Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

ange_de_la_morte
18. bře 2012

@baraz: aha tak promin, to jsem si nějak popleta, vím že si měla letět někam daleko a myslela sem že za segrou, no nic to je jedno ...

@moniinom: my jsme měli zase manželovy rodiče u nás na kafe 🙂 a seděli sme s kafíčkem venku když bylo tak hezky 🙂

ivatko0406
19. bře 2012

ahoj holky, mám termín předoperačního vyšetření, jdu ve středu. doufám, že budou výsledky OK a že budu moct bez problémů nastoupit na laparoskopii. už jsem ve fázi, kdy bych byla nejradši ležela už na pooperačním pokoji, spokojeně blinkala narkózu (byla jsem jen jednou a šíleně jsem dva dny blibla. promiňte to slovo, ale se zvracením to nemělo nic společného, sestřička chudák ke mně furt lítala a já jsem brečela a omlouvala jsem se jí, že jí dělám tolik práce, ona se jen smála a hladila mě po vlasech, že to nic není, byla doopravdy zlatíčko). už chci aby to bylo za mnou.
jak jste si užily víkend? to byla nádhera co? nám se začala mrouskat kočka a naše fenka má taky asi blízko k hárání... jsou to taky moje snažilky, ale to jejich snažení jim tedy utnu 🙂

ange_de_la_morte
19. bře 2012

@ivatko0406 : držím palečky ať předoperační vyšetření proběhne vpohodě a už to máš brzo za sebou. Jinak kdyby to s náma bylo tak jednoduché jako třeba s kočkama, tak to by bylo tohle forum uplně zbytečné, taky jsme to kočce utli 🙂

trckin
19. bře 2012

Ahojky, já jsem celý víkend strávila venku, protože jsme měly s holkama soustředění. Bylo vážně nádherně a doufám, že už bude jenom takhle pěkně. S manželem jsme si i ráno dali snídani na balkoně 🙂

@ange_de_la_morte sestru v tramtárii mám já ;)

@ivatko0406 Na středu držíme všechny palce !!!!

ange_de_la_morte
19. bře 2012

@trckin: tak já už jsem z toho uplný blbec 🙂

medria
19. bře 2012

ahoj holky, tak já se taky řadím do kategorie budoucí snažilka, mohla bych se přidat? na koníkovi už brouzdám hezky dlouho, po mimiku už moc toužím a nemůžu se dočkat, až se snažením začneme 😉 bohužel nemám kolem sebe žádnou spřízněnou duši, buď už všichni děti mají nebo je naopak ještě neplánují, tak bych se chtěla připojit a pokecat s těmi, co jsou na tom jako já. 😀

trckin
19. bře 2012

@ange_de_la_morte V pohodě, já se taky trošku ztrácím ;)

minina
19. bře 2012

@baraz Jůů, bali tak to závidím🙂 Dej pak vědět, jaké to tam bylo, přemýšlíme už o dovče a byl to jeden z mých nápadů🙂 Pak by se mi líbilo Thajsko a teď přišel manžel s nápadem trochu pocestovat po USA a to se mi dost líbí, to už s mimčem nepodnikneme 🙂

Já jsem se holky o víkendu rozhodla, že jestli to s tou prací klapne, tak to vezmu. Dneska ráno jsem se zas nemohla vykopat z postele a při pomyšlení, že musím do práce jsem hned naštvaná ☹ Do předchozí práce jsem chodila moc ráda a teď tohle ☹

@ivatko0406 Budu moc držet pěstí, aby se něco zjistilo, co vám omůže mít miminko. Nejhorší je běhat po různých vyšetřeních, když ti pak nezjistí nic. To je člověk zoufalej:( Snad to všechno v pořádku proběhne, budu na tebe myslet.

@medria Ahoj, jasně, pojď k nám🙂 Kdy zahájíte snažení?

A víkend byl fakt luxusní🙂 Akorát mi zrovna vyšel fotografický kurs, takže jsem ho celý strávila na školení a večer jsem běhala s foťákem a fotila závěrečnou práci do kurzu🙂
A dneska jsem už vyrazila v lodičkách a krenčkotu, tak doufám, že se přes den moc neochladí a nebudu večer kosnout🙂

medria
19. bře 2012

@minina ahoj, díky za přivítání, snažit bychom se chtěli začít na konci června na dovolené, už pomalu počítám dny 😀 dříve to nejde, máme rozdělanou rekonstrukci, kterou si děláme svépomocí a hlavně pro manžela je dost fyzicky náročná. tak jsme si řekli, že pár měsíců ještě počkáme, ať můžu při rekonstrukci pomáhat, no a dovolenou bude mít manžel za odměnu a hlavně na odpočinek 🙂 . nejraději bych ale začala hned 😀

ivatko0406
19. bře 2012

@medria ahojky, vítáme tě 🙂

ivatko0406
19. bře 2012

@minina to jsi frajerka, já jsem ještě v džínách a svetru 🙂, bojím se, abych nenastydla na poslední chvíli před operací.

minina
19. bře 2012

@ivatko0406 přivolávám jaro víš🙂 Abyste i vy ostatní mohly nalehko🙂

ivatko0406
19. bře 2012

@minina ahááá, tak to do toho, já už se těším, až vytáhnu šatky, sukýnky a podobně 🙂

minina
19. bře 2012

@ivatko0406 Ok ok, že jsi to ty, tak zítra vyrazím jen v tričku 😀

moniinom
19. bře 2012

@ivatko0406 Držím palce, aby to dobře dopadlo 😉

baraz
19. bře 2012

@ivatko0406 také držím palce a myslím na tebe, at ti to dobře dopadne! pak dej vědět ..

bjoucik.15
19. bře 2012

Ahoj můžu se přidat?

arinikac
19. bře 2012

Ahoj, můžu se k vám přidat? "Snažíme" se od listopadu, kdy jsem vysadila antikoncepci, ale manžel je přes týden pryč, mám hodně nepravidelný cyklus, tak jsme zvědaví. Ale nijak nespěcháme - ono se to ani nedá, že 🙂 záleží na přírodě.

baraz
19. bře 2012

@bjoucik.15
@arinikac jasně, přidejte se 🙂 tak jsem zvědavá, z toho množství z nás tady, kdo bude první těhu 🙂

bjoucik.15
19. bře 2012

s mým štěstím já ne 🙂 My se ještě nesnažíme, ale nijak se nechráníme a necháváme to na přírodě... Horší je, že jsem přišla o práci, takže do toho ještě hledám práci :(

arinikac
19. bře 2012

Děkuju za přivítání 🙂 @bjoucik.15 - nazýváme to úplně stejně, prostě to necháváme být, nechráníme se.. ale myslím, že ta šance není moc velká - měla bych pár (dost 😀 ) kil shodit a manžel je doma jen 2-3 dny v týdnu.. budu všem držet palce 🙂

bjoucik.15
19. bře 2012

@arinikac Tak já už jednou těhu byla, ale samovolně mi to odešlo :( bylo to minulý rok v létě. A vlastně jsme se nesnažili, jen to přišlo. a to jsem 2 roky nebrala prášky. Takže ono to jen tak nepřijde a nejhorší je, že když se snažíte myslíte na to a nepovede se to.

arinikac
19. bře 2012

@bjoucik.15 tak to je nepříjemné ☹ ne, my to právě určitě nemáme stylem teď honem, ihned, ať jsem těhotná - máme čas a necháváme totálně volný průběh 🙂

ivatko0406
19. bře 2012

@arinikac
@bjoucik.15
holky já vám nechci kazit iluzi, ale... my jsme taky prvních pár měsíců tvrdili, že to necháváme přírodě a že se nesnažíme...chtěli jsme být příjemně překvapeni a ve skrytu duše jsme si oba mysleli a tajně doufali, že to přijde samo a hned...když to bylo půl roku, začali jsme se na to trochu víc soustředit. po roce to už bylo opravdu číhání na plodné dny a ty poslední měsíce už dokonce ve spolupráci s lékařem. nechceme už čekat. proto jsme už požádali o pomoc...holky moc vám všem ze srdce přeju, ať jste těhotné bez trápení. a která budete první, tak se mi hned nahlaste ju 🙂. pošlu první těhotné mamině nějaký dárek, třeba první malinké botičky pro miminko!

bjoucik.15
19. bře 2012

@ivatko0406 já vím že to jen tak nepůjde 🙂 já mám ještě rok čas, ale pak už musím (ze zdravotních důvodů) :( do toho jsem ve finanční tísni + nemám práci a hledám... a teď se mi ještě nějak to zdraví celé hroutí (nevolnost, bolesti hlavy, prsou, břicha atd, každý den)

ivatko0406
19. bře 2012

@minina no, tak to si tady budeme za pár dní psát o tom, že sis uhnala místo miminka zánět vaječníků! 😠
ale já jsem dnes tedy oprášila jarní botičky, abych tedy byla podle tvého vzoru taky trochu jarní!

ivatko0406
19. bře 2012

@bjoucik.15 to bude dobré. hezky se tady podporujeme a ono to dobře dopadne, všem.
tys už byla na nějakých vyšetřeních?

bjoucik.15
19. bře 2012

@ivatko0406 jaké vyšetření máš na mysli? Já mám totiž problém, nemám slezinu už od narození a tím pádem zhoršená imunita. Takže vyšetření je pořád nějaké 🙂 už to ani nepočítám. Ale přišli mi na to až později a to už se mi celý ten systém hroutil a bylo mi řečeno že mám otěhotnět do 25r. kvůli nějakému energickému systému nebo co... takže jsem to zkoušela loni a bohužel to nevyšlo.

ivatko0406
19. bře 2012

@bjoucik.15 aha, promiň. já jsem myslela nějaké vyšetření, na které chodí snažilky. jak se tak rozhlížím po děvčatech tady, tak zatím jsou tu všechny ty "šťastnější", které zatím problémy nemají a jen se těší na dvě čárky na testu. začínám se cítit jako hysterka, že jsem po roce a něco šupajdila k doktorovi. ale na druhou stranu mi on řekl, že je to dobře, že jsem přišla, bude mi napřesrok třicet.

bjoucik.15
19. bře 2012

@ivatko0406 no jestli se snažíš už rok a něco tak se nedivím že jsi šla k doktorovi. Kdybych se já snažila ale opravdu hodně snažila a rok mi to nešlo půjdu taky. Tady je rozdíl v tom, že já jsem se nesnažila, pořád bylo dost času, ale nějak se mi to krátí.... :-/ Já se bojím toho, jestli mi to vůbec půjde až se budu opravdu snažit...