Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

bjoucik.15
26. bře 2012

@minina přesně tak 🙂

@jiiita11 jj vsugerace je mrcha, ale jestli jsem si to vsugerovala, tak už teď se nesnáším :( 🙂

jiiita11
26. bře 2012

@bjoucik.15minuly mesic jsem si taky rikala - rostou mi prsa, curam, navaly, motani hlavy a buch - prisla🙂) a to na tm az tak nelpim, si rikam, ze se bud zadari, nebo ne🙂)))

bjoucik.15
26. bře 2012

@jiiita11 hm tak uvidíme, už jsem to takhle jednou taky měla... ale čekat měsíc se ,mi nechce :( když MS nepřijde do konce týdne a testy budou negativní, půjdu k dr.

jiiita11
26. bře 2012

@bjoucik.15 jak dlouho se snazite? ja si jeste testy nedelala, zatim jedem druhy mesic a ms zatim prisla jak mela....ted jsem zvedava...🙂

ivatko0406
26. bře 2012

tak holky moje, tašku do nemocnice mám sbalenou a zítra příjem. ve středu na mě myslete a já se po návratu domů ozvu. mějte se !!! 😲

bjoucik.15
26. bře 2012

@jiiita11 no u nás to je tak že jsme se sanžili minulý rok, ale dopadlo to nešťastně. Teď jelikož jsem ztratila práci tak jsme si řekli že ne že to necháme být. No a jednou jsme se neuhlídali a bylo to. Pak mě strašně bolelo břicho a pak hlava a pak mi začali nevolnosti aniž bych si to nějak vsugerovala... podle mě je vsugerace až teď - časté chtění na záchod, divné chutě, nespavost, citlivost apod.

bjoucik.15
26. bře 2012

@ivatko0406 budu na tebe myslet, dopadne to drčitě dobře. Drž se 🙂

jiiita11
26. bře 2012

@bjoucik.15 jej, to je mi lito!!Tak hlavne klid a drzim pestiky, bude to dobry....zkus myslet na neco jinyho....ja vim, ze se to lehce rekne, ale je potreba myslenky odehnat jinam....co se ma stast, se stane a vsechno zle je na neco dobre.....takze at to ted dopadne jakkoli, bude dobre....🙂

jiiita11
26. bře 2012

@ivatko0406 Drzim taky pestiky!!!🙂

bjoucik.15
26. bře 2012

@jiiita11 snad ano 🙂

jiiita11
26. bře 2012

@bjoucik.15 určitě ano🙂)) hlavu vzhuru a ....s uuusmevem jde vsechno lip🙂

bjoucik.15
26. bře 2012

@jiiita11 není mi zrovna do smíchu ale pokusím se o to

jiiita11
26. bře 2012

@bjoucik.15 bezva🙂 a hlavne klid! Nervaceni nikomu nepomuze:(

ange_de_la_morte
26. bře 2012

ivatko0406: myslím na tebe 🙂 🙂

Holky tak dneska sem byla u obvodní doktorky, dostala jsem nějaké prášky na žaludek, tak se mě ptala jestli sem těhotná ... říkám ,, kéž by,, ale raději mi dala prášky kdybych byla .... kdyby se to tak podařilo, to by bylo super .... Navíc mně dneska začal pobolívat zub ( respektive amalgánová plomba) tak uvidím zítra a kdyžtak budu muset k zubařce 😒

bjoucik.15
26. bře 2012

samé lepší zprávy :( No já mám dneska celý den depku. Přítel mě naštval a jsem ráda, že odešel do hospody a já mám klídeček, ikdyž řekl "miluju tě" ale tím si to nevyžehlí. Bolí mě dost břicho a opět je mi na zvracení (zase večer, po procházce se psem).... tak doufám že se nepřipravuje MS :(

bjoucik.15
26. bře 2012

@ange_de_la_morte nesnáším zubaře 🙂

ange_de_la_morte
26. bře 2012

bjoucik.15: i já

moniinom
27. bře 2012

@ivatko0406 zvládni to

trckin
27. bře 2012

@ivatko0406 Taky držím palce, určitě to dobře dopadne a pak to půjde jak po másle 🙂))

genevieve
28. bře 2012

Ahoj holky, dneska jdu na prevenci k doktorce a úplně se toho děsim, jaká to zas bude těhotenská agitace! Když jsem tam byla loni, tak jsem doktorce říkala, že už chci vysadit (tenkrát ne z důvodu otěhotnění, ale prostě pro svůj pocit) a ona hned na mě začala chrlit, co musím všechno začít jíst, nejen vitamíny, ale i jaký jidlo a tak. No. prostě po tý prohlídce jsem od ní odcházela s pocitem, že jsem naprosto nezodpovědná, neschopná a vlastně ještě dítě (v tý době mi bylo 27), který by na vlastní potomky mělo ještě na dlouho zapomenout. Nakonec jsem nevysadila, protože se mi naskytla možnost jet do Indie a pak mě přítel požádal o ruku, tak jsme to nechtěli pokoušet před svatbou. Takže letos znovu a tentokrát na ostro, tak na mě odpoledne myslete ☹

bjoucik.15
28. bře 2012

@genevieve ať si říká co chce, zase dle mého, se nesmíš převitamínovat. Já brala různé vitamíny a začalo to mít vliv i na něco jiného a opačného. Brala jsem je denně (jako malá) na imunitu a pak jsem na všechno byla imuní krom nemocí, ale co se týče léků nejvíc,takže paralen, ibalgin, kapičky na kašel nic nezabíralo. Takže já i s kašlem byla na antibiotikách a silných, aby pomohli :( takže bacha na to. Jasně jíst zdravěji, proč ne....

bjoucik.15
28. bře 2012

@genevieve budu ale na tebe myslet. já vysadila, jen tak, aniž bych se ptala lékaře.Už jsem to udělala jednou tak jsem věděla jak na to 🙂

bjoucik.15
28. bře 2012

tak by mě zajímalo jak to ivatko0406 přežívá, doufám že to všechno dopadne dobře....

genevieve
28. bře 2012

@bjoucik.15 Díky za podporu 🙂 Já si právě myslim, že docela zdravě jim a už 14dní užívám listovku (abych jí dnes ukázala, že nejsem úplně nezodpovědná 😀 ). Já jsem se ani neptala, jen jsem jí řekla, že už nechci napsat další prášky a ona za tim viděla jen jedinej důvod...ach jo, za chvíli vyrážim

bjoucik.15
28. bře 2012

@genevieve a teď je to jinej důvod ne? Tak ať ti přestane kecat do tvýho života. Tyhle lidi miluju!

minina
28. bře 2012

Ahoj kočky, jak se máte?
@genevieve Držím pěti, ať je vše OK. Já jdu příští týden a k tomu stejný den zubaře. Jsem asi masochistka🙂
@bjoucik.15 Já vysadila v lednu a nikoho jsem se neptala🙂 jen manžela 😀 Ono se má něco okolo toho, jak vysadit řešit?🙂

bjoucik.15
28. bře 2012

@minina ne počkáš na MS a v den kdy si máš vzít první prášek, po vynechání těch 7, si ho normálně nevemeš a je to. Ale v životě by mě můj gynekolog nezačal poučovat co musím jíst a co ne. Jen mi řekl (když jsem vysadila poprvé), že se mám chránit, toť vše.
Fuj zubař :( já u něho nebyla už 6let a nějak se tam ani nehrnu 🙂 moje zubařka se totiž rozvedla s mužem a stala se z ní alkoholička, takže zubaře ani nemám 🙂

minina
28. bře 2012

@bjoucik.15 Aha, tak jsem to v tom případě udělala správně 😀 Přáišlo mi to tak nějak logický 🙂
Já chodím pravidelně, jednou jsem nebyla asi 2 roky a málem jsem o zub přišla, dkyž se mi udělal kaz pod plombou a zub se pak rozlomil a spravovala mi to další zubařka asi 2 měsíce a ještě to nebylo úplně levný🙂 takže od té doby 2x ročně zubař i zubní hygiena 🙂
A jestli mě doktorka bude poučovat, tak to vám povím příští týden 😀

bjoucik.15
28. bře 2012

@genevieve tak jak si dopadla? Rikala ti zase neco chytreho? Ja jsem prezila jizdu pres celou prahu, ale vic me to utvrzuje v tom, ze nesnasim lidi, vic a vic. Nejakej kokot (pardon) se mi nacpal do krizovatky a ja nic nevidela a vyjel zrovna kdyz jel z protismeru autobus. No mohla to byt dobra srazka! Takze jizdou po Praze mam opet vynadavano do konce roku 🙂

genevieve
29. bře 2012

@bjoucik.15 Ahoj, tentokrát to bylo překvapivě v pohodě, akorát mě teda dostala jedna věc, když jsem si tam asi před 3 měsíci byla pro poslední krabičku prášků, tak mi říkala, že když jsou teda poslední, že musim okamžitě začít jíst tu listovku a když jsem jí řekla, že mám multivitamín ve kterym je 100% denní dávky, tak řekla, že to nestačí. Tak jsem si teda v lékárně koupila listovku forte 800mg, tak jsem jí to včera vítězoslavně oznámila, aby viděla jak jsem zodpovědná a ona na to, že to je moc, že jsem si měla koupit jen 400mg, tak já holky už vážně nevim. Taky se jí moc nezdálo, když jsem jí řekla, že ještě jim betakaroten (protože za měsíc máme svatbu u moře, tak se nechci spálit) a ona hned, že ať si na to dávám pozor, že v těhotenství betakaroten nemůžu, protože by se něco stalo miminku. Slyšely jste o tom někdy? 😖 Takže jsem dospěla k závěru, že si prostě budu jíst tu listovku co mám, do svatby si v pohodě budu jíst i betakaroten (stejně se budem snažit až pak) na a dál se uvidí, jak nám to půjde. Podle kontroly jsem v pořádku, takže nám už nic nebrání 😎