Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

moniinom
22. bře 2012

@minina mně by štěňátko neprošlo, máme s manželem psy moc rádi, ale dohodli jsme se, že si nějakého pořídíme až po miminku. Kamarádky fence se teď narodilo 9 stafordíků a jsou naprosto dokonalí i když já bych raději nějakého chlupáče 😀

minina
22. bře 2012

@bjoucik.15 Chceme australskou kelpii. Je jich tu docela málo a mě se hrozně líbí🙂 Já doufám, že to klapne, už skoro rok čekám, až budou nějaký štěnda a až te%d🙂 Jsou tu asi jen 3 chovatelské stanie, tak proto🙂
Tak snad to bude fakt miminko, moc bych ti to přála. A těhu bude asi pro tebe docela záhul viď, když máš takovéhle problémy:( Ale co by člověk neudělal pro mimčo🙂 Já mám zas neustále rýmičku - alergie na roztoče, ale to je blbinka oproti tvým problémům.

minina
22. bře 2012

@moniinom No my máme u bytu zahrádku, tam by se mi tam pejsek, resp. paní pejsková moc líbila🙂 Já jsem měla zvířátka vždycky - pejsky a kočky a chtěla bych nějakého parťáka na běhání 😀

bjoucik.15
22. bře 2012

@minina no jak se to vezme záhul... bojím se co by mohlo přijít :( Jinak nebudeš věřit ale já mám tzv. zátěžovou alergii na pohyb 🙂 Mě to fakt pobavilo, když mi to dr řekla... a testy semnou dělala tak, že jsem běhala jak idiot okolo takového parčíku u polikliniky a pak zaběhla k ní a po každém 5 min. běhání mě změřila, poslechla a dala takový kapky... no připadala jsem si jak idiot. Nikomu to nepřeju... To že nemám slezinu na to mi přišli ve 13 letech a strašně se divili jakto že žiju... Já jsem prostě "pořád něco" a nebyl by snad den, kdy bych byla úplně v pohodě... Jenže jsme začala makat v praze a už nebyl čas na doktorky, takže jsem už strašně dlouho nebyla na kontrole...
páni Australskou kelpii? Pěkný je pravda, že jsem jí nikde neviděla.

@moniinom Staford je nej 🙂

minina
22. bře 2012

@bjoucik.15 Ty jo a to nesmíš asi provozovat žádný sporty co? To by mě asi kleplo, jsem na tom skoro závislá 🙂
A to je docela dobrý, ve 13 letech 😀
No babička má psa, co je kelpii podobnej a je strašně super, tak chci podobnýho🙂ú manželovi se líbí boxer, ale ten už je dost větší🙂

bjoucik.15
22. bře 2012

@minina no kelpie není malý pes, bo bych řekla, že je stejně velký jako boxer (budeme brát v úvahu menší fenku boxera), bude stejně velký jako moje čubina.
Sport? ale jo jsem vášnivec do cyklistiky, byly doby kdy jsem dokázala přes víkend ujet okolo 300km. Ale je pravda, že každou chvilku jsem smrkala, jen jen nevěděla proč, teď už to vím. Běhat nesmím, protože to bych se udusila. A ono tak nějak postupem času se to horší a horší... měla jsem sedavé zaměstnání a to bylo špatné. Zvykla jsem si na lenost 🙂 Ona ti slezina dává energii, každý člověk čerpá energii, kterou zařizuje (prvotně) slezina.A tu já nemám, takže mě energie klesá každým rokem :( Proto mi bylo doporučováno zkusit otěhotnět do 25r, aby s tím nebyl takový problém a nemusela jsem celé tehotenství proležet na kapačkách, jako moje máma (měla mě ve 28l a už byla nemocná na štítnou žlázu a též měla oslabenou imunitu) a taky co ze mě je že?! :(

Ale nestěžuju si, vlastně se mi žije bezvadně 😀 Všechno svádím na špatný počasí 🙂

minina
22. bře 2012

@bjoucik.15 No vidíš, a mě se zdá boxer větší 😀 Ale možná je to tím, že jsem potkala většinou pány psy🙂
To je docel amazec teda🙂 A to ti nemůžou tu slezinu nahradit nějakýma práškama?

bjoucik.15
22. bře 2012

@minina jo musím na očkování, které nemám z dětství aplikované, ale pojišťovna to nehrazí a já bych za všechny potřebné očkování dala kolem 8tis... na to nemám... a hlavně když se nachám naočkovat, tak akorát chytnu hned to, na co ta látka byla naočkovaná.Jestli mě chápeš. Ty se necháš naočkovat proti chřipce a za týden já chytneš jako nic.

minina
22. bře 2012

@bjoucik.15 Počkej a co je to za očkování?

bjoucik.15
22. bře 2012

@minina je to pneumokok, meningitída, chřipka, něco na imunitu a žloutenku.... jenže všechno se musí aplikovat vícekrát ne jen jednou..

medria
22. bře 2012

@moniinom no s tím testem to záleží na tom, kdy došlo k oplodnění. někdy může nastat ovulace dřív třeba hned na začátku cyklu a pak je i test možné dělat dříve 😉

medria
22. bře 2012

jinak holky teď jsem si přečetla úžasný článek na novinkách o tom, jak je menstruace úžasná a přirozená součást života a jak se nemáme stydět o tom mluvit, no fakt mě to pobavilo 😀 😀 😀

bjoucik.15
22. bře 2012

@medria no to musel být zase chytrý článek, někdy nad těmi články mi zůstává rozum stát 🙂

minina
22. bře 2012

@bjoucik.15 a jedno to očkování je tak drahé? Mě čeká příští týden na hepatitidy.auau:(

ivatko0406
22. bře 2012

@medria prosím tě co to čteš za novinky? to snad ženská ani psát nemohla...já každý měsíc lezu po hubě bolestí, potím se jako čuně, třeští mi hlava, prsa mám jak dvě mlíkárny, boule až v podpaží, vlasy mastný a obličej samej flek...a to má bejt něco úžasnýho??? až se mi dostane do ruky autor toho článku, je synem smrti!

bjoucik.15
22. bře 2012

@ivatko0406 🙂

Jo očkování je sakra drahý.. ten pneumokok je jedna vakcína za 1700 a jsou dohromady 3 :(

ivatko0406
22. bře 2012

@bjoucik.15 no ty jsi měla tedy chutě 🙂. ačkoliv já na sobě pozoruju těhotenský příznaky každej měsíc a ono stejně nic 🙂. už jsem si dělala několikrát i test, protože jsem TO fakt cítila a stejně jen jedna čárka a zklamání.

ivatko0406
22. bře 2012

@minina já, já, já jsem slibovala dárek!
už je někdo v tom? 😀

ivatko0406
22. bře 2012

@bjoucik.15 já jsem se dávala očkovat proti rakovině děložního čípku. dostala jsem nějaké peníze z dědictví po babičce a ona si to vysloveně přála, abych to věnovala na toto. no tak nakonec proč ne....

bjoucik.15
22. bře 2012

ivatko0406 taky budu zklamaná, já TO totiž necítím, ale příznaky jsou vela....
Asi v tom ještě nikdo není :(
no jo tak když máš někoho kdo ti to zaplatí.. mě všechno vyšlo na 9 tis. očkuje se po měsící znova takže je to 9litrů za cca 8měsíců... což by šlo ale když už budu mít jednu vakcínu a nebude na druhou je mi to k ničemu a pojedu znovu od začátku a toho se bojím...

ivatko0406
22. bře 2012

@bjoucik.15 je fakt, že nemít ty peníze, tak bych na to asi sama jen tak taky neměla. Nebo - člověk by to uškudlil, ale...možná bych se k tomu stavěla tak, že na to prostě nemám a neřešila to....já bych tak uměla být bohatá, fakt že by mi to šlo! 😀

bjoucik.15
22. bře 2012

@ivatko0406 no a přesně tak se k tomu stavím já

medria
22. bře 2012

@ivatko0406 no byl to článek na seznamu, hned na té první stránce, mezi hlavníma zprávama 😀 no byla to naprostá debilita, autorovi článku bych přála, aby si aspoň jednou zažil takovou menstruaci, kdy jsem nemohla od bolesti a intenzity krvácení ani chodit ...

jinak k tomu očkování: mě přesvědčila moje sestra, přispěli mi naši a část jsem si zaplatila sama jo a 1 tis. mi dala pojišťovna 😉 , ale když nad tím teď tak přemýšlím, tak už bych do toho znovu nešla. na stěry z děložního čípku chodím pravidelně jedenkrát ročně, takže si myslím, že případný karcinom by se snad zachytil včas a pak taky o tom očkování existuje řada protichůdných názorů.vlastně se neví, jestli nebude třeba přeočkování, jestli to nemá nějaké vedlejší účinky, v americe prý snad byly i nějaké rozsáhlé alergické reakce, no tak nevím. navíc vakcína je účinná hlavně před zahájením sexuálního života a taky se očkuje pouze proti 4 kmenům virů, které teda z 90% karcinom způsobují a navíc chrání i před genitálními bradavicemi, ale i tak není zbývá 10%, takže onemocnět se dá i po očkování 😢
a jinak vlastní zkušenost: po třetí dávce jsem dostala horečku a měla jsem pocit, jako bych měla chřipku, strašné bolesti kloubů a tak, dost mě to překvapilo, protože nikdy se mi to u žádného očkování nestalo 😕 i když vím, že tahle reakce můžou nastat

ivatko0406
22. bře 2012

holky, můj manžek je dneska podivně protivný, tak se ho ptám, co se děje...nejdřív obligátní "nííííc"...tak jsem si v duchu pomyslela něco o trhání si nohou, ale on za chvíli přišel s tím, že se mu zdál podivný sen...že ho někdo volá jménem. otočil se a stál proti němu jeho nejlepší kamarád - ovšem ten je již několik let mrtvý. a řekl mu, že všechno bude dobré, že v červenci budu těhotná, bude to dcera, ale budeme mít jenom jedno děťátko....myslíte si, že mýmu muži hrabe?

ivatko0406
22. bře 2012

@medria tak to mně nic nebylo, jen mě bolel po všechn třech dávkách loket, píchali mi to do svalu v rameni. ale to asi nemá s vakcínou nic společného, spíš se jen doktor blbě trefil

ilona_k
22. bře 2012

ahoj snažilky... jak se máte? 🙂 v úterý jsem byla na kontrole u gyn. V listopadu jsem totiž byla na konizaci čípku, protože jsem na něm měla patologický změny - viry typu CIN II a CIN III. Zahojená jsem prý krásně, tak teď už jen čekat 14 na výsledky stěrů... Ale věřím, že to bude OK 🙂)) Jinak jsem prý zdravá jako rybička, takže se snažíme, snažím, snažíme 😀

moniinom
22. bře 2012

@ivatko0406 Tak to zní hodně zajímavě, rozhodně si nemyslím, že tvému manželovi hrabe 🙂 mně se zdá občas divných snů a neříkám si, že mi hrabe. A občas se stane, že tyto živé sny ať už z jakéhokoliv důvodu někomu vyjdou...

ilona_k
22. bře 2012

@ivatko0406 nemyslím si, že by mu hrabalo... něco podobnýho se stalo mé známé a vyplnilo se to 🙂 třeba se to vyplní i u vás 🙂

ange_de_la_morte
22. bře 2012

Holky dneska mně uplně nějak přepadla deprese, všechno mně štve a uplně se mi chce brečet, ani pořádně nevím proč ..... odpoledne sme byli stavení u rodinných kamarádů a kámoška je asi těhotná ( včera ji vyšel pozitivně těhotenský test) .... snažíme se obě skoro stejně dlouho, ach jo .... uplně mám špatnou náladu ☹

ilona_k
22. bře 2012

@ange_de_la_morte já mám taky dneska náladu pod psa... chlap je protivnej jak prášky na blití... jak dlouho se snažíte? my se snažíme teprve 3 měsíce, ale kamošky okolo mě, otěhotněli hned první měsíc, tak mě to taky štve... hlavně mě vytáčí to jejich neustálý ptaní: "tak co, už seš těhotná?" zabila bych je 🙂