Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 no tak to my když jsme dali naši Barunku hlídat ke tchyni, tak jsme po týdnu přijeli z dovolené a z našeho pejska byl nenažranec nenažraný. "babička" ji litovala, že má stesk, tak ji krmila asi tak pětkrát denně. no zkrátka - pytel granulí, co máme normálně na měsíc, babička stačila pro pejska spotřebovat za týden a zbylo tam tak nějak na dně..."no já myslela, aby neměla hlad, byla furt hladová...". jenže naše barunka má totiž hlad pořád. žere a žere dokud nepukne.ale veterinář nám říkal, že tato rasa k smrti ráda jí. a to baruš jo, ta by dala za žrádlo život!

ange_de_la_morte
21. bře 2012

@bjoucik.15: no možná jsem ,,krkavčí matka,, že sem samojeda nechala u našich, ale podle mého to bylo to nejlepší pro něj, nedokážu si představit že by bydlel vevnitř ( v bytě) a navíc tam má u našich idruhého psího kamaráda tak to už neřeším, vždy když jedu k našim tak mu něco dovezu a vezmu ho ven, ale nechám už tak

@ivatko0406: určitě to nějak zvládneš 🙂 🙂 no já myslím že ,,snažilka,, je příznak už samo o sobě 🙂 🙂

ivatko0406
21. bře 2012

@ange_de_la_morte myslíš, že to už má svoji diagnózu?? snažilka? že je to už nemoc? 😀

bjoucik.15
21. bře 2012

@vatko0406 spíš je to cvokařina a ne diagnoza 🙂 Ne bylo by to fajn mít mimčo, všichni!

@ange_de_la_morte no když bych si měla vybrat tak jí dám taky k našim. Mají psa a Daisy ho zná. Táta jí má rád, nebyl by problém.

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 jo, bylo by to moc fajn, strašně ho chci!

bjoucik.15
21. bře 2012

@ivatko0406 a nejsi sama 🙂

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 mně už z toho asi vážně ze všeho hrabe

bjoucik.15
21. bře 2012

@ivatko0406 mě taky 😀 Myslím, že až budeme jednou těhu tak už budeme přesně vědět co koupit 🙂

Koukám na Twilight a je to nádhernej film.... asi budu brečet :(

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 propadla jsem nějaký depce...mám dvě možnosti, nalít si sklenku nebo to jít zaspat.

bjoucik.15
21. bře 2012

@ivatko0406 tak to si musíš rozhodnout sama. Já ležím v posteli a koukám různě na net. zrovna jsem koukala na ty kyblíky... nový jsou kolem 600 :( to je pálka. a snažím se v sobě udržet jídlo, které se nějak dere ven takže zase super večer :(

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 no ty seš zaručeně těhotná 😀
já koukám tak různě taky po netu, ale nějak mě už nic nezajímá, asi jsem unavená
půjdu tu depinu zaspat

bjoucik.15
21. bře 2012

@ivatko0406 nebuď si tím tak jistá 🙂 Možná vsugerace....Tak přeju dobrou noc.

ivatko0406
21. bře 2012

@bjoucik.15 dobrou noc, jdu zalézt do teplíčka

ange_de_la_morte
21. bře 2012

ivatko0406: no myslím že jsme na tom všechny podobně, alespoň co tu čtu .... víme všechno o dětech, bavíme se o porodu, pohled na miminko nás skoro až rozpláče, sledujeme projíždějící kočárky na ulici .... myslím že tohle je už opravdu diagnoza 🙂 🙂

Holky, myslím že dneska by mohla být ovulka, píchá mě v podbříšku a mám citlivé prsa, myslím že jdu zpracovat miláčka ( pečená krkovička s pórkovýma bramborama byla myslím dobrá předehra 🙂 🙂

medria
22. bře 2012

ahoj holky, s tou diagnózou to asi tak bude, jsem taky jakási přecitlivělá, všechno mě strašně bere, pomaličku vybírám výbavičku pro miminko, teda zatím nekupuju, ale tak nějak rozmýšlím, co by se mohlo hodit a když kolegyně v práci oznámila, že je těhu, tak jsme se málem rozbrečela, ach jo.. 🙂
holky jsem tak ráda, že si můžu popovídat s ostatníma "postiženýma", manžel tohle prostě vůbec nechápe, mimi chce, ale prostě si myslí, že se jednou přitulíme a pak se 9 měsíců naprosto bez problémů narodí mimi a nějakou výbavu by nejarději nakoupil najednou "až to bude třeba" 😀 fakt holky díky, že tu jste, aspoň si nepřipadám jako naprostý cvok 😀

medria
22. bře 2012

jo a co je placenta nebo ovulace podle mě vůbec netuší, klidně bych se vsadila, že si myslí, že je to třeba název jídla nebo filmu 😀 😀 😀 😀 ach ti chlapi ...

no a když jsem mu vysvětlila princip HA tak na mě koukal jak puk 😀

trckin
22. bře 2012

@medria S tím tvým předposledním příspěvkem se můžu ztotožnit 🙂 Nedávám to na sobě zdát, ale očima nakupuju, kočárky venku prohlížím a pro sebe hodnotím a nová miminka vždy vnitřně obrečím....a to se ještě ani nesnažíme, tak jsem zvědavá jak to bude po tom !!! 🙂))

medria
22. bře 2012

@trckin no právě, nejhorší na tom je, že se taky vlastně ještě ani nesnažíme 😉

bjoucik.15
22. bře 2012

@medria my se taky nesnažíme, ale co vyšlo jednou, vyjde znovu a třeba to bude mít lepší průběh 🙂 Jinak jak píšeš něco jako ovulace, to snad nikdy neslyšel....

@ivatko0406 mám pro tebe další perlu. Dnes ležím s teplotou doma a včera okolo1hod v noci jsem se probudila a měla jsem hrozný hlad. Šla jsem k ledničce a (nechápu to) vytáhla jsem okurky a nugetu. A nakonec jsem vypila mlíko 😀 Vážně bomba! Buď jsem v přechodu, nebo si semnou hormony vážně hrajou....

@trckin Myslím že na tom jsme všichni stejný... já jednou dokonce šla k paní tak blízko, abych změřila výšku, jestli je ten kočárek co měla ona (Urban Mutsy) výškově pro mě 😀

medria
22. bře 2012

@bjoucik.15 určitě to vyjde 😉 příroda to zařídila, tak, že to tak napoprvé mělo být, protože něco nebylo v pořádku, ale napodruhé bude všechno ok, u tebe je ted možná psychikou, že to nejde, ne? 😉 i když podle příznaků co popisuješ, už to možná vyšlo, protože okurky a nutela, to teda nemůže být nic jiného 😀 😀 😀

bjoucik.15
22. bře 2012

@medria no náhodou zkus to je to fakt dobrý 🙂 ještě jsem zvažovala že ty okurky budu namáčet do hořčice 🙂
Teď jsem si to počítala dle kalendáře. Když je ovulace tak se může i špinit? Protože já to 2.3 dostala, 9.3 jsem zašpinila (jen jednou) a 8,13 a 17 jsme měli styk.Dá se říct že mě od toho 14 začalo bolet břicho od 16 (to byl víkend) se to dost rozjelo a o den později mě bylo špatně.... Jinak prášky neberu od 28.2.... Co myslíte holky?

moniinom
22. bře 2012

@bjoucik.15 tak to vypadá hodně nadějně si myslím, bych normálně řekla, že se to povedlo 🙂 Jojo, když je ovulace, tak můžeš špinit..

A jinak jak píšete, že vaši chlapi o tom nic neví, tak mám doma asi výjimku, můj manžel nejenom, že ví, co je ovulace, ale dokonce i ví, kdy by měla být a i to, jak to všechno kolem funguje 🙂

bjoucik.15
22. bře 2012

@moniinom páni tak to je nějaký študovaný 🙂 Jako ten můj ví, že jsou tzv.plodné dny a neplodné dny. No uvidíme jestli jo nebo jestli ne, každopádně nebylo to plánované a možná proto by se to mohlo chytit. Když jsem se o to snažila tak nic, protože jsme na to myslela, ale teďka jsme si prostě "jen" užívali 🙂

moniinom
22. bře 2012

on se o to tak nějak sám přirozeně zajímá 🙂 tak to určitě, ono to tak dost často je 😉 a kdy si budeš dělat test? až když nepřijde menstruace?

medria
22. bře 2012

@bjoucik.15 špinění při ovulaci je normální a i všechny ostatní příznaky 😉 a pokud jsi vysadila 28.2., tak by to taky sedělo, ta, budu držet palce, aby to vyšlo 🙂

medria
22. bře 2012

test určitě nemá smysl dřív než nejdříve v den očekávané MS a když nepřijde, tak určitě ještě po několika dnesh (doporučují se min. 2) zopakovat 😉

bjoucik.15
22. bře 2012

@moniinom testík si budu dělat až když nepřijde MS - nechci to nijak uspěchat. Ta má přijít zhruba za týden.

minina
22. bře 2012

Ahoj holky, vy jste toho zas napovídaly🙂
@bjoucik.15 Držím pěsti, aby to klaplo, ale s těmi nevolnostmi je to asi vsugerované. V těhu bývají nevolnosti až tak 6. týden. Ptala jsem se na to lékařky, kdybych otěhotněla na dovče🙂 Ale ať to klapne a jsi prní. Někdo tady myslím sliboval nějaký dárek 😀

Jinak holky, za pár dní se narodí štěnda, co si chceme jedno vzít, tak snad mezi nimi bude nějaká holka. Už se moc těším 🙂 Snad e nešprajcne manžel 😀

moniinom
22. bře 2012

@medria já se právě ptám z toho důvodu, že má kamarádka měla // už týden před datem menstruace i když samozřejmě jistější je to až déle 🙂

bjoucik.15
22. bře 2012

@minina štěnda jaké rasy? Chcete fenku? No pokud je uvidíte na živo tak věř že se manžel nešprajcne - nejde jim odolat 🙂
Nevolnosti můžou být vsugerované, ale když jsem si je nepřipouštěla tak taky byli a to jsem fakt na nic nemyslela, měli jsme oslavu a návštěvu, tak jsem měla myšlenky jinde a stejně mi bylo špatně. Jinak měla bys vědět že já mám všechno jinak. Trpím zdravotními problémy (vrozená asplenie) neni to nic hroznýho, jen mi chybí orgán v těle a tak nějak už od mala mám všechno jinak (kamarádi říkají že jsem originální a že chytnu i vlhkost ze zdi 🙂 ) Třeba včera bylo krásně, tak sem chodila jen v mikině venku a dneska ležím s teplotou. Nebo, někdo má jen rýmu a já za 2 dny mám angínu, apod. nic příjemnýho :( Měla jsem právě problémy i ve škole se školní docházkou a sehnat práci, to je taky umění, když můžu za měsíc ležet týden doma, to mi nikde nebudou akceptovat :(