Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

dashi
28. led 2009

Určitě dám vědět 🙂 jak jsem s testováním dopadla.

To já bych taky spala, včera jsem si s přítelem dali vínko, no trochu víc vínka...tak jsem taky přiblblá 😅

slavuska1
28. led 2009

My si tam dali 2x jídlo, jednou normoš veču a pak ješte tatarák. Pila jsem víno, ale klasika každu chvíli nekdo dotáhl panáky, tak jsem ich pár dala taky. Ja aspon nemusela vstávat do práce jako MM 😀 😀 😀 Ten musí být v práci hodne nepoužitelnej 😉 Včera radeji mákli víc aby to dneska nebylo tak drastický, tak doufam že to tam zvládnu.

My si taky dávame doma vínko... to je lahvinka pro každého 2 sklenky. 🙂 mnam

dashi
2. únor 2009

Ahoj holky, zdravím při podnělku 🙂
Jinak hlásím, že dorazila mrcha ☹ , tudíž začíná nový měsíc snažení 😉 Koupím si ovu testy a zkusím to s nima 🙂
A jaký byl víkend?

slavuska1
2. únor 2009

Ahojky.

U nás bol víkend dobrý. MM byl na lyžích, Filip u babičky a ja som doma pracovala, takže som mala klídek od chlapov 😉

To že mrcha dorazila ma mrzí. 😢 Zkuste to z ovu testama a uvidíte tento mesiac. Držím palečky.

Mne mrcha na 99% dorazí taky. Podle grafu to totiž tento mesiac na ovulku nevyzeralo, takže si ani nerobím nadeje že by mohla nedorazit. 😢

Terezka má pokazený PC, takže sa neukáže neviem do kedy.

A jaký bol víkend u vás?

dashi
2. únor 2009

Ahojky Slavus, tak to věřím, že si člověk odpočine 😉 od dítka a od chlapíka. No, já to s MS tušila, taky nečekám že sehned zadaří 😉
No, já si v pátek udělala s kámoškou dámskou jízdu, chlapi jsme poslaly na hokej, tak jsme si to užily 😎 V sobotu jsme chtěli do kina, ale nic nás nezaujalo, takže jsem lenošili 😎 .

No, určo nakoupím ty ovu testy a zkusím testovat 🙂 😉

marcelkap
autor
3. únor 2009

Ahoj holky. Stydím se, úplně jsem tady na vás zapomněla a flákala se všude možně jinde. Chvilku mi trvalo než jsem to tady pročetla, co je nového.
Jen jestli jsem dobře pochopila...dashi je Terezka? 🙂

My jsme se celý leden samozřejmě snažilkovali a vypadá to teď nějak nadějně. Včera jsem si dokonce dělala těhutest a tu druhou čárku jsem tam vykoukala. A přijde mi, že mám i nějaký příznaky. Ale je taky možný, že už mi z toho prostě jen hrabe a všechno si vsugerovávám.
Jnak od půlky listopadu nekouřim, tak třeba to taky trochu pomohlo.

Jinak co mě ovulace vycházela podle teploty 16.DC a podle ovutestů 20.DC. Tak nevim, ale jestli to vyšlo, tak už je mi to jedno 🙂

Tak přeju hezký den a slibuju, že už na vás nezapomenu 😀

slavuska1
3. únor 2009

Ahojky Marcelka.

Tak konečne nejaká pozitívna správička. Ked mrchá meška a vidíš slabu čárku tak je to na dobré ceste 🙂
Určite je lepšie že si prestala kouřit. Já taky prestala pred prvým tehu.
Ked budeš tehu tak to je fakt jedno kedy ta ovulka bola, Ale je to zajimavé.
Ja dle BT ovulku tenhle mesíc nemela. Ale co jsem plyvala do mikroskopu, tak by byt mohla. Ale vela holek píše že v mikroskopu tie kapratiny mají večinu dni z cyklu, tak si nadeje nedelám.

Kristy je Terezka.

A už na nás nezapomínej. 😉

Dashi a babskou jizdu závidím. Ja tu neznám moc holek bez malých deti, takže na babsku jazdu nejak nemám s kým vyrazit. MM by hlídal v pohode ale všichni se staraji o detičky - koja a tak. Občas vyrazíme s práce ale to se vždy rozbehne okolo vánoc a v unoru březnu to vyšumí 😀 Ale babička hlída, takže s MM a partičkou se zabavím taky.

marcelkap
autor
3. únor 2009

slavus Ahoooj 🙂
Ten tvůj mkroskop...mi přijde divný, že by to šlo ze slin...může to být ovlivněný jídlem a všim možným. Ale třeba jistíš že to funguje.

Tyjo, kéž už bych vám tak mohla napsat, že ta čárka na testu fakt je...zítra budu testovat znovu...tak snad. Jinak mám v albu fotku toho včerejšího testu.... já jí tam fakt ale viděla 🤐 😀

slavuska1
3. únor 2009

ja práve plivam hned ráno po prebuzení aby to nebylo ovlivnene slinami.

do albíka som mrkla. Na fotke to skresluje a vizerá inak, hlavne ked je slabá. Uvidíš zajtra a nafot zajtrajší. Držím palečky at je silnejšia. A kedy si mala dostat mrchu?

slavuska1
3. únor 2009

aby to nebylo ovlivnené jídlem, pastou a pitím. (ovlivnené slinami 😀 😀 )

marcelkap
autor
3. únor 2009

Dneska mám 28.DC. Cykly jsem mívala pravdelný, 26 nebo 27 dní, ale poslední dva měsíce to bylo 30 a 31. Takže spíš asi bych teď počítala těch 30 dní.
Sakriš, to jsou nervy, to je hrozný 😢

marcelkap
autor
3. únor 2009

Já to pochopila jak to myslíš 😀

slavuska1
3. únor 2009

Tak počkej alespon na ten 30DC. Hlavne když píšeš že dle ovu testu byla ovulka až 20DC. Kdyby jo tak je to na test brzo. Aspon 12 dní po ovulke.

Ja som mala mynulý mesiac 31DC. Ale mesiac pred udelánim Filipa som mala tiež 31 dc. Teraz už ani neviem ktorý som den. 😀 idem sa mrknut

slavuska1
3. únor 2009

Tak som dneska 30DC. tu je moj tohtomesačný grafík
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Máš aj tvoj tohtomesačný?

slavuska1
3. únor 2009

a hlavne se nenervuj. Ja se taky pořád nervuju a pak som nervózna i na malého a ina MM.

U nekoho je test videt i 8 den po ovu.
A kam si mi zmizla???

marcelkap
autor
3. únor 2009

Vyla jsem se vysprchovat...budu muset mazat do práce

marcelkap
autor
3. únor 2009

Tak to je můj grafík na tento měsíc

marcelkap
autor
3. únor 2009

jo a ještě...přdchozí grafy mám v albu

slavuska1
3. únor 2009

predchozí jsem práve videla.
Mi tu chby terka-krista. Ta mi vždy komentovala grafík 😀 samozrjem komnetovala v dobrom zmysle 😉

marcelkap
autor
3. únor 2009

já jsem popravě z těch grafů tak trochu zmatená, protože co jsem viděla, tak i když se to drží vejš, tak MS může nakonec přijít.

slavuska1
3. únor 2009

a ten 16-20 den ste mali sex ktoré dni?
Ja som práve minulý mesiac mala ovulku takY s tepltou myslím 37,6a teraz mi v celom mesiaci teplota nestoupla nad 37.

Ale tedkom ked ti ovu test ukázal ovulku 20.den a taky si nemala tak vysokou teplotu ako minulý mesic, tak možná i u mne ovulka bola????? no uvidíme. Ja sa v tom až tak moc nevyznám, takže náb oboum držím palce.

ty už teda videla stín - na tom prvom se tam nejaký stínik risuje ale je to na fotke a slabulilinky. Takže fakt vydrž do zajtra a uvidíš. Každopádne som na to zvedavá.

slavuska1
3. únor 2009

jo múže dojít. Prej najdenou klesne teplota a dorazí mrcha. ☹
takže s teploty to asi neni poznat, teda netuším jak se tpelota tvári v dalších dobách tehu 😀

marcelkap
autor
3. únor 2009

Pak je ta teplota pořád vysoká ne?

slavuska1
3. únor 2009

nevím, myslm že jo. Ja to pri minulom tehu vubec nemeřila ani pred tehu nikdy. A všechny grafíky co najdu tak merania končia pozitívnymi testíkmi. Ale myslím že se drží výš. Ale zase nevým jestli výš jako pri ovulke, nebo o kolik níž.

Fakt to netuším.

slavuska1
3. únor 2009
marcelkap
autor
3. únor 2009

Jak řikám...ty grafy jsou prostě divný. A nejlepší bude spolehnout se na ty dvě čárky 🙂

slavuska1
3. únor 2009

už si v práci? dokolika?

Hlavne vela vecí tu teplotu ovlivnuje. Alkohol je jasný, Ale slaby spánok, alebo málo spaní a tak to su na mna tažké veci. niekedy sa v noci budím 5x a niekedy vobec. Ale ako ta nespavost ovlivnuje teplotu netuším. Ono asi každu metodu treba brát trochu s rezervou. 😲
uvidíme ako dopadneme...

marcelkap
autor
3. únor 2009

Ahoj slavi, v práci jsem byla od 12 do 20 a psla jsem sem o pauze.
Jo, alkohol ovlivňuje teplotu fakt dost. Ty moje výkyvy směrem nahoru v teplotě jsou ovlivněný právě tim.

slavuska1
4. únor 2009

Ahojky.

Mne práve s tým alkoholom tá teplota tak nelíta. Když mi mrkneš do minulomesíčniho tak co mi PC vyhodnotil ako ovu tak to byl alkohol. A hooodne alkoholu - vánočný večírek z práce. Ovu byla až ten druhý vrchol. Ked si dáme doma vínko tak 2 sklenky, tak to na teplote nepoznám. Asi som už alkáč 😀 😀 😀

Ideš dneska testovat?

Ja mám dneska 31. dc, takže když náhodou nedorazí mrcha tak to za také 2-3 dni taky zkusím, či náááhodou.....