik.15
20. bře 2012

@ivatko0406 jasný tak to chápu. Já vím, že v tom nejsem a taky se pořebuju ještě dostat ze sajrajtů (ale finančních). tak to mi kondom nemůžeme používat jsem na něj alergická 🙂 já dítko chci dva roky.

ivatko0406
20. bře 2012

holky, taky máte v těch našich touhách takové hrabky, že jste si už zjistili všechno od početí, přes těhu a porod, šestinedělí, první krůčky až pomalu po výbavu pro školáka?? já mám pocit, že už bych mohla dělat porodní asistentku. teorii mám dokonale zmáknutou.taky jste si už všechno zjistily? já jsem to ani neřekla mužíčkovi, on by zase myslel, že mi asi už hrabe, já to do něj taky furt nechci hustit

bjoucik.15
20. bře 2012

@ivatko0406 vyložila jsem si to správně,neboj. Ale to je přesně to, čeho se bojim, až budu těhotná,že to bude zdraví a nechytne to ode mě ty nemoce co mám já :(

bjoucik.15
20. bře 2012

já mám zmáknutou celou teorii o porodu, a proto se na porod těším a nebojím se ho 🙂 Jinak mě řekl přítel že jsem šílenec. Koukala jsem na kočárky a vlastně pořád koukám a baví a zajímá mě to. Dokonce jsem posílala životopis do jedné firmy s dětskými kočárky. Jsem vážně machr 🙂