Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

krista
9. bře 2009

Marcel neblázni ty jo a co testík? 😵 Kdy ho chceš dělat? Takový napínání, myslim si, že už by bylo něco vidět!!!!!!!! 😵

marcelkap
autor
9. bře 2009

Ahoj holky. Tak hlásim, že právě dorazila mrcha ☹ Aaach jo.
A dneska mám ještě volat Dr., jak dopadly výsledky. To je den...

krista
9. bře 2009

Marcel 😔 držím ti palečky na ty výsledky!!!

marcelkap
autor
9. bře 2009

Ahojky. Tak už mám výsledky. Ve čtvrtek poběžim k panu doktorovi na konzultaci, řekne mi co dál, protože ty výsledky prej nejsou lepší než minule. Takže předpokládám, že za tři měsíce půjdu na další vyšetření. Uvidíme co řekne dr. ve čtvrtek.

Terez, když jsem jela po 18.hod domu, tak jsem ti mávala 😀

krista
9. bře 2009

Ježiš Marcel já jsem se lekla kde jsem courala po 18h 😀 tak to mi příště musíš říct dopředu 😀

Ty výsledky mě mrzí ☹ vůbec nevím co si pod tím pojmem představit 😲 dej vědět ve ČT a jak se to vůbec bude všechno řešit? Moc na tebe budu myslet, já jdu na gyn 11.3. (ve ST).

marcelkap
autor
9. bře 2009

Já myslela jako do okna že jsem ti mávala 😀 Máte je vůbec k silnici? Asi jenom obývák ne?

Já právě jsem zvědavá co mi řekne jak to bude řešit. Jestli budem ještě čekat a počkáme na další výsledky nebo jestli bude něco řešit víc. To já dám pak určitě vědět.

olina.s
9. bře 2009

Marcel, bude to v poho, oni stěry opakují, protože jedny by mohly být zavádějící. Pak ještě může Dr. udělat biopsii. Bude dobře, uvidíš 😉

marcelkap
autor
9. bře 2009

Oli a to je co? Abych dyštak nebyla za blbce.

olina.s
9. bře 2009

Myslíš biopsii? Odebere ti kousek tkáně a pošle na rozbor. Nebolí to, jen to trochu štípne. V momentě hotový.Bude dobře!! 😉

krista
10. bře 2009

Marcel já tě pochopila, ale prvně jsem si říkala, kde jsem mohla courat takhle pozdě, když vím že to býváme doma 😀 Jo okna tam máme jen z obýváku a lodžii 🙂

slavuska1
11. bře 2009

Ahoj holky.

Marcel mrzí me že mrchá dorazila. 😢 Držím palečky na dalšie vyšetrenia at to všechno dobre dopadne. A dej vedet co říkal Dr.

U nás mrcha dorazil taky. Včera jsem začala úúúplne slabulinko a dneska marcha jak vyšitá 😢 😢 😢 Takže taky nic. Tak nejak strácim silu na další sledovaní BT a podobne. Asi to fakt nechám a uvidíme. A hlavne uvidím co na to řekne Dr. a jak zmení taktiku (jak mi ríkala do tel)

Zase nekdy zabehnu a snád tu objevím nejaké pekné zprávičky a pozitívne novinky. 😵

krista
11. bře 2009

Holky moc mě to mrzí, že to nikomu nevyšlo, čekala jsem, že budete bříškovat spolu, tak šupky příští měsíc!!!! Posílám těhubacily 🙂

A co Kasyma a Dashi???? Dlouho jsem je nezahlídla, sice Kasyma říkala, že moc nesnažilkovali, ale někomu stačí jednou 🙂

marcelkap
autor
12. bře 2009

Ahoj holky. Tak dneska jsem byla u dr. Výsledky z vyšetření špatný, takže mi napsal doporučení a v pondělí jdu k primáři do nemocnice objednat se na konizaci 😝

krista
13. bře 2009

Jej Marcel, sice nevim co přesně to znamená, ale hlavně ať ti to dopadne dobře, rychle se zotavíš a všechno je v pořádku, budu na tebe myslet!!! 🙂

marcelkap
autor
13. bře 2009

Terez díky, jsi hodná. Já byla včera za kamarádkou, která má tříměsíční holčičku tak jsem se nad ní úplně rozplývala 🙂 A dneska jdu za dalším miminkem. Tak si budu zatim užívat ty "cizí". Nechceš taky někdy povozit nebo pohlídat? 😀

krista
16. bře 2009

Ahojky Marcel, jak jsi dneska dopadla u primáře? Doufám, že všechno dobré!!!!

Jo já se bojim, že naše malá by tě z dětí vyléčila 😅 😀 kolikrát jí hlídala celkem zkušená kamarádka a přesto mi vždycky říkala, že takhle dítě nikdy řvát neslyšela 😀 ale přežila to s ní, je moc hodná 😵

marcelkap
autor
16. bře 2009

Ahojky. Tak pan primář byl dneska moc hodnej, vypadá jak z americkýho filmu 😀
Objednal mě na tu konizaci na 17.4. Ach jo, to bude ještě měsíc nervů. Kdybych to tak už mohla mít za sebou.
Navíc mě dneska všechno totálně nasralo v práci a už jsem přemýšlela, že tam končim. Jenže v týhle situaci můžu bejt ráda, že práci vůbec mám.
Ona je přece jen Kristýnka už větší, my když hlídáme ta tříměsíční prťata 🙂

krista
17. bře 2009

Marcel no vidíš, tříměsíčnímu miminku je často ještě jedno kdo ho drží, tý naší už bohužel ne, zítra já mám hlídat babička, ta z ní bude taky na prášky, pořád si představovala jak ji vnouče nebude vítat, zatím je to naopak.

Tak ti budu strašně držet palečky na tu konizace a jak to bude potom vypadat ze "snž" neříkal ti Dr.???

krista
17. bře 2009

Ježiš až teď koukám co jsem tam naflákala za překlepy 🤐 to je prostě po ránu 🤐 snad to rozluštíš 😅

marcelkap
autor
17. bře 2009

Dobrý, já to pochopila 🙂
Já myslim, že tak 3 měsíce bych ještě neměla otěhotnět. Ale nic konkrétního mi dr. neřikal.

kasyma
19. bře 2009

Ahoj holky, jdu vásw pozdravit po delší době 🙂 to víte jaro za dveřma,já se začínám rejpat v zahrádce,sázet kytičky a tak 😀 moc se sem nedostanu...

Marcel, na konizaci jsem byla tak můžu přispět troškou do mlejna 🙂 Nemáš se vůbec čeho bát ten zákrok absolutně vůbec nebolí,a to že já jsem velkej posera 😉. Můžu ti říct,že když mi dr. řekl,že na to půjdu tak mi úplně vytryskly slzy,protože jak o tom člověk nic moc neví tak hned myslí na to nejhorší,alespoň já jsem teda myslela. Samotnej zákrok mi dělali v narkóze,trvalo to cca půl hoďky,když mě vezli na sál byla jsem vykleplá jak nikdy páč jsem v nemocnici nikdy před tim nebyla,ale je to i o přístupu personálu a na to já si nemůžu stěžovat,dr. kterej mi ten zákrok dělal byl starší a jmenoval se myslim Schacherle (nevim jak se to píše) pomohla mi obyčejná věc a to,že když viděl mí slzy ve tváři normálně mě lidsky pohladil a můžu říct,že strach úplně vymizel,pak jsem si tam poležela 3 dny a šla dom,nesměla jsem teda nic těžkýho zvedat a prostě se šetřit,marodila jsem měsíc.Blbý je to v tom,že se ti oddálí snažilkování,ale zase za cenu toho,že budeš v pořádku si myslim,že to stojí 😵 ,mě dr. řekl,že mám dodržet šestinedělí a pak se můžem snažit tak nevim....opravdu se ničeho neboj budu na tebe myslet a držet pěstičky 😉

Kristý,máš moc hezkou fotku v pasu,sluší vám to holky 🙂 a co ty jak zvládáš těhulkování? Je ti špatně? Liší se tohle těhu jinak než s Kristýnkou?

Holky musím končit za chvíli valim do práce,se mi fakt chce a ještě v tomhle počasu teda spíš nečasu 🙂 tak papapa a já se zas objevim,budu se snažit co nejdřív

marcelkap
autor
23. bře 2009

Ahoj kasy,
díky, žes mi to sem takhle napsala. Moc mi to pomáhá, když od někoho "slyšim" zážitky, jaký to je a jak to někdo jiný prožíval.
Koukám, že máme společnou další věc po svatbě na Červený Lhotě 🙂 Já jsem teda posranaá strachy už teď, protože jsem taky nikdy předtím v nemocnici neležela a kromě zasádrování ruky mi tam nikdy nic nedělali. Fakt moc díky. Určitě oddálení snažilkování stojí za to bejt zdravá. Včera ve zprávách dávali, že nějaká známá Britka umřela na rakovinu děložního čípku. Tak jsem hned začala brečet. Člověk se prostě někdy neubrání tomu vidět všechno z toho nejhoršího pohledu.

Terezko, jak se vám daří? Co mimísek, je v pořádku?

kasyma
26. bře 2009

Ahoj Marcel, já myslela,že už sem nikdo nepříde 🙂 , i když já mám co povídat taky zaskočim jen v rychlosti,začíná jaro a zas je plno práce kolem baráčku. Včera jsem byla u dr. a řek,že mám vše v pořádku ani žádná mikˇozka,což jsem se docela divila,protože jsem na to dřív docela trpěla. Tak si zas vzal vzorecek z čípku a prý mám za 14 dní volat,tak doufám,že bude vše v poho. Ono je dobře,že to v tomhle směru pan dochtor nezanedbává,člověk je hned klidnější,že je takhle pod kontrolou. Taky se mě ptal jak snažilkujem tak mu říkám,že snažilkujem,ale nehrotíme to a on,protože teď je to rok co mám vysazený prášky mi řekl,že pokud to nevyjde do příští kontroly tak to začnem nějak řešit,tak říkám,že jo. Prej by bylo dobrý po tý konizaci co nejdřív otěhotnět,ale já trubka jsem se ani nezeptala z jakýho důvodu. Tak uvidíme,já totiž tak dobrý dva měsíce rezignovala,protže dřív jsem to fakt řešila moc,to jsem si dělala testy dopředu než jsem to měla dostat a nějak už mě to přestalo bavit,že na mě ta čárečka pořád nevykukuje pak vždycky když dorazila mrška tak jsem z toho byla špatná,ale teď se děj vůle boží........ 😵

A kde jste vy Slavuš a Kristý,aby jste nám poreferovaly jak jste na tom...... 🙂

kasyma
26. bře 2009

Teď jsem koukla Kristý do albumu a malinká Kristý je fakt krásná a roztomilá,s těma ouškama,fakt kouzelná 🙂

krista
28. bře 2009

Ahojky holky,

po dlouhé době nakukuju 🙂

Od Slavusky mám pozdravovat, doma "kutají", takže bude on-line až kolem Velikonoc... ale ovutestík // takže držme palečky 😵

Kasymo to jsi šikovná jak jsi zvládla tu operaci a ty to Marcel zvládneš taky určitě krásně, moc na tebe budu toho 17.4. myslet, je to pátek jestli se nepletu? Já jsem teda taky hroznej posera, měla jsem jít kdysi na operaci štítný žlázy, taky mi Dr. vyhrožoval, že neotěhotnim, že to prostě nejde, já jsem na ní ale stejně nešla, otěhotněla jsem za čtvrt roku po začátku snažení (HA jsem teda nebrala dlouho před tím) no Dr. kroutil hlavou 😝 a po porodu už mám opačnou funkci štítný žlázy, takže bych na tom byla stejně, akorát bych měla jizvu na krku a byla bych celá podělaná z tý operace 😅

A jinak je Kasy fajn, že ti Dr. řekl, že s tím bude něco dělat, někdo to vůbec neřeší, řekne že je to normální a to je potom smutný 😔 je vidět že i v těhu o tebe bude potom dobře postaráno 😵 A kdypak nečekáš mrchu ať vím kdy mám na tebe myslet 😵

Nám se daří dobře, byla jsem na kontrole 18.3., mimi jsem viděla opět na UTZ (já měla za tohle těhu už milion UTZ, to jsem předtím nezažila 😵) udělal mi taky stěr z čípku (pěkná bolest 😝) no a jinak na krev příští týden a 15.4. na další kontrolu, tak uvidíme, už se těšim že snad koncem dubna bychom mohli vědět pohlaví 🙂

krista
28. bře 2009

A děkuji za pochvalu Kristýnky i naší fotky 🙂

marcelkap
autor
28. bře 2009

Ahoj holky.
Já když byla před dvěma msíci u dr., když jsem ještě nevěděla, že mě čeká ta konizace, tak mi dr. taky řek, že budeme muset začít řešit proč se nedaří mimčo. Takže ted si měsíc pomarodim a pak uvidíme co pak doktor řekne.
Už aby bylo toho 17., to čekání je hrozný.
Terezko, potom určitě napiš jestli bude zase holčička nebo kluk 🙂

kasyma
28. bře 2009

Ahoj, tak mě by měla mrška dorazit každým dnem tak uvidíme,ale fakt na to nemyslim ono ani neni kdá 🙂 dneska jsem se třeba celej den rejpala v zahrádce,jsem takovej béda trávníček 😀 ,bylo tam tak krásně,že jsem neodolala... Holky včera jsem byla u kartářky,nevim teda jak se ktomu stavíte vy,ale mě tohle celkem bere,ne že bych se k jejím slovům nějak upínala,ale snažim se o nich přemejšlet. Docela mě to rozsekalo,věděla moc věcí,který jsem jí prostě neřekla,měla jsem úplně husinu...ale to k čemu se chci dostat,mimo jiné jsme se právě bavily i o miminku a ona mi povídá co bych si přála za pohlaví a já říkám,že holčičku a dokonce,že bych v budoucnu byla ráda za dvě a ona se na mě podívala a povídá něco v tom smyslu, že "zná" důvod mího zatím neotěhotnění. Prý,že jsem už dávno mohla být těhotná,ale že pro mě byl "tam někde nahoře" připravenej chlapeček a tím jak moc chci holčičku tak tím jsem ho prý k sobě nepustila a jeho dušička je moc smutná a tak,prý se mu mám v duchu omluvit,poprosit o odpuštění a říct mu,že je mi jedno jaké pohlaví to bude a že ho ráda přijmu,to mě taky rozsekalo. Tak jsem udělala co mi řekla a ráno strašná náhoda,jdu za manžou ven a vidim naproti na komíně čápa,chci říct,že sem lítaj každej rok,ale jaká náhoda,že zrovna dneska,chápete to po těch kartách,po odpuštění nevim co si o tom myslet,ale v tu chvíli mi to přišlo jako znamení,že ´mi ta dušička chlapečka odpustila....doufám,že si o mě nemyslíte,že jsem nějaká na hlavu 😵 ,ale mě to fakt dostalo...

krista
29. bře 2009

Marcel a vy se snažíte nějak od května 2008? Tak to je taky fajn, že už to Dr. chtěl řešit, jsem ráda, že máme všechny dobré doktory 🙂 Já si to těhotenství s ním fakt užívám, všechno mi vysvětluje jako bych byla prvně těhotná 🙂

Kasy tak to ti moc držím palečky, je to zajímavý s tou kartářkou, mě takový věci lákaji, ale strašně se bojim toho co bych se dozvěděla, že by to bylo něco špatnýho, že mě třeba podvede a opustí manžel nebo tak něco 😅 já jsem posera fakt na všechno! Moc doufám, že s tím miminkem měla pravdu 😵 a kam chodíš vlastně? Někde v ČB? Ani tady o nikom nevím 🙂

krista
31. bře 2009

Ahojky 🙂

Sice jsem sem psala poslední já 😅 ale co napíšu teda znova 🙂

Mluvila jsem se Slavuskou, mrchu nečeká někdy příští týden, tak jsem na ni zvědavá 🙂

Kasy a co ty? 😲 😲 😲

Já jsem dneska byla na krvi na triply, naštěstí jen jedna zkumavka a pani mi nezmasakrovala ruku jako ta minulá, takže paráda, jsem zvědavá na výsledky 🙂