Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

slavuska1
7. kvě 2009

Marcelko ja jdu za chvíli do práce taky a to skoro po 3 letech. Takže snád budeš mít lepší návrat, jako já. Alespon nebudeš muset studovat tolik vecí jako já. Já chtela spláchnut 2 MD najednou a vidíš... 😖

Nám Dr. žádanku dala a o žádnych 600,- Kč nemluvila. Ale taky je možné že spadáme do jiné skupiny. Jednak jedno dítko máme prirozene, a MM je starší pán 😀. Ani me nenapadlo řešit či je to dřív jako rok nebo ne. Když tak radejí řeknu MM at řekne že je to přes rok co se snažíme. Ale dneska jsem říkala Dr. že počkáme na tie vysledky s horm. testu a pak když tak zavoláme na spermiogram. 😔

Tak si ješte uži víkendík doma, načerpwj nové síly ať to v práci utíka. 🙂

krista
9. kvě 2009

Ahojky 🙂

Slavu tak jsem taky zvědavá na ty výsledky!!! No co má Filda za pupínky fakt nevím, možná by si s ním měla radši jít k tý Dr., jestli se to nějak nezmění 😲

Marcel jj já počítala to šestinedělí, ale nějak jsem to nedopočítala teda 🤐 A u vás to bude rok snažení až na podzim? Já myslela že jste začli mnohem dřív, každopádně budu držet palce, aby ta vyšetření nebyla nutná 😵 To ti nezávidím že se vracíš do práce a co až budeš těhulka, budeš chodit nebo ne?

Tak hezký zbytek víkendu, já nemůžu spát a malá se stejně každou chvíli budí 😖

slavuska1
13. kvě 2009

Ahoj holky.

Tady to zase nejak utichlo. 😢

Marcelko jaký je návrat do práce? A jak se cítiš? Už je ti dobře?

22.5. budu nejspíš volat na výsledky a sama jsem zvedavá co v nich bude.

Kde jsou ostatní holky? Jak snažilkujete? Nebu jak čekáte????

krista
13. kvě 2009

Ahojky Slavu, my si píše pořád ve dvou tématech co 😅

Marcel taky by mě zajímalo jaký byl návrat a hlavně jestli je ti dobře a jsi pořádně natěšená na to snažilkování a těhulkování 😵

Na tebe myslim Slavu s těma výsledkama, jsme taky celá zvědavá, doufám, že pak hned napíšeš, akorát to trvá dlouho co 😝

Jinak já se mám fajn s malým, nic mě netrápí, vesele nabírám, mám +4kg to jsem měla s malou někdy ve 35tt 😅 Teď mám kontrolu až 27.5., 12.6. jdeme na 3D UTZ pak ještě pár kontrol, prázdniny a rodit 🙂

slavuska1
13. kvě 2009

A mne se Terez zdá že máš na foto ve 20tt menší bříško jako s Kristýnkou. Vím že to o kg nemusí být, ale zdá sa mi to. 😉 ja jdu pro tehukalendár a mrknu kolik jsem mela já. 😀 takže rozdíl mezi 13tt a 20tt jsou 3,5kg, takže s před tehu je to ješte víc tak o 2kg. 😖

Je to dlouho na tie výsledhy, ale neni to tak psychický náročne jako čekáni ny výsledky s plodovky, takže úplna brnkačka 😀 Určite dám hned vedet jak se neco dozvím. Nejhorší pro mne bude když mi Dr. řekne že mám prijít že mi to neřekne do telefónu. To je vždy neco špatně. 😲

krista
13. kvě 2009

Slavu to snad ne ty jo, doufám, že ti to po telefonu řeknou! 🙂

Jo na tý fotce mám opravdu menší bříško, taky je to tím že tam je 10kg rozdíl oproti prvnímu těhu, ale mě po 20tt šíleně vyskočilo, teď už mám určitě větší 🙂

Však taky brzo ty kila nebudeš řešit 🙂 Ty jo, ty už jdeš za chvilku taky do té práce co? Ten čas letí 😲

slavuska1
13. kvě 2009

Ani mi nemluv, jak ten čas letí. Vlastně jdu už buduci týžden abych si nadelal tu Itálii. Ja tam fakt nechciiii 😢 Mne bude chybet Filouš 😢

Tak snád nám dáš za chvíli další fotečku bříška, ať vidíme jak Lukášek roste. 😉

krista
14. kvě 2009

Slavu bříško určitě přihodím, budete si myslet že to ve 20tt je vymyšlený 😀 jakej je to rozdíl 😀

No tak to je hrozný jak to uteklo 😖 já ti věřím, že ti bude malej chybět, ale fakt doufám, že se k němu domů brzo vrátíš s prckem v bříšku 😵 prosímtě teď jsem zapomněla tvůj manžel byl na tom spermiu nebo čekáte na tvoje výsledky a podle toho se uvidí? 🙂

slavuska1
14. kvě 2009

čeká na moje výsledky a pak se když tak bude objednávat. 🙂 Jsem mu dala ješte čas na psychicku prípravu. 😀

Jinak knedlík v krku po cca 3 týdnech zmizel, unavená jsem tedá pořád a čím dál víc.klouby jsou v pořádku, a MM říka že jsem zhubla. V tváry to vidím taky na mých stehnách a břichu teda neee 😲 Myslíš že se to muže jen tak objevit a jen tak zmizet?
Terez když jsi mela problém stou štítnou žlázou tak jak te lečili? nebo v čem to spočíva? Myslím že si mi to už psala - možná jenom ohledne tehu vitamínou že nemužeš......

krista
14. kvě 2009

Slavu myslíš jako štítná žláza jestli se může jen tak objevit a jen tak zmizet? No může ti kolísat to teda jo, ale to je potom blbý, to se většinou doporučuje operace (mě byla doporučena) ale jsem ráda že jsem na ni nebyla, protože po porodu se mi to zhouplo do té hyperfunkce, takže bych na ni šla zbytečně, takhle mám šanci že se mi to třeba někdy spraví samo, ale je to malá šance.

Na tu štítnou žlázu bereš jen léky, buďto na to aby ti fungovala nebo na to aby ti nefungovala tolik. Vitamíny s hyperfunkcí můžeš a s hypofunkcí nesmíš vitamíny kde je jod, to samý s rybama by si to neměla přehánět, jen jednou za čas.

Já si teda osobně myslim, že u tebe to bude něco jiného, nezdá se mi že by ta štítka působila tak rychle, že za pár měsíců přibereš a pak honem zase pohubneš bez toho aniž by si brala na ni léky. Ten knedlík v krku nevím jestli jsem ti to říkala, ale u kožní se mě na to ptala a to může být i Streptokok v krku - ne že bych ti ho přála, ale zjistí se jen výtěrem z krku, na tom jsi byla?

Já ti fakt nevím s tebou ale nějaký hormony to určitě budou, protože to neni úplně normální všechno 😖 i když si myslim, že jsi taky přibrala díky těm lékům co jsi měla na ovulku, to jsem slyšela už od více holek že na to přibraly, taky hormony no 😖

krista
14. kvě 2009

Jinak tady je to břicho a troufla jsem si dát holý tak se nelekejte 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

slavuska1
14. kvě 2009

Jeee. Bříško teda za 2 týždne narostlo fakt hodne. Nebo foto s 20tt bylo s 15tt 😀 Ale je hezké, takže žadne obrovské. no a skrýva se tam prece chlapák a ten jde dopředu a holky do šírky. 😉

Počkám na výsledky od Dr. a pak uvidím. Taky mi je divné že by to kolísalo v tak krátky dobe, tak to nejspíš bude skoda okolností že to sedelo s hodne príznaky k štítke. Ja bych to teda nechtela. Brat leký a nemoct ryby 😀

Dneska mi Filip tak pije krev, že si říkam že žádne druhé díte nechci. A to se zrovna snažilkujeme - blíži se ovu 😀 možná 😀 Proste mi to kazí Filip. Fakt ma dneska deptá a ničí.

krista
14. kvě 2009

Slavu nn foto z 20tt bylo opravdu z 20tt 🙂

Já jsem dneska byla uchvácená jak je malá hodná od rána a zazvonil pošťák - zase zvonil jako u hluchejch 😠 vzbudil ji a mám po srandě, vřískot se rozjíždí a mám fakt na den vystaráno, tak se loučím aspoň do doby dokud nepůjde spát znova 😔

Jsem na ty výsledky zvědavá, už to je za týden a den že 🙂

Doufám, že ovulku pořádně posvětíte 🙂

slavuska1
14. kvě 2009

Ja po dnešku nemám naladu na další díte. Ten mi dáva od rána taký záhul, že som na prášky. Konečne je v postílce a kolem 15,00 ho vezu k babičke a budu si nejspíš lečít nervy. 😠

krista
14. kvě 2009

Slavu malá teda dneska je zlatá proti tomu co vyváděla včera, to jsem fakt byla v koncích 😲 jsem zralá někdy na panáka, ale jako těhule ani kojící fakt nepiju, takže to musím vydržet i bez toho 😅 neboj on se Filda zklidní v těch jeslích / ve školce taky určitě a než se narodí druhý mimčo tak bude starší a rozumnější 😵

marcelkap
autor
14. kvě 2009

AHoj holky. Moc se omlouvám, že jsem nepsala. Návrat do práce byl docela krušnej. Proběhlo tam hodně změn za tu dobu co jsem tam nebyla - nový systémy, novej koncept služeb, nový nabídky. Takže během tohodle tejdne jsem byla asi na pěti školeních. Ale už se začínám docela zabíhat a je to zase ve starejch kolejích. To znamená, že mě to zrovna moc nebaví a že už se vidim na mateřský 🙂

Jinak po zdravotní stránce se cítím dobře, nic mě nebolí, všechno v pohodě. Příští pátek 22. jdu na kontrolu.
Slavu to s tim čekáním na výsledky je fakt děs. Mě tenkrát taky sestřička řekla do telefonu, že mi to musí říct osobně. To je jasný, že se něcop děje a že něco neni v pořádku.

Na snažilkování se těšíme strašně moc. Nemůžu se tak dočkat, že jsem poslední dni nějak mimo. 28.5. nám končí šestinedělí. No a já jsem zjistila, že 25.5. bych měla mít ovu. Tak se chci zeptat doktora až tam půjdu příští pátek, jestli bysme to už mohli zkusit. Kdyby náhodou 🙂 Co myslíte?

krista
14. kvě 2009

Marcel já myslím že určitě o ty tři dny se toho tolik nemění 😵 Jestliže to probíhá jako šestinedělí po porodu, tak vím o hodně maminkách co už se milovali v šestinedělí, pár jich taky takhle otěhotnělo 😅 byla by škoda tu ovulku nevyužít co myslíš 😵

Ty jo v práci ti dávaji 😲 to je něco jak se za takovou dobu dokáže všechno překopat, no jsem zvědavá na svůj návrat do práce pokud se budu náhodou vracet na stejnou pozici, to mě budou muset zaučit jako totálního nováčka 🙂

Tak holky koukám že pátek 22. je váš den "D" věřím že obě dopadnete dobře, to si prostě nahrává, takže držím palečky, strašně moooooooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcelkap
autor
14. kvě 2009

Já si taky myslim, že ty tři dny by nemuseli hrát roli, tak snad nám pan doktor povolení takový malý snaženíčko 🙂

Slavuš, taky přeju, aby ti to dobře dopadlo.

Já jsem se v práci připadala přesně jak úplněj nováček. Normálně jsem se bála promluvit na zákazníky a nevěděla jsem málem ani jak se představit. Ale už mi to jde jako po másle, takže si opět frčim svoje "Dobrý den, Marcela Krejčí Telefonica O2, jak vám mohu pomoci?" 😀

krista
15. kvě 2009

Je Marcel já nevěděla že děláš u O2, my máme s manžou O2 cool 😀 ale jemu teda bude brzo končit, to je škoda, hodil by se nám zase nějakej tarif za tak málo peněz s tolika výhodama 😀 ty máš asi takový ten zaměstnanecký co? To mám jednu známou která ho měla než odešla na MD, to bylo voláníčko 😀

No Dr. vám to snaženíčko určitě povolí, věřím tomu 😵 a měříš tu teplotku nebo jsi ještě nezačala? 🙂 Jestli už jo, tak hoď grafík 😵

marcelkap
autor
18. kvě 2009

Já sice dělám v O2, ale nejsem zaměstnanec. Jsem zaměstnanec Adecco, což je personální agentura, která jim schání pejsky 🙂

Teplotu ještě neměřim, až od dalšího cyklu začnem. Já se jen bojim, aby nám pan doktor snažení nezakázal. Já už se na to totiž hrozně těšim 🙂

slavuska1
19. kvě 2009

Ahojky holky.

Marcelko držím palečky na snaženíčko. Myslím že Dr. Vám snaženíčko nemá proč zakázat. 😉

Ja jdu zítra do práce po skoro 3 letech. To jsem na to zvedavá... 😀 Na jednu stranu se teším a na druhú se mi vubec nechce. 😖

Ja tenhle mesíc ani nestihla počurat ovu test ☹ říkala jsem si že to vycházi pred tymhle víkendem a že v sobotu zkontroluju testem...... a nejak jsem na test pak nemela čas. Tak ani nevím jestli ovulka byla. 😖 Se polepším od dalšího cyklu, jestli bude třeba

marcelkap
autor
19. kvě 2009

Slavuš budu na tebe myslet, aby jsi to tam zvládla a byli na tebe hodný.

Já se musim pochlubit, dneska jsem podepisovala zvýšení platu za to, že řešim anglicky mluvící zákazníky.

krista
20. kvě 2009

Ahojky holky 🙂

V pátek na vás budu moc myslet, těším se na zprávičky 🙂

Marcel to je super, gratulace! 🙂

Slavu na ovutest se vyprdni, důležitý je, jestli jste snažilkovali 🙂 Ty jo ty jsi dneska v práci a jakou máš vůbec pracovní dobu?

slavuska1
20. kvě 2009

Ahojky holky.

Marcelko gratuluju k pracovnému úspechu. 🙂

Ja byla dneska v práci. A bylo to supr. Ubehlo to jako voda, obídek pořád nejlepší část dne 😀 , a práce taky v poho. Čekala jsem to horší - z mojej strany. Tolko jsem se nenasmála za posledný půl rok co dneska v práci. 🙂 Pospomínali sme na veselé chvílky, popuštali nejaké videa, fotky - no paráda. Jdu zase zítra a pak od pondelaka napořád a navždy 😢

V pátek podám hlášení. I na koňa se v práci dostanu, takže Vás rozhodne jen tak neopustím. 😀

krista
20. kvě 2009

Slavu tak to jsem ráda, horší by to bylo naopak, kdyby si tam byla natěšená a pak zklamaná ze všeho. A jakou máš vlastně tu prac. dobu? 😕

marcelkap
autor
20. kvě 2009

Slavu, super, že se máš v práci tak dobře. A co že to vůbec děláš?

slavuska1
20. kvě 2009

Pracovnu dobu mám 8 hodín od kdy chci. Když prídem na 6,00 tak si odmakám 8 hod.... Když prídu na 9,00 tak si odmakám 8 hod. Když budu potrebovat drív domu, tak v pohode, nekdy si to nadelám. Kolegynka chodí pátky do školy, tak delá v sobotu.
A delám učetní.
Sme tam vlastne 3 holky a jeden kluk (z toho jedna holka odcházi na MD) šéfovci su v AT, takže relatívny klídek. Z AT nás jenom bombardujú mailami s kravinami 😀

krista
20. kvě 2009

Jé Slavu tak to máš parádní, to já závidím kamarádce která to má takhle v Praze, tak to se hodí kvůli jeslím/školce ne? 🙂

krista
22. kvě 2009

Holky tak jsem napjatá a čekám na vaše výsledky!!!

krista
22. kvě 2009

Pořád nic 😲