Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

marcelkap
autor
4. únor 2009

Ahoj slavus.
Tak mám dneska 29.DC a dělala jsem testík. Nevim, kde se stala chyba, ale neobjevila se mi na něm kontrolní čárka. Takže budu nervní zase až do zítra až budu testíkovat znova.

slavuska1
4. únor 2009

Jako neobjevila se ani tá první čárka? Tak to je chybný test. To se občas stane. Jaku značku testu si delala?

Ja si jednou delala 5 testu a 2 byly pozitívne, 2 negatívne a jeden uplne čistý. Dr. na to taky čumel jak z jara. 😀

dashi
4. únor 2009

Ahoj holky, no konečně se to tu rozjíždí 🙂
Marcel zkus Mamates, co tady čtu ty bejvaj nejvíc spolehlivý ani nejsou moc drahý 😉 Držím palce, aby se objevily // 🙂
No, já nakoupím ovu testy a hurá do testování a snažení 🙂

marcelkap
autor
4. únor 2009

Mám tyhle testy http://www.tehotenskytest.cz/tehotensky-test-g-...

Dostala jsem je zdarma k ovulačním testům http://www.tehotenskytest.cz/ovulacni-test-your....

Snad zítra už to vyjde líp.

Tak já zase běžim do práce, mějte se dneska fajn.

slavuska1
4. únor 2009

Ja mám doma taky Mamatest.

Tak jsem zvedavá zítra, Marcelko. Moc držím palečky ať tam jsou // 🙂

Ja počítam spíš s dalším snažením jako s testováním. Ale prubežne budu dávat info.... 😉

marcelkap
autor
4. únor 2009

slavus, to by bylo super kdyby ti to vyšlo...bysme aspoň těhulkovali třeba spolu 😀

slavuska1
4. únor 2009

Je obed a zatím nic. Minulý mesiac som ich dostala až večer, takže ešte je spousta času. Ale dle grafu na tehu moc neverím. Ikdyž si říkam že prášky jsem jedla tak jak minulý mesíc, tak proč by tam ta ovulka nebyla 😢

Budu ráda i když to vyjde tenhle mesíc tebe. Ja verím že se brzo pridám. 😉

marcelkap
autor
5. únor 2009

Ahoj,
tak jsem si dnesk dělala test. Mám je asi nějaký divný nebo co...kontrolní čáka se mi už ukázala, ale hrozně slabá. Ale na to, že byla slabá, tam nakonec i ta druhá byla, i když taky hodně slabounká. Myslim, že kdyby ta kontrolní byla normálně silná jak má bejt, tak i ta druhá bude líp vidět.
No, každopádně zítra bude další pokus. A dneska si jdu koupit jiný testy.

slavuska1
5. únor 2009

Ahoj.

Tak gratuluju k obou slabým čárkam. 🙂 To vyzerá že tam jsou 😉 .
Zkus ten mamatest. Mne ešte nekecali. Když ukazali že nejsem tehu, tak jsem nebyla 😢 . A pozitívny jsem ho zatím nemela ale tu kontrolní čárku jsem mela vždy silnou a viditelnou.

Ja ješte mrchu nedostala. Tak počkám pár dní a uvidím co bude.

slavuska1
5. únor 2009

A když se ti to povede nafotit tak vlož do albíka foto. Se teším s tebou 🙂

marcelkap
autor
5. únor 2009

Nafocíno mám, jen jsem ráno nestihla zmenšit fotky a vložit. Takže zítra určitě dám do alba.
Dneska jsem koupila dudlíka 🙂

slavuska1
5. únor 2009

Jeee to je heké. Tak to se teším na zítra a na fotečku.

slavuska1
5. únor 2009

Aaaaa ešte se teším na reakci manžela 🙂 🙂 jak moc se tešil....

dashi
6. únor 2009

Ahoj holky, tak jak při pátku 🙂

Jeee, Marcel mooooc gratuluju k // 🙂 , jak dlouho jste se snažili?

Slavuš a co ty, pořád mrcha nikde?

No, já si ted užívala 2 dny bez šéfa, tak asi budu mít dneska fofry, ale je pátek tak mi to až tak nevadí 😉 .

slavuska1
6. únor 2009

AHoj holky

Marcel mooc gratuluju k //. Určite budou silit.

Ja mrcha nikde. Včera jsem se ptala MM kdy budeme testovat a řekl že tomu dáme týžden. Takže za týžden testuju a uvidím.

Dashi mrkni mi na grafiky, prosím a řekni svuj názor na tento mesíčny. Dle mne tam ovulka nebyla i když jím prášky. Proto si nedelám nadeji že bych mohla být tehu 😢

At to v práci neni tak stresujúce při pátku. 😉

dashi
6. únor 2009

Slavus, no trochu blázinec, ale aspon to utíká 😉

A kde je mám hledat? v albíku? 😅

slavuska1
6. únor 2009

Minulomesačný
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

tothomesačný
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

To je na práci fajn že dokáže útíkat. Když je nuda v práci tak to ani nebaví a zdá se to věčnost. 😲

dashi
6. únor 2009

No popravdě, se v grafech BT moc nevyznám, tu teplotu bys měla mít vyšší, či co?

Já určitě zkusím ty ovu testy, protože minulý měsíc jsem měla cyklus (po vysazení Ha, přírodní Ms) 24 dní a ted 30dní. No asi se tělo srovnává z těch hormonů.

marcelkap
autor
6. únor 2009

Ahoj holky. Tak já mám dneska dovču. A jsem za to fakt šťastná, protože nevim jak bych to v práci zvládla. Včera jsem se tam dvakrát rozbrečela, protože jsem to prostě už nezvládala....ale útéct nejde...musim vydržet a bejt prostě profík, i když bych ty lidi nejradši poslala někam.
No a dneska... před chvílí jsem teprv vylezla z postele. Už jsem teda ednou vzhůru byla, dala jsem si s manžou snídani, vypravila ho na služebku do Prahy a zase se zavrtala do postele.
Ráno jsme dělali zase test...dokonce dva...a nic. Prostě nikde nic, žádná druhá čárka 😢
Taky jsem si vzpomněla, že mám volat doktorovi jak dopadli výsledky běžnýho preventivního vyšetření. No a prej, že to neni zrovna moc ideální a že mám co nejdřív přijít na další vyšetření a prej by se moh dělat i nějakej zákrok. Ještě jsem řekla o tom jak jsem/nejsem těhu a prej že to taky proberem. Takže pádim k dr. v pondělí.
Tyjo, jsem z toho celkem v háji...fakt netušim co se děje. ☹

slavuska1
6. únor 2009

Marcelko, tak to jsem zvedava co ti Dr. řekne. Kam chodíš k obvodákovi? Ja vlastne nevím v které části budejic bydlíte. - možná si to už psala.

Ten test si delala ten co doted? nebo už si zkusila ten mamatest?

marcelkap
autor
6. únor 2009

Dneska jsem zkoušela mamatest i ten co předtím. A nikde nic.
A k dr. půjdu ke gynekologovi - ten mi dělal to vyšetření.

Jinak bydlim na Máji. A nornální doktorku mám Trochtovou, protože je to i naše "firemní" doktorka.

slavuska1
6. únor 2009

hmmmm tak to je zvláštni. Ale jelikož ideš ku gyndovi, tak uvidíš co ti řekne. A určite se mrkne. Ja to pochopila že k obvodákovi 😀
Hlavne bud v klídku. Když ti kázal prijít, a na neco prišel, tak to určite vyřeší.

Mne taky zjistila dr. že nemám ovulku. Tenhle mesíc jsem ji asi stejne nemela, tak tam asi pujdu zase a budu chtít vetší vyšetření. Mne totiž ani nebrala tedkom krev.

marcelkap
autor
6. únor 2009

Já hlavně nevim co si o tom mám myslet a co se děje. Včera dvě čárky, dneska žádná...
To bude víkend v napětí tyjo.

slavuska1
6. únor 2009

Marcelko ja jednou delala 5 testou a nevedela jsem nic. Hlavne klídek a další testíky si nedelej. Bude te to stresovat. V pondelok si u Dr. Tak se mrkne a bude vedet presne.

Držím palečky at to dopadne dobre.

Mne málem chcípnul PC. Už som myslela že sa mi ide formátovat hardisk.... By ma šmejklo - nemala som zálohovane účto ale od začiatku. By ma fakt piclo. Po 3 hodkách sme ho rozhýbali, zazalohovali a dokonca jsem i tady 😀

marcelkap
autor
7. únor 2009

slavus tak hlavně už je PC ok a že to rozdejchal 🙂

Zato já včera myslela že se zhroutim. Stalo se to, co jsem absolutně vůbec nečekala. Přišla mrcha 😢
Podle toho posledního testu bych to pochopila, i podle teploty...nejhorší jsou ale ty pocity...já prostě cítila, že jsem těhu. Ale asi jsem prostě jenom blázen a všechno jsem si to vsugerovala. Je to ale hroznej pocit, já si byla fakt jistá, že ta mrcha už nepřijde 😢

slavuska1
8. únor 2009

Tak to je škoda že došla mrcha. 😢 to ma fakt mrzí.

Každopádne uvidíš čo ti řekne Dr. v pondelok. Som zvedavá proč te volá.....

slavuska1
9. únor 2009

Ahoj holky.

Dneska som delala testík a taky negatívny.

Takže nám všetkým začína další mesíc snažení.

Ja idem volat Dr., protože jsem mrchu nedostala a zase to začne nanovo. Vyvolávačka, prášky, mrcha, snaha a nic 😢 😢 😢
Držím nám palečky.

dashi
9. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Je, Marcel tak to mě fakt mrzí, že Ti dorazila mrcha ☹ Já myslela, že aspoň jedna z nás už bude těhule ☹ Tak hlavu vzhůru a v pohodě do dalšího měsíce, hlavně se nestresovat 😉 🙂

Slavuš ta jako nemáš ovulku, vím že některý cyklus to bývá, ale asi by to němělo bejt často neee 😒

slavuska1
9. únor 2009

Ahoj.
Co jsem vysadila antikoncepci, tak to mám asi na prd. asi 2 mesiace som normálne dostavala mrchu, tak sme mysleli že sme netrefili. Pak sme nahustili, mrchu jsem nedostala, test byl negatívny. Tak som šla k dr. a ta řekla že ovulka neprobehla, že mám nizkou slinici...... takže mi píchla vyvolávačku, mrcha nedorazila, tak mi dala prášky. Potom konečne dorazila mrcha a dala mi prášky na ovulku. Minulý mesiac som ovulku mala ale sme to nestihli 😢 a tenhle mesíc ovulka zase nikde a mrcha taky. 😖
Na pátek jsem objednaná k Dr., tak jsem zvedavá čo vy,yslí. říkala že dame vyvolávačku, že nebudeme kombinovat prášky na ovu a prášky na mrchu.

marcelkap
autor
9. únor 2009

Tak já mám novinky...dneska ráno jsem byla u dr.
Takže diagnóza: první fáze zhoubného nádoru rakoviny děložního čípku.

Pan doktor byl fakt moc hodnej a docela mě uklidnil. Příští týden jdu na vyšteření a třeba už tam nic bejt nemusí, že mám silnou imunitu a mohlo to zmizet samo. Jestli ne, tak by se to přeléčilo a snad by to bylo v pohodě. Ještě prej štěstí, že jsem se nechala očkovat na tohle a že jsem přestala kouřit, jinak by to mohlo bejt ještě horší.

Miminko zatím přímo nezakázal, ale na jednu stranu, že by bylo lepší počkat, jak se tohle vyřeší a až pak mimi. I když prej na druhou stranu by bylo lepší mít mimi teď, protože kdyby se to zhoršilo, tak bych musela na nějakej zákrok, po kterým bych nemusela moct mít děti vůbec.

No...tak nevim...zatim z toho ani nejsem nějak špatná, nechci se zbytečně nervovat...třeba se to povede nějak zastavit a zaléčit. Každopádně to, že se nám miminko zatim nepovedlo s tim může mít dost společnýho.