Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

slavuska1
4. srp 2009

Ahoj holky.

Ja jsem každý den nakouknu a tady nikoho 😢 Jinak ja cele dni sedím v práci a taky už nejsem doma 😖 Ale ja si nestežuju. Delám účetní .

Jak pak se mají naše tehule?

Dneska porodila kolegyne, co jsem se kuli ní vracela o 4 mesíce dřív do práce, takže máme firemní prírustek holčičku Kamilku. V pátek se chystáme to ist z kolegy oslavit. Doufam že nám to nic neprekazí... 😀

Jinak Filípek mi dneska s MM odešli na chatu na zbytek týždna, takže som zase opustená 😉 A tutíž zase nesnažilkujeme 😠 Ale verím vám ostatným. 😉

kebule82
4. srp 2009

tak my se zatím taky nesnažilkujeme, protože čekáme až odejde mrcha... tajně doufám, že naposled 😵

marcelkap
autor
5. srp 2009

Já pořád ne/čekám na mrchu. Dneska mám 32DC a myslím si, že by měla dorazit. Ale jestli má přijít, tak ať už přijde, protože mě nebaví na ní čekat. Ale klidně vůůůůbec chodit nemusí.
Manžel jde na spermio zítra, takže už se nám to dooost přiblížilo. Určitě dám vědět jak to dopadlo 🙂
Slavuš, to musí být hrozný být doma sama, když jsi zvyklá na ty tvoje chlapy.

slavuska1
5. srp 2009

Marcelko, úúúplně hrozné to není, ale to víš že večer když sednu k Tv a je klid tak mi doma chybí. Ale stejne se nevím dokopat udelat veci čo doma třeba. ☹ pořád si říkam že to udelám zítra...... 😵
Marcelko držím palečky at mrcha nedorazí hoodne dlouho 😉 A všem co ji nečekají taky.

kebule82
5. srp 2009

marcelko, tak to vypadá nadějně, 32 DC, ne? máš pravidelné cykly a zkoušela jsi testík?
Slavuško, o tobě ještě nic moc nevím... kolik ti je let a kde bydlíš? ty jsi sem přišla ze Slovenska za manželem, nebo jsi tu studovala? Jen mě to zajímá, mám taťku taky ze Slovenska 🙂

slavuska1
5. srp 2009

Jsem ze Slovenska z Bratislavy. prišla som sem za manželom 🙂 Som tu skoro 5 let. Letos mi bude 30 a Filipovi 3 roky. Bydlíme na Mánesovej ulici. Odkial máš taťku?

slavuska1
5. srp 2009

Kati pozerala som fotečky zo svadby a moc hezké.

Ja přelezla zase 2 stránky zpátky, jak se jmenuješ 😉 Ale zvyknu si.... 😀 Jsem nevedela či si Katka nabo Jana 😵 - už ale vím.
Jestli te ješte neco zajíma tak se ptej a ja ti odpovím.

kebule82
5. srp 2009

jé, tak to máš kousíček od centra, to je fajn, ne? akorát docela rušno... taťka je kousek od Čadce, takže severozápad Slovenska. Jak dlouho se snažíte o druhého prcka, Slavuš? To by bylo hezké, kdybychom všechny otěhotněli kousek od sebe a pak chodili spolu na kafíčko a sdělovaly si dojmy 😉

slavuska1
6. srp 2009

Ahojky. O druhého prcka se snažíme od června 08. S Dr. jsme to řešili ale ja už rezignovala. Nemela jsem ovulku, dostala jsem hormony na úpravu..... Pribrala jsem asi 7 kg a řekla jsem že to stačí... 😖 Takže tedkom sme se rozhodli že to necháme na prírode. Ja mám utechu v tom že jedno máme a druhé by bolo super, ale svet se nezboří. Obetujeme všechno prvému.

Na máneske síce chodí vela aut, ale je to je celkem vpoho. Mesto tam menilo okná a celkom tesnia. Kolega na mna truby kamionem a ja to neslyším. 😀 v Bratislave jsem bydlela 22 let nad 4 prudovkou + tramvaje a na to si človek rychle zvykne. Večinou ma rozhodí když nekde spím a je tam naopak moc velký klídek 😀

kebule82
6. srp 2009

tak je fakt, že on si člověk zvykne na cokoli a pak už to ani nevnímá a přijde mu to naprosto normální 😉 s těma hormonama, toho se právě taky dost bojím, že přiberu, po vysazení antika jsem přibrala 5 kilo, které prostě nechtějí jít dolů, tak se jen modlím, abych nepřibrala taky po těch hormonech... no snad ne...

slavuska1
6. srp 2009

Tak ja horkotežko schodila nejaké kg po porodu a behem 3 mesícu jsem to mela s hormonama nazpátek ☹ A kdyby to s hormonama pokračovalo dál a otehotnela, tak bych zase v tehu pribrala 20 kg a to už bych v živote neschodila. ☹

marcelkap
autor
6. srp 2009

Ahoj holky, tak manžel byl dneska na spermiogramu a máme výsledky. Jen nějak nevim jeslti jsou ty výsledky špatný, nebo to ještě ujde 😕
Měl 4,5ml, 152mil/ml., 38% pohyblivých - z toho 8% progresivně. Tak nevim nevim. Na konci srpna půjdeme k mýmu dr., tak uvidíme co nám řekne. A je ve zprávě napsáno asthenozoospermie, což jsem našla na netu, že znamená snížená pohyblivost.

kebule82
6. srp 2009

ahoj marcel, tu asthenozoospermii jsme měli taky, ale manžel měl výsledky řekla bych o dost horší... kam chodíš k doktorce?

marcelkap
autor
6. srp 2009

Ahojky, odpoledne jsem psala jenom na rychlo, byla jsem v práci. Je to tam poslední dobou docela pohoda, neni moc fofr, tak to jde. Ale ne, že by mě to bavilo 😒
Tak jsme tak s manželem koukali na netu, jak jsme na tom s těma jeho výsledkama a neni to úplně nejhorší, ale mohlo by být líp. mŮJ Dr.Švec má do 14.8. dovolenou, takže se pokusim objednat na ten tejden hned až tam bude. Mám jít taky na tříměsíční kontrolu po konizaci, tak snad to bude v pohodě a pořešíme nějak dál to naše snažení.
Káťo a teď půjdeš na vyvolávání ovulace nebo co s váma budou dělat v tom Artu? A začalo to tak, že manžel měl horší to spermio a šli jste do Artu? Já mám totiž taky takovej pocit, že tam skončíme.

Jo a manžel na mě apeluje, že mám opravit, co jsem napsala - nemá 152mil./ml, ale celková koncentrace je 159mil. a to znamená cca 45mil./ml. Když už nejsou moc pohyblivý, tak má radost, že jich je hodně 😎

kebule82
7. srp 2009

😀 koukám, že ty chlapy máme stejně ješitný, marcel 🙂 já chodím k dr. Haouiové na Šumavu, poslala nás tam proto, že měl manžel astenospermie a já neměla ovulaci. Říkala, že když je problém u obou, tak bude lepší, když si nás pohlídají v Artu. A jsem docela ráda, v Artu je to fakt super, strašně příjemní doktoři, kteří ví, co dělají 😉 já jsem dnes 7DC, 17.8. jdu na ultrazvuk, jestli se mi tvoří folikuly a jak zareagovala moje sliznice na ty hormony. Pokud tělo reagovalo dobře, dostanu nějaké prášky na vyvolání ovulace... tak uvidíme 🙂

kebule82
10. srp 2009

jejda, tady je mrtvo... 😒

marcelkap
autor
10. srp 2009

Ahoooj všem. Tak jak jste se měli o víkendu? Já teda naprosto skvěle, byli jsme na fesťáku v Rožmberku a pořádně jsme si to tam užili. Dokonce jsem i na chvíli asi zapomněla na miminko, na snažení a podobný věci.
A co vy, nějaké novinky?

kebule82
11. srp 2009

já se měla taky fajn 🙂 v sobotu na svatbě kamarádce a v neděli jsme malovali budoucí dětský pokoj a chodbu. Já mám naštěstí dny tak nabitý, že na miminko ani nestíhám moc myslet, tak mi ty dny strašně letí... za týden jdu zase na kontrolu do Artu. no a co ty marcel, už se asi taky nemůžeš dočkat, až půjdeš k dr, ne?

slavuska1
11. srp 2009

Ahoj holky.

Ja mela skvelý víkend. V pátek jsem v práci za celých 8 hodín poslala až jeden fax a zbytek dne jsem se šlechtila na večer. Večer jsme zapíjeli kolegynky narozené miminko. Pekne sme ji zapili a 4 hodiny jsem hrali bouling. V sobotu ráno jsem jela za MM a zbytkem party na vodu do rožumberku a pokračovali jsme až do nedele do Krumlova. byla jsem prvne v živote na vode a moc moc se mi to líbilo 😀
Marcel na fesťák sme chteli taky, ale nakonec sme skejsli v kempu a užili si tam hromadu srandy. A kámoši tam byly a chválili si to tam.
V pátek jel vodu i Filip. Prej byl úplne užasnej. pozdejí vložim fotečku našeho malého vodáčky. 😀

Držím pestičky snažilkám. 😉

marcelkap
autor
11. srp 2009

Slavus, voda mohla bejt super. Já na ní byla jednou a bylo to super. Jeli bysme teď s manželem taky, ale ani jeden to neumíme a kamarádi nejsou schopný se domluvit na nějakej termín, abysme jeli. Fesťák byl úžasnej, nejlepší pro mě byl Divokej Bill, za mých pubertálních let jsem ho docela žrala a dlouho jsem ho neviděla a neslyšela na živo, tak jsem z nich byla nadšená. A Monkey Business - naprostá bomba. Matěj Ruppert je prostě skvělej 😀 A dokonce jsem si na něj i šáhla 😎 Jo a v pondělí jsem v práci mluvila s Bořkem Slezáčkem, to bylo taky zajímavý 🙂

Dneska jsem se byla objednat k dr., tak jdu na kontrolu 24.8. Už aby to bylo. To čekání pořád na něco je hrozný.
V práci mě to štve čim dál tim víc, teď nám zase změnili směny, tak jsem z toho fakt votrávená.
Slavuš, přihoď nějaké foto, ať se můžem podívat jakého máš doma plavčíka 🙂

kebule82
12. srp 2009

ahoj holky, dnes vyrážíme na krátkou dovolenou na pálavu - do neděle, takže tady nebudu 🙂 mějte se a snažte se 😉

marcelkap
autor
12. srp 2009

Káťo, tak si to pěkně užij a bacha na vinné sklípky 😀

marcelkap
autor
19. srp 2009

Haloo haloo kde jste kdo? Jak jste holky dopadli v pondělí u doktorů?

kebule82
19. srp 2009

ahojky, tak jsem zpět z dovolené, od doktora a mám po návštěvě 😉 u doktora jsme dopadli dobře, sliznice se oproti minulému měsíci zlepšila a dokonce jsem měla 17mm folikul, takže by zítra měla být ovulace (dle odhadu doktora)... tak na to vlítnem 😀 a uvidíme 😵

slavuska1
20. srp 2009

Ahoj holky.
Káťo tak to je super. Držím palečky aby to klaplo.
Umne včera dorazila mrcha 😒 Ale čekala jsem ji, lebo v potenciálni dobu byl MM s ||Filipom na chatu, takže nemalo co klapnout 😖
Marcelko ty kdy nečekáš mrchu?

marcelkap
autor
20. srp 2009

Káťo, to je super, tak dneska přeju mooooc štěstí, aby se povedlo.
Slavuš, tak zas příště 🙂
Já ani nevim, kdy čekám mrchu, nějak jsem to přestala počítat. Ale přibližně začátkem září. Ale asi tak plus mínus v pondělí by měla být ovu. Jo a v pondělí jdu k doktorovi na kontrolu po třech měsících po konizaci a s výsledkama ze MM spermiogramu, tak jsem zvědavá co mi poví, co se bude dít dál.

slavuska1
20. srp 2009

Na výsledek od Dr. jsem zvedavá. 😉 Držím palečky at to nejak vyřeší a brzo se zadaří.

S mrchou se nechám napínat až se vratím dovolené a doufam že tu objevím //. Moc ti to přeju.

prve 2 týždne jedeme do Itálie na dovču. Se teším na moříčko a sluničko. 🙂

A co ostatní holky?

Terezke už píše 37tt, takže každou chvíli to muže mít taky za sebou a u sebe prcka.

slavuska1
20. srp 2009

Kasymo jak se vede????? Pořád jste rozhodnutý že nechcete znát pohlaví dřív?

kebule82
20. srp 2009

ahojda holky, tak si marcelko nech rovnou udělat UTZ, aby doktor viděl, jestli máš folíky a jestli teda má cenu se snažit - je to super, když ti kontrola vyjde přímo v den předpokládané ovu. Jé slavus, tu dovču ti závidím, jela bych k moři hned... bohužel to ale letos a asi ani pár dalších let nevyjde 😒 ale zase nás čekají jiné radosti, ne? 😀

kasyma
20. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jdu po dlouhý době něco písnout 😉 občas sem nakouknu jak se vám daří a jak snažilkujete. My jsme se v sobotu vrátili z dovči,bylo to úžasný parta dobrých přátel,pěkná chatička,bazének a grilík co víc si přát 😀 i počásko vyšlo pěkně. Slítala jsem dost hradů a zámků taky jsme byli ve středověký krčmě v Dětenicích no co vám budu povídat,úžasnej zážitek, ještě chcem zajet do Písku ať máme s čim srovnávat...Nebyla tam některá z vás? Hned v pondělí jsem byla na kontrole u dr. tak mi dělal UTZ,ale jen přes břicho,takže nemám obázek,protože by tam prej nebylo nic moc vidět. Od 1.9. jdu na první předporodní kurz tak jsem na to moc zvědavá a 16.9. se mnou jde poprví manža tak jsem zvědavá jak to na něj zapůsobí u pana doktora 😀 Slavu pohlaví,co ti budu povídat mě osobně to moc láká,ale řekla jsem,že to vydržim a když už budu při tom porodu tak "trpět" tak ať je za tím alespoň překvápko 😎

Holky moc vám držim palečky ať kontroly a spermia a ty folikuly (dost dobře nevim co to je tak omluvte mojí nevědomost 🙂 ) tak skrátka vše ať je v 🙂 pořádku a mrchy ať už jdou taky někam do pr... 😀 já věřim,že to přijde nebojte 😉