Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

dashi
26. led 2009

No, nechám se překvapit, když nedorazí mrcha udělám testík 😉

No, Slavus do Nízkých Tater, myslím okolí Liptovský Mikuláš, je tam v okolí ten největší aquaprak. Ale i tak na Slovensku jsem ještě nebyla, tak si prubnem tůry nejaký ty památky a tak vůbec. Ostatně mě se strašně líbí slovenština, tak jak už jsem psala, hned melu taky. 🙂

slavuska1
26. led 2009

Terez mne sex neva, ja mužu kdykoliv 😀 😀 😀 Ale MM se delá starý a že nemusíme denne a pořád delá unaveného a spí. No Chlap co neni nutné, to netreba.... ☹ Ale zase si nestežuju. On nastavoval budík abychom to ráno stihli, ja mu to nekázala.

Držím palečky taky, aby mrcha nedorazila a testík byl pozitívny.

V L. Mikuláši a okolí je to určite pekné. Tury a výlety tam jsou hezké a aquapark taky. Kdy idete?

krista
26. led 2009

Slavu tak to jo 😀
No my máme konečně v ložnici klid, tak si můžeme taky užívat 😀

Jé do nějakýho Aquaparku chceme taky 😵 ale až bude Kristý větší, teď to asi nemá smysl 😖 a taky se těšim až jí bude ten rok a pustí nás do bazénu to hned vyrazíme 😵

dashi
26. led 2009

No, chcem tak v polovině července, do nějaký chajdy. Už se fakt těším, v práci mám docela záhul a pač jsem nepostradatelnej článek, tak si nemůžu vzít ani dovču nebo jít marodit. 😠

Slavus, nechci tě odrazovat, ale ono je to možná ještě horší, když se na to upínáš a plánuješ. Opravdu věř, vím o čem mluvím. To tě chytne takovej vnitřní stres a trochu psychika. Ale beztak si budeš říkat, ale já to vlastně neplánuju, jen pozoruju svoje tělo.... 😉

krista
26. led 2009

Dashi a co máš za profesi? 🙂

dashi
26. led 2009

Kristy, jak se říká "děvka pro všechno" , makám v malý firmě, tudíž zástupce šéfa, administrativa, účto,...prostě chod firmy 😝 .

slavuska1
26. led 2009

dashi ja vím že to tak je. A fakt tehu chci. vím že se mi do toho motá psychika..... Ja to všechno vím a predse se od toho neotrhnu. Ale jeden pokladík už máme a tak si budu užívat když tak jedináčka.

Ja jsem z toho spíš napjata z duvodu že mi bude končit materská a nevím jestli vemou malého do školky, tak si to chci nejak pojistit že neprijdu o práci..... Spíš me stresuje to jak to či budu tehu. Dve detí bych chtela ale postačí mi i jedno.

krista
26. led 2009

Dashi tak to se picnou až jim zdrhneš na MD 😀

Slavu a menší věkový rozdíl jste asi nechtěli že? Že jste se začli snažit "až" v tom srpnu?

krista
26. led 2009
slavuska1
26. led 2009

Terez ješte když sme nemeli Filipa tak sme byli klidne i za dvojičky. Ale když se malý narodil a už v porodnici celý den kopal nohama, pozdejí kopal i když spal, tak sme si říkali či to nebude turbo..... A je turbo. A kdyby byli dvaja tak už jsem v blázninci. A od seba jsem je chtela tak 2,5-3 roky. Tedkom teda nestíhame ani tie 3 😀 Ale byla bych ráda i do 3,5. Víc už moc nechci. Si myslím že pak se mín vyhrají a míc si rozumí, už je to dost. Ale jsou lidi co to tak chtejí tak je chápu ale ja to chci takle.....

Tích testu počúrala víc než ja za celý život 😀 Ja bych se takhle nejak videla s tima ovutestama....

dashi
26. led 2009

No jasně, je mi to jasný a kort když člověk fakt chce ☹ tak ne a ne.

No to mě podrž, to si to ta holčina pěkně vychutnala 🙂

Tak ted se bavím, kolega si objednal vodní dýmku, ted to tady rozbalil, no jestli půjde i do hulení, tak se tady asi zhulíme a bude veselo 😅

dashi
27. led 2009

Ahoj holky, tak kdepak jste 🙂

krista
27. led 2009

Ahojky,
musela jsem se věnovat malý, dneska má zase řvací náladu,což u nás neni vyjímka, ba naopak když neřve tak je to vyjímka 😝 Teď spí tak mám chvilku 😉

Dashi tak jsem zvědavá jestli se dáte do hulení 😀 na vodní dýmce jsem byla párkrát a to už je moc let, ale moc mi nesedla, měla jsem nějakou třešňovou a pak mi bylo na zvracení a přitom jsem byla kuřák 🙂

Slavu já bych taky ráda ten věk. rozdíl do 3 let, nemám nic proti těm co maji děti dýl, ale ráda bych to takhle, abychom mohli víc věcí dělat společně 🙂 Kdybych měla Kristý dvakrát tak by mě asi švihlo, vzhledem k tomu že ještě donedávna opravdu řvala celý den a nic jinýho, teď třeba už jen půl dne 😅 ale myslim si, že by to u dvojčat takový nebylo, ona když vidí plakat jiný děti tak se často zarazí a pozoruje 😉

Dashi tak co mrcha? 😲

Slavu co ovulka, jak to vypadá? 😵

dashi
27. led 2009

No, tak to si Kristy asi s malou dost užiješ co ☹ , když pořád pobrekává. To jsi asi pěkně vyždímaná 😉
Jo do 3 let rozdíl je fakt akorát, ségra už má rozdíl 4 roky a to má 2 kluky...no to je fakt mazec, ten starší už má svoje umanutý manýry, tak i toho menšího dost využívá...

Na hulení vodní dýmky nedošlo ☹ ale mohla bejt dobrá atmosféra v práci 😅 😀

Mrach zatím nedorazila počítám spíš zejtra nebo čt....no uvidím, uvidím

krista
27. led 2009

Dashi tak stále mooooc mooooc držím palce 🙂 ještě mám jednu kamarádku tady co nečeká mrchu, dneska se měla testovat, ale manža jí nekoupil test, chjo chlap 😠 😀 tak mám po ptákách a musím si počkat na zítra 🙂

Jo večer padnu do postele a spím a manžel mi strašně pomáhá, být na ní sama, tak jsem v blázinci už 😝 😀 ale bylo hůř, když byla malinká to fakt nedělala nic jinýho, zase si říkám, že mám dobrou výzbroj na to druhé, kdyby ona byla hodná a pak se narodí ďáblík tak bych to asi nerozdýchala, takhle je aspoň malinká šance že to druhé by mohlo být trošičku hodnější 😅

dashi
27. led 2009

No, většinou to tak je, že druhý dítko bejvá hodnější 😉 🙂 , ale někdy je to i naopak. Hlavně dneska je to o něčem jiným, jsou různý centra, plavky a tak. Ale jak to tak bejvá, zase to něco stojí ☹

Kristy a tys začala testovat ovulku novej měsíc či co?

krista
27. led 2009

Dashi jo já jsem s malou chtěla na plavčo, ale po porodu mi začal příšernej ekzém, ruce i nohy mi praskaly, krvácely, svědily... teď je to lepší, ale nechci to dráždit, takže do chloru by to asi nebylo to pravý ořechový. My se snažíme chodit ven kočárkovat, ale naše madam nemá kočárek moc v lásce, dokonce bylo období kdy ho ze srdce nesnášela, musela jsem koupit klokanku a tahat jí v klokance asi měsíc nebo dva.

Ovulku jsem tento měsíc s testováním nějak propásla 😲 😅

dashi
27. led 2009

Tak to je teda něco, když ani kočárek nemůže. Jo on si člověk myslí, když nastuduje knížky a poslochá chytrý rady jak nebude připravenej a pak ho zaskočí úplně něco jinýho 😒

Ostatně já jsem sama na sebe zvědavá, když vidím výchovu u ségry, tak si říkám no takhle holka určitě ne...no jenže člověk míní a život mění. I když v určitých věcech mám teda jasno a svoje synovce beru jako odstrašující příklad 😉

Já zkusím testnou nejspíš až ve čtvrek, počkám do zítra a pak testnu.

dashi
27. led 2009

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat jaký jsou dobrý vitamíny, když se člověk snaží o mimčo. Krom teda listovky tu musím jíst pořád, pač mi hrozí tromboza. A je taky něco pro chlapy?

krista
27. led 2009

Dashi slyšela jsem že pro chlapy je taky dobrá listovka a pak ještě něco, teď si nevzpomínám, četla jsem že se zlepšil hodně spg. tak to zkusím najít a kdyžtak ti to písnu 😉

Pak je dobrý Calibrum Babyplan to jsem jedla při prvním snažení (teď jím jen listovku, protože mám v háji štítnou žlázu, tak to nemůžu - je tam jod).

Já se teda snažím být na ní docela tvrdá 😅 jsem úplně alergická na vztekání a i když se vzteky celá rozklepe tak nepolevim, radši si pro ní dojdu, dám jí jednu na zadek a nevšímám si jí, než abych udělala "ťu ťu ťu" s tím u mě fakt nepochodí 😅 Oba dva jsme s MM byli vychováváni v tomto směru, MM teda až moc 😲 toho táta řezal hlava nehlava, cokoliv co bylo po ruce to na něj vzal, i ramínko o něj zlomil 🤐 musel chodit na hanbu do kouta apod., mě máma neřezala tak moc, ale taky jsem pěkně dostávála 😝 všeho s mírou samozřejmě 🙂

A jak vychovávali rodiče tebe? 🙂

krista
27. led 2009

Tak tady se píše o těch vitamínech 🙂
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já teda manželovi vitamíny nedávám, oba dva jíme léků dost, tak si myslim, že by mi na to docela prděl 😀

dashi
27. led 2009

Kristy, tak u nás to bylo podobný, taky tvrdá výchova 😉 no spíš, fungovaly pravidla. Já ještě byla dítko za komančů, nic moc nebylo, tudíž jsem si toho víc vážili. Dneska je všeho dost a dost a některý maminy to tak dělaj (vidím u kámošek atd.), než aby se dítku věnovaly tak ho zahrnou zbytečnostma a pak se diví, že to dítě nezvládaj už jen, když jdou nakupovat 😝

Jo, jo, asi vlítnu do lékárny a oni mi tam poraděj. Já moc nejsem na to zkoumat co je lepší a co ne. někomu může sedět to a ono.

Slavus, kde se flákáš 🙂

krista
27. led 2009

Přemýšlím jestli mi Slavuska neříkala že dneska někde bude a nejsem si vůbec jistá 🤐

No já taky vidím, že hodně holek zasypává děti darama a my ani moc ne, myslim si, že taky tak s mírou. Samozřejmě když jsou vánoce, narozeniny, svátek, tak musí něco dostat, ale přiměřeně 🙂 Teď pro ni máme zatím ka narozkám koupený chrastítko a takovýho méďu na spaní do postýlky 😅 chystáme se ještě naběhnout na Bejbycentrum a něco pokoupit, nějaký maličkosti, ale aby toho bylo víc 🙂

My to máme hrozný začátek roku, protože celá rodina má narozky a svátky a my nevíme kam s penězma dřív 😔

Kdy máte narozky vy s přítelem?

dashi
27. led 2009

Jo, jasně beru to jsou dárky, který k tomu patří. No, prostě všeho s mírou. 😉

U nás je to podobný taky to hned začíná lednem, únor, no pak chvilku klid a pak od června do září. A to je dost fuška, kort když je každej vycucanej z Vánoc. Do toho svátky typu Valentýn 😅 , ne že bych ho nějak zvlášť prožívala, ale maličkost se vždycky najde. To mám kámošku, která je na tyhle svátky fakt ujetá, to dělá valentýnskou výzdobu, velikonoční.... i na ten helouvin, což já moc nemusím. Já jsem takovej českej patriot 😉

Kristy, ještě jsem se chtěla zeptat kolik v průměru stojí ty ovu testy a kolik jich tak potřebuješ?

slavuska1
28. led 2009

Ahoj holky.

Tak dneska jsem tu pro Vás. 🙂 Včera jsem dala malého k babičke a pak jsem byla u MM v kráme a svakal inventuru do učta, takže jsem vytvářela velké hodnoty. no a večer jsme byly zase na maturitním plese. Ten minulotýždnový byl krajší ale na tomhle se hodne chlastalo. Takže jsem práve vstala, dočetla a píšu. Dneska budu pomalejší...... jestli se tu teda ukážete.

Terez ovulka podle grafu nevizerá, dneska jsem ani nemeřila - alkohol. 😀 Mikroskop nemám tak ošahanej ale když teplota stupne tak se tam objeví mírne kapratiny a když klesne tak tam nejsou. Tak nevím.

S výchovou. Nás řezala doma mamka, táta mne 1x v živote, segru víc. Ja pak vedela kde je jeho hranice únosnosti a vždy jsem polevila a byl klídek. Segra ta pravidelne hranicu prekračovala, takže ta dostala častejšie. Ale boli to facky , ale od táty....... Máma mela pálek a tej sme ho schovávali zo srandy tak pak požila na co šáhla. Ja jsem taky na pravidla slyšela ale segra byla hrozná - je doted.

A Filda???? Je turbo díte, vztekací, ked si neco zaumieni tak udela cokolvek. řekli sme si z MM že mu ustupovat nebudeme. Když zaháji vztek tak se sním nebavím a jdu pryč. Když dojde se vztekem za mnou tak ho jako prohlídnu a jdu jinam. Když za každu cenu neco vyjednáva tak se s ním domluvím, že ted se to nedelá a budeme to delat až udeláme to a tamhle to a pak príde na radu to čo chce on. Večinou vyjednáva od rána krtečka a toho mu púštam od 17,00 - 18,30 - jindy neee - tvrde ne. Jsou fakt vyčuraný, jednou povolíš a oni hned vedí jak na tebe.

dashi
28. led 2009

Ahoj holky, tak doufám,že se to tu dneska rozjede 😉 Já mám bosse na služebce, tudíž nebubu nic dělat a budu jen kecat na netu 😎 😀 .

Tak jsem si holky říkala, jestli dneska nedorazí mrcha, tak zejtra ráno zkusím testnout. Jaký testy jsou asi nejelepší? Co tak čtu tak prý mamatest je dobrej 😒 . Uvítám vaše zkušenosti.

slavuska1
28. led 2009

Ahojky.

Ja taky delala mamatesty. Ale ja jsem i na testy divná. Ale všem ostaným fungujou - mne teda tahle značka fungovala taky. Doufam s tebou že mrcha nedorazí. Kdy mela být?

Ja jak vidím muj graf bez ovu tak si říkam že ta mrcha možná nedorazí taky a zase probehne boj o mrchu.... Ale doufam že tie prášky co jím tak tu mrchu taky spustí....

Kde máme Terez????

slavuska1
28. led 2009

čím se zaoberá vaše firma? Název mi psát nemusíš jen me zajíma jestli je výrobná, distribučna, dopravná a podobne.

Ja dela v dopravní - učetnictví.

dashi
28. led 2009

Ahoj Slvus, no měla by dorazit dneska. No, já teda zkusím ten mamates a budu moudřejší 😉

Je to distribuční firma.

slavuska1
28. led 2009

Držím pestičky, moc moc. želám //
Ja jsem pořád na spánek, to je hruza. ☹ Musím na nákup, pak si dám nekde obídek a poobede musím pro máleho. a vubec se mi nikam nechce. Ješte jsem nebyla schopná se ani obléct.....
Ty máš net aj doma? A čo distribuujete? Jestli to není tajne. 😀