Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

krista
27. kvě 2009

Slavu to jsi hodná že jsi mě pochopila 😅 Někdy píšu takový hlody 😝 co v práci, baví tě to? A kdy půjdete na to spermio už víte nebo ještě necháte volný průběh? 🙂

slavuska1
27. kvě 2009

Terez zdelila jsem doma že to mám ukázkoviě v pořádku a že žádanku s číslom na objednání má na komodě. Takže to nechávam na nem. Nebudu ho ani uhánet, ani ho tam hnát. Myslím že jestli sme nezadělali tenhle mesíc, tak se tam odhodlá.... 🙂 tak uvidíme.

krista
27. kvě 2009

No vidíš a kdy to vlastně nečekáš? Už je to skoro 3 týdny co jsi byla na těch testech, takže už to budeš vědět tak do týdne možná trochu dýl co? 😵 Tak držím palečky!!! 🙂

slavuska1
27. kvě 2009

2.-4. 6. podle toho či bude 28 nebo 30 dení cyklus 😲 Jak som v práci tak mi ani nedošlo že už je to za chvílu. Fakt to v tej práci inak beží 😀

krista
28. kvě 2009

Slavu no jo to je příští týden, to vím dobře, protože 4.6. máme výroční svatby a jdeme na véču 😵 no tak doufám, že budu mít za tebe víc důvodů k slavení!!! 🙂

Marcel a kdy jsi měla orientačně ovu ty? Taky už brzo budeš vědět, jestli se náhodou nezadařilo hned 😵

marcelkap
autor
28. kvě 2009

Tyjo, kdyby se zadařilo, tak to bych se asi zbláznila radostí. Ale radši si nedělám planý naděje.
Já měla poslední MS 6.5., takže mrchu ne/očekávám asi úplně stejně jako Slavuš - 4.6. mám 30.DC - takže plus mínus tak nějak. Tak to máme pěkně na vaše výročí svatby, co? 🙂
Já ne, že bych se chtěla "chlubit", ale 2.6. mám narozeniny 😀

Včera jsme byli koupit kolo manželovi - dostal ho k narozeninám, který měl minulej tejden. Tak jsme se hned jeli project. Já jsem na kole neseděla tři roky, tak mě teď strašně bolí zadek, nohy, ruce, úplně všechno. Ale je to super věc, to kolo 🙂

krista
28. kvě 2009

Marcel tak to je paráda, to budu na tebe taky myslet dvojnásob! 🙂
Kolo je super, já na něm teda neseděla dlouho 😀 jako těhotná jsem jezdit nechtěla, kvůli těm otřesům na dělohu či co, vlastně jsem ani nemohla a s Kristý už vůbec ne 😀

krista
28. kvě 2009

Slavu konečně jsem poslala ten HDD na opravu jak jsi mi dala kontakt, ještě neni jistý že to z toho dostanou a jestli jo, tak cena je dvojnásobná než jsem si představovala 😢 😢 😢 ale za blbost se platí, snad se to povede 😔

kasyma
28. kvě 2009

Nazdárek kecalky 🙂 tak vás jdu pozdravit,moc se sem nedostanu,protože jak mám noční tak buď ležim a naspávám nebo se tady motám a předstírámže něco dělám 😀 Tak se jdu pochlubit,že čárečka sílí,první testík jsm dělala v neděli a od tý doby každý den a jsou tam vidět rozdíly 😵 Holčičky ani nevíte jak moc vám to přeju a nebojte ono to určitě co nejdřív vyjde a taky budu držet pěstičky okolo toho 4.6.. Jsem nad tim tak přemejšlela a jak jsem vám tu psala o tý kartářce tak ona mi řekla,že do 3 měsíců budu těhu a ono asi jo 😉 Příští týden se objednám k panu dochtorovi a uvidíme co dál. Holky,ale můžu vám říct,že mám docela obavu jak na to zareagujou v práci,myslim si,že teď když máme sezónu tak moc nadšený nebudou,protože si myslim,že když jsem taky po tý konizaci a ještě děláme noční tak mě asi dr. nechá hned doma,co myslíte? Jak to bylo u vás s ohlášením v práci? Moc se na to netěšim,ale ví,že mimčo chcem,máme 2 roky po svatbě tak co,že jo 😵
Tak Marcel vy jste takhle vyrazily na kolech,no mi taky občas jedem,ale jak je to opravdu jen občas tak mě vždycký bolí prdel,ale je to fajn relax. A Slavu nějak jsem asi přehlídla ty už jsi v práci? A co děláš teda jestli to nejni tajný 😎 Kristy a co ty jak se cítíš pokud se nepletu tak už jsi mírně za půlkou těhu viď? Tak já zatim mizim za chvíli přijde manža z práce tak jdu něco kuchtit 😉

krista
28. kvě 2009

Ježiš Kasy úplně jsem se zhrozila tý noční, to tě Dr. určitě nechá doma, nevím jak se cítíš teď, ale myslím že časem by si byla hlavně hodně unavená a ono hlavně těhulky noční a 12tky dělat nesmí nebo neměly by. Já jsem teda v práci měla taky problém jak to oznámit, bylo nás tam málo a já věděla že nadšení nebudou, strašně jsem se bála, nakonec to vzali celkem v pohodě 😅 tak se nebooooooooj, budu držet palce!!!!! 🙂

Jo já už jsem za půlkou těhu, teda doufám, že nebudu přenášet hodně 😅 ode dneška jsem 24tt+0 takže do konce těhu by mělo zbývat jen asi 16tt víc doufám že ne 🙂 cítím se moc fajn, vesele si vyžírám a kynu, to jsem s malou fakt neměla, tohle těhu si užívám 🙂 přála bych takový každýmu, ovšem kromě těch problémů s nemocema zase 😝

Jinak jsem moc ráda, že čárečky sílí, manža už to ví????????????????? 😲 😵

kasyma
28. kvě 2009

To je dobře,že je ti fajn. Já zatim opravdu nepociťuju nic zvláštního. Blbě mi neni,prsa mě nebolí,prostě zatim žádná změna,ale myslim,že je ještě dost brzy,jen doufám,že se vyvaruju těch těhotenskejch nevolností 😝 😀 Manželovi jsem to zatim neřekla což se dost divim,je to těžký to držet v sobě,ale muj manža je trochu "slepičí prdelka" a já se bojim,že by to chtěl hned každýmu říct,což naprosto chápu 🙂 ale ještě počkám tak do příštího tejdne až tam bude pořádná tlustice 😀

krista
28. kvě 2009

Jo tak to mi manžel udělal u Kristý že to vyžvanil, hlavně protože jsem začla špinit a on mě chtěl rychle odvézt tak utekl z práce, jinak by to možná vydržel, nevím, ale dost jsem mu to vyčetla a u druhýho se polepšil a oznamovali jsme to fakt až kolem toho 12tt 🙂

To jsi ale fakt dobrá před manžou to tajit, to bych vážně nevydržela, u prvního určitě ne!!! 🙂 A už jsi přemýšlela jak mu to oznámíš, to bude radost určitě!!!!!! 😵 😵 😵

slavuska1
28. kvě 2009

Ahoj holky.

Kasy tak to je super že čárky síly. 🙂 Se teším s tebou. V práci se neboj to oznámit. Ja pořád říkala že se nesnažíme a pak jsem im mela říct že jsem tehu..... tak jsem řekla že nevím jak se to stalo a bylo v práci veselo. Tedkom to vedia že se pořád snažíme.

Ja a Marcelka sme taky na radě tak doufam že te bude brzo následovat. My máme 2.6. výročí svadby taky. To sme tu už jednou řešili 😀 To bych si ten den teda ten test udelala když mrchá do 2.6. nedorazí. To by byl hezkej dárek k výročí 😉

Už jsem v práci a delám účetní. V práci mi je zatím super. Máme tam byt 2 účetní a do půlky července budeme 3, tak to bude pracovne klídek, jelikož práci delíme 3. 🙂 Ale pak??? jsem zvedavá. Jak si tam strídame účtovné prípady, tak tedkom je na mne rada na takové co nemám rada. Uspešne jsem se im vyhýbala 😀 Ale zvládla jsem i horší veci, tak proč ne tohle 😵

kasyma
1. čer 2009

Nazdárek, tak jak se máte po víkendu? My jsme s manžou pomáhaly jeho ségře a manžovi s prodejem občerstvení na hasičský soutěži v tom počasí fakt super 😒 byla jsem úplně ubitá,ale zase až budeme potřebovat pomoc mi víme na koho se obrátit a to je fajn 😀 no a včera jsme měli takovej "klídek",přijela nám asi 10 členná návštěva - kamarádi 🙂 kluci šli hrát tenis a mi jsme s holkama měly babinec dali jsme kávičku a probíraly všechno možný a nemožný,ale hlavně těhu no a já nic neřekla 😉 chci aby to první věděl manža..... a úplně jsem na sebe zírala jak umim držet pusu když chci 😀 Jinak jsem se objednala k dr. asi na po 6 pořád bylo obsazeno. Sestřička nebyla z nejpříjemnějších myslim,že tam má Míka asi novou. Tak jí povídám,že jsem si dělala těhu test a že byl pozitivní tak že bych se ráda objednala a ona mě chtěla objednat někdy až koncem měsíce,tak říkám že v práci dělám noční a tak a ona jen,že dřív by to bylo moc brzy asi má pravdu nevim,ale je fakt že ty noční mě fakt vysilovaly už když jsem "nebyla" těhu. Tak nakonec mě chtěla objednat příští týden k Míkovi ml. odpoledne tak jí říkám,že to si radši počkám na Míku st. Ať se na mě nikdo nezlobí,ale chci aby mi to jestli jsem těhotná zdělil muj ošetř. lékař a ne někdo jinej ke komu bych šla poprví,tak nakonec a NAJEDNOU to šlo objednat mě na 10.6. v 7,00 ono se člověk asi nesmí nechat odbejt 😵 Myslíte,že to už tam něco uvidí? Vím i přesně,že k početí 😀 to zní divně došlo 13-15 května a MS měla dorazit 29.5.

A co vy co u vás novýho? Slavu co mrška doufám,že nedorazila a to samé doufám u Marcelky 😉
A co ty Kristy jak je co Kristulka jak se těší na brášku 🙂 ?
Jinak přeji vše nej vašim dětičkám k dnešnímu svátku,ale přeju to nám všem,protože si myslim,žekaždá z nás je tak trochu dušičkou ještě dítě 😀

krista
1. čer 2009

Ahojky 🙂

Kasy takže 29.5. jsi byla 4tt+0 (dle těhu počtů 😀) tzn. že 10.6. budeš 5tt+5 vidět by asi mělo něco být, já byla u Dr. taky tak nějak (mě tam dokopala kožní kvůli injekci co mi nesměla dát jako těhu a já jí dostala) a malej byl podle UTZ dokonce mladší (4tt+6) a byla tam taková malinká kulička, takže určitě bude něco vidět, jen se nelekej kdyby ti třeba Dr. říkal, že to neodpovídá, že to je mladší atd. jo? Já to měla u obou těhu a podívej jak to všechno dopadlo, je to naprosto normální pokud nenastanou žádné komplikace a ty jak vidím nejsou, tak jen tak dál 😵

Jsi šikulinda jak se držíš, že jsi to nikomu neřekla, kdy to teda řekneš tomu manželovi? 😀 a hlavně jak? 😵

Kristýnka dneska přišla a začla mi hladit bříško, je to naše zlatíčko, už se těšíme všichni na bráchu 🙂 Zrovna spí, ale brzo bude vstávat a já dělám obídek a skáču od jednoho k druhýmu, musím ještě dověsit prádlo a taky tu ode dneška nebo zítra nebudu vůbec na cca 14 dní, nechala jsem si vytáhnout data z HDD a oni potřebují ten HDD co teď používám aby mi to na to zkopírovali, bohužel nemám externí, tak to musím řešit takhle.

No a nejen žencká má dušičku jako dítě, o MM bych mohla vyprávět 😀

Slavu vy máte za chvilku tu dovču co? 🙂

No holky strašně vám držím palce, věřím že tu budete pupkatět spolu, to bude parádaaaaaa!!! 😵

kasyma
1. čer 2009

Kristy já jsem asi trošku hloupoučká páč nerozumim tomu př. 4tt+6 můžeš mi to objasnit jsem hrozně natvrdlá,ale nikdy jsem se o to moc nezajímala dokud se mě to netýkalo 😵 jsem ráda že jsi mě trochu uklidnila,že už by tam mohlo být něco vidět. No ono jak dělám na směny tak je to takový trochu složitější s tim oznámením manžovi protože přijdu v 22,00 a to on už většinou na 100% spí a když nespí tak bdí,takže kdybych mu to řekla v tomhle stavu moh by si myslet že se mu to třeba zdálo 🙂 takže to vypadá na pátek to mám prohozenou směnu takže mám ranní a večer bych to mohla oznámit. Přemejšlim o variantě,že mu těhu testík dám pod jeho mobilní tel. kterej vim stopro,že za ten večer bude potřebovat pak mu dám taštičku s dětskou knížečkou a pidi ponožtičkama a k tomu dopísek něco v tom smyslu jak jsi tu psala,ale ještě si tam něco přivymyslim,protože docela dost kouří tak tam chci napsat něco v tom smyslu,že já (miminko) a maminka by byly rádi kdyby nám tatínek nekouřil nebo tak něco to musim ještě sesmolit. Kristy nevíš neexistujou přání přímo pro tatínky na tohle oznámení,zkoušela jsem hledat všude možně,ale marně...

krista
1. čer 2009

Kasy počítá se těhotenství od začátku poslední menstruace na týdny a dny, tzn. že 4tt+6 je 4 týdny těhotná a 6 dní 🙂 (7. den už se nepočítá to ti začíná další týden, takže to je takhle 4tt+0, 4tt+1, 4tt+2, 4tt+3, 4tt+4, 4tt+5, 4tt+6, 5tt+0.... ono později je to "v celku" jedno hlavně že jakž takž souhlasí týdny, ale na začátku hraje roli každý den, každý den ti stoupne HCG v moči dvojnásobě a mimčo povyroste, proto je to celkem důležité 🙂

Ty jo přáníčko jsem žádný konkrétní asi neviděla, spíš koupit nějaký dětský a tam něco dopsat nebo vyrobit si něco sama v PC 🙂

No to je super, už se těším na to oznamování, škoda že tady u toho nebudu ☹ já si to pak dočtu!!! 🙂

slavuska1
1. čer 2009

Ahojky holky.

Doufam ža u Marcelky to vizerá lepšie ako u mna. Začínam špinit. Takže zase nič ☹

Kasyma si moc šikovná, že to dokážeš takle tajit. 🙂 Hezky si to užijte v ten pátek až to budeš oznamovat. Tešíme se pak na podrobné rekce TM 😀

Ale v práci se mám zatím pořád dobře, tak to neni tak hrozné. 😉 😵

marcelkap
autor
2. čer 2009

Tak já hlásim, že mi už asi dorazila mrcha. Je to zatim hodně slabý, ale asi už jo. Na jednu stranu jsem docela ráda, protože se můžem zase o to dřív snažit. Sice jsem jí čekala až tak v pátek nebo o víkendu. Dělá si mrcha jedna co chce. Minulej měsíc 31 dní, teď 27.

krista
8. čer 2009

Ahojky holky,

tak jsem na Vás moc myslela, psala jsem Slávce SMSku (protože jsem byla bez PC) to jste mě moc nepotěšily 😔

kasyma
9. čer 2009

Ahoj holky tak se jdu trochu pochlubit 🙂 Tak v pátek byla velká oznamovačka manžovi akce jak blázen,přijel z práce,ale měl ještě něco na práci u baráčku,tak jsem ho stopla a dala mu dětskou taštičku a v ní dupačky s nápisem "nejhodnější miminko na světě",knížtičku a pohled s miminkama na kterej jsem napsala Milý tatínku jsem ještě moc malinké a jsem u maminky v bříšku a když všechno dobře půjde tak se v únoru setkáme. No tak manža vyndal nejdřív dupačky a povídá hezký a na knížtičku to samí no a zbýval tam ten pohled 😵 on si myslel,že to máme pro kamarády k narození mimča. Tak říkám ještě tam v taštičce něco je tak začal číst a byl úplně paf nemoh uvěřit pak mě dlouze obejmul a já uronila slzičku 😅 Pak mi povídá,že mu to došlo asi až po 2 hodinách že budeme mít mimi. Takže asi tak 🙂 Zítra jdu poprvé k panu dochtorovi tak jsem zvědavá co mi řekne. Cítim se jak před maturitou,je to takový jiný než kdybych měla jít na normální prohlídku. Jsem zvědavá co mi řekne, to mě asi pošle už na krev nebo ne? Jdu na 7 a pak si chci udělat radost objednala jsem se k holiči,abych se trošku zkrášlila mám to už pěkně odrostlí 😀 ale chci se vás zeptat myslíte,že to nevadí když mi bude dělat melír? Zatim papa jedem k známím na kafčo tak já se tu zítra zas ukážu. Holky to je mi líto,že vám mršky dorazily,ale nebojte ono to co nevidět přijde uvidíte 😎 já tomu věřim....tak papapapapapa

krista
9. čer 2009

Kasy to je krásný to oznamování 😵

Na zítra k Dr. budu moc držet palečky, s tou krví teda nevím, někdo tě pošle, někdo ne. Asi záleží na konkrétním postupu Dr. a na tom jak všechno bude vypadat podle UTZ, jestli bude mimi odpovídat velikostně atd.

Ten melír by neměl vadit, dneska jsou prý ty melíry šetrný, akorát jsem četla, že to může třeba chytit jinak než před těhu 🙂 Já se snažím obě těhu barvit co nejmíň, jsem možná až moc starostlivá. Ale nikdy mi to nechytlo jinak než by mělo.

My jdeme v pátek na 3D/4D tak jsem zvědavá jak dopadneme 🙂 a zítra dělá kamarád státnice, tak vám budu Kasy držet palce oběma 🙂

slavuska1
10. čer 2009

Ahojky holky.

Kasymo držím palečky u Dr. Teším se s tebou a tešíme se na foto z utz. Mna na krev neposílala, hned byl videt na utz, tak to nepovažovala za nutné. A když máš tehu testy, tak je to jasné 😉
Ja si v tehu vlasy barvila asi 2x. Taky mi to chytlo normálne. Nekomu to nechytá ani pri mrche. je to ruzny.

A s mimčami nám to určite vijde taky. toho se nebojím. 🙂 Sme holky šikovné a určite se dočkáme.

krista
10. čer 2009

Holky kdyby vám vyšlo těhu tento měsíc tak budete mít březňátka 😵 Jsem na ten březen zatížená jak jsme tam narozený všichni 😵 snad se nebude malej cítit jako nějakej chudáček odstrčenej v září 😅

Jinak já jsem na krvi byla s Kristý, protože jsem špinila, muselo co nejvíc vyloučit MA, ale těch hodnot stejně musí být víc aby se dali spolehlivě porovnat a ani to neni na 100%.

Ale věřím Kasy že dneska už jste na UTZ něco viděli a těším se na zprávičky, teď už jsi asi i od kadeřníka! 🙂

slavuska1
10. čer 2009

Kasy kdepak si????? čekáme na obrázek od dr. A na dojmi z utz.... 😉

kasyma
10. čer 2009

Ahoj holčičky, tak už jsem tu,ale jen na chvíli,protože jsem v práci na odpolce a je toho docela dost tak trochu nestíhám ☹ Takže u pana doktora jsem byla a in těhu potvrdil jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 dělal mi i UTZ a viděla jsem tam jak já říkám malinkatýho červíčka,ale fotečku nemám,to jsem si o ni měla říct? Nebo by mi to měl dát automaticky? Jinak pan dochtor nás pozval na 1.7. ,dneska jsme ještě nic nesepisovali řekl,že to uděláme toho prvního tak jsem zvědavá. Jo u kadeřnice jsem byla tak mi to prosvětlila,taky jsem se jí ptala jak s tim barvenim a ona mi řekla,že když nebarvim nějak často tak,že by to nemělo vadit a že dneska už jsou ty barvy kvalitnější a šetrnější než třeba před 20 lety. Jo už jsem to oznámila i v práci a v pohodě tak to mi celkem spadnul kámen ze srdce toho jsem se dost bála. Tak zatim papapa jdu něco dělat mám tady toho docela dost 😠

krista
10. čer 2009

Kasy tak to gratulka 😵 a jak to teda teďka budeš mít v práci? O fotečku jsi si určitě měla říct (i když teď tam nebude ještě nic vidět, takže nemáš čeho litovat 🙂) bude ještě hodně příležitostí, u někoho se i platí, já dávám za fotku 100,- a někdo ti jí dá zadarmo 🙂

No a co takhle změnit profil těhulko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
A kdy to povíte rodině když to ví v práci??? 🙂

slavuska1
10. čer 2009

No parááda. Velikánska gratulace.

S fotkou si fakt ešte o nic neprišla. Mne si líbi fotky z cca 12tt. To se tam celé dítko zmestí a je hezké. Teda ja mám takeho krásneho panáčka.
http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=102...

Terez sa už na vše zeptala 😀

krista
11. čer 2009

Slavu to neni možný že byl Filda takovej panáček co 😀 😵

Já mám nejkrásnější fotečky ze 13tt:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A malýho mám teda pěkně i v 10tt a 20tt. Ale u Kristý už to ve 20tt stálo za prd a o 32tt (kdy se dělá další povinný UTZ ani nemluvě 😝).

slavuska1
14. čer 2009

Ahojky holky.
Jdu vás pozdravit a poprád hezkej, plodnej týžden. 🙂 😉 To patrí Marcelke. 😉

Kasymo máme stejnou postílku jenom v borovici, jsme s ní spokojení, vubec se zatím nevyhrkala...... A povlečení máme stejne v béžové barve a potah v autosedačke v tmavě modré. Takže výber všeho chválim. 😀

Večer razíme na dovolenku do Itálie. Teda jenom ja a Filípek. Takže pro mne to nejspíš dovolenka nebude, ale budu na sluníčku a v moříčku a to mi ku štestí stačí. 🙂

A terezka má hezké fotečku z 4D utz 😉 Už jsem je chválila v jiné diskusi, tak se nebudu opakovat 😀

Papapapapa