Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

kebule82
9. říj 2009

jj, těšíme 🙂 na utz jdu ve středu, to už budu 16 dc a myslím si, že už bude po ovu. A tak se pro jistotu snažíme celý tento týden a taky budeme příští obden, abychom to podchytili... a doufám 😵

marcelkap
autor
9. říj 2009

Ahojky, tak mě se dneska dostavila mrcha, tak jserm se hned objednala do Artu na odběr krve na hormonální profil a manžel půjde na další spermiogram.
Aaaach jo. Tak snad už nám pomůžou.,

kebule82
14. říj 2009

ahoj, ahoj, ahoj 🙂 marcel, to mě mrzí, ale v artu to vyřeší, nebooj 😉 já se právě vrátila z kontroly - mám dva folíky 20 a 21 mm, sliznice 7,5 mm, dneska by měla být ovulka, tak se na to vrhnem... my to teda jistíme už od víkendu 😅 tak doufám, že už se konečně zadaří... mám hroznou radost, že jsem na ten clostil reagovala takhle 😵

marcelkap
autor
14. říj 2009

Káťo, tak to je super, že to zabralo, tak se koukejte pořádně snažit.
My byli v pondělí v Artu, spg nedopad až tak hrozně, takže 26.10. jdeme na konzultaci, probrat co a jak dál. Mělo by prý zatim stačit IUI. Už se zase těším až se bude něco dít. Mám teď poslední dobou takovej lepší pocit, že nám pomůžou a že se něco děje a že snad už brzo bude mimi.

kebule82
14. říj 2009

to víš, že vám pomůžou... já když dneska viděla ty dva obrovský folíky, tak jsem měla hroznou radost, že se konečně něco děje. Dělala jsem si dneska taky ovu test a vůbec poprvé mi vyšla testovací čárka o dost silnější než ta kontrolní... tak doufám, že to klapne 😉 a jen si říkám, aby z toho nebyla dvojčata 😅

marcelkap
autor
17. říj 2009

Nazdárek 🙂
Tak jak se daří holky? Kdepak máme třeba slavuš a kamiz? Vypadá to, že už jsme tu s Káťou zůstali sami. Copak tady v Budějcích nejsou jiné snažilky?
Já už se teda postupně přesouvám do diskuze Artu, ale tady na vás samozřejmě nezapomínám.

Káťo, tak jak jste se snažili teď když byla ovulka? 🙂

kebule82
19. říj 2009

taky jsem si všimla, že už sem nikdo nechodí 😒 hold jsme asi v ČB jediné snažilky 🙂

no my jsme se snažili jak o život, dneska jsem 4 DPO, tak uvidíme, jak to všechno dopadne... občas mě píchne v podbřišku, bolí mě prsa (ty mě ale bolí po ovu vždycky) a mám takovej zvláštní výtok...

kebule82
23. říj 2009

tak koukám, že sem už opravdu nikdo nechodí ☹ se nedá nic dělat.

marcelkap
autor
24. říj 2009

Ahoj Káťo. Já jsem měla tenhle týden dovolenou, tak jsme se s manželem váleli na Orlíku u kamarádů na chalupě. Bylo to skvělý, po dlouhý době vypadnou a na nic nemyslet. Teda jenom na to, aby nám nevyhasnul oheň v kamnech 🙂
Dneska mi volali z Artu, že to jak jsme domluvený na pondělí, tak že se to ruší, že pan doktor bude na sále, tak že máme přijít v úterý. No jsem na to zvědavá co se bude dít 🙂

kebule82
25. říj 2009

no vidíš marcelko, tak se to konečně trošku pohne kupředu... budeš mít výsledky horm.profilu, ne? já čekám/nečekám mrchu teď ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jak to dopadne..

slavuska1
27. říj 2009

Ahoj holky.

Ja sem ješte chodím..... Akurát nejak nestíhám.

Moc vám oboum držím palečky at už jste //.
U nás to na // nevyzerá a ani to už nijak neřešíme. Momentálne bojujeme so školkou a zdravím. Do školky síce chodit chce, ale je každý druhý týžden nemocný a ja už som z toho dost zufala. a Dneska píšu na netu že v budějkách je prasačí chřipka, tak ma prepadá ešte večia zúfalodst a desím sa že mi ho zo školky vrátia s horečkou nebo tak nejak.

Takže koncem táždna sem nakouknu zda jsou //. 😉

kebule82
27. říj 2009

ahoj kočky, tak já včera na testíku našla slabou druhou čárku, tak doufám, že je to ono a vše bude jak má 😉

kebule82
27. říj 2009

marcelko, přečetla jsem si na diskusi artu, že se chystáte příští cyklus na IUI, tak budu moc držet pěsti!!!!

kasyma
27. říj 2009

Ahoj holky, taky vás jdu pozdravit. Já sem občas nakouknu nejde o to,že bych sem nechtěla chodit,ale nějak vás pozoruju spíš z povzdálí 🙂 a strašně moc držim palečky ať vše vyjde. No a Kebul copak to vidím v profilu 5tt tak to moooooooooooooooc gratuluju a přeju ať čárečka jenom sílí 😵 a Marcelko to,že se odreaguješ od toho všedního pracovního života je taky moc dobře uvidíš brzo se zadaří moc tomu věřim 😉 tak papa a dobrou

slavuska1
29. říj 2009

hoj.
Kebul moc gratuluju. Držím palečky at je vše o.k.

A at te Marcelka další mesíc následuje.

Ja tu pak zustanu jediná snažilka - nesnažilka.

kebule82
29. říj 2009

holky psssst, ať to nezakřiknem 😉

marcelko, jestli dostaneš clostilbegyt, tak tomu věř ;) já teď neměla ani Duphaston a zatím se mimísek drží - musím zaklepat...

krista
30. říj 2009

Ahojky holky,
já chodím také nakukovat, takže se připojuju k tichoučké gratulaci kebulce, hlavně držím palečky ať vše probíhá jak má, věřím, že se k tobě holky brzo přidají!!! 🙂 😵

kebule82
30. říj 2009

kristi, moc děkuji! já se zatím hrozím, aby nedorazila ms a mimi ještě neodešlo... počkám do příští středy, udělám další testík a když bude vše OK, tak se objednám k doktorovi na kontrolu... ch jo, člověk se těšil, jak otěhotní a teď mám při každém zabolení břicha strach...

kebule82
4. lis 2009

tak koukám, že už sem nechodí ani marcelka 😒 marcel, kdy máte jít na to IUI?

marcelkap
autor
4. lis 2009

Ahoj holky, omlouvám se za nepřítomnost, ale nebojte, nezanevřela jsem na vás. Jen teď moc nechodim na net, a když tak narychlo.
Káťo, normálně mi vyhrkly slzy, když jsem si přečetla, že jsi našla slabou druhou čárku. To je skvělý. Moc ti to přeju a držim pěsti ať je to všechno v pořádku a miminko se drží. Dneska asi budeš testovat co? Tak dej vědět jak to dopadlo.
Já teď čekám na mrchu, měla by dorazit v pondělí, pak začnu dlabat Clostilbegyt a pak se budeme objednávat na IUI. Už aby to bylo 🙂 Ale stejně ve mě hlodá to, že se to nepodaří na poprvý.
Tak se zatím mějte, budu na vás Káťo myslet.

kebule82
4. lis 2009

marcelko, testovala jsem včera a už to byly docela tlustice... tak jsem dnes volala do Artu a objednala se na potvrzení těhu a máme nádhernej termín - 11.11. v 11 hodin. Tak doufám, že to dopadne na 1 🙂

jinak nám to vyšlo hned první cyklus s Clostilem, tak věřím, že vám se taky zadaří... už si to kurňa zasloužíme, ne? 😉

marcelkap
autor
4. lis 2009

Káťo, ale vám se to nakonec povedlo bez IUI nebo IVF že jo? Jenom s tim Clostilem?
Tak to by bylo aby nám se to nepovedlo s Clostilem a s IUI 🙂)
Já chci taky...budeme spolu vozit po Máji jo? 😀

krista
4. lis 2009

Kebul žádná mrcha už nedorazí 🙂 to je paráda, 11.11. v 11h to je přímo magické, MM má ten den svátek (Martin) takže to všechno určitě dobře dopadne 😵 😵 😵 držím palce 😵

Marcelko budu na tebe myslet s tím IUI a straně moooooooc vám přeju ať je to napoprvé!!! 😵

marcelkap
autor
4. lis 2009

Terez děkujem 🙂

slavuska1
5. lis 2009

Marcelko moc ti to přeju a verím že to dobre a rýchlo klapne taky u vás. 😉

Kebul datum fakt magickej, takže určite bude vše ok. 🙂 přeju hezké, klidné, pohodové tehu a hlavne hodne zdravíčka aj tebe aj mimísku. 🙂

kebule82
5. lis 2009

holky, mockrát vám děkuju, jste zlaté...

marcel, nám se podařilo přirozeně, jen s tím Clostilem... takže vám to s IUI prostě vyjde! no jasně, že pak budem drandit celej Máj s kočárkama 😀

marcelkap
autor
5. lis 2009

Káťo a víš prosimtě jaký měl tvůj manžel výsledky ze spermiogramu? Já jen abych to srovnala s tím naším, jaký máme šance 🙂

kebule82
6. lis 2009

marcelko, nejdříve jsme měli astenospermie a v létě v artu normospermie...

marcelkap
autor
7. lis 2009

A přesný výsledky nevíš? My jsme měli 160mil./ml, 10% těch nejrychlejších, 30% normálně pohyblivých a 50% "mrtvých". Prý že to nejsou úplně nejhorší výsledky a může se otěhotnění povést přirozenou cestou. Tak doufáme, že za pomoci Clostilbegytu a IUI se to povede, snad neni problém ještě někde jinde.

A co vy jak se máte? Máš už nějaký příznaky?

kebule82
10. lis 2009

ahoj holky, tak mě po dvoutýdenním zpoždění včera dorazila mrcha, mimi se zřejmě neudrželo, takže jedeme dál 😢 😒