Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

krista
14. čer 2009

Slavu ty jsi všímavá 🙂

Už jsem ti taky přála vedle ale popřeju znova, ať máte šťastnou cestu a užijte si to tam pořádně 😵 😵 😵

Kasy koukám že jsi se dala do vybírání, to je super 😵 a profil vypadá úúúúúžasně 😵

marcelkap
autor
16. čer 2009

Ahoj holky, nějak poslední dobou nestíhám, moc práce.
Kasy moc moc moc grratuluju a přeju ti to. A taky závidim 🙂
My se teď snažíme o stošest, tak doufám, že to vyjde. Přijde mi, že jestli ne, tak už mi z toho asi hrábne.
Tak já jdu zase pracovat, přeju našim těhulkám ať se jim daří a slavuš ať se zadaří 🙂

kasyma
24. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem tu po delší době vůbec neni čas buď jsem v práci nebo něco dělám doma a nebo prostě jen tak odpočívám 🙂 Tak mimísek o sobě dává už trochu vědět,začínám cítit větší únavu,čůrám o 106 a prsa už jsou taky citlivější a napjatější. Mimo jiné jsme v pátek byly na veselských slavnostech,a protože švagr a švagrová měli na náměstí jako jediní občerstvení tak jsme se s manžou domluvili,že jim pomůžeme. V pátek to celkem šlo až na to že jsem nalejvala litry chlastu 😝 a taky se tam smažily bramboráky,langoše,steaky,pikadory tak to celkem šlo,ale v sobotu jsem se probudila a říkám manžovi,že to prostě dneska nedám,normálně jen při představě toho "smaženýho" se mi dělalo šoufl,jo a v pondělí jdu do Tesca a tam grilovaly kuřata boco a z toho mi taky bylo těžko,takže vůně která by mi jindy voněla mi neskutečně smrděla 😀 ,ale to je asi tak vše. Jinak zvracení mě asi minulo,nebo teda nevim jestli mě to může ještě potkat? Kamarádka říkala,že už bych dávno zvracela tak nevim. Jo holky taky se chci zeptat čim jste mazaly nebo mažete bříško proti striím? Máte nějakej osvědčenej krémík? Já mažu už od začátku,sice kamarádka říkala,že to nejni třeba,ale nechci pak bejt zaskočená až se mi najednou kůže napne a popraská. Stejně se mažu po každý koupeli takže je to jedno. Jo a používám obyč Aviril olejíček krásně mi voní tak miminkovsky a prý je i dobrej tak nevim poraďte 😵 předem dík

Slavu jak bylo na dovče,určitě jsi odpočla a nabrala síly z toho sluníčka,který tady bohužel asi trucuje 😵

Kisty a co ty taky jsem koukala na obrázek malinkýho a je úžasný co dnešní věda dokáže,já bych taky moc chtěla jít,jen se chci zeptat jak se na tohle objednává? To když jdeš na ten první velkej UTZ tak si o to řekneš přitom a oni tě objednají? A to je taky u Čutky?

Marcel a co ty jak se máš co snažilkování? Moc ti to přeju a budu mít strašnou radost až nám to tu oznámíš (samozřejmě i Slavuš 🙂 ) a bereš nějaký vitamínky?

krista
24. čer 2009

Ahojky 🙂

Kasy tak ty jsi opravdu zaměstnaná a pořád pracuješ jo? 😲 blázne! Šetři se 🙂 Myslím že kamarádka má pravdu že už by si zvracela, jako ještě to může přijít, ale nemusí 😉 U Kristý mi bylo zle asi od 4tt do 20tt zvracela jsem hodněkrát, u malýho asi od 6tt-8tt a zvracela jsem jen jednou a to ve 14tt.

Krémíky jsem používala všechny možný v prvním těhu, Enju od Dermacolu a pak ještě něco, teď si nevzpomenu, ale vím jak vypadá obal sakriš!!! Kdyžtak písnu později, každopádně jsem se mazala od 4tt tak 2x denně, někdy víckrát jak mě napadlo a výsledek - od 31tt mi začlo břicho praskat neskutečným způsobem, nejdřív jedna strana, pak druhá a výsledek je takovej, že dvojdílný plavky nebo cokoliv co je trošku kratší už si nikdy neobleču, je to nechutný a chtělo se mi brečet, když se mě u porodu ptala PA proč jsem se nemazala. Nenaděláš nic, jestli se ti strie udělat maji, udělaji se 😔 dědičný to taky neni, máma má snad 2 a já bych ty svoje nespočítala. U druhýho těhu už se nemažu, jen po tom koupání občas namažu celý tělo mlíkem. Ale shodli jsme se s MM na tom že už mi to prakticky nemá kde popraskat 🙄

Na ten 4D jsem se objednala telefonicky asi dva nebo tři týdny před a bylo to u Čutky, s Kristý jsem byla v Plzni a dost jsem litovala že jsem tam nešla i teď, ale nechci tě zrazovat. Jinak tam berou tak na 27tt u toho Čutky (já šla radši ve 26tt, nechtěla jsem aby prcek byl až moc velkej).

Holky kdy kdo nečekáte teď mrchu ať vím jak zase držet palečky??? Moc na vás myslím, i když to nepíšu sem pořád když je tady mrtvo.

Kasy a vy si nenecháte říct pohlaví jo? 🙂

kasyma
24. čer 2009

Kristy asi máš pravdu ono asi pak ke konci když už se miminko "stěhuje" víc dolu tak to bříško asi stejně popraská. Tak uvidim nechci si kupovat nějaký drahý krémy když pak účinek stejně nesplní. Proto ten aviril olejíček stojí asi 15,- Kč což náš rozpočet snad nezrujnuje 😀 a krásně bříško promastí. Řekni s čim si třeba nebyla u Čutky s tim 4D spokojená? Ráda si poslechnu tvuj názor,neboj neodrazuješ mě 😉 Kristy k tomu pohlaví MM to vědět nechce prý se nechá překvapit a já jak jsem nad tim tak přemýšlela tak si říkám chtěla jsem to hlavně vědět spíš kvůli tomu jak se směrovat v oblečkách jestli spíš do modra nebo růžova 😀 a jinak mi vlastně o nic nejde takže jsem si řekla hlavně,že náš červíček jak ho teď nazývám bude zdravej a taky jsem si jen tak pro sebe říkala,že když už ten porod nebude nic moc příjemnýho tak ať na konci je aspoň taková třešinka na dortu..... 😵 zatim mizim možná sem ještě nahlídnu z práce,ale teď se musim jít připravit

krista
24. čer 2009

Kasy mě říkala jedna mamina že měla taky ten Avril a nemá ani jednu strii, ono je to daný elastičností kůže, takže vůbec ti to popraskat nemusí, já vím i o maminkách co se nemazaly vůbec a strii nemají ani jednu ☹

Tak to by byla sranda kdyby si si to nechala říct jen ty a TM by si to neřekla, ale nakupovala by si třeba růžový oblečky 😀 😀 😀
No to bude příjemný překvápko, obdivuju ty co to vydrží a jsem zvědavá jestli to vyjde té kartářce co ti kdysi řekla 😲 🙂

Já jsem nebyla spokojená s přístupem celkově, porovnám:

1. těhu 3D UTZ - genetika Plzeň:
- vzal si nás velmi milý pan doktor, zabíral celé tělíčko, ukazoval orgány, jak má Kristýnka srostlou lebeční kost, kde má oči, pusu, ručičky, nožičky, dělal podrobné genetické vyšetření, ukazoval nám pohlaví, hlavičku, řekl rozměry - kolik váží, měří, vytiskl kopec foteček (myslím asi 7) cena 800,-

2. těhu 4D UTZ - genetika Č.B.:
- vzal si nás na starost MUDr. Čutka starší + dvě sestry, celou dobu všichni mlčeli jako kapři, přísahám že si během celého vyšetření nikdo ani neodkašlal jaký tam bylo ticho, zabírali jen hlavu, řekla jsem si o pohlaví, tak ho jednou zaměřili ale prakticky hned to vypnuli, bylo to strašně ošklivý, až jsem se na to nemohla dívat a radši jsem si četla písmenka nad UTZ.. poslali nás ven po 15min., tak jsme se s MM shodli že je to příšerný, ale že jsme na to jít "museli" když už jsme byli s Kristý, tak si nemůžeme nic vyčítat... po 15min. jsme se vrátili zpátky, natočila nám to už jen sestra a trošku teda mluvila, ale pořád záběry jen na hlavu, vytiskla pár fotek (asi 5) už to bylo mnohem hezčí, ALE nebylo provedeno žádné genetické vyšetření, nepadl jediný rozměr (váha, délka miminka) nebyl nám ukázán žádný orgán, nebylo nám nic vysvětleno - kde má oči, pusu, ruku..., záběr na pohlaví se neopakoval ... doma jsem ještě zjistila, že mi dali jen DVD z toho druhého záběru, takže tam nemám ani to zabraný pohlaví na prvním UTZ, takže cca 10min. o rozmazaným obličeji nebo o tom jak se to sestra snaží zaměřit a zbylých 5min. nebo ani možná ne záběr na obličej ve 4D, cena 1000,-

Ale prosímtě je to jen můj názor jo, každýmu se to povést nemusí, ale mrzí mě to, a víc než to, že malý moc nespolupracoval mě zamrzel ten přístup.

slavuska1
24. čer 2009

Ahojte holky.

Návrat z dovolené do reality je tady. 😀 Sedím v práci a ješte jsem dneska nic neudelala. Vyřídila miliony mailu a ted dočítam kone 😀

Dovolená by byla fajn, kdyby tan nebyly 2 holčičky. Když sme je nepotkali tak bolo dobre. Jakmile se k nám priblížili tak se rvali. A s jednou s tích holek bude Filip v školce ve tříde. Takže se teším na scény 😖

Ja jsem si břicho mazala krémem s DM na to určeným, ale nážev nevím. Byl to teda olejík a taky hezky vonel 🙂 A nato jaká jsem nakonec byla vzducholod tak mi břicho nepopraskalo. Možná bych 1-2 strie našla ale to nemužu říct že jsem je nemela.

Když jsem byla tehu a chtela jsem k Dr. Čutkovi na 3D (nebi už mal 4D?) Tak mi řekl že to komerčne nedelá a že se stím jenom učí. Tak jsem se ponukla že to muže zkusit na mne.... No a záver???? Z pred nemocnice jsem volala MM že nejspíš čekáme mimozemštana, nebo vřískot. Takže jsem si pobrečela a fotku zahodila a zapomela že jsem na nejaké 4D chtela. Je to teda vymoženost, je to moc hezké když to nekto umí.

A mrchu nečekám, lebo ji mám. Normálne mi dorazila 23DC. Tak fakt nevím čím to zase je, když už mi chodila pekne pravidelne 28-29 DC. A ovulku jsem měla 9DC a snažili sme se v ,,správnu,, dobu a nic. No a hlavne po dovolené jsem řekla že žádne díte nechci. Ale je to jenom kuli tým 2 holkám, které zničili celou vychocávaci snbahu voči Filipovi a udelali z nej naspátek Satánka. Je to na dlouhe psaní a to by mvás mohlo nezajímat.

krista
24. čer 2009

Ty jo Slavu tak nejdřív cyklus asi 40 dní a teď tohle co 😅 ale když jsi měla ovulku ten 9DC tak to odpovídá, obvykle tak za těch 14 dní ta mrcha dojde, tak tělo funguje správně 🙂
Takže budeš radši když druhý bude kluk co 😅 no já jsem ti včera popsala svůj zážitek z BB takže tě chápu, když natrefíš na nevychovaný děti, tak to je horor.

slavuska1
24. čer 2009

No to som bola taky prekvapená že tenhle mesíc taky krátky cyklus. Normálne 9DC ovu test nečuram. Ale od rána ma nejak pichlao kolem vaječníku, tak mi to bylo divný. Tak jsem to odpoledne proste zkusila. pak jsem to se srandy zkusila i kolem toho 13 DC a nic. Takže som aj celkom počítala že dostanu mrchu 23-24DC (teda v pripade že to neklaplo) A bylo to tak.

Jdu domu z práce. Tak večer se ozvu z domova. 😀

krista
24. čer 2009

No akorát mě teda mrzí že vůbec došla, mohla jsi pro nás mít překvápko hned po dovče 😔 bude se TM obj. na ten SPG?

marcelkap
autor
24. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem se k vám zase dostala. Jsem neustále nasraná z práce, takže jediný potěšení je doma, zvlášť když se mi konečně objevily dvě hezký čárky na ovulačním testu...zatím 🙂

Slavuš, já myslela, že budeme zase mrchu ne/čekat spolu...já jí měla naposledy 2.6. popravdě vůbec nevim kdy jí mám čekat. Ovulační testy děláme asi od 10.dne. Pořád nic...nic...a najednou včera čárka jako blázen. Mívala jsem ovu 19.-20.den, ale 23. už mi přijde moc. Takže bych řekla, že tak za 10 dní bych měla mrchu dostat, ale přijde mi to teda divný, protože maximálně co jsem kdy měla nejdelčí cyklus tak to bylo 31dní.
Jinak jsem se chtěla zeptat...ovu bejvá maximálně den den? Nebo to ani ne si myslim. Zajímalo by mě, jestli nevíte, když by se nám zadařilo a já si další dny potom dělala ovutesty tak jestli by se mi ukázaly dvě čárky na něm. Já jsem z toho nějaká zmatená z těch čárek 🙂

krista
24. čer 2009

Marcel možná se ti to rozhodilo tou konizací, měla jsi vlastně šestinedělí, tak bych to svedla na to, ale postupně se ti bude určitě cyklus zkracovat do původního 🙂 (teda podle mě a taky už těch cyklů nemusí moc být že 🙂).

Já teď nevím jak jsem přesně četla tu definici ovulace, on je to ve skutečnosti krátký okamžik trvající pár hodin a když se ukážou na testu tlustice, tak už by podle mě mělo být zaděláno nebo by se mělo zadělat opravdu v nejbližší době, určitě ne třeba den po. My jsme to vždycky braly tak, když jsem měla na testíku stíny - podle toho jaký byly, jestli slabší nebo silnější, takže tak nějak ten den před tlusticema. Ale myslím že píšou že když jsou tlustice tak do 24h bývá ovu - všeobecně.

A jak se ptáš na ty ovutesty na konci - ono zadělat můžete i několik dní předem, spermie vydrží i dlouho - pokud k tomu mají kvalitní prostředí, takže ano je možné milovat se třeba 13DC, ovu bude až 15DC (takže se ti ukážou tlustice) a můžeš z toho otěhotnět. Jestli jsi teda ten dotaz myslela takhle 🙂

marcelkap
autor
24. čer 2009

Terez, díky moc, myslela jsem to přesně takhle. Takže si myslim, že je velká pravděpodobnost, že se tenhle měsíc zadařilo 🙂 Navíc mě dost bolelo v podbřišku, jako kdybych tu ovu cítila. Tak uvidíme...

slavuska1
24. čer 2009

Jo Marcelko. mely sme to nastejno. Ale fakt nechápem že tento mesiac mám tak krátky cyklus. Ale taky me bolelo podbříško, jinak by som v 9DC ovu test nečúrala ani náhodou. 😀 Až ma to zaskočilo. Ale jelikož sme snažilkovali 8 DC tak sjem si říkala že když teda do konce dovči nedorazí mrcha, tak očúram tehu test. No a bohužel na to už zase nedošlo. ☹ Ale jsem v pohodě. Tedkom som fakt v dobe kedy nemám silu na druhe díte, takže to neberu dramaticky. Antikoncepci žádnou nenasadím a nekdy to klapne. Mám asi 10 ovu testu a když je minu, tak to fakt nebudu řešit.

Radejí to dopřeju tebe. Ja fakt jedno mám, a verím že když trvá prve mimi dlouho je to stresujucejšie ako když trvá dýl druhé mimi. Takže držím palečky ať jsou konečne //. Přeju ti to fakt co to jde.

marcelkap
autor
24. čer 2009

Slavu díky, jsi moc hodná. Ale čekání na miminko musí být hrozné i když už jedno máš. Nevim, nemůžu posoudit. Já mám takový divný pocity...jako kdyby se to povedlo. Ale nechci si dělat planý naděje. I když ono je to těžký, když prostě cítim, že je něco jinak. Nejde na to nemyslet a vy jediný to víte. To čekání, jestli mrcha dorazí nebo ne...to je hrozný. Tyjo, jestli to nevyjde, tak mi asi hrábne 😒

slavuska1
25. čer 2009

Marcelko, mne jedno dítko vždy stačilo. Ale chápu že dve si líp zahrajou, víc si užijou detsví, nezustane tu ponás jedno samo a podobne. Takže by som 2 chtela, ale u mne to fakt neni to i kdyby trakaře padali, musím stuj co stuj to díte mít. Z mího pohldeu čekaní 1. je horší. Nám se Filip poved 2. mesíc a ten prvý jsem tu mrchu obrečela asi 2 dni. Tedkom takovej pocit neznám.
Fakt ti to hodne přeju. Vím jak moc to mimi chceš a chápu jak je to težký. Tak doufam že tam fakt za 10 dni tie // budou. 😉

Tedkom mám ješte k tomu takovou zvlášni náladu (dlhodobě) že fakt mě to dítě nestresuje. Spíš si říkam že je dobře že ješte není na ceste. Mám kolem sebe hodne zmen a nejak to asi nestíham pobrat. (ted jsem ze sebe udelala labilní maminku 😀 ) A kdyby jsem se do toho mela o sebe starat jako o tehu.....

krista
25. čer 2009

Marcel my jsme toho důkazem u Kristýnky že to tak jde, mil. 12DC, pak byl MM celou dobu pryč a přijel po ovu 😝 a ovu byla 15DC nebo 16DC jak tak koukám na svůj grafík 🙂 říkalo mi hodně lidí že z tohodle jsem otěhotnět nemohla, takže jsem s tím ten měsíc nějak nepočítala a pak jsem byla mile překvapená a říkala MM jaký má držáky 😀

Já vám věřím holky, že to čekání na obě děti je strašný 🙂 Hodně záleží čím kdo zaměstná hlavu, mě při prvním zaměstnávala práce, ale tam jsem se modlila abych z ní mohla pryč nebo bych si musela hledat jinou... a při druhým samozřejmě Kristý a tam jsem si tolikrát řekla, že je dobře že do toho stresu s ní nejsem ještě těhotná, za to si to užívám teď když zlobí, chudák malej kolikrát 😖 uvidíme jakej bude až se narodí, v těhu s Kristý mě taky pořád někdo nervoval a jak to dopadlo - máme doma vzteklouna 😒 😉

kasyma
26. čer 2009

Ahoj holky,píšu jen v rychlosti jsem v práci ☹ mám takovej dotaz od včera mě trápí strašná rýma,ale fakt hodně snad každou 10 vteřinu smrkám naštěstí to nejni ta ucpaná,ale leje mi z nosu fakt hrozně.Mám strach,aby to nějak neublížilo miminku možná jsem až moc upjatá nebo jak bych to napsala,ale nevím jestli můžu nějaký kapky nebo tak něco. Dneska jsem třeba inhalovala heřmánek cucám bonbonky a piju čajík a to je asi tak všechno. Občas si tak pšíknu,že mám strach abych to malinký ze sebe nevypudila. Jo a taky jsem chtěla říct,že všichni okolo jsou v pohodě žádnej náznak nachlazení myslíte,že tim že jsme 2v1 tak mám oslabenější imunitu?

slavuska1
29. čer 2009

Ahojky.

Kasymo snád už ti je s tou rýmou líp. Ja ti asi neporadím co jo a co ne u rýmy. Ja ji nemela. Cele tehu jsem nepotrebovala pul prášku - nebolela me ani jednou hlava, takže vubec nevím které veci jsou a které nejsou vhodné.

Jsem nedočkavá jak je na tom Marcelka. Už NEčekáš mrchu? Držím moc moc palečky k //.

krista
29. čer 2009

Ahojky holky 🙂

Kasy já měla rýmu s Kristý skoro celý těhu, bylo to hrozný, to si piš že máš oslabenější imunitu když jsi těhu 😖 já fakt co jsem potkala to jsem chytla 😖 na tu rýmu můžu poradit kapičky Olynth - ty mi tenkrát dali v lékárně, ale jsou to ty nejslabší, dělávaly se celý modrý, ale teď koukám že změnili obaly, tak vůbec nevím 😲 nejlepší bude říct v lékárně že jsi těhotná ať ti na to něco dají nebo jen nějaký kapičky s mořskou solí. Jinak babskou radu na to bohužel nemám, sama jsem z toho byla nešťastná, hlavně ať jsi brzo fit a na miminko by to snad vliv mít nemělo, neboj, já se s Kristý namarodila až až a s malým ty neštovice a teploty a vypadá to že bude v pořádku!!! Ještě se mi vybavuje že celkově na nachlazení jsem pila lipový čaj, jinak s těma ostatníma bylinkovýma čajema opatrně, protože hodně bylinek je v těhotenství zakázaných.

No vida copak Marcel taky jsem zvědavá. 🙂

Slavu a ty budeš mít zase za chvilku ovu když byla min. měsíc tak brzo ne? 😅

slavuska1
29. čer 2009

Terez je to možné že bude brzo ovu. Ale som v nejakom divnom rozpoložení.... 😒 Možno tento mesíc vynechám snažilkovaní. Asi se potrebuju spamatovat z dovolené. 😵

krista
29. čer 2009

Slavu tak snažení nevynechej, ale neupínej se na to! 🙂 přece nebude Marcelka těhulka sama 😵
Copak? V práci se ti začlo líbit nebo Filda zlobí? 😅

Já nebýt těhu tak se na to snad taky vyprdnu po tom co Kristý pořád předvádí, zkouší naši trpělivost čím dál tím víc ☹ 😔

slavuska1
30. čer 2009

Jo Terez, tak nejak. V práci se mi líbí a Filda mi dáva záhul. Teda né pořád, ale predsa. A fakt nemám náladu ani na MM. Nejak mám fakt divnu náladu....
Ked bude otravovat, tak se nechám a když ne tak ne. 😀

kasyma
30. čer 2009

Ahoj holky,moc vám děkuju za rady,ale dalo by se říct,že rýma pomalu ale jistě vzdává svůj boj 😀 ale bylo to teda hrozný těch kapesníků a ten nos odřenej,ale už dobrý. Jinak zítra jdu na kontrolu asi první takovou "větší" tak mi držte pěstičky. Holky ta Marcelka nás napíná co? Já doufám,že se zadařilo 😵 Slavu tak uvidíš buď ta chuť bude nebo ne asi bych se,ale taky do ničeho nenutila....ale moc vám to oboum přeju,vim jak je to hrozný když si člověk říká tyjo už jsem to 2 dny nedostala,žiješ v naději a ono 3 den buch a mrcha je tu 😠 já už jsem to potom vzdala,úplně jsem rezignovala stejně jako ty a když mi "nějaká" kartářka říkala,že to bude do 3 měsíců a to mi říkala jako tutovku,tak jsem tomu podvědomě věřila,ale pořád převažovao u mě to,že to nevyjde...Takže držim oboum moc pěstičky a snažení zdar 😵 A co ty Kristy jak zvládáš tyhle dusna? Mě to strašně unavuje a taky se mi blbě dejchá občas mám úplně pocit,že se nenadechnu. Zatim papapa

marcelkap
autor
30. čer 2009

AHoj holky, teda úplně mě překvapuje jak jste zvědaví a nedočkaví 🙂 Tak já pořád čekám a nečekám. Dneska mám 29.DC a mrcha nikde. Maximálně mívám cyklus dlouhej 31 dní, což by vycházelo, že by mrcha měla přijít v pátek. Počkám max. do toho pátku a pak bych asi zkusila testík. Já se normálně bojim chodit na záchod abych nezjistila, že jsem to dostala.

Doufám, že se vám všem dobře daří a Terez a kasy pěkně rostou bříška 🙂

slavuska1
1. črc 2009

Ahojte.
Kasy tak snád dneska vypýtaš nejaku fotečku mimíska. 🙂 Teším sa na obrázek.

Marcelko, to je fajn že zatím nic. Doufam že mrcha nedorazí příštích 9 mesícu nejmín 😀

marcelkap
autor
1. črc 2009

Slavus, to já taky doufám. Vim, že je to blbý a neměla bych to dělat, ale pořád to propočítávám a sleduju, jak dlouhej bych měla mít cyklus a pokaždý když jdu na záchod tak mám strach. Se asi zbláznim z toho čekání 🙂

slavuska1
3. črc 2009

Marcelko. Jsem pořád nedočkavejší..... Snád mrcha nedorazila a dneska bude testík a správička že //. 🙂 Držím palečky a verím tomu.

kasyma
4. črc 2009

Ahoj holky, omlouvám se že píšu tak pozdě,ale já psala asi ve čtvrtek a bylo to dooooost dlouhý a pak buch dávám odeslat a celý se mi to smazalo si nedovedete představit jak mě to naštvalo a pak už jsem neměla sílu psát to znovu tak až teď. Ve středu jsem byla u toho dr. dělal mi ultrazvuk a vyžádala jsem si i fotečku,řekl mi že mimísek je velikej 1,7 cm a doslova řekl,že se jedná o "živý plod" 😀 tak jsem měla neskutečnou radost,taky jsem slyšela srdíčko,no co vám budu povídat nepopsatelně krásnej pocit 😵 byla jsem blahem bez sebe. Ale neschopenku mi ještě ten den nevystavil prej až v úterý ani jsem se nezeptala proč takhle blbě,no co tak v pátek jsem byla naposledy v práci a jsem ráda,že to tak je alespoň si vše užiju v klidu a nebudu mít žádnej pracovní stres i když je pravda,že po určitejch lidech se mi bude styskat,ale budu jezdit na kavičku tak snad v poho. A co vy jak je, Marcelko ty nás napínáš 😉 moc ti přeju aby jsi objevila // opravdu ze srdce 😀 A co vy mamky jak trávíte víkend s prckama? Počásko se nám zas zkazilo,alespoň u nás už tak 2 hodiny v kuse leje,dokonce jsme si i přitopili,protože venku se docela ochladilo a doma je to milý. A co ty Slavu co ovulka už proběhla? Zlepšila se tvá nálada "na zadělávání"? Holky mějte se krásně já jdu číhat na TV tak zatim papapa

marcelkap
autor
5. črc 2009

Ahoj holky, tak já mám takový zprávy nezprávy 😒
Mrcha ještě nedorazila. Dneska mám 34.DC, což už je dost. Test jsem si dělala první v pátek - druhou čárku jsem tam vykoukala asi tak po několika hodinách 🙂 V sobotu jsem tam tu čárku vykoukala taky po delší době, ale už to bylo lepší. No a dneska jsem si udělala jinej typ testu a nic. Vůůůůbec nic. Tak já nevim. Jsem z toho dost nervózní, protože nevim co šekat - jestli mrchu nebo čárky. Třeba je ještě brzo na tu druhou čárku. Já fakt nevim, ale žiju teď jen v očekávání na další ráno, co bude.