Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

marcelkap
autor
31. bře 2009

Ahojky.
teda kasy...tak jsem si přečetla co jsi psala a rozbrečela jsem se jak želva. Já jsem byla u kartářky jednou, skoro před čtyřma rokama a je pravda, že ta ženská o mě nic nevěděla a taky mě dostalo jak měla pravdu. Tenkrát mi mimochodem taky řekla, že je velká pravděpodobnost, že budu mít dvojčata.
No ale jak jsi psala ty, že chceš holčičku a možná třeba proto ještě mimi neni.... tak my bysme s manžou teda taky spíš chtěli holčičku a řikáme to i nahlas. A v lednu, jsem nejspíš těhu byla, ale hodně rychle to odešlo, nestihlo se mimi chytit dobře. A tenkrát mi kamarádka podle nějakejch "výpočtů" spočítala, že to bude kluk a první co jsem jí řekla ( i když s úsměvem a ze srandy) "Néé, my chceme holčičku". Takže proto jsem se hned rozbrečela jak jsem četla ten tvůj příspěvek. Protože jsem zase začala víc věřit, že na tom může něco být a bylo mi to hrozně líto, že jsme třeba taky takhle to naše miminko odehnali. Je to fakt hroznej pocit. 😢

Terez, to je dobře, že tě moc netrápili. A pan doktor je fakt zlatíčko.

Jo a byli jsme s manžou pozvaný na vítání občánků našeho malýho synovečka. Je to příští úterý tak se hrooozně moc těšíme 🙂

krista
2. dub 2009

Holky ta psychika dokáže asi ovlivnit všelicos, je fakt že my jsme si říkali, že taky holčičku... nebylo to tak, že bych kluka nechtěla, ale já jsem ani nikdy neuvažovala o tom, že by to kluk byl, vždycky jsem brala přirozeně, že budeme mít holčičku a stejně tak manžel a tu holčičku taky máme, bůh ví jak by to třeba bylo kdybychom chtěli kluka 😔 je fakt že třeba teď je nám to úplně fuk, ze srandy se trumfujeme, MM holčičku a já chlapečka, dneska jsme se vsadili konečně závazně, kdo vyhraje může si utratit 2tis. za co chce a ten druhej mu do toho nebude kecat, ne že bychom si jinak do peněz hodně kecali, ale konzultujeme to spolu 🙂

Je mi to moc líto jaký máte problémy holky, strašně vám to miminečko přeju, držím palce na všechno!!!!

Marcel to vítání si užijte 😵

kasyma
5. dub 2009

Ahoj kočky, jdu jen na skok,protože celej víkend tak nějak trávíme venku,je tam tak nááádherně,že mi to dokáže hned zvednout náladu,ale to asi každýmu 😉 Tak mě mrška dorazila koncem března a teď už jí zas lifruju pryč 😀 tak uvidíme jestli to jaro s náma něco udělá. Ještě,že se vracim k tý kartářce:

Kristý, ta pani je na Borku a je strašně příjemná ta pozitivita z ní úplně vyzařuje,jsou na ní dobrý ohlasy,chápu,že někdo z toho má strach co mu řekne,ale tohle bylo spíš takový jako,že se tě snaží nasměrovat nebo jak bych to řekla. Kristý a co nemáš nějaký nový info o Slavuš?

Marcel,já z toho byla taky taková rozechvělá,ale teď když si občas vzpomenu,tak se v duchu omluvím,jen tak pro sebe mám z toho tak nějak lepší pocit a říkám si,že je úplně jedno co tto bude hlavně,že to bude a bude to zdraví miminečko 🙂

Zatim papa a užívejte si teplíčko

slavuska1
6. dub 2009

Ahoj holky.

Tak se hlásím, pořád z prechodného bydliště 😲 .
Ale už je stehování na spadnutí. O Velikonocích jdeme domůůůůůů 😉
Ja bych byla on-line i tady ale na NB my odešla bezrtátová sít a do danového jsem nechtela odnest pc do servisu. Tedkom ho tam dám a budu už na netu doma.... 😎

S tema kartářkama na to veřím, ale nejdu tam. Jsem taky srab..... A na nekterých lidech jsem zažila, jak se začali menit, když jim neco řekla. Napr. jedné řekla že neni s tím pravím prítelem, a že svého vyvoleného nezná, že ho jenom spozná - obratem se k přítelovi chovala úplne jinak, a každý koho neznala byl poteciálny a užasný ..... další kámoške řekla ře bude v lednu tehu, tak každý leden pomalu uháni chlapa..... Ale su to samozrejme extrémy.....
Ale s tím jak chceš holčičku tak to múže být jak říkala. Ja chci taky holčičku i když veřím že to stejne bude zase kluk. Ale aj za kluka budu štastná, hlavne at je zdravej. Nám to bylo u prvého jedno, tedkom je to asi taky jedno i když víc chci holku.

No a mrcha pořád nikde. Počkám do středy a pak zkusím testík. Prášky jsem dobrala ješte minulý cyklus a nebyla jsem ani u Dr. na kontrole. Musím se tedkom objednat po mrche, nebo po lepší zprávě 😎

A všem držím palečky at to víjde a Marcelke at to v nemocnici dobře dopadne. Pak už to bude pohodička a pojde to samo.

Loučim se zase za nejaký čas. papapa

krista
7. dub 2009

Ahojky holky 🙂

Kasy doufám, že jaro s váma hodně udělá a to se všema! 🙂
Já se svým způsobem budoucnosti bojim, ale nedá se to přesně takhle říct, na něco se těším, ale možná je pro mě lepší aby to zůstalo skrytý 🙂

Slavu moc na tebe myslííííííííííííííííííím, doufám, že mrcha pořád nikde a zítra budou // jako vyšitý 😵 To by byl asi vánoční dáreček nebo už leden? Spíš ten prosinec co? 😵

No holky já teď PC taky moc nestíhám, malá zlobí a my pořád nevíme jestli je to jen její povaha nebo ji něco trápí, včera jsem koupila jeden homeopatický sirup tak snad nám to trošku pomůže, má takový výkyvy nálad že to nikdo nechápe. A taky jsme teď hodně trajdaly venky, je tam fakt úžasně, akorát asi zdechnu v létě, protože hned ten první teplejší den jsme byly venku a mě se udělalo zle, že jsem myslela že domů nedolezu 😝

Jo a taky jsem se objednala na velký UTZ ve 20tt tak se těším 😵

Tak se mějte hezky, užívejte sluníčka 😎 😎 😎

marcelkap
autor
7. dub 2009

Ahojky,
my byli dneska na vítání občánků, bylo to celkem fajn.
Pak jsme si vzali malýho na procházku. Byli jsme venku dvě a čtvrt hodiny, malej celou dobu spal, ani nefňuknul, zato já jsem úplně m rtvá. Holt chybí trénink 🙂

slavuska1
16. dub 2009

Ahoj holky.

Hlásim se z domova. KONEČNE 🙂

Mrcha samozrejme dorazila, takže tehu se nekoná. 🙂

Jsem objednaná na pátek 24.4. k Dr. na hormonálny obraz a jsem zvedavá co z toho vyleze 😲

Jedeme zítra do Bratislavy ale nakouknu sem na Vás. 😲 Mejte se hezky a užívajte sluníčka a snád se počásko nepokazí na dlouho. 😉

krista
19. dub 2009

Ahojky holky 🙂

Slavu moc ti držím palečky na ten profil, jak dlouho se pak čeká na ty výsledky nevíš?

Marcelko ty máš za sebou už tu konizaci že? Doufám, že všechno šlo hladce a že budete brzo snažilkovat a těhulkovat o 106 🙂

Já jsem dostala na "starý kolena" neštovice tak jsem tady akorát zalezlá, ale volala jsem si na gyn. a všechny výsledky mi dopadly dobře, geneticky je tedy miminko zdravé, ještě budu muset pozjistit, jestli se něco "nepokazilo" těma neštovicema.

Venku je moc krásně, tak si všichni sluníčka užívejte, já na něj nesmim a dost mi to chybí 😎

marcelkap
autor
20. dub 2009

Ahoj holky,
tak já už jsem doma z nemocnice. Neni mi teda nejlíp, ale může být i hůř 🙂 Jen mám doma pořád nutkání uklízet a něco dělat, ale nemůžu. Vždycky musim sama sebe přesvědčit, že si mám jít lehnout a odpočívat a ne uklízet. Všechno to proběhlo v pohodě, v nemocnici na mě byli moc hodný. Dneska jdu k mýmu dr. potvrdit neschopenku, abych se mohla oficiálně válet doma. Doufám, že to budou aspoň ty tři tejdny.

Terez, doufám, že ty neštovice prckovi nemůžou nějak uškodit, to je pěkně naprd, že jsi je dostala a musíš být zavřená doma. Tak ať tě to rychle přejde a jste v pořádku.

Slavus, ty čekáš totiž na mě s tim těhulkováním, viď? 😀

krista
20. dub 2009

Ahojky Marcel to tě chápu že ti neni nejlíp i s tím nutkáním, jsi ale ohromná šikulka a statečná jak jsi to zvládla!!! Určitě to "volno" využij k relaxaci, doufám, že budeš brzo maximálně fit 😵

Co se týče těch neštovic, sama nevím, když jsem byla v ÚT u obv. a na infekčním v nemocnici tak jsem se musela smířit i s tou nejhorší variantou, takže nějak je člověk připravenej na všechno, i když věřím že kdyby to přišlo tak mě to stejně dostane. Nechci si to připouštět, ale jsem člověk co raději zná všechny možnosti.

Já doufám holky že na léto budete pořádně pupkatět! 🙂

slavuska1
20. dub 2009

Ahoj holky.

Marcelko, si moc šikovná, jak si to zvládka a odpočívej - nepořádek ti určite nikam neuteče. Uklidíš nekdy příííšte. Tedkom hodne odpočívej.
A to víš že na tebe čekám. Možná ma ješte predbehneš, jako všichni. Ale už to nejak neřeším.
Tento mesíc to neklapne určite, lebo sme to v BA prešvihli, takže sa neni na čo ani tešit.
Na hormonálny obraz nevímjak dlouho se čeká. Jdu tam v pátek tak podám info.

marcelkap
autor
21. dub 2009

Ahojky,
tak zatim mám a příští pondělí naplánovanou kontrolu a marození se protáhe do konce too příštího týdne. Takže zatim to vypadá na dva tejdny marozeí. Ale klidně bych si to ještě protáhla, echce se mi do práce 😝

Terez, to bude určitě dobrý, všechno ude v pořádku a co evidět už budeš zase drandit s kočárkem 🙂
Slavuš, určitě se vám brzo zadaří. Já mám teď tak 3 měsíce smolíka se snažením. Ale moc ti to přeju.

kasyma
21. dub 2009

Nazdárek snažilenky a těhulko 😵 jdu na vás číhnout po delší době a co všechno se tu seběhlo,to teda koukám

Marcel jsi šikulka,že jsi to zvládla,viď je to i o přístupu doktorů a sestřiček a člověku to hned zvedne psychiku,tak hlavně pějně odpočívej a šetři se. Mě bylo řečeno,že nesmím zvedat nic těžkýho a spíš polehávat a odpočívat,aby mi nepraskly ty stehy,že to by mohlo bejt i nebezpečný kdyby praskly,ale tim tě nechci strašit, Načerpej síly a pak hurá na mimčo 😉

Kristy tak to je síla,já myslela,že neštovice můžeš dostat jen v dětství jsem z toho paf,ale taky přeju ať vše dobře dopadne a jste s mimísem zdravý. A co Krystýnka? Ta je nedostala (ne že bych jí to přála to v žádným případě) ale žiju v domění,že se to přenáší kapénkama, no nevim nejsem v tom moc zběhlá.... Tak hlavně ať jste v pořádku a můžeš zas bejt venku s malou, kdyby aspoň pršelo viď 😉

Slavu to je fajn,že už jsi mobilní z domova 🙂 taky přeju ať dopadne dobře ten horm. obraz (moc nevim o co jde) a chci se zeptat zda bys mi to trochu blíž vysvětlila jsem tak trochu tužtička 😀 tam se zkoumá kdy ti probíhá přesně ovulka a tak? Pokud totiž neotěhotnim do příští kontroly tak jsme s dr. domluvený,že už na tom začnem spolupracovat, takže asi nějaký hormony a tak nebo fakt nevim....

Jinak tenhle měsíc jsme snažilkovali tak nějak řekla bych na "začátku" plodného období tak uvidíme... Holky já taky čekám na vás 😀 když buben tak všechny 😀 😀 😀 tak papapa jdu se věnovat manžílkovi právě dorazil z práce. Jo a ještě Marcel vše nej nej k včerejšímu svátku a přeju ti co nejdřív zdravý miminko 😵

slavuska1
21. dub 2009

Ahoj holky.

Marcelka tak to se omlouvam a taky přejú všechno nej k včerejšímu svátku. 🙂

Nevím presne co vidno na hrm obraze. Beru to že tam vidno hodnoty hormónov a zjistí či mám nejakého hormonu málo, nebo vela????? beru to jak u normálnym krevním obrazu....

krista
22. dub 2009

Ahojky 🙂

Marcel kdy jdeš na tu kontrolu? 🙂 Já jsem tam taky objednaná, třeba se uvidíme, i když jestli budu vypadat jako teď teď tak bych radši nikoho vidět nechtěla 😅 a hlavně snad už nebudu "infekční" ale neměla bych být... a taky přeju dodatečně všechno nejlepší ke svátečku, hlavně rychlé uzdravení a ať brzo snažilkujete o 106 a hlavně úspěšně 😵

Kasy je to skoro pravda co jsi napsala, zhruba 80-95% lidí je prodělá v dětství a zbytek je pravděpodobně po zbytek života nechytne vůbec, já jsem to štěstí neměla, jaká malá jsem si hrála s osypanýma dětma a prostě nic, byla jsem asi hodně imunní, pořád tvrdím že nebýt těhotná tak je určitě nechytnu, ale na mě se vždycky ta smůla v těhotenství strašně lepí, neni možný že bych jedno těhotenství měla naprosto klidný 😖 Kristýnka zatím nikde nic nemá, přenáší se to vzduchem, je to jako mor 😝 naštěstí jsme našli MM starý zdravotní průkaz, kde nemá skoro nic vyplněnýho, ale neštovice prodělal tak mi spadl kámen ze srdce, protože vím, že nějakou chorobu dětskou taky za sebou nemá. Držím strašně palečky, když jste tak suprácky snažilkovali 😵

Slavu ty jdeš už v pátek na ten profil že? Tak jsem strašně zvědavá ty jo, jestli se ti potvrdí ta štítná žláza jak si myslíš nebo ne... jinak jsem četla u mého Dr., že na PK Jih je nová doktorka která přijímá pacienty, sama uvažuju že bych tam přešla, toho svýho Dr. už totiž nemůžu vystát!

marcelkap
autor
22. dub 2009

Terez, na kontrolu jdu v pondělí 27.4. mezi 8:30 - 9:00.
Jak jsi psala o změně doktora, tak to jsi nemyslela Švece, ne?

krista
22. dub 2009

Marcel ne, to jsem psala ve spojitosti se štítnou žlázou 😉 "...jestli se ti potvrdí ta štítná žláza jak si myslíš nebo ne... jinak jsem četla u mého Dr., že na PK Jih je nová doktorka která přijímá pacienty..."

Tak to já tam jdu odpoledne kolem 14h, to se nepotkáme 🙂

slavuska1
22. dub 2009

Ahoj holky.

JJ to jdu už tenhle pátek. Dám vedet co říkala Dr. Sama jsem na to zvedavá.

Myslím že štítna žláza se nepotvrdí ☹ Nee žebyych ji chtela, ale alespon bych znala príčinu. Co neberu druhý mesíc horm prášky tak mám pocit že jsem zhubla. Tak bud jsem nabrala fakt práškama, nebo to muže být štítna.....
Se ji chystám zeptat, jestli nevezme krev i MM. Už byl u ní když jsem byla tehu..... A jsem mu to dneska říkala a řekl at se zeptám...... On za ten svet nechce k mužskýmu 😠 Nevím co mu tam před 2 lety udelali.... ☹
Terez a k jaké Dr. se chodí se štítnou???? Odbor 😀

krista
22. dub 2009

Slavu no vidíš ty jo, já jsem ti to říkala že by to mohlo být těma práškama, ale ty jsi říkala že jsi nabrala už předtím tak nevím, ale jestli si myslíš že to bylo těma práškama, tak je to fakt možný, hodně holek co do sebe začnou "cpát" hormony naberou, hlavně že ti to pomohlo upravit tu ovulku, poslední měsíce jsi měla ukázkový a k tomu to bylo 😵

Štítná žláza je endokrinologie 🙂 To je škoda že TM nikam nechce, v nejhorším případě už existuje i domácí tester spermatu, kdyby náhodou 😅

slavuska1
22. dub 2009

To fakt existuje domáci tester????? to je paráda..... 😀 😀 len aby to neblo jak ten mikroskop na ovulku. Pořád s ním neumím a moc se mu ani nevenuju - se musím priznat. 😒

Ja si myslím že ho tam v prípade potreby dostanu. Už jsem mu jednou řekla že možná nebude stačit když jenom já udelám vše možné i nemožné..... 😉 On pred cca 2- lety byl na vyšetření prostaty a řekl že to už neche. Ale na krev pujde - síce to nemiluje jako já ale prežije to. 😲 Vtedy mu i brali krev a mel všechno v poho - myslím že mu kontrolovali i hormony, lebo neco s nima říkal..... Si zase myslím že neni tak sebecký aby se díval jak ja delám vše a on neudelá nic. Ale tím že jsem nemela ovulku, tak si myslel že když k ní dospejeme že nikam nebude muset, tak tu delal frajírka....

krista
22. dub 2009

No tak na vyšetření prostaty to chápu 😀 tam už ti nevleze žádnej chlap dobrovolně co tam byl jednou, ty nevíš co jim tam dělají jak se vyšetřuje prostata? 😅 😀 naštěstí na tomhle je podle mě prostata moc nezajímá, tam spíš to spermio, krev... 🙂

slavuska1
23. dub 2009

Ahojky.
To víš že vím jak se vyšetruje prostata. 😀

Ale nám se na gynde hrabou nekde pořád 😀 , tak nevím že by to nevydržel kuli díteti. Když ja se mužu cpát hormonama a podobne.....

A vím že prostatu mu řešit nebudou, že budou řešit krev a spermíííky. On je posera z Dr. celkově. S tou nohou byl v nemocnici 1. v živote. A kdyby ho to nebolelo tak je shocpen tam vubec nejít. 😀

krista
23. dub 2009

Slavu to sice jo, ale řekla bych že radši přežiju to vyšetření na gyn. než tu prostatu 😅 mě teda tyhle věci nejsou vůbec příjemný, jednou jsem byla na sondě a už tam taky nikdy nevlezu 😝 ale kvůli dítěti bych to samozřejmě taky udělala 🙂

To já jsem taky posera, do nemocnice jen když fakt musím, že bych ohrozila dítě, jinak mě tam taky nikdo nedostane 🙂

slavuska1
23. dub 2009

Joooo tak na sonde byl MM mnohokrát, lebo nechtel na vojnu, tak si to pretrpel. Nic jiného mu nebylo možné napsat, tak mu napsali vředy (aj je teda mel) a tedkom delá takého poseroutku.

Ale na sondu se taky nehrabu, ale krev a jiné vyšetření mi nevadí.... Každý jde do nemocnice až když musí - až na výnimky. Ale Martin by tam nešel ani kdyby musel ale mohol by s tím žit.

Terez už ti svíti 20tt 🙂 Si v polovici, už se to kráááti.

krista
23. dub 2009

Slavu no jsou lidi co se v nemocnicích a lítání po doktorech vyžívaji 😝 to je třeba můj tchán, v nemocnici je skoro pořád, všichni víme, že ho jen píchne na prsou a už letí, teda spíš si zavolá sanitku, to samý po doktorech, na návštěvách ukazuje jizvy, prostě hvězda no 😅

MM taky nechtěl na vojnu, ale tohle podstupovat nemusel, naštěstí Dr. mu napsala takových chorob že dostal odklad a pak se vojna rušila, dneska ale občas říká že lituje když poslouchá kámoše že tam nebyl, tak bych ho tam nejradši poslala 😝

Jj svítí 20tt, prázdniny utečou a pak rodit no, ten finiš bude asi nejhorší, doufám, že zase oteču 😅

slavuska1
23. dub 2009

Terez nemusíš oect vubec. Mne príde že si hubená na 20tt. Ja mela vetší pupek. Ja teda taky byla jako slon a zustalo mi to doted. Ted nemám odvahu ani vylezt na váhu. Ale budu muset kuli Dr., abych ji vedela povedat kolik jsem pribrala pri práškech kdyby ji to zajímalo.

Ja si myslím že žádnemu chlapovi vojna neuškodí. Hlavne se tam naučí dochvilnosti, uložit si veci a rychlosti. Aj moj byvali aj MM nebyli na vojne a když nekam jdeme tak ja čekám na MM a čekávala jsem i na byvalího, komínek ve skríni - no hruza, a když se řekne v 18.00 tak u byvaleho to často bylo 19.00, nekdy i víc, ale MM je na tom celkem presne. 😀 Vím že tam ze zčátku žádna zábava není, ale myslím že im to neuškodí 😉

A jak tedkom tchán simuluje kdYž jsou poplatky? Byl už letos v nemocnici? 😀 Na takých tie poplatky musia byt a snád na nich trochu platia.

krista
23. dub 2009

Slavu no zase tak hubená nejsem, neštovicema jsem zhubla všechno jsem nabrala (cca 2kg) a za víkend kdy mi bylo líp a začla jsem jíst jsem to měla zpátky 😅 teď se taky vážit nechci, radši, nejvíc stejně přiberu na konci, doufám, že to bude tak do 10kg ať to shodím 🙂 ale na váhu co jsem šla rodit s Kristý se snad nedostanu, to bych musela nabrat ještě 15kg 😅 S těma otokama nevim, s Kristý jsem natekla šíleným způsobem ve 37tt, popraskaly mi lýtka a strašlivě to bolelo, naštěstí mi Dr. napsala prášky po kterých jsem hned splaskla a pak už byla pohoda, léto ale asi na tohle bude horší 🙂 A ty nejsi žádnej slon co to povídáš, vždyť jsi hubená jako lunt 😲

Jo vojna je v tomhle asi fajn, ale zrovna tohle MM má i bez tý vojny, ten měl vojnu doma právě od tchána, museli být ustlaný postele, vstávalo se v 6h bez ohledu na to v kolik šel kdo spát, celý víkend se makalo, i když měl MM třeba dva fotbalový zápasy, jako jsem mu vděčná za to jakýho z něj vychoval člověka, ale až moc tvrdý na můj vkus některý jeho postupy.

No právě že teď už v nemocnici taky byl, sama jsem se divila, protože oni smrdí korunou 😅 zajímavý že jak padl ten 1.4. tak se některý poplatky zrušili a jak jsem lítala po doktorech a v nemocnici, tak jednou si ode mně těch 30,- vyžádali a jednou ne, tak nevím co je správně 😕 každopádně se mě Dr. ptal jestli to dát chci nebo nechci, tak jsem je dala 😉

slavuska1
24. dub 2009

Ahoj holky.

TAKŽE: Horm. obraz mi bude delat 2-4 den MC, takže dneska se nic nekonalo. Akurát mi vzala ster, napsala mi znova tie prášky co jsem mela, takže budu pokračovat a priberat. Snád se to brzo podarí.

A ám žádanku pre MM na spermiogram. Večer mu to řeknu, a jsem zvedavá jak se bude tvárit.

Nevíte nekterá jestli se nosí sperma z domu, nebo to budou chtít po nem tam? Nebo jak to probíha?

Marcelko, jak je doma? Oddychuješ????

krista
24. dub 2009

Slavu no myslím, že bude muset TM jít tam, někde jsem četla, že u toho můžeš být a nemusíš, ale musí to být určitě čerstvý, takže z domu vám to asi nepovolí. Doufám, že TM na to půjde, nemusí se tam ničeho bát, je to běžná věc!!!

Pochopila jsem správně to MC jako menstruačního cyklu, tzn. že by ti to dělal v době kdy máš MS?