Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

bjoucik.15
4. dub 2012

@kesi01 ahoj, tak snad vám to vyjde 🙂

bjoucik.15
4. dub 2012

Sakra holky, vy jste takhle študovaný? Páni, tak to klobouk dolů. Já mám jen blbou maturitu a zatím mi stačí. Vlastně ani si neumím představit ještě dál študovat - nebavilo mě to. Ale je fakt, že ročníkovku jsem taky musela psát na téma Front office a když jsem měla 139 stran, tak mi kyksl počítač a mě se 60str. ztratilo, nevěděla jsem jestli brečet nebo se smát 🙂 Ale dopsala jsem to a super 🙂

minina
4. dub 2012

@kesi01 Jasně šup sem k nám🙂
Konečně mám spojence, mě je taky už přes 30🙂 Takže počítám jen s jedním mimčem, víc asi nestihneme, ale mě přijde 1 akorát🙂
Tak držím pěsti, ať to vyjde co nejdřív, máš dobrou šanci být mezi první těhulkami tady, protože hodně z nás se ještě nesnaží, čekáme na něco (dovča nebo tak...) a mě se to te´d slušně komplikuje, mám poměrně dobrou nabídku jiné práce, ale znamenalo by to id alší posun mimča, tak vůbec nevím:(

minina
4. dub 2012

@bjoucik.15 No mě by maturita z gymplu asi k ničemu nebyla, takže mi ani nic jiného nezbylo.) Ale ročníhovka je mazec, to je delší než moje odě diplomky i s bakalářkou dohromady🙂 Jsi borec.

bjoucik.15
4. dub 2012

@minina trochu jsem se rozepsala + nějaké tabulky a postupy a obrázky, a bylo to hned. Když jsem to přinesla všichni na mě koukali jak na blázna 🙂

minina
4. dub 2012

@bjoucik.15 No já už jsem se lekla, že byl nějaký limit typu 150 stran 😀
Já diplomku dopisovala ještě v noci před odevzdáním a to tak, že jsem fakt seděla a psala, pač jsem to neměla hotový🙂 Takže toliko k mému přístupu k různým pracem🙂

bjoucik.15
4. dub 2012

@minina limit byl 60stran po dvou, takže 120

ivatko0406
4. dub 2012

no holky, ne že bych se cítila méněcenná mezi všemi těmi mgr., judr. a dalšími...je tu nejaká bez diplomku z vysoké školy? kromě mě?

minina
4. dub 2012

@bjoucik.15 Taky dost, my měli diplomku limit myslím 50 a nechtěli abychom měli víc jak 60, že se jim to nechce číst a pokud člověk překročil těch 60 stran o nějaké procento, měl o stupeň nižší známku automaticky🙂
@ivatko0406 to rozhodně nemusíš, v některých případěch je titul jen kus papíru a ten dotyčnej naprostý pako🙂) me se třeba moc líbí mít vystudované obory jako je sdružená uměnověda 😀

trckin
4. dub 2012

@minina @ivatko0406 Přesně tak, diplom nic neznamená, důležité je to, jak je člověk použitelný do života 🙂)))
Jinak holky, dnes jsem byla ségru zapsat do porodnice a normálně mi bylo líto, že tam nesedím kvůli sobě...ještě se nesnažíme, ale to jaro na mě fakt působí. Dokonce jsem byla svědkem několika příchozích maminek co rodili, ale žádné drámo 🙂

bjoucik.15
4. dub 2012

@ivatko0406 v klidu já nejsem nic vyštudovaného krom střední 🙂

@minina tam to bylo tak, že čím více snahy tím líp. Moje práce pak posloužila dalším ročníkům jako vzor, chudáci 😅

@trckin jaro působí na více lidí 😒 Hlavně já jsem ze všeho úplně na palici. Jak jsem doma pořád sama a nemám co dělat tak mě je hrozně líto, že se aspoň o toho prcka nestarám, nebo nevybírám výbavičku apod :(

minina
4. dub 2012

@trckin No na mě jaro taky působí, zejména jerní únava 🙂 Rános e nemůžu vykopat z postele, ale jinak mám pořád super náladu.
Ale dětské myšlenky jsem teď nějak trochu odsunula, mám naopak psí🙂 Už se narodily štěnda, tak se na něj moc těším, sice jsou to zatím taková myšátka, ale za 2 měsíce to budou medvídci🙂

bjoucik.15
4. dub 2012

@minina jééé štěnda. Tak až si pořídíte musíš sem hodit nějakou fotečku.

minina
4. dub 2012

@bjoucik.15 určitě hodím, mám na něj nový foťák, tak se na to už moc těším🙂 Te´d čekám na další fotky, abychom si vybrali,který fešák bude náš🙂

bjoucik.15
4. dub 2012

@minina takže chcete pejska? ne fenku?

bjoucik.15
4. dub 2012

Holčiny mám otázku.
může být ženská těhotná, pokud jí bylo před MS špatně (měla všechny náznaky jako že je) a pak to dostala?Ale měla to první den dost silně a další jako když utne - nic? A potom samé nechutě, občas nevolnosti, ospalost,pak naopak večer nemůže usnout. Co by to mohlo být?

ivatko0406
5. dub 2012

@bjoucik.15 to by mohlo být těhotenství. moje známá menstruovala ještě ve třetím měsíci. ale jí nebylo tedy vůbec nic, ani nevolnosti. i když co si budem povídat - já už jsem příznaků měla, že bych bývala byla těhotná asi tak každý měsíc. dokud ti to nepotvrdí test nebo nejlépe lékař, asi bych na to nespoléhala. to nechutenství může být i jen tím, že je jaro. lidi jsou obecně unavení, večer naopak přetažení, malátní...já tedy nevolnosti nemám, ale ten posun času mi dobře neudělal, ráno mi vstávat nevadí, ale kolem oběda bych nejradši zalehla a večer? to už mám zas "tááákovýdle voči" a spát se mi co? nechce.

minina
5. dub 2012

@bjoucik.15 Nakonec to bude pan pes, vzhledem k tomu, že paní chovatelka říkala, že ti jsou daleko přítulnější a pohodovější, což potřebujeme🙂
Ty jo, tak držím pěsti, třeba to tam fakt bude🙂 Já mám MS teda taky hodně slabou, slabšní než když jsem brala HAk...

bjoucik.15
5. dub 2012

@ivatko0406 no tak to jsme na tom podobně. Já těhotná nejsem, jen mě to zajímalo. Dneska jsem opět špinila, tak to asi vážně nebude. Jaro nemám ráda, jak říkáš všichni jsou takový malátní a nemocní.


@minina jéé pejsek a jak se bude jmenovat? Určitě to tam není 🙂

minina
5. dub 2012

@bjoucik.15 já jaro miluju, ale ne tohle upršené:(
U pejska šekáme na jméno, které mu vyberou - je to vrh D, tak uvidíme, pkud by se nám nelíbilo, budeme vymýšlet jiné🙂

holky jsem fakt smutná, byla jsem dneska na gyndě, dostala jsem vyvolávačku, sliznice vysoká a ovolaci nemám vůbec, tělo chce menstuovat, ale nejde mu to:( teď čekám 14 dni, zda dostanu MS, to myslím, že po vyvolačce asi jo, ale bojím se, co bude pak:(

ivatko0406
6. dub 2012

@minina koukám, že to taky nemáš žádný med. já jsem nikdy neměla MS s větším zpožděním, než 2 dny. a dřív než o 1 den taky nikdy nepřišla. možná v prvním roce. to musí být taky šílené, když nevíš, kdy to natebe skočí a všude s sebou tahat tampony nebo vložky. a asi ještě hůř se dá naplánovat početí viď ☹
moje MS je přesná skoro jako hodinky, ale co je mi to platné, když mám esovité vejcovody....udělat z nás všech jednu 🙂, to by to šlapalo, to by bylo dětí! to jsou samozřejmě holé nesmysly, ale úsměv na tváři to vyloudí 😀

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina nevěs hlavu, třeba nepřijde vůbec 😉 A pokud budou problémy s ovulací, tak se to vždycky nějak dá zařídit (třeba práškama). Je teda pravda, že bych nechtěla dopadnout jako kámoška. Ta se snaží už dlouho a chodí do CARu ☹ Ale určo nechci strašit, u tebe to bude v pohodě 🙂

Včera jsme se s přítelem dohodli na léto. Teda jen pokud budu mít práci (alespoň 3 měsíce). Chtěla bych to stihnout do těch 25r, a čas moc nezbývá... 😒

@ivatko0406 To je určitě tím strašným počasím, i těla se nám blázní!

ange_de_la_morte
6. dub 2012

Ahojky holky, jsem zas v takovém časovém presu že nevím co dřív, teď jsem byla 14 dní skoro každý den v práci, do toho odevzávat seminárky a za 2 týdny mi začíná praxe tak se drtím na zkoušky jak jen to jde .... jinak dneska po 2 dnech zpoždění a 2 úúúplně čistých testech přišlo to co sem čekala ... takže sem zase 1DC a začínáme znovu. Včera sem byla odpoledne s kamarádkou která je v 7.týdnu a říkala že ji fakt hodně pomohla listovka a železo ... tak už jsem si to objednala.

@ivatko0406: no já titul ještě nemám, pracuju na Bc. ale takový bordel na té škole že sem si musela přehodit dvě zkoušky, takže další semestr asi nedám ... tak ve výsledku nejspíš taky nebudu mít výšku ....

minina
6. dub 2012

@ivatko0406 No včera jsem z toho byla docela rozhozená, dneska už je to trochu lepší, ale bolí mě brutálně zadek od té vyvolávačky. Ale můžu si za to sama, protože jsem si lehla a jak jsem zvyklá ležet při cvičení, tak jsem zvedla nohy a měla zatnutý sval na zadku:(
No udělat z nás jednu, jsme dokonalé viď🙂

@bjoucik.15 No pokud nepřijde vůbec, tak je to průšvih a musím zas naklusat na gyndu a budeme to řešit dát:( Těhotná nejsem stopro, ani nemůžu, bez ovulace to asi neklapne🙂

Jinak už mezi vás asni moc nepatřím, snažení se odkládá, rozhodla jsem se, že vezmu tu novou práci, takže to vidím tak za rok začít, ovšem, pokud se mi dřív srovná cyklus a bude vše ok, což je taky otázka:(

@ange_de_la_morte A co studuješ? Nebylo by to škoda, aby to takhle dopadlo? ☹

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina jéé až za rok? No ale zase na druhou stranu, pokud můžeš tak proč ne? Práce je bohužel v této době přednější a potřebná ☹

minina
6. dub 2012

@bjoucik.15 No můžu, to je otázka, přece jen už nejsem nejmladší... Ale co se dá dělat, ta práce mě hodně láká, je to přesně to, co chci dělat a nezbyde, než mimčo o půl roku odložit.... Možná si to pak budu vyčítat, pokud to nepůjde:( No uvidíme, zatím je to stejně bezpředmětné vzhledem k tomu, jak na tom jsem s cyklem🙂

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina no já to myslela tak, že nemusíš ze zdravotního hlediska mít dítě dřív. taky bych brala nějakou práci, ale zatím jdu jen na jeden pohovor a to do překladatelského centra, a to s tou moji Angličtinou nedopadne nejlíp 😒

minina
6. dub 2012

@bjoucik.15 No spíš nevím o tom, jestli mám zdravotně nějaký problém🙂
Tak budu držet pěsti, musíš si věřit a třeba to zrovna klaplne🙂

bjoucik.15
6. dub 2012

@minina lepší snad ani nevědět 😒 Já vím a žádná výhra to není, pořád mě někam posílají a hlídají a tohle nesmím a tamhleto... Opruz!! 😠
Já si věřím,ale moje angličtina mi nevěří 🙂

minina
6. dub 2012

@bjoucik.15 No já se to dozvím, však počkej a uvidíme🙂
Musíš věřit té angličtině🙂 Napadá mě, že kamarádka hledají asistentku, ale platové podmínky nejsou nic moc teda:(