Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

marcelkap
autor
25. lis 2008

svalus: To je mi líto, že víte, že to do konce roku nebud. My pořád doufáme, že ještě jo.
Joo...co by dup...mě to přijde nekonečný.

krista
25. lis 2008

Slavus to jsi měla horečky takhle moc? To by mě švihlo, já to nesu vždycky strašně blbě 😅

Oběma držím palečky 🙂 Slavus nezoufej!!!

kousinka
25. lis 2008

achoooj mužu na vteřinku k vám ? sice teda se ještě pár let nebudu snažit 😀 jestli se vůbec ještě někdy budu snažit 😀 ale u nás nikdo neni a já se nudííííím 😀 a kristý lovim všude možně a ona se mi přesune 😀

krista
25. lis 2008

Kousi já jdu spát 😅
Sorry 😅 Dneska totiž začínám doma tvrdej režim s Kristýnkou aby koukala taky už spát v noci 😝 Já si tě zejtra někde najdu jo 😅 Chodíte ven kolem tý 11h? Třeba se potkáme 🙂

marcelkap
autor
25. lis 2008

kousinka - ahoj, jasně, že můžeš 🙂

kousinka
25. lis 2008

já už jsem to četla vedle 😀 ty si číslo 😀
jinak procházkovat zejtra nevim jestli pudu ☹ jsem marod ☹ skolila mě bacila bacila jsem bacila ☹
držim palec ať uchrníte rychle 😉 nebo jí pošli na školení k alíkovi 😀

kousinka
25. lis 2008

achoj marcel, koukala jsem že taky nastupuješ ke švíckovi 😉 tak držim palečky aby se ti tam líbilo a aby se o tebe za chvíli staral jako o těhulku páč to mu jde moooooooc dobře 😵 je to hrozný zlatíčko a sestři je úplně skvělá 😅

marcelkap
autor
25. lis 2008

jee, holky, já bych taky chtěla s váma "procházkovat" 😵

slavuska1
26. lis 2008

ešte se naprocházkuješ, neboj. 🙂
Ja jsem si taky delala nadeje že to třeba pujde.... ale ted už vím že to do konce nebude. když sečtu prášky a čekáni na mrchu.... Ale jsem s tím zmírená a v novom roce to určite klapne.

marcelkap
autor
26. lis 2008

slavuska: máš doma jednoho broučka, kterej tě určitě dost zaměstnává 🙂 Po novým roce tourčitě vyjde.

Ach jo, jdu zase pracovat - nějak mě to nebaví. Ale aspoň něco než nic. Už abych šla na mateřskou 🙂

krista
26. lis 2008

Ahojky 🙂

Kousi tak to ať jsi brzo fit a Alík ti spinká hezky jo? Ty se máš 😝 ale je ještě malinkej, tak snad si to taky nezkazí jako naše mrška 😅 😀

Marcel jak říkáš Slavuska určitě se ještě nakočárkuješ 🙂 😉 A už koukáš po nějakých věcičkách na mimčo? Jaký máš vkus, co se ti líbí? 🙂

Slavus budeš na druhý mimčo kupovat nový kočárek nebo máš po Fildovi? 🙂

slavuska1
26. lis 2008

Terez kočár mám po Filipovi a nedávno sme kupili tie monky a tie taky dojede druhé mimi, jelikož s Fildom sme ich užívali už fakt málo - teraz už mesíc vúbec 😉
Mrkni k Marcelke do albíčka ma tam už pedvybraný kočárek........

A Marcelka co deláš v práci? Ak to není tajné.

marcelkap
autor
26. lis 2008

krista: Po věcech samozřejmě koukám. A v prosinci má rodit švagrová a kamarádka, tak jsme jim samozřejmě taky něco kupovali. Když mrkneš do mýho alba, tak uvidíš můj styl, jaký se mi líbí kočárky.

Jo a za práci dělám telefonní operátorku Telefonica O2 - takže celej den mluvim a mluvim. Mám teď kašel, takže je to docela nepříjemný. Doufám, že už nebudu muset dlouho pracovat 😝

slavuska1
26. lis 2008

jeee ty si v O2??? já prave uvažuju že k vám prejdu. Ale samozrejme neviem aký paušal je najvýhodnejší, alebo ktorý by sa mi hodil....
Ked budeš tehu a budeš mat byt náhodou doma, tak ti to príde asi dlouhy. Ja byla doma v tehu mesíc a to bylo hrozný. A pred porodom tem mesíc už byl zase dobrý - to sem furt neco chystala a chodila se dívat na postílku a tešila se jaké to bude krásne super úžasne.....

marcelkap
autor
26. lis 2008

tak toho já se nebojim, že bych se nudila. Já jsem nejspokojenější, když se můžu válet doma s naší číčou, číst si a bejt na netu 🙂 sem lenoch línej 😀
Jo, v O2 jsem, ale na oddělení rušení pevných linek, takže s mobilem ti moc neporadím. Jen s pevnou linkou. Sedim si pěkně v teplíčku...ale ty nervy...lidi jsou někdy fakt stupidní..pardon 😅

slavuska1
26. lis 2008

Tu prási ti teda nezávidím. Ja bych to nevedela delat. Tak budu muset zistin na netu nebo osobne.
Ja jsem taky hodne lína a to ležení a čtení celodenný me bavoli asi zýžden, pak jsem chodila a vymyšlela coby.... a v tí dobe jsem tu moc lidi neznala a tí co jsem znala byly v práci, takže jsem ani nemala moc kam vypadnut. Takže jsem je pak vrátila do práce - tam jsem taky seela, jenom s lidmi ....

marcelkap
autor
26. lis 2008

slavuska: a co jsi dělala za práci?
Já jsem v červnu skončila školu a do práce jsem šla v říjnu a vůbec mi to doma nevadilo 🙂

mumu_1
26. lis 2008

Čauky 🙂 Já sice snažilkám nemám do tématu co kecat 😀 , ale kdyby se některé přece jenom chtělo, tak se klidně u nás ve Snažilkách, těhulkách atd. z Budějc zastavte na kus řeči, už by to beztak chtělo nějak občerstvit 😉

slavuska1
26. lis 2008

ja delala účetní. Ja jsem zase z tých co ich to doma nebaví. potrebujem nejakú akci, nejakú aktivitu....

marcelkap
autor
28. lis 2008

krista: Tak jsem teď ráno byla u pana doktora Švece. Byla jsem teda trošku nervní, ale on i sestřička jsou úplně v pohodě, hodní a milí. Trochu jsme si pokecali a bylo to 🙂 Najednou jsem byla venku ani jsem nevěděla jak.

kasyma
28. lis 2008

Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala,teda pokud můžu 🙂 . My se o mimčo snažíme asi půl roku a zatím stále nic.I když doteď mi to moc nevadilo,protože bylo pořád co dělat na baráčku,ale teď jak nastala zimka tak se na to začínáme soustředit trochu víc. Jak jste tu psali o svých gyn. tak na www.znamylekar.cz se můžete číhnout na hodnocení vašeho dr. Holky chci se zeptat ten kontryhel je dobrej k čemu? Já mám zatím jen Femigard a listovku tak nevím,jestli bych ho třeba taky neměla zařadit 😵

krista
28. lis 2008

Ahojky 🙂

Marcelko to jsem moc ráda, že u Dr. se ti líbilo 😵 Fakt jsou moc fajn, aspoň po předchozí zkušenosti si myslim, že by se mě snad líbilo i u veterináře 😅 🤐

Kasymo určitě se přidej 🙂 na ty stránky už jsem psala hodnocení své předešlé gyn. jen ať si to všichni přečtou co je zač 😝 a kam chodíš ty? Kontryhel je také na úpravu cyklu 🙂

krista
28. lis 2008

A ještě jsem chtěla napsat, že máš vyhlídnutý pěkný kočárky pro mimi Marcel 😉

marcelkap
autor
28. lis 2008

kasyma: Ahoj ahoj, určitě se přidej 🙂
Na znamyholekare jsem koukala a právě tam byla na dr Švece dobrý ohlasy.

Kontryhelový čaj jsem taky pila, jak říká krista, je na úpravu cyklu. Já ho měla ale v pořádku, má to ještě podrporovat sestup vaječníku, otevření děložního čípku....omlouvám se za neodbornost 😒

slavuska1
28. lis 2008

Ahojky holky.
Kasyma klidne se přidej.
Ja ten kontryhel piju krátko a doufam že se mi cyklus opraví nebo aspon naštartuje. 😢
Marcelko a zjistil Dr neco proč by mimi nešlo? Doufam že je všecho v naprostem pořádku. Neříkam že nejde ale tak jak mrkla do mna a hned řekla že jsem otehotnet ani nemohla.....

marcelkap
autor
28. lis 2008

slavuska: Nic neříkal. Já jsem byla ráda, že to mám za sebou a na nic jsem se ani nezeptala. Dr se mě zeptal: "Takže vy plánujete graviditu?" V první chvíli jsem nevěděla, co tim jako myslí 😀 , ale pak ze mě vypadlo "No, miminko by jsme chtěli." 😅 Tak se zeptal jestli víme jak se počítaj plodný dny, pro jistotu mi řek jak se to počítá, že první den ms je den 1 a od tý dob y 10. až 17. den se ob den milovat. A že si mám za 3 týdny zavolat pro výsledky stěru. Tak jsem pěkně poděkovala a šla. Tak snad je vše OK.

slavuska1
28. lis 2008

tak to je fajn. Tak držím palečky at to klapne.
Ja som tam vždy taky taková že se zapomenu na všechno co jsem chtela zeptat.

kasyma
28. lis 2008

Ahoj holky zdravim jen v rychlosti,jsem v práci na odpolce 😠 v 10 jdu dom,le v pátek je to fakt trochu vopruz.... jo jinak děkuju,že jste mě přijali a taky dík za rady,jste moc hodný 🙂
to Krista: kdysi jsem chodila k paní dr. Vandasové,taky jsem tam na ní napsala svůj názor a ten si fakt do rámečku nedá 🙂 nechápu jak vůbec mohla dostat diplom,teď chodím k dr. Míkovi staršímu a jsem s ním maximálně spokojená.... holky dneska se loučím a snad zítra papapa mějte krásný víkend

marcelkap
autor
28. lis 2008

Tak třeba až tam budu příště, třeba se na něco zeptám 🙂

slavuska1
28. lis 2008

když tam pujdeš příšte tak snád ti už řekne že čekáš mimi.

Kasyma a co ti paní Dr. provedla? nebo neprovedla? Ja Dr. v Budějkách vúbec neznám. U všech jsem na nekoho doporučení, takže jsem doporučení nečetla..... A at práce rychle utíka.