Snažilky 2021. Jak dlouho se snažíte?

martinececka
22. říj 2021

Ahoj holky, zakládam tuhle diskuzi pro snažilky.. v únoru jsem prodělala mimoděložní těhotenství takže mi vzali vejcovod. Asi od května se snažíme znovu ale zatím pořád se nedaří mám obavy že už se to nepovede, miminko si s přítelem moc přejeme a hlavně mě úplně deptá to jak se mě někdo zeptá tak co už si těhotná?! Ne nejsem těhotná tahle otázka mě vždy mrzí už jen skrz to že bych už měla vedle sebe miminko kdyby to nebylo mimoděložní.. takže holky pojďme se každá podpořit a doporučit si nějaké vitamíny.. ❤ jak dlouho se snažíte o miminko vy ? A prošel si někdo mimoděložni je normálni že se nám nedaří od té doby půl roku ? Myslíte že to ještě půjde?

ludmilka90
22. říj 2021

@martinececka Ahoj, jsme na tom docela stejně. V únoru mimoděložní a od května se snažíme,ale zatím marně. Beru Fertipronu a doufám, že se brzy zadaří

martinececka
autor
22. říj 2021

@ludmilka90 já taktéž doufám :( a jaký to jsou vitamíny na co přímo jsou ?

ludmilka90
22. říj 2021

@martinececka Tu mi doporučila moje doktorka, je pro plánování těhotenství a obsahuje i inositol a už naštěpenou kyselinu listovou

wladimira
22. říj 2021

@martinececka já teda ještě ani jednou neotehotnela snažíme se skoro už rok a půl … před měsícem jsme začali chodit do caru tak uvidíme .. na ty pocity a narážky okolí jsem si tak nějak už zvykla 🙃 lidi budou vždycky hloupí člověk na to musí byt připraveny … jinak kolik vitamínu doplňku jsem vyzkoušela (inofolic,gynex,kontryhel,čaj Ludmily Mojžíšove ,Drmek,kotvičník,ostropestřec) nic nepomohlo a zůstala jsem u takový klasiky spektrum vitamínu k otěhotnění : Inositol,kyselinu listovou,magnesium,zinek,železo,selen,vitamin C,D,E,B6 a omega 3 všechnu v nejlepší kvalitě
Budu držet pěsti ať se brzy povede 🍀

martinececka
autor
22. říj 2021

@ludmilka90 zkusím děkuji za odpověď a radu👍🍀❤ přeji ti aby ti to taky už konečně vyšlo našla co nejdřív // čárky

martinececka
autor
22. říj 2021

@wladimira taky držím palce aby si co nejdřív otěhotněla přeji nám všem snažilkam co si přejeme vymodlene miminko ať se nám to zadaří už konečně a ať máme to štěstí jako i ostatní 🍀🍀🍀❤

junykessy
22. říj 2021

@martinececka ahojky, v červenci ZT v 17tt... Ve stredu jsem byla na vyvolavaci injekci, pac doposud jsem nedostala porevizni menzes. V úterý jdu na konzultaci do CAR, chci podstoupit IUI a pokud ani to, tak holt umele. Jinak taky beru fertipronu, kys listovou jeste k tomu. Drzim vsem pesticky 🌺🌺🌺

zuzekk
22. říj 2021

Jj,gratulace, na které člověk může říct jen "ne, jsem jenom tlustá ", jsou fakt výborný... moc trapnejsich situací neznám.

luckanemcova1
22. říj 2021

@martinececka ja jsem na tom podobne. Na konci brezna mimodelozni tehu a zatim se nezadarilo. Uz jsem z toho nervozni🙏

martinececka
autor
22. říj 2021

@luckanemcova1 snad se nám zadaří 🙏🙏🙏

martinececka
autor
22. říj 2021

@zuzekk promiň ale moc jsem nepochopila tvoji odpověď?

lussy416
23. říj 2021

Holky, my se začali snažit v květnu a včerejší test takto, držím všem pěsti, ať se také brzy dočkáte //, v pondělí jdu na krev a uvidím, kdy mě pozvou na kontrolu a ultrazvuk.

barbora2495
24. říj 2021

Ahoj holky. Snažíme se 8 měsíců. Předminulý měsíc biochemko. Tento mě hrozně bolí prsa a zase mi to nedalo tak jsem testovala. 7 dní před ms a takto. Co si o tom myslíte?

arevb
24. říj 2021

@barbora2495 já tam nějakého ducha vidím

barbora2495
24. říj 2021

@arevb myslíš, že je možné 7 dní přes ms? Je to test sluníčko, prý ale dělá falešné duchy ..

leninka800
24. říj 2021

@barbora2495 Ahoj.Ja jsem takto mela u prvniho tehotenstvi. Dalsi test za dva dny uz byl videt krasne. A taky to bylo pred ms.

barbora2495
24. říj 2021

@leninka800 ahoj, vážně? A jak dlouho před ms? To by bylo tak skvělé...

arevb
24. říj 2021

@barbora2495 možné je všechno, ovulace mohla být dřív než v půlce cyklu. Zkusila bych za 2 dny znovu jestli sílí

levandule85
24. říj 2021

@martinececka Ja jsem mela mimodelozni v cervnu 2020 a povedlo se to az ted, jsem v 8tt. Nechtela jsem jit na ivf a nechavala to na prirode. Otehotnela jsem az ted, kdy jsem to prestala uplne resit. Dotazy okoli umi byt opravdu otravne. Nejvic to resila moje mamka, ktera se me cely rok a pul ptala temer dvakrat tydne divnym tonem: tak co, nejake novinky? 🤪 Proto ted mlcim a vsem to reknu, az co nejpozdeji to pujde 😄

natyna003
24. říj 2021

Ahoj holky ráda bych se k vám také přidala 🙂 jsem celkem zmatená,vědu si kalendář několik let a vše si zapisují ,,,jedno dítko uz máme, 10teho jsem vysadila prášky a kalendář mi ukazoval ovu středa a čtvrtek tak jsme se podle toho zařídili ,ale v pátek jsem to nečekaně dostala ,tak jsem si to zaznamenala a kalendář se změnil najednou mi ukazuje ovu teď na konci měsíce ,,,zajímá mě jestli opravdu ovu mohla proběhnout po vysazení jelikož uz týden jsem nafoukla ,cítím změny kdybych ovu měla tak 7den po ovu jsem začala večer malinko špinit 🤔jinak mám bolesti v podbrisku a krizi,,,občas pichnuti ale večer když lezim v klidu cítím takový bublinky ale jen lehce takový ťukáni nevím jak popsat 😀😏 a přijdu si fakt divná ,hlavně nasrana na celý svět 😀😀😀 každopádně mě zajímá ta ovulace a hned menstruace jestli tam nějaká naděje je 🙂)) díky moc za rady 🙏🙏🙏

mijecka
25. říj 2021

@martinececka já měla mimoděložní těhotenství a taky vzali mi vejcovod a do toho špatně otočená děloha,gynekoložka mi říkala, že nebudu moci lehce otěhotnět, ale já neřešila ani nepřemýšlela, že by to nešlo a zadařilo se 🙏. I syna i dcerku jsem měla na první pokus ( nebyla jsem na umělém) a pokaždé z jiným mužem. Ono psychika dělá hodně takže asi bych pracovala tímto směrem. ❤️💋

michalcakova
25. říj 2021

@martinececka my se snažíme něco přes rok a zatím bez úspěchu. Piju kontryhelový čaj už asi půl roku a teď mi doktorka doporučila natifem, tak jsem zvědavá. Jinak chlap bere selzink plus.

barbora2495
25. říj 2021

Ahoj holky. Tak teď jsem si dělala mamatest (po 2 dnech) a je tam skoro neviditelný duch.. tak já nevím... asi prostě budu muset počkat.. moc nám všem preju, ať se konečně zadari 🥰

anik93
25. říj 2021

@martinececka ahojky, snazime se rok o prvni, zatim neuspesne, resim problem, ze uz nekolik cyklu za sebou mi zacinaji bolesti jako pred ms plus spineni 10DPO (25DC), ms pak prijde do 4 dnu. Doktor mi rekl, ze vse mam v poradku i hormonalni profil, manzel ma spermiogram taky ok, odbery krve u nas obou tez v poradku. Jeden mesic jsem brala gynprodyl (progesteron), ale po nem jsem mela strasne bolestivou ms a krece do bricha, prodlouzil mi akorat lutealni fazi o 2 dny na 13 dni. Tak nevim, kde je zakopany pes

leninka800
25. říj 2021

@barbora2495 Ja uz si to moc nepamatuju, ale mohlo to byt cca tyden pred ms. Vim, ze me bolela prsa, tlacily kalhoty v podbrisku. Trosku jsem i zaspinila. Zkus si koupit jinou znacku testu a zkusit zase za dva dny. A nebo fakt vydrzet.

danvitka
25. říj 2021

My se snažili od prázdnin a v prosinci jsem našla test pozitivní. Bohužel o miminko jsme přišli někdy v únoru. A znovu se zadařilo kolem července. Držím palce 👍

chasing_rabbits
25. říj 2021

Přišla jsem o miminko při porodu v květnu (39tt), začneme se snažit v listopadu… doufám, že tentokrát to dopadne dobře…

barbora2495
25. říj 2021

Holky, tyhle špatné zkušenosti mě hrozně mrzí. Nedokážu si představit, jaká to musí být bolest. Strašně všem přeji // ...

ankaa25
25. říj 2021

@martinececka HEle nestresuj se nech tak a uvidíš že se to povede držím moc palce 🍀👣👣 já se snažím už rok5mesic jsem měla dvě čárky jenže sem dostala ms za 3dny tak nic asi biochemické nevím ale odti doby mám dobré cykly má vše v pořádku 28cykly a Ms slabší 4dny ale jinak dobrý nejde nám to ovulaci mám už dvakrát potvrzenou od doktorky a stejně nic to je asi tím že chci moc dítě tak jsem se na to viprdla užívám si život děkuji Bohu že mám aspoň jedno dítě druhé nejde nám to ale věřím že jednou bude i když to bude trvat ale Nevady 😁 psychika a stres dělá hodně fakt 😔🙂 znám jednu holku hodně chtěla mimi a pak přestala na to myslet říkala si je mi 35 ani jedno dítě tak jsem neplodná stala na to a pak otěhotněla 🙂 nebrala žádné prášky nemyslela na to pracovala užívala si života a teď bude rodit v prosinci 🙂🙂 ty se fakt nestresuj fakt ne mimi bude až nebudeš čekat

msgracia
25. říj 2021

Holky, cítili jste nějaké změny s tělem?
Já vysadila prášky 22.9. A hned 26.9. byla MS (bývá cca4dny). Druhý den po MS mě děsně začaly bolet prsa,byly citlivé. Ještě teď jsou trochu citlivé.
Manza by dal darecek jen tak, vitamíny Mamavit, piju kontryhel, ten piju na zažívání normálně.
Měli ste něco podobného?