Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

krista
5. črc 2009

Ahojky 🙂

Kasy tak od úterka jsi na PN? 🙂 tak snad budeš chodit častěji 😀 i když ty budeš spíš trávit léto na zahrádce že 😵 gratulace k srdíčku a k tomu že je vše v pořádku 😵

Marcel no stalo se mi tohle už taky, ale těhu to nebylo 😔 Na všech testech uvádí že po nějakých minutách se test stává již neplatným, nevím po kolika přesně to je, ale tak po půl hodině určitě... na druhou stranu je potřeba se zeptat co to bylo za testy? Všechno stejných značek nebo jiné? To je důležité protože každý test je jinak citlivý... taky můžu říct, že ve druhým těhu jsem to měla taky tak, nejdřív dva dny jeeeeeeeeen slaboučké čárečky po limitu a pak už to začlo být silnější - ale nemizely. Poradila bych ti ať děláš pořád stejné značky testů a držím strašně mooooooooooooooc palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slavuska1
7. črc 2009

Ahoj holky

Mne nejde doma od pátku net. Dneska tam musím zavolat, co s tím je.

Kasy tak to moc gratuluju k srdíčku a že je vše o.k.

Marcelko tak to je napínavé a doufam že to bude s dobrým koncem. 😉 A budou //.

Ja testy moc nemusím. S Fildom som si ho delala až ked som bola už objednaná k Dr., lebo jsem vedela že se me bude ptát či jsem si ho delala. Ja s nima mela jednoho času problém. Udelala jsem si ich nakonec 5 a nevedela jsem nic. 😢 Ale na večšinu určite funguju.

Ja chctela v sobotu s malým na kupalisko a kým se vzbudil, tak začalo pršet 😖 . Bol chudáček sklamaný, že se nekoupal..... No a na nedeli a pondelí sme vyrazili na chatu za tatkom a dedom, vláčkem, tak to se mu moc líbilo. Až na to počásko.

krista
8. črc 2009

Ahojky 🙂

Slavuš my jsme chtěli taky do bazénu a ještě že jsme nikam nešli, poslední dobou jak aspoň jednou denně neprší tak je to zázrak 😲 jinak hezká fotečka 😵 A už vám jde doma net?

Marcel jak jsi na tom, nemůžeš nás takhle napínat? 😲

slavuska1
8. črc 2009

Ahoj.

Net mi ješte doma nejde. Ještě že mám práci 😀 Večer jsem tam volala - tak že to zjistí, ale nejspíš pozerali Jacksnov pohřeb místo řešení problému, tak ich dneska sprudím znova.

Marcelko podej hlášení. jsem napjatá 😵

Dík za pochvalu fotečky. To máme z Italie 🙂 😎

slavuska1
8. črc 2009

v Albíku jsou aj z dovči, kdyby byl nekdo zvedavej 😀 😵

krista
8. črc 2009

Slavu a co vy to máte za společnost? Doufám, že to neni Starnet 🤐 já jim koncem měsíce dám výpověď, nemůžu se toho dočkat 😝

Jj poznala jsem že to je od moře! 😀

krista
8. črc 2009

Všechny fotečky parádní 😵

krista
8. črc 2009

A vy jste si dali teď pauzičku nebo manžel otravoval? 😀 Ovulka už asi byla co? 😲

slavuska1
8. črc 2009

Máme starnet, ale doted jsme nemeli fakt žádnej problém. Mely jsme starnet i na Máji a ted tady, dohromady přes 3 roky a pohoda. Tedkom bude problém že to zase nejaká buřina odpálila a oni se tam nehrnou....

MM otravoval, tak uvidíme či otravoval v správnu dobu 😀 Mám ist na rtg tak čekám či dostanu mrchu, nebo ne. Ale ani nevím kdy ji čekat. Ted to vubec nemám čas sledovat.

krista
8. črc 2009

Slavu a kdy byla posl. mrcha prosímtě? Nemeškáš už náhodou???? 😀

Já už Starnet nechci ani vidět, budu ráda, když tu výpověď sfouknu bez keců 😝

slavuska1
8. črc 2009

Poslední mrcha byla 20.6. nebo tak nejak. Mám to doma v kalendári. Takže pojedu do BA s mrchou, nebo s tehu testem 😀

krista
8. črc 2009

Jé to bych ti přála aby to bylo s tím testem 😵 😵 😵

krista
8. črc 2009

Co ta Marcelka? Doufám, že je v pořádku, když se neozývá!!!

slavuska1
8. črc 2009

Ja doufam že nás jenom napína. Ale my to vydržíme a tešíme se na //. 😉

slavuska1
8. črc 2009

Tak ješte dneska nám doma net nepojde. odpálilo sa nám to pre celej barák 😀 Zajtra v 11,00 nám to jdou menit. Ale od 6,00 jsem v práci tak budu netrpelivě čekat na nejaké žhavé novinky. 😀

krista
8. črc 2009

Tak hlavně ať to máte bez problémů opravený, já tím internetem žiju, každej den něco vyřizuju, zcvokla bych se 😀

kasyma
8. črc 2009

Čaute holky, tak já už jsem od včerejška ofíko doma. Vlastně mám takový "prázdniny" sice budou trochu delší,ale to mi vůbec neva páč mám pořád co dělat 😀 Tak k tomu včerejšku: Sestřičky mi vystavily neschopenku,s tím,že mám vycházky klasika od 10 do 12 a od 14 do 18 no nic moc myslela jsem,že pokud nemám žádný problém (ťuk ťuk 😵 ) tak mi je daj neomezeně,protože já jsem doma hlavně kvůli 3 směnnýmu provozu,udělaly mi trochu čáru přes rozpočet. Jak jste to měly vy holky? Jo a taky říkám,že máme zaplacenou dovču sice jen tady v Čechách tak jsem se ptala jak to bude a oni,že to udělaj potom nějak jako,že jsem u někoho na návštěvě. Taky jsem si zaplatila 1000,- kč kurz cvičení + povídání s dětskou sestrou a por. asistentkou, je to od září to budu cca 5 měsíc tak to snad ještě půjde 😉 snad nebudu neohrabaná 😀 je to u Míky nebyla jste některá taky? Slavu pěkný fotečky 🙂 Kristy a c ty jak se cítíš? Už to máš skoro za pár viď? A co naše Marcelka? Koukám,že nás napíná fest tak kéž by hlásila // 😵 Holky dělám po dlouhý době rajskou tak doufám,že se mi povede mám na ní strašnou chuť 😉 jinak mimochodem někdo trpí v těhu nechutenstvím,tak to u mě nehrozí páč teď jsem právě spořádala asi 6 bramborových knedlíků s uzeným a cibulkou mňam,jsem hrozně "rozežraná",ale zajímavý zatim ani kilo nahoře to mě trochu zaráží naopak dneska když jsem se vážila tak jsem měla míň než včera zajímavý... Holky taky mě dost rozsekáváte s tím Starnetem, my na něj teď přešli od července a zatim teda dobrý,je i dost rychlej oproti tomu minulýmu. To jsme měli Therm nebo Terms teď nevim jak se to píše a to byla katastrofa než se něco načetlo bych u toho vykvetla.....

krista
8. črc 2009

Kasy tak já měla vycházky ještě horší: 10-12 a 14-16, Dr. mi řekla že jinak to nejde a dál se se mnou nebavila, koho zajímalo že mi bylo celej den blbě a když se mi udělalo líp tak jsem neměla vycházku tak mi zbylo akorát sedět doma na zadku... párkrát jsem porušila, ale spočítala bych to na prstech jedné ruky, dost jsem se bála, až když jsem přešla na MD tak jsem ožila 😵

To je paráda, že netrpíš žádným nechutenstvím 😵

Mě víc než moje těhu vyčerpává stále Kristý a ty její ječící amoky. Taky mě bolí asi 2 - 3 dny dost záda, ale to se snad přežije! 🙂

Já mám se Starnetem špatnou zkušenost, která mě odradila s nima mít dál cokoliv společnýho tak půjdeme k netu přes kabelovku, budu to mít pěkně u jedný společnosti, snad to bude v pohodě 😅

Na cvíčo já jsem žádný nechodila, v prvním těhu bylo zakázaný a ve druhým nebyl čas, takže tak 😖

marcelkap
autor
8. črc 2009

Ahoj holky, omlouvám se že jsem vás tak napínala, ale nějak jsem neměla čas. A popravdě ani náladu. V neděli se dostavila mrcha. Takže jsem si pěkně pobrečela a snažim se teď na to nemyslet a bejt v pohodě, ale moc to nejde. Docela mě to vzalo, protože jsem si fakt už dělala naděje.
Musim zase běžet, tak se tu mějte hezky.

krista
9. črc 2009

Marcel mrzí mě to a co to bylo za značky těch testů jestli se můžu zeptat, slyšela jsem negativní ohlasy na Best2.

kasyma
9. črc 2009

Ahoj holky, jdu jen na skok dneska jsem si naordinovala komplet domácí úklid 😠 popravdě včera jsem do něj měla větší chuť 😀 teď se tady tak nějak poflakuju. Jo záda taky mě pobolívaj,ale nejni to nic co by se nedalo vy¨držet jsou větší bolesti 😵 tak se musim trochu zocelit. Mám kamarádku teda ona je to spíš manželka kamaráda mího manžela a oni čekaji dvojčata po umělém oplodnění a ta od začátku s prominutím dělá ze svího manži pěknýho blbce on chodí do práce a ještě musí makat doma vařit,dokonce i pere a věší prádlo klukům jetak trochu pro smích je mi ho líto,ale jaký si to uděláš takový to máš. Chápu,že třeba ze začátku měla mít klid,ale ať se na mě nikdo nezlobí naházet prádlo do pračky a pověsit ho nejni zas takovej problém. Neřeknu koš s prádlem ať jí k sušáku donese,ale i věšet,dělá z něj doslova blbce. Já se snažim doma si všechno potvořit sama,protože vim že manža toho má v práci taky dost,samozřejmě nezvedám těžký věci,ale zbytek si udělám sama. Co pak bude dělat až se ty dětičky narodí? To pak bude úplně hotová já neříkám si neodpočinout,ale tohle 😒 Marcelko je mi moc líto,že to nevyšlo,ale neni všem dnům konec. Já si myslim,že se tvý tělo pořád srovnává s tou konizací, teď přesně nevím,ale myslim,že jsi psala,že to taky nemáš pravidelný já měla po vysazení prášků (březen 2008) pořád cyklus 34,35,někdy 30 prostě hrozně nepravidelný a pak jsem někde tady na koníkovi vyčetla,že na srovnání a "zharmonizování" žens. pohl. orgánů je dobrej Femigard nevím jestli jsi o něm něco slyšela,ale já na něj nedám dopustit.Začala jsem ho užívat někdy v prosinci a cca po měsíci se mi to tak upravilo,že jsem z toho byla div živá,ale ráda. Zkus kouknout na stránky www.hemann.cz stojí sice asi něco ke 400,- ale je to bylinkový a myslim,že za ty prachy i účinný. Holky tak já se prozatim loučim,ještě se tu objevim,ale teď jdu na ten úklid 😖

kasyma
9. črc 2009
krista
9. črc 2009

Ahojky Kasy,
no pěkně si manžlíka ochočila, to já bych doma neudělala nic kdybych měla na všechno čekat od manži, ten pořád neni doma a chtíc nechtíc to 11kg dítě tahat musím i s tím pupkem, nedá se nic dělat 🙂 i nákupy nosim, samozřejmě ne nic extra těžkýho, ale klidně i balík vod vezmu 😅 možná kdybych měla po IVF taky bych se víc bála... a když jsem byla těhule s Kristý tak jsem se taky víc hlídala, coby riziková, ale všechno v rámci možností a myslím že jsem manžu nezneužívala 🙂

Femigard jsem pila taky, ale jak malá pořád ječákovala tak jsem nevěděla jestli to neni kvůli tomu (kojila jsem ji ještě) takže jsem ho radši vysadila, nedávno jsem ho dala kamarádce, která zjistila, že jí stejně asi bude na nic, problém má její manžel.

kasyma
9. črc 2009

Jo jestli to dobře chápu tak jsi ho pila až teď před Lukáškem,hm to je možný,že jí to mohlo vadit. Tak já teď vyžehlila kopici prádla,která tu na mě čekala asi tejden a pořád ne a ne se sama naskládat do skříní 😀 dnešní úklid jsem už zavrhla a nechám ho na zítra,co vždyť teď na to budu mít času (hlavně že se mám na co vymluvit 😵 ) jo dneska jsem si udělala radost nebo spíš nám 😵 před chvílí jsem objednala kojící polštář,povlečeníčko s mantinelem a výplň snažim se objednávat věcičky postupně protože se bojim,aby toho potom nebylo moc najednou. Kristy ty určitě ještě něco užiješ po Kristýnce. Koukala jsem ti do albíček a všimla si,že malinká už spí na veliký posteli nebo to byla jen fotečka?

krista
9. črc 2009

Kasy no já sváděla ten řev na všechno, ale pravdou je, že se to neměnilo se stravou ani s ničím jiným, prostě řvala pořád 😝

Jo já toho mám po Kristý hodně to jo 🙂 kdyby se naučila spát ve velké posteli o týden dřív nemuseli jsme kupovat novou malou postýlku a matraci, tam se zbytečně vyhodili peníze, tak máme dvě no 🙂 Jo neni to žádná fotomontáž, ona chtěla sama od sebe spát v té palandě a v malý postýlce měla hysteráky, takže teď už tam hezky spí, akorát musíme dokoupit nějakou zábranu aby nepadala v noci, i když to měl na starosti truhlář, tento týden se měl ozvat, ale je čtvrtek a skutek utek, protože MM neni od zítra do neděle doma, no to se dřív naučí spát bez ní než my něco obstaráme 😖

Práci klidně odkládej na další dny, neni kam spěchat 😀 jak vzali v práci vůbec těhu??? Ani nevím zda jsi to tu psala?? 🙂

slavuska1
9. črc 2009

Ahojky holky.
Tak mám konečne net aj doma 😉 Nekecali a dneska to udelali.

Marcelko, to me moc mrzí že mrcha dorazila. 😢 Ale každopádne nezoufej. Určite se brzo zadaří, hlavne se tím nesmíš tak moc trápit. Ja vím že je to težké a lehce se mluví ,,netrap se,, ....

Ja se na to úplne vyprdla. Nemeřím teplotu, už ani nečuram ovu testy a dneska jsem težko spomínala kdy byla poslední mrcha abych mela ponetí kdy by mela dorazit další. Dufam že je to dostatočné nemyslení na to a taky se snád brzo povede.

To se holky máte že mužete objednávat na malinkaté miminká. Mna to už na toho velkého kluka ani nebaví. 😀

kasyma
11. črc 2009

Ahoj holky,
Kristy v práci to vzali tak nějak nijak 😀 jo rozloučili se to jo,ale odešla jsem jim právě v sezoně a to pro ně asi neni nic moc,dokonce po mím odchodu zrušili i noční, protože neni 6tá do party a jedna chodit na noc je nesmysl,takže ta jedou ranní a odpolední a ta jedna jim střídá dovči,ále co bylo nás v expedici 6 ženskejch takže si jistě dovedeš představit,že nemůže člověk vyjít se všema 😖 2 mi budou chybět,ale ty ostatní ne. Užívám si volníčko jen kdyby bylo trošku lepší počásko. I když dneska to celkem šlo ani nesprchlo což jsem se dost divila 😀 Jo taky jsem koukala do diskuze ČB porodnice a docela jsem se zhrozila koukala jsem se i na odkazy co jsi tam dala,ale v podstatě vlastně všichni psali,že se spíš jednalo o nepříjemnost sester na šestinedělí. Já sama jsem rozhodlá rodit v ČB,ale tohle mě trochu děsí i když si říkám,že je to všechno v lidech nevím jestli bych se dokázala třeba ozvat kdyby se mi něco nelíbilo. Člověk asi když ho "všechno" bolí je rád že je rád a pořád si říkám,že tam budu jen 4 dny a zase si myslim,že pokud by nastala nějaká komplikace tak pořád jsou Budějce asi nejlíp vybavený pro tyhle případy....Zatim pa a dobrou jdu odpočívat 🙂

krista
12. črc 2009

Slavu příští týden na tebe budu myslet a před odjezdem musíš samozřejmě dát vědět! 🙂

Kasy ono je to určitě o lidech a o tom co od toho očekáváš... já jsem Budějovickou porodnici nikdy nijak nehanila, sama nemám zkušenost, tudíž si to nemůžu dovolit, ale jsem toho názoru, že když si můžeš vybrat, tak máš jít rodit kam chceš. Já pokud bude všechno v pořádku půjdu znova do Krumlova, už jen protože jsem tam rodila jednou, ráda bych nadstandard (který je tam dost levný a můžou tam se mnou MM s malou hodně být) a určitě i kvůli tomu aby byl MM celou dobu u porodu, snad se to tenktorkát nějak povede....

No znám s tou prací, jak je někde víc ženckých tak to snad nikdy úplně neklape 😝 ale ty si užívej těhulkování, pěkně ti "tt" naskakují 😵

marcelkap
autor
14. črc 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že vás zanedbávám, ale přiznám se, že je to tak nějak úmyslně. Nechci na to snažení tolik myslet když chodim sem, tak je to ještě horší. Ale stejně mi to nedá za vám aobčas nakouknout.
Terez, k těm značkám testu...měla jsem poslední a obal už jsem vyhodila a nepamatuju si, co to bylo za značku. Ale už je to jedno.
Tenhle měsíc na to fakt dlabu. Žádný testy, žádný počítání - vůbec nevim, kdy mám mít ovu, ani kdy má přijít mrcha. Na 22.7. jsem objednaná k dr. pro žádanku na spermiogram. Tak se snad už konečně začne něco dít.
V práci je to teď dost těžký. Jedna kolegyně hned vedle mě čerstvě těhotná a kolegovo přítekyně taky. Takže o tom slyšim denně a pořád se usmívám, jak je to super a přitom hrozně závidim.

Terez, už se ti to taky blíží, co? Pěkně to uteklo tyjo...si pamatuju, když jsi nám to oznámila, že bude Lukášek 🙂

krista
14. črc 2009

Marcel já tě chápu a musí to být pro tebe o to horší když mě se blíží druhej porod a snažím se tě chlácholit, přitom jsem žádný velký problémy s otěhotněním neměla 😔 já jdu 22.7. taky k Dr. (jestli teda myslíš gyn. já abych pravdu řekla ani nevím kam se pro to chodí) ale to jdu asi v 8h ráno, ty tam jdeš určitě dýl. Tak vám držím palce ať se dají věci do pohybu!!!