Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

radusv
24. zář 2010

ahoj budějčandy 🙂
včera jsem na vás tady natrefila, kdysi jsem si všimla, že toto téma existuje, ale nic se v něm nedělo a pak vím o těhulkách, ale tam zatím nemůžu....
taky jsem dlouhodobá snažilka, ráda bych si s vámi někdy napsala, ale nevyhovuje mi díky špatný zkušenostem, že je to tady přístupné všem 😒

janaelka
24. zář 2010

@radusv ahoj 🙂 no já taky nemám dobré zkušenost. Tak můžeš založit soukromou diskuzi 🙂

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv Ahojík, vítám tě, tak ono jde udělat i téma, kde vidí jen ti co si píšou, ne? Jen nevím jak... Ví někdo?

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka a pozvi nás do ní samozřejmě

radusv
24. zář 2010

je tady sekce soukromá témata, kde jsou jen ti, kterým to zakladatel zpřístupní a nikdo jiný tam nemůže ani číst 😉
takhle jsem už v některých 😉
teď jsem tam mrkla a je tam téma : jihočendy / přidejte se k nám/ nevíte zda jsou to už maminky nebo zatím snažilky?

janaelka
24. zář 2010

@radusv tak to nevím

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv taky nevím

janaelka
24. zář 2010

holky, budu muset končit a jít něco dělat. Mějte se zatím hezky 🙂

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka taky a pěkný víkend a v pondělí tfuj tfuj tfuj 😉

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho tobě taky hezký víkend a děkuji 😉

radusv
24. zář 2010

@janaelka 😀 já bych klidně nové téma založila, ale koukám, že ty už jsi na dobré cestě k těhulkám, tak aby jsme si tam nepsaly jen já @jarca.macho 😀
nebo je možnost napsat ip zakladatelce té diskuse a zeptat se kdopak tam je 😉

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv tak jí asi prosím napiš a uvidíme 🙂

radusv
24. zář 2010

to je dobrý sotva se tu zjevím už to mám na starost 😀 😀 😀
jasný tak jí napíšu a dám vám pak vědět a nějak se potom rozhodnem
😉

akorát nevím jak tu teď budu, taky mám v pondělí dovču 😉

radusv
24. zář 2010

@jarca.macho užij si prodloužený víkend

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv 😀 taky krásný víkend ahoj

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv tak jsem jí taky nakonec napsala, myslela jsem, že to nenajdu a našla, překvapuji sama sebe 😀 takže jsem se jí také zeptala 🙂

radusv
24. zář 2010

já už jí taky psala tak jsme dvě 😀

radusv
24. zář 2010

tak mě už zakladatelka odepsala a jsou tam jen maminky a těhotné....
nevím jak vy, ale já bych zatím zůstala u snažení, chodím do témat kde už jsou maminky nebo těhotný a to mi stačí... jasně nikdy to nejde sjednotit, aby všechny snažilky nastejně otěhotněly 😅
tak jak chcete, klidně založím nové téma v soukromé sekci a dáme sem odkaz ať se k nám můžou přidat nové snažilky 😉

jarca.macho
24. zář 2010

@radusv ahojík, tak mi zrovna odpověděla. Já jsem pro založení, ráda bych byla už těhu, ale tot otázka, kdy se stanu 😀 Mám tedy založit?

radusv
24. zář 2010

to jsme dvě - taky nám ke štěstí chybí už jen miminko a kdy to bude - jo to nikdo neví jsme holt v pořadí

klidně založ a název? české budějovice a okolí - snažilky ???

radusv
24. zář 2010

já jdu za chvíli domů tak zatím pa

marcelkap
autor
24. zář 2010

Ahoj holky, jsem ráda, že se tohle téma tak trochu obnovilo. Jen jestli vám do toho můžu trošku kecat, tak si myslím, že není potřeba zakládat nové téma...myslim si, že vám to admini stejně nepovolí, protože by to bylo totožný téma.
Já jsem z tohodle tématu přešla do ČB těhulky a těhulka už je tam asi jen jedna, ze všech už nás jsou maminky, ale pořád ty těhulky přibývaj nové a rozrůstáme se 🙂

radusv
27. zář 2010

ahoj 🙂

marcel já si myslím, že nám to adminky povolí, když se tohle téma zamkne a vznikne jen v soukromé části, takhle jsme to udělaly s jedním tématem a šlo to 😉

a třeba díky tomu, že to bude zmačené téma přibude víc snažilek, dle množství soukromých témat...
snad se brzy přidáme k těhukám 🙂

jarca.macho
27. zář 2010

Ahojík, založila jsem v soukromé části naše téma - České budějovice a okolí - snažilky
Tak se holky přidávejte 😉

marcelkap
autor
27. zář 2010

Tak ať vám to tam šlape a už se na vás těšíme v těhulkách.

radusv
29. zář 2010

marcel děkujeme a doufám, že u vás budeme co nejdříve 😉

gabca84
19. čer 2013

Ahoj holky je tu někdo kdo chodi do Artu v ceskych budejovicich

crazyduck85
6. srp 2013

Ahojky, je tu nějaká aktuální snažilka z Českých Budějovic jako já ?

ovce11
19. srp 2013

@crazyduck85 Ahoj, já jsem aktuální 🙂

crazyduck85
19. srp 2013

@ovce11 tak to mě těší, jak dlouho se snažíte ??