Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

minina
9. bře 2012

@trckin Uff, to mě se naštěstí nikdo neptá 🙂 je to stejně pitomý, když člověk ještě nechce, tak neví, co na to pořádně říct a když se snaží, tak to nebude hlásit na potkání🙂

baraz
9. bře 2012

@minina už jsem to tu někde psala - dělám konzultanta v o2 prodejně. moc mě to baví. původně mám vystudovanou obchodní akademi, chtěla jsem jít na vejšku - známky vždy dobré, ale rozhodli jsme se pro stavbu a samostatný život tak jsem šla hned po matuře do práce. zatím jsem pořád na stejné místě a asi dlouho budu.
já to v práci říkala hlavně proto, že chci pracovat co nejdéle, potom ideálně z domova - šéf přislíbil, že se pokusí mi najít práci, co bych mohla dělat doma. no a pak od šestinedělí zase pracovat - ale jen tak na víkend brigádně, od 3 měsíce opět na stálo - cca 30 hodin týdně .. mělo by to jít 🙂

minina
9. bře 2012

@baraz Aha, promin🙂 Ale to je super, že tě práce baví. A kdo bude hlídat mimčo?🙂

baraz
9. bře 2012

@minina o těch víkendech přítel, jinak já pak dělám 12tky takže ten 1 den v týdnu bud chůva nebo babička 🙂 jo práce mě baví ale hlavně přítel má menší plat než já a z jeho platu a mateřské hypo nedáme .. a on si nikdy jinou práci asi nenajde ..:(

ange_de_la_morte
9. bře 2012

@babrbies: jo no, to tak někdy bývá, mi mamka taky říká že ještě nemá čas hlídat a za týden jdeme spolu do Tesca a ona obhlíží děcké oblečky 🙂 , tak u nás to ví mamča, segra a švagriny a manželovi rodiče asi tučí o co jde, ale tak narovinu se o tom bavím jen s jednou kámoškou - taky pracují s manželem na miminku , takže všechny těhotenstké testy kontrolujem společně 🙂

@janiesska: ahojky, jasně přidej se 🙂 je to super jak má člověk s kým si o snaženíčku popovídat 🙂

Jinak já ještě studuju výšku, ale s manželem sme se domluvili že to nebude věc která by ovlivnila snaženíčko, buď stihnu dodělat, nebo si rok přeruším, a nebo budu dál studovat ( manžel je OSVČ takže může hlídat kdy bude potřeba), sice by bylo asi rozumnější první dodělat školu ale manžel je celkem o doststarší než já a shodli sme se že bychom chtěli víc dětí, takže sme rozhodli že se začnem snažit i když ještě studuju

ivatko0406
9. bře 2012

ahoj holky snažilky, my se snažíme už přes rok a pořád nic. začali jsme obíhat doktory, máme za sebou spermiogram a folikulometrii, pokud teď přijde ms, tak mě čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů ☹((

ivatko0406
9. bře 2012

já tak závidím vám všem, které už jste objevily natestu // 🙂

ange_de_la_morte
9. bře 2012

@ivatko0406: nevěšej hlavu, držím palečky ať vyšetření dopadne dobře a konečně se zadaří 🙂

ivatko0406
9. bře 2012

@ange_de_la_morte jsi hodná, děkuju. přiznám, že tu hlavinku už někdy věším. nikdo mě asi nepochopí tak dobře, jako vy tady, děvčata. minulý týden mi sestra říká, co má dělat s tím kočárkem po svém dítěti, věděla, že chceme mimi a teď mi říkala "no když z toho u vás sešlo, když to miminko nechcete, tak nevím kam s kočárem...". ani neví, jak se mě ta věta dotkla. prý "nechcete" ☹. jí se to mluví, ona byla těhotná hned první měsíc snažení, jen prošla kolem trenýrek svého přítele.

viktoriecom
9. bře 2012

To je naprd, že ty co chtějí miminko, tak to nejde a ty co si jednou vrznou tak jsou v tom hned a mimčo ani nechtěj.. no my teď s manželem rekontruujem baráček a tak sme u naší mamky 5 lidí ve 2+1 takže si asi dovedete představit jak to se snažením teď je.. mimo to , jsem v psychicky docela v háji protože sme bydleli u manžovejch rodičů jenže ona tam s nima bydlí i jeho babička a to je horor!! pořad proti mě něco měla až to vyůstilo v obrovskoou hádku a nakonec sem já lína, nevařim a manželovi se prej všechni smějou , a pomlouvaj ho, co si to vzal za krávu jako sem já no a do toho tohle.. momentálně meškám 12 dní ☹ no je to na prd.. a nemám si skym o tom pokendit :/

leila13
9. bře 2012

aj ja sa k vám pridávam. 🙂
HAK so vysadila minulý mesiac, vo februári. O mimi sa začneme intenzívne snažiť až od augusta/septembra. 😅
Som zvedavá ako zareaguje môj cyklus po vysadení tabletiek... no a som veľmi zvedavá ako sa nám bude dariť. 😕
Kočky, držím vám palce 😉

ange_de_la_morte
9. bře 2012

@ivatko0406: no ono to tak někdy je, že kdo miminko ani nechce tak otěhotní okamžitě, možná i ten stres z toho jestli se zadaří nebo ne je spíš na škodu než k užitku, ale nikdo se nemůže divit, a segra to nepochopí pokud nezažila, ale určitě to nemyslela špatně , nedělej si z toho stresy, hlavně s úsměvem a pozitivně myslet, ono to pak půjde trošku líp 🙂 a je nás tady dost se kterýma se dá všechno probrat, vlastně jsme na tom všichni podobně

@vikrotiecom: tak ať jde rekonstrukce pěkně od ruky, protože máš můj velký obdiv , já si neumím představit bydlet s mojima nebo manželovýma rodičema ( i když je mám samozřdejmě všechny ráda) , ale taky rekonstruujem, bydlíme teď v jednom větším pokoji a kuchyni, a rekonstruujem vlastníma rukama takže je to taky někdy už na hlavu

@leila13: ahojky, vítej mezi náma, tak do léta už by se ti měl cyklus určitě srovnat a v létě už na to jenom hupnete a bude 🙂 🙂

viktoriecom
9. bře 2012

@ange_de_la_morte no právě vlastníma rukama a právě už půl roku je to o ničem... a ničí mě, že je toho tolik moc ... je to děsný... :/ ale dík 🙂

ivatko0406
9. bře 2012

no jo, já vím, že to ségra nemyslela špatně. když já se teď závistivě otáčím za každým kočárkem a kolem mě moje ročníky rodí a rodí a každý se mi chlubí...vím, že to musím brát s úsměvem a hodit se do pohody, ale někdy to na mě padne a depkařila bych jako blázen. ale koukám, že jsme na tom opravdu všechny podobně. snažilky, co čekaly, že to půjde hned, ani nemrknem...rekonstruujeme baráček, ale máme hotovou kuchyň, obývák a ložnici. v té chybí jen nábytek. teď se dodělává koupelna a s dětským pokojem zatím není proč spěchat. pořád se pozoruju a za poslední měsíce jsem na sobě shledala snad všechny těhotenské příznaky 🙂 , jen to prostě nakonec vždycky dostanu. 😠

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom taky mi lezla už naše rekonstrukce na mozek. my jsme hlavně nasadili na začátku vysoké tempo, byli jsme do toho zažraní a tolik jsme se vyčerpali (fyzicky i z peněz), že jsme pak úplně odpadli. teď už to jde pomalu, přece jen jsme z toho unavení. tak se těším, že letos začneme taky dělat zahrádku, aby to k něčemu vypadalo i venku. tak ti moc držím palce, abyste se z toho nezbláznili. vím, že to není snadné a že bys to už ráda měla doma hezké.

ivatko0406
9. bře 2012

@leila13 cyklus by se ti měl podle mě i podle slov mýho gynekologa upravit takřka ihned. aspoň u mě to fungovalo. tak ti budu držet pěstičky!!! 🙂

ange_de_la_morte
9. bře 2012

@viktoriecom: jojo vlastníma rukama je to prostě holt delší a náročnější, ale co dneska stojí řemeslník - to se vůbec nehodí

@ivatko0506: to je normální, já mám všechny těhotenské příznaky každý měsíc, někdy si říkám že už i tu druhou čárku na tom těhotenském testu budu vidět, já jsem teď měla 5 dní zpoždění ( mívám pravidelný cyklus) tak jsem už doufala a na testu nic, a včera sem to dostala, uplně mně to dorazilo, zase sem to obrečela , ale co už tak prostě nanovo ... to my právě makáme na zahrádce, za necelý rok co tu bydlíme sme udělali hlavně ohrady a stáje, záhonky, posezení a teď se teprve pouštíme do vnitřku -zatím sme akorát překopali stěny a vybrali podlahy

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 to ti děkuji 🙂 jo je pravda, že už se nemůžu dočkat.. když to vezmu, že už to trvá půl roku a ještě tolik práce... no je to horot.. ale už to snad brzo skončí 🙂

ivatko0406
9. bře 2012

@ange_de_la_morte přesně tomu rozumím, těm slzičkám. já jsem minulý měsíc pocítila ráno tu známou křeč v břiše a už ráno v posteli jsem jen úpěla, že je to tady zas...a úplně nesmyslně jsem si říkala "budu ležet, budu jen ležet a ono to nepoteče"...pak jsem se z té blbiny probrala a sama sebe okřikla "co to děláš, tobě už snad totálně hrabe"...no větší blbost jsem si ještě nevymyslela. samozřejmě vím, že to je kravina, ale můj mozek tolik odmítal menstruaci, že jsem chtěla zastavit čas, abych to prostě nedostala 🙂. další čekám příští středu...cyklus pravidelný snad na hodinu, takže asi taky budu plakat ☹
píšeš o stájích - máte koně? vzali jste to přesně opačně, nejdřív si to udělat hezké venku. ale proč ne. vlastně na tom vůbec nezáleží.

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom vrtáme se v našem už dva roky. ale my jsme neměli moc financí no a pak už ani sil, tak proto se to tak zdržuje. neboj, jednou to skončí a už si budeš jen rovnat záclony, utírat prach a uklidňovat někoho dalšího, kdo s tím začíná 😀

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 je zvláštní, že gyn. mě řekla, že mě to upraví nasadila mě proveru a já to mám teda co neberu HA rozházené ale teď když sem první měsíc brala tu proveru tak to je horší než kdy jindy sem měla max. 6 dní spožĎo a ted už je to 12. den. a ona je v klidu... a to mě ještě našla nějakou cystu a pohoda a to já nedávno gyn. změnila protože muj starej gyn. ikdyž sem k němu chodila tři roky že mám problém( ženská to pozná, co si budem řikat) tak mě řikal že to mám jen v hlavě jo a jak sem šla k tydle tak mě zjistila infekci a hned léčila (měla sem jí tří roky!!!!! a starej gyn. že to mám v hlavě!) no a tak už mě to léčila třikrát a stále se toho nemužu zbavit... sem se jí ptala jestli to muže mít vliv na otěhotnění a prej ne.. tak já nevim.. nejvíc mě štve, že mě teď už bolí břicho ale tak jinak když se jako ohnu tak mě tam píchá.. já nevim

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 jo už aby to bylo ... fakt toho je teď moc.. 🙂hlavně ta manželova babka ta mě tak neskutečně urazila je to baba jedu !! :D máš třeba takhle někoho s kym se mužeš bavit o těhle věcech jako myslim těhu?? já právě ne, všichni neřeš to a tak ale to nejde... tak hledám prostě někoho s kym o tom mužu mluvit . Manža chce sice miminko taky ale ten to fakt neřeší ten totiž neřeší nic... 😝

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom tak to je tedy bomba 🙂 každý doktor evidentně řekne něco jiného. no mě se to srovnalo tak, jak to předpovídal, cyklus 27 dní a pravidelný hned od vysazení. no, tak buď měl pravdu, nebo mám zrovna kliku. doktory, co ti tvrdí, že máš něco jen v hlavě jsem potkala taky. ortoped mi tvrdil, že mě záda nebolí, že je mám úplně v pořádku. šla jsem k jinýmu a ten tvrdil totéž. ale já přece vím, že mě to prostě bolí....

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 to je demence fakt... to je právě ono, že jen ty víš že to tak je a hotovo.demence no.

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom ó jak ti rozumím. můj muž taky touží po miminku, ale že by se tím nějak hodlal zalamovat, to ne....a také to nemám s kým řešit a u koho si postěžovat. některé přítelkyně zatím rodinu neřeší, takže je to pro ně nezajímavé téma a jiné už děti mají a ty mi říkají právě "to neřeš, to přijde atd"...jsme na tom asi stejně. proto jsem se k vám holky dala, abych si měla u koho požalovat, navzájem se podpoříme...

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 to doufám, už se těším až tady postupně budou holčiny psát že našly dálnici na testu 🙂 jo muži jsou takový a nesnášim svoje kamarádky co mají dděti a mají řeči tipu : buď ráda , že nemáš děti a nepořizuj si děti a takový keci.. to je hrozný... ještě před rokem by mě nenapadlo, že tohle budu řešit.. vždycky když sem zapoměla pilulku sem se hroutila a když to teď vidim... 🙂

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom to mi povídej....já jsem se vždycky - ne přímo pošklebovala - ale tak trochu usmívala nad holkama, co plašily a hlídaly cyklus a plodné dny a po milování nohy nahoru a podobné blbiny, pily po litrech hnusnej kontryhel...a co myslíš? pokouším každou radu. až mi někdo poradí, abych třikrát oběhla ráno v sedm nahá náměstí, že to zaručeně zabere, tak to snad udělám. potřebovaly bychom vypnout a tolik se na to nesoustředit. ale mně to ne vždy jde...tedy spíš ne než ano. často mám i živé sny o tom, že rodím dítě a cítím se v tom snu strašně šťastná

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 přesně tak, taky už sem mě zdálo , že sme měli miiminko a to fakt nekecám , teĎ MÁM okolo sebe tolik těhulek , že to ani není možný!! to je fakt zákon schválnosti. ale na nás to taky čeká 🙂 jen to miminko čeká z nějakého důvodu na tu správnou chvíli.. to je jasný 🙂 no já teda nedělám vlastně nic.. krm toho že beru kyselinu listovou tak žádný nohy nahoru , žádný rady nic.. neměřim nic.. a teď sem na to ani nemyslela ale to víš jako 12. dní spožďo to už s člověkem zamává... furt si řikám a co když sem a pouze to na hcg nebylo ještě vidět ale to je asi blbost 😝 😀 sem magor holt 🙂 😎

ivatko0406
9. bře 2012

@viktoriecom jojo, můj muž říká, že to pak bude pěkný éro, dyž teď dělá takový fóry a někde se fláká 🙂
12. dní zpoždění - to bych snad čurala na papírky třikrát denně. jé, já bych ti přála, aby to bylo těhotenství. asi ti to k ničemu není, ale moje sestra při obou klukách měla testy negativní, ale srdíčka za ultrazvuku bila o 106, když pak šla k doktorovi kvůli tomu zpoždění 🙂
taky myslím, že naše miminka na nás taky čekají...dávají si na čas, ale určitě dostaneme odměnu za to naše snažení

viktoriecom
9. bře 2012

@ivatko0406 to si piš a oni vědí proč čekají , oni vědí kdy je ten správnej čas, jsou jako andílci a prostě jen čekají na tu správnou dobu 🙂 jo já myslim, že když sem byla na krvi tak že by to tam už bylo... nevim viď :P Jo manža má pravdu to bude dílo potom 🙂