Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

eeen
19. srp 2013

Holky...taky se přidávám...ale teprv se snažíme první měsíc... 🙂

ovce11
20. srp 2013

@crazyduck85 jenom chvilinku, teď teprve druhý měsíc a první se ani snad počítat nedá, protože tělo bylo asi dost zmatený po vysazení HA ... co vy? koukám, že už jednoho prcka doma máte 🙂 ... snad se zadaří co nejdříve 🙂

ovce11
20. srp 2013

@eeen taky nějak tak, jak už jsem psala ...🙂 no holky, snad to půjde hladce 🙂

dvoranna
20. srp 2013

Ahoj holky, hlasim se mezi Vás. Já už mám za sebou jedno IVF a dva Kety v artu. Ted akorát čekáme jak ket dopadl. Jinak se snažíme 2 a pul roku

eeen
20. srp 2013

@ovce11 tak my teprv teda první měsíc po vysazení HA, takže jsem docela zvědavá, jak se s tím tělo vyrovná..., u tebe ovulace normálka? a poznáš jí na sobě? U mě se zatím nic neděje. Jen někdy 10 DC špinění,ale jen jednorázové...tak nevím...No taky doufám,že se zadaří brzo.

eeen
20. srp 2013

dvoranna no já se ještě pořádně v těch zkratkách nevyznám... 😅 , ale přeju ať to brzo vyjde..., to je hrůza dva a půl roku, já doufám,že to půjde rychleji...

ovce11
20. srp 2013

@dvoranna Ahoj, tak držím palečky 🙂 .. 2,5 roku, to si nedokážu představit...já si řekla, že když se nám povede mimčo do vánoc, tak je to nádhera...ale myslím, že když se člověk rozhodne, že mimčo chce, tak každý měsíc čekání navíc je asi úmorný ☹

dvoranna
20. srp 2013

@eeen
@ovce11 Díky holky, snad se ted zadari.
No my se rok snazili jakoby jen tak, nez se zacalo neco resit, pak jsem vlastne skoro presne pred rokem byla nalaparce, kde mi zjistli endometryozu, no a od března chodime do Artu v ČB.
Minuly ket (ze zmražených emrbyek) se zadaril, ale po 14 dnech se prcek pustil, tak snad to ted bude lepsi.
Jinak zadne problemy nemame.
Holky to Vám budu držet palce, abyste nemuseli podstupovat to co ja a určitě se Vám povede otehotnet prirozene. Kolem me ted kazy tehotni raz dva, tak snad to bude platit i u Vás

eeen
20. srp 2013

@dvoranna No já mám taky trochu strach z endometryozy...mám hrozně bolestivou MS...,tak první dva tři dny,ale zatím jsem nikde nebyla... ☹

dvoranna
20. srp 2013

@eeen Já nemám vůbec žádné příznaky, proto mě to dost překvapilo.
A to to tvuj doktor nějak neřeší?

ovce11
20. srp 2013

@eeen musím se přiznat, že jsem to do téhle doby nějak neřešila, jsme právě zvědavá, jestli ovu tenhle měsíc na sobě nějak poznám. zkouší měřit BT, tak snad se v tom vyznám 🙂 Já to měla vždycky straně rozházený, pokaždé jinak dlouhé cykly, ale po vysazení jsem to dostala docela v pohodě, akorát hned týden po skončení MS přišla znovu...ale teď se to snad trochu srovná

ovce11
20. srp 2013

mě třeba právě přijde "hrozný" že až po roce vás doktor pošle na vyšetření a pak třeba další rok čekáte, jestli zabere léčba atd. Z pohledu doktora je rok asi krátká doba, ale myslím si, že pro snažilky je to jako věčnost ...

eeen
20. srp 2013

@dvoranna no jak už jsem psala, já s tím nikde nebyla...,všechny běžný vyšetření u gyn. jsou v pořádku... a vlastně o endometryoze jsem se dozvěděla tak dva roky zpátky..., že vůbec něco takovýho je a hlavně jaké jsou příznaky...tak uvidíme

eeen
20. srp 2013

@ovce11 tak ono je to skoro u všech doktorů co jsem slyšela, že rok je běžná doba a až po roce se to začíná víc řešit...různá vyšetření a tak...

ovce11
20. srp 2013

@eeen no právě...

crazyduck85
20. srp 2013

... téda holky, člověk je v práci, přijede večer domu a už pomalu nestíhá číst, jak jste to tady rozjely 🙂)

@eeen: Vítej 🙂)
@ovce11: Tak to je zatím krátká doba na to, aby jsi po HA otěhotněla. Říká se, že po HA trvá půlroku až rok než se tělo srovná, ale jistě u každé je to individuální. Prcka doma zatím nemáme. O jedno miminko jsem přišla loni v létě - ZT ve 12tt . Nyní se od dubna snažíme a teď to vypadá nadějně ... nechci to zakřiknout.. ale myslím, že jsem těhotná 🙂) Už 5 dní mi mešká MS. bolí mě podbříšek je mi tak trošku divně a celkově se cítím jinak. Test mám zatím negativní, ale v 1 těhu jsem ho měla pozitivní až 12den po vynechání MS .. tak se třeba taky ty // objeví později. Počkám ještě týden a uvidíme co test 🙂)

@dvoranna : Tyjo 2,5 roku .. tak snad vám to konečně vyjde a budete šťastní rodiče, budu moooc držet palečky.

ovce11
20. srp 2013

@crazyduck85 no tak to dej určitě hned vědět..držím palce!!! 🙂

eeen
21. srp 2013

@crazyduck85 děkuju za přivítání 🙂, tak to mě mrzí,ale tentorkát to určitě vyjde...držím moc pěstičky, no a s tou HA, právě že se říká, že hodně holek otěhotnělo hned třeba měsíc povynechání HA...., jak se tělo vyrovnává... 🙂,tak třeba to vyjde i nám 🙂

ovce11
21. srp 2013

@eeen taky jsem to tak slyšela...i holky psaly, že se jim mimčo povedlo hned po vynechání HA

crazyduck85
21. srp 2013

@ovce11 + @eeen: Díky holky, snad to tentokrát už vyjde 🙂)

... s tou HA .. já právě slyšela půl roku až rok, ale je to opravdu individuální.. každá to máme jinak a to se vším, někdo otěhotní hned, někdo čeká dlouho, některá má bolestivou MS a někdo slabou a skoro o ni neví ... je to vše hodně individuální 🙂))

ovce11
22. srp 2013

@crazyduck85 asi je to tak, individuální .. škoda, že není "daný" jednotný a 100% zaručený způsob jak otěhotnět 😀

crazyduck85
22. srp 2013

@ovce11: jo to máš pravdu, to by tak sposta ženských měla zaručený "návod" jak hned být těhule.

... a co bys radši kluka nebo holčičku? Já dříve chtěla kluka, ale jakmile se segře narodila holčička ... tak jsem změnila názor, když vidím jak jí čančá, češe atak... ale ve finále je to jedno, hlavně aby to bylo zdravé děťátko 🙂))

ovce11
23. srp 2013

@crazyduck85 já jsem na tom stejně, taky jsem pořád chtěla kluka a teď poslední dobou jsem pro holčičku 🙂 Ale jak říkáš, je to nakonec jedno, hlavně aby bylo mimčo zdravé. Příští víkend jedu ke kamarádce a ta má 8-měsíčního klučíka, tak budu dělat hodnou tetu 🙂 a už se nemůžu dočkat 😉

ovce11
28. srp 2013

@crazyduck85 ahoj, tak jak ti dopadl testik, doufam ze // 🙂

xaxanka
28. srp 2013

ahoj holky muzu k vam

crazyduck85
28. srp 2013

@ovce11: bohužel ne :( MS dorazila, 9 dní spoždění - to jsem fakt ještě nikdy neměla. Tento týden má moje doktorka dovolenou, tak se příští týden objednám projistotu na kontrolu .. abychom byli klidnější, že se nic neděje.

... ale nevzdáváme to přeci 🙂) Jednou se všechny tady přeci dočkáme !!!

crazyduck85
28. srp 2013

@xaxanka: Jistě že můžeš 🙂)

ovce11
29. srp 2013

@crazyduck85 je, tak to je mi líto..nic jiného nezbývá 🙂 asi v ten správný čas to prostě přijde ... jsem zvědavá, jestli tohle samé budu říkat i při roce snažení 😀 ... já mám teď před sebou ještě dlouhých 10 dní čekání 🙂 ... jestli to tedy vydržím tak dlouho čekat tedy 😅

ovce11
29. srp 2013

@xaxanka no jasný 🙂

xaxanka
3. zář 2013

ahoj holky.. chodi sem jeste nekdooo 😉