Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

krista
10. lis 2009

Kebul cože?!!!!!!!!!!! 😢 ☹ a nebyla jsi u Dr.??? Máš pocit, že je to ztracený? 😔

marcelkap
autor
10. lis 2009

Káťo, to je škoda. A půjdeš k doktorovi stejně asi ne? Aby zkontroloval jestli jsi v pořádku.

kebule82
11. lis 2009

to víš, že půjdu, resp. už jsem byla. Brali mi krev, hcg mám pořád přes 70, tak snad klesne (abych nemusela na revizi). Až přestanu krvácet, tak mám přijít znovu na krev a na utz. A uvidí se. A snad se pak budeme moct začít zase snažit.

marcelkap
autor
11. lis 2009

Tyjo, to je fakt škoda, že to nevyšlo. Snad nebudeš muset na tu revizi a budeš v pořádku a budete se zase brzo snažit.

kasyma
13. lis 2009

Ahoj holky, především mě mrzí,kebulko že to nevyšlo 😢 ,ale neboj není všem dnům konec věřím,že to co nejdřív vyjde a ty budeš šťastně těhulkovat.

Marcel teď jsem koukala na tvé album a nestačím se divit 🙂 potichounku,polehounku gratuluju,ale opravdu opatrně 😵 pěkná tlustice a psychika je jak píšeš v albu ač se to nezdá to nejdůležitější vím o tom své....

krista
14. lis 2009

Jé Marcel, taky potichoučku gratuluju 😵

Kebulko moc mě to mrzí, držím palečky na další snž! 😔

marcelkap
autor
14. lis 2009

Ahoj holky, tak se jdu pochlubit, i když už to víte 🙂
Včera večer jsem nevydržela a udělala testík. Vůbec jsem tomu nevěřila a říkala si, že na tom testu stejně ta druhá čárka nebude. Myslela jsem si, že se mi opozdila mrcha, protože na mě leze nějaká viroza - bylo mi špatně od žaludku a pořád jsem chodila na záchod (na malou i velkou). Tak jsem si říkala, že mám střevní chřipku nebo něco takovýho. A když jsem na tom testu viděla ty dvě jasný čárky, tak jsem začala ječet a šíleně brečet. První co jsem řekla manželovi bylo "Co budeme dělat?" Přijde mi to úplně absurdní. Rok a půl to člověk plánuje, těší se, studuje co nejvíc informací, chce bejt maximálně připravenej a když to přijde....tak si teď připadám úplně blbá a že nic nevim a nevim co mám dělat. Je to prostě šílený a nejradši bych to hned vykřičela do celýho světa 🙂

kebul: Doufám, že bude u tebe všechno v pořádku a budete se moct zase brzo snažit, abysme mohli drandit po Máji s kočárkama 🙂

krista
14. lis 2009

Marcel i když to ode mně bude znít blbě 😅 taky jsem si tuhle otázku položila když jsem byla po druhé těhotná 😅 to nám trvalo snž 8měs. a tak nějak už jsem to házela za hlavu, ale opravdu totálně, takže jsem s tím až tak nepočítala 😉 Mám z vás strašnou radost a doufám, že se taky potkáme s kočárkama! 🙂 Na kdy vychází TP? 😵

marcelkap
autor
14. lis 2009

Terez vůbec blbě to nezní, napadaj nás v tu chvíli věci co bysme si nikdy nemysleli.
Určitě bysme se mohli někdy potkat 🙂 Podle výpočtu na internetu vychází TP na 18.7. Je to pěkný, od tý doby jak jsme se snažili jsem si řikala, že by bylo fajn rodit v létě. Vim, že většina ženskejch řiká, že je blbý tahat ten největší pupek v největších vedrech, ale mě jde spíš o to, že v létě se nemusim tolik oblíkat. Nedokážu si představit, co bych nosila za oblečení a jak bych vypadala v největším břichem v zimě - bych byla jak medvěd brtník 🙂

krista
14. lis 2009

Marcel tak já byla už těhotná všechny roční období 😀 a to léto mi vůbec nevadilo, líbilo se mi ukazovat bříško 🙂 akorát jsem v těch velkých vedrech ven nechodila, to mi nedělalo dobře, ale ráno jsme chodili na procházky pořád a nebo do bazénku 🙂 Ten termín je parádní, to se narodil bratrancovi syn! 🙂 kdy se chystáš k našemu milému panu doktorovi? 😵 já musím jít na KO po šestinedělí a nějak se zapomínám objednat pořád 😅

marcelkap
autor
15. lis 2009

K našemu panu doktorovi nevím kdy půjdu, protože teď mě má na starosti ART. Takže mi musej nejdřív potvrdit těotenství tam a pak mě pěkně vylifrujou 🙂
Jo a mimochodem, před chvílí jsem si dělala jen tak pro kontrolu ještě jeden testík a myslím, že už není pochyb 🙂 Mám ho v albu dyštak.

krista
15. lis 2009

Parádní Marcel 😵 no vidíš mě to nedošlo že jsi teď přes Art a oni tě předají zpátky nenechají si tě? 😀 To se vám povedlo přes to IUI nebo k tomu jste asi ani nedošli co??? 🙂

marcelkap
autor
15. lis 2009

Art si mě nenechá, předaj mě zpátky k mýmu doktorovi.
Na IUI jsme se nedostali. Čekala jsem teď až dostanu menstruaci, že se objednáme na to IUI. No ale už jsem jí nedostala 😀 Asi se potvora lekla.

kebule82
15. lis 2009

ahoj holky, marcelko moc gratuluji a musím říct, že opravdu závidím 😒 je to pro mě teď docela těžké...

marcelkap
autor
15. lis 2009

kebul: Je mi to moc líto, že ti to nevyšlo. Musí to být těžký. Ale uvidíč, že to určitě nebude dlouho trvat a budeš se zase radovat a už napořád.

krista
15. lis 2009

Kebul chápu že je to pro tebe těžké, po tolika měsících tolik radosti a najedou všechno pryč a na novo a ještě když se těhulkovatí kolem, pro nikoho by to nebylo lehké 😔 držím ti moooooooooooooc palce a myslím na tebe!

Marcel to je prostě paráda a vidím že i změna v profilu, super!!! 🙂

marcelkap
autor
15. lis 2009

Terez: dneska když jsem si udělala ten druhej test, tak jsem si řekla, že už si teda ten profil změnim 🙂 prostě tomu věřim, že už se nás miminko nepustí.

krista
16. lis 2009

To víš že jo, pozitivní přístup je hodně důležitej 🙂
A jak se cítíš? 🙂

marcelkap
autor
16. lis 2009

Od půlky minulýho týdne mě bolí prsa - teda jen občas, když se jich nějak dotknu. Jinak nic.

slavuska1
17. lis 2009

Ahojky.

Marcelko mooooc gratuluji. Úplne najviac na svete. 🙂 Normálne mi ukápla slza radosti. Přeju moc krásne tehulkováni a hodne zdravíčka, tebe i miminku.

Kebulko, chápu že to je pre teba težké, a chápu to. A verím že brzo budeš tehulkovat taky.

marcelkap
autor
17. lis 2009

slavuš, díky moc 🙂 Zítra jdu na krev, tak snad to bude v pořádku.

kebule82
18. lis 2009

marcel, tak jak na krvi? určitě hcg skáče nahoru, viď?

marcelkap
autor
18. lis 2009

kebul: Řekli mi jenom, že výsledky jsou pozitivní a že je potřeba udělat ultrazvuk, což mi bylo jasný. Přesný hodnoty mi neřekli. Ale na utz jdu zítra, tak už se moc těšim.

kebule82
30. lis 2009

ahoj marcelko, dlouho jsi tu nebyla, tak doufám, že je s tebou a mimi vše v pořádku

slavuska1
1. pro 2009

Marcelko, taky na teba myslím..... 😉

a nakukuju co máš nového a jak se cítiš, no proste všechny podrobnosti k tehu.

marcelkap
autor
9. pro 2009

Ahoj holky, hlásím se, že všechno v pořádku, máme srdíčko a pěkně mimísek roste. Navíc jsem za pslední dva dni zjistila dvě nové těhulky - moje kamarádky. Jsou ale obě víc těhotný než já - jedna přesně o dva měsíce a jedna přesně o měsíc, tak z toho mám radost.
A jak se máte vy? Něco nového?

slavuska1
10. pro 2009

Ahooooj.
jsem moc ráda že jste v pořádku.

2 mesíce rozdíl mezi detma nepoznáš, akorát že se dřív narodí 😀 Ale 3 nesiace po narodení jsou si blíž a blíž, a v roce a pul to nespozorujete 🙂 Nám dle velikosti všichni typujou 2 roky a moooc šikovný. Ked poviem že má 3, tak je šikovný akurát 😀

Jsi ješte v práci? Alebo sa nechávaš vypísat na nechopenku? Památ že si to nekdy plánovala, tak se ptám.

Držte sa a budem sa tešit na fotečky s UTZ a vše kolem.

marcelkap
autor
13. pro 2009

Teď jsem byla tři týdny doma. Jeden týden jsem měla chřipku, tak jsem to fakt proležela a prospala, protože jsem byla ještě k tomu strašně unavená, jak to bývá na začátku těhotenství. A pak jsme měli s manželem dva týdny dovolenou. Zítra jdu poprvé do práce po těch třech týdnech a vůbec se tam netěšim. Jediný pozitivum, že tam na mě čeká smlouva. Měla jsem teď na dobu určitou do konce roku, tak mi jí prodloužej na rok, tak to jsem ráda. Ale plánujou se u nás velký změny od ledna. Jde o změnu vedoucího a celýho týmu. Práce pořád stejná, ale ty lidi...docela mi to vadí. Potřebovala bych teď klid a takový to svoje jistý a tyhle změny mi strašně vadí na psychiku.
Takže přemýšlím, že to v lednu asi zabalím. Ale ještě uvidím, třeba to bude v pohodě. Chtěla bych vydržet hlavně kvůli penězům, ale pro miminko udělám cokoliv a když se nebudu cítit dobře tak to balim.

kebule82
24. pro 2009

ahoj kočky, chci vám jen popřát krásné vánoce 😉

marcelkap
autor
30. pro 2009

Ahoj holky. Doufám, že jste měli pěkné vánoce a přeju vám jen to nejlepší do nového roku a hlavně ty miminka 🙂