Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

radus.b.
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kasyma
17. únor 2009

Ahoj holky,koukám koukám a vidim dobře Kristy je těhu,no to je paráda moc moc veliiiiiikáááááááááááánská gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

za chvíli valim do práce,do tohodle počasí se mi fakt kce 😠 ,ale nedá se nic dělat,je to sice moc hezký,ale jenom za oknem 😵 a co vy holky jak se máte?

marcelkap
autor
17. únor 2009

kasyma: Já právě dřepákuju v práci a o pauzičce si sem za váma "zaskočím" 🙂

Ráno z okna to bylo krásný to počasí, ale když jsme museli odhrabávat auto, tak to už nic moc.

kasyma
18. únor 2009

Ajoj, já bych právě taky napsala z práce,ale neni kdá 😵 porád někdo otravuje,takže když už to vypadá,že by to šlo tak v tu ránu mě něco vyruší. Jinak to počasí je síla,tolikrát jako tenhle rok jsem sníh teda neodhraovala,na dvoře máme hory sněhu úplně se bojim toho až to začne tát,aby nás to ještě nevytopilo,to by tak sscházelo 😀

Marcel a co ti pan dochtor dělal všechno za vyšetření? To asi nabírel jen stěry nebo ti bral i kus tý tkáně?

slavuska1
18. únor 2009

Aojky.
Holky u mne to vyzerá že Vám sem brzo budu psát taky s práce 😀 Snád bude čas. V práci to mám hektické ale snád se utrhnu. Holčina čo je na záskom me materské v srpnu rodí a ja mela nastupit až koncem záři. Tak ma asi úspešne ukecávaji abych nastupila dřív. Tak asi v pulce května nastupim a Fildácek bude natrvalo v jeslích a pak doufam nekde seženeme školku.

Ale samozrejme doufam že se podarí tehu aj nám.

krista
18. únor 2009

Ahojky 🙂

Kasymo moc děkuju 🙂

Přeju všem, aby vám to brzo klaplo, budu pořád nakukovat kdo má zrovna ovu, kdo to zrovna (ne)čeká a těšit se s vámi na // 🙂

krista
18. únor 2009

Jo Slavu tobě taky děkuju, ty už jsi mi gratulovala několikrát 🙂

marcelkap
autor
19. únor 2009

krista: Já myslím, že jsem ti ještě negratulovala, nějak mi to tu splynulo, tak se samozřejmě přidávám. A moc závidím.

kasy: Dělal mi jenom stěr, žádný vzorky neodebíral.

Tyjo, za chvíli jedu s naši čičinkou k panu doktorovi na kastraci. Chudinka malá. Ale musí 😢

slavuska1
24. únor 2009

Ahoj holky.

Kde ste všechny? To pilne snažilkujete 😀 Co je nového.

Marcelko jak zvládla čičinka kastraci? A proč musela?

marcelkap
autor
25. únor 2009

Ahoj slavus. Číča musela na kastraci, protože máme doma ještě kocourka a neradi bysme měli další koťátka. A ono je to těžký taky vydržet to mrouskání v paneláku. To by nás za chvíli asi sousedi vystěhovali 🙂

slavuska1
26. únor 2009

Ahoj Marci. Tak to chápu. Ja tu slyším kočky z ulice a nekdy se fakt nevyspím. Ješte že to není tak často. V paneláku to musí bit des. A jak to čiča zvládla?

A jak se ma zbytek holek.

marcelkap
autor
26. únor 2009

Kočičanda to zvládla celkem v pohodě, jen trochu syčela a vrčela na kocourka, jejího synáčka.

No a jinak...tenhle měsíc jsme si řekli, že tolik nebudem řešit mimi...tzn., že jsme přestali měřit teplotu a nedělali jsme ovulační testy. No ale včera m to nedalo a v 11 večer, jsem si řikala, že se celej den cítím tak nějak jinak a musela jsem si jít prostě udělat ten ovulační test. A tam...úplně nejsilnější dvě čárky. Ani jsem nebyla překvapená, protože jsem to fakt cítila. A měla jsem z toho radost - udělala jsem jeden jediný test v měsíci a on byl pozitivní.
Takže jsme na to samozřejmě hned "vlítli" 🙂 No tak uvidíme, snad se zadařilo 😉

krista
27. únor 2009

Ahoj holky,
sice už k vám nepatřím, ale ráda pořád zajdu, tak doufám, že tu nepřekážím.

Marcel díky za gratulaci a já gratuluju k takový pořádný ovulce, doufám, že jste zadělali na prcka 😵

Slavu tobě taky držím palce 😵

Vypadá to holky, že mrchu (ne)budete čekat podobně 😵 tak vám přeju ať se společně radujete a sejdete se v témátku, myslím, že TP by byl asi listopad co? 🙂

Tak se mějte hezky, opatrujte se 🙂

Co vůbec dashi a kasyma dlouho jsem je neviděla???

Dashi a tobě se omlouvám, že jsem těhu ze začátku zatloukala, jak jsi se mně ptala, ale nechtěla jsem to ještě veřejně ventilovat, bála jsem se že se ještě něco stane a já nejsem ten typ, co by chtěl aby o tom lidi kolem věděli a litovali mě 😉

marcelkap
autor
27. únor 2009

krista: Jsme samozřejmě rádi, že se na nás přijdeš podívat, rádi tě tu vidíme.
Já taky doufám, že jsme zadělali na miminko, protože to byla úplně první ovulace, kterou jsem takhle intenzivně cítila a poznala jsem jí i bez testů a měření teploty.

slavuska1
27. únor 2009

Marcelko tak to je krááása že si to takle cítila. 🙂 Doufam že se to povedlo.

My sme tenhle mesíc taky delali ovu test a díky Terezkyne konzultaci sme to snád taky zvládli. a snažila jsem se i s tím mikroskopem to porovnat abych se to s ním naučila....

Terez určite sem zajed.... víš a rozíš vela vecím čo ja vubec ani netuším..... si muj fakt nejvetší rádce. Tak na teba spoléham 😀 samozřejme v dobrém. 😉

Taky jsem zvedavá co dashi a kasyma. Doufam že se taky daří 😵

kasyma
28. únor 2009

Nazdárek snažilenky a těhulko 🙂 koukám,že je tady po mě sháňka

😀
Kristi, to víš že sem zajdi,vždyť bys nám tu chyběla 😉 umíš dobře poradit a nějaká ta zkušenost od "zasloužilé" mamky se vždycky hodí 🙂

Holky jak říká Marcel mi jsme teď taky trochu vysadili,měli jsme trošku krizičku nebo spíš ponorku,ale už je vše ok,teď čekám každým dnem mršku tak uvidíme...

A co děláte o sootním večeru? Já jsem dneska byla po 2 v životě v sauně a připadám si jako znovuzrozená,pak jsem odvezla MM na kámošovo narozky tak jsem zvědavá v jakým stavu si ho pojedu vyzvednou 😝 😀

kasyma
28. únor 2009

Jdu něco sníst mám na něco chuť,ale vůbec nevim na co, hm tak jsem číhla do ledničky je plná vo to nic 😀 ,ale ničim na co by byla ta chuť 😵

slavuska1
1. bře 2009

Ahoj holky.

My tenhle mesíc snažilkovali a úspešnost zatím neznáma. 😎

My o víkendu balíme a stehujeme do Sucháče. 😀 Začínají nám v tejdnu rekonstruovat byt a nedá se v tom bydlet. Vubec nevím jak budu z netom ale co potkám net tak Vás alespon pozdravím a mrknu či nekto další //. držím palečky všem.

Tak se tu mejte hezky 😉

krista
1. bře 2009

Ahojky holky 🙂

To jsem ráda, že můžu zavítat 🙂

Kasymo ta sauna je super, já v ní nebyla ani nepamatuju, momentálně si brousím už taky nějakej rok zuby na solárko 😅 jsem hroznej sejra a tak bych chtěla taky někdy vypadat k světu, ale dokud kojím nebo jsem těhotná tak to prostě nejde 😅

Slavu koukala jsem že grafík už ovu vyznačil, tak jsem ti nekecala 🙂
A cyklus 30 dní je podle mě supráckej, proti tomu co jsi mívala 🙂 Doufám, že když nebudeš na netu tak aspoň písneš SMSku 🙂

Marcel to je fakt paráda že jsi tu ovu tak dobře cítila, byla určitě plodná 😵

Tak přeju hezkou neděli a držím palce!!! 🙂

slavuska1
1. bře 2009

ja se mužu pripojit na tenise. Akorát nevím jak to budu stíhat, lebo budu muset v prvním rade poplatit veci přes net, pak uspokojit rodinku na slovensku nejaké dalšie potrebné práce a pak budete na rede vy holky. 😉

Jsem mrkala že mi to krásne vyznačilo ovulku. Terez jak se tam označí pozitívny ovu test? Ja si to prehladala a nevím ktorý řádek tím myslí...... Chci to vyznačit pro Dr. když ji to tam ponesu....

krista
1. bře 2009

Slavu ovu test je LH test 😉 grafík je fakt ukázkovej to jo 😵

slavuska1
1. bře 2009

Terez už som to objevila. som slepá 😀 už som to tam taky dodala. Som zvedavá jak se bude vyvíjet.

krista
1. bře 2009

Já jsem ještě zvědavejší 😀

slavuska1
1. bře 2009

ne vic jak já.

Si říkam že když to už tedkom neklapne tak na to fakt prdím a soustredím se na nástup do práce 😝
Musím se ale šetrit, pro jistotu. To stehovaní mi MM nepomuže když zase nechodí. Som tu včera šoupala skrínky po zemy.... podlahy se budou menit tak mi je jedno že sa poškrou 😀
Musím to tady ješte všechno nafotit pred a pak po.

krista
1. bře 2009

Jo určitě netahej moc těžký věci, jinak nic jinýho by snad škodit nemělo 😉
MM si včera asi vyvkrl kotník, pořád kulhá a to dneska jedeme asi 80km celkem, já řídit v tomhle počasí nechci, ani když jsem těhotná, naposledy jsem jako těhotná bourala v 16tt a stačilo mi to, tak radši ne, ale spíš jsem zvědavá jak bude chodit do práce 😖

kasyma
1. bře 2009

Ahoj holky právě jsme se vrátili z ČB,synoveček hrál hokej tak jsme se na něj byly kouknout dal 3 góly tak jsme měli radost za něj 🙂

Kristy koukám,že máš podobnej osud s manžílkem jak já, ten můj si totiž vyvrknul kotník už ve čtvrtek v práci,kotník jak bakuli tak si hraju na ošetřovatelku samí octanový zábaly a tak 😀 ,ale hraje si na hrdinu a zítra chce jít do práce tak uvidíme otok už má sice menší,ale pořád ho to prý bolí tak se uvidí 😵

Slavu tak hodně úspěchů při renovaci a stěhování,hlavně nic těžkýho 😉 ,to by si mohla přijít na jiný myšlenky a třeba se zadaří,jestli už se třeba nezadařilo 🙂

A co Marcel co ty,kde se touláš?

marcelkap
autor
1. bře 2009

Ahoj holky, já jsem byla o víkendu u manželovo rodičů, dneska jsme se vrátili. Byli jsme ještě nakoupit v Makru. Kupovali jsme minulej tejden stůj na počítač a v makru maj ve slevě židlě, takjsme jí jeli koupit. Mm úplně hroznou radost z toho stolu. Konečně můžeme inteleigentně swedět u počítače. Rok jsme ho měli na zemi, ale moc jsme na němnedělali protože máme ještě notebook. Takže dneska poprvý na nový židli u novýho stolu 🙂

No a jinak asi takza tejden bych už mohla vědět jestli se tenhle měsíc zadařilo a bude konečně mimi. Joa v pátek jsme v Globusu koupili krásný pyžámko pro mimčo 🙂 Já už takhle občas něco koupim na aukru nebo když je někde v obchodě něco v akci.

slavuska1
2. bře 2009

Ahojky.

Marci to je fajn že už sedíš u stolu na židli. Ja mam židli z makra taky a zatím dobrá 😉

Samozrejme držím palečky at mrcha nedorazí. Jestli se zadaří Vám i nám tak to mame nastjeno detičky 😀 My delali ovu test 24.
Zítra Vás ješte pozdravím a hlavne nakouknu a pak nevím jak to bude z netem.

krista
6. bře 2009

Ahojky holky,

tak co nějaký horký novinky? 🙂

Marcel už víš jak jsi na tom? 🙂

Slavušce se teplotka pěkně drží, tak držím palce ať je testík pozitivní 🙂

marcelkap
autor
7. bře 2009

Ahoj,
já mám dneska 29DC a mrcha nikde. Je to hrozný to čekání. Myslim si, že mrcha přijde. Ale kdyby to tak neprotahovala sakriš 🙂