Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

slavuska1
9. únor 2009

Jejda, Marcelko. A ty si se kdy očkovala proti rakovine deložního čípku? To nemúže byt dlouho.....
No každopádne je dobré že to objevil brzo, že si teda očkovaná a že máš dobrou imunitu.
To zjistil normálne z pulročnej prohlídky? Ja jsem zvedavá co se vyklube z mojho stavu. Vždy ked som antikoncepci vysadila, tak som bola fuknkční a tedkom takato hruza.

marcelkap
autor
10. únor 2009

Byla jsem očkovaná asi před dvouma rokama. A přišel na to normální prohlídkou (stěrem), když jsem přecházela od dr. v bývalým bydlišti.
Slavus, určitě to budeš mít v pohodě...snad ti na něco přijdou...samozřejmě něco dobrýho.

slavuska1
10. únor 2009

Ahojky.

Tak dneska dorazila mrcha. 🙂 V situaci ked nejsem tehu, jsem rada i za mrchu 🙂 . Je dneska 38DC.

To že jsem nemela ovu už zjistila. Pulročnu kontrolu mi taky delala, tak by neco řekla, jsem tam od vtedy často.

Hlavne ať to tebe dobre dopadne a dufam že sa to samo doliečilo.

Tehu určite budeme všechny.

marcelkap
autor
10. únor 2009

Tak to je dobře že ta mrcha nakonec dorazila. Třeba příště už nedorazí 😉

slavuska1
10. únor 2009

Ale dufam že nedorazí proto že budu tehu, a ne proto že budu mít zase nejaký problém....

Už jsem čekala 2,5 mesiaca. Nepomohla ani vyvolávačka až nejaké prášky. 😲 No uvidíme co bude.

Brzo se objeví i Terezka už se ji instaluje PC.

kasyma
11. únor 2009

Ahoj snažilenky 🙂 hlásim se po dlouhý době,je mi líto,že vám dorazily mršky ☹ ,ale nebojte všechno bude dobrý uvidíte 😉 jo četla jsem tak zběžně,Marcel jak jsi psala,že máš 1 fázy toho zhoub. nádoru na DČ tak já jsem před 2 rokama byla na operaci,říká se tomu konizace,protože mi dr. po jedné kontrole řekl,že mám na stěrech nějaký nález. Že mám zvýšené nějaké hodnoty,měla jsem strašný strach co se dějě a že nebudu moct mít třeba děti,ale uklidnil mě,že by to mělo být v pořádku,teď chodím na pravidelné půlroční kontroly a fakt to dodržuju,protože si člověk říká co kdyby.... na každé kontrole mi veme kus tkáně z čípku a kontroluje a zatim,musim to zaklepat je to v poho. A Marcel ke komu chodíš?

Jinak jsme byli s MM na horách byla nás super parta,takže jsem si to moc užila i lyžování mě chytlo,hned bych jela znovu 😵

Dneska jsem pokoupila ovu testík a hned jeden použila a byla na něm slabounká čárka tak si myslim,že ovu je tady cca do 2 dnů,tak hupnu na manžu a děj se vůle boží.

Jinak k těm pocitům,že si člověk vsugeruje,že je těhu to moc dobře znám 🙂 ,taky jsem vždycky při sebemenším píchnutí v podbřišku myslela,že jsem těhu a nebo jsem jeden čas byla dost ulítlá na sladký,který jinak moc nejim a už jsem si to spojovala s těhu,v dubnu to bude rok co snažilkujem a jestli to do tý doby nevyjde tak už to asi řeknu dr. co myslíte jak dlouho by se mělo čekat?

slavuska1
11. únor 2009

Ahoj Kasymo.

říkají Dr. že se ma počkat rok. Ale ja rekla po trech mesících jelikož jsem nedostala mrchu a tehu jsem nebyla, takže to řešíme doted.

když máš na ovu teste slabou čárku, tak na TM hupsni dneska i zítra. Skontroluj zítra ovu testem či je silnejší. a když bude silnejší a neklapne to tak bych tam zašla rovnou a klidne řekla že se snažíte od minulého ledna....... a to je přes rok.

kasyma
11. únor 2009

Ahoj Slavu, já mám cyklus taky celkem dlouhej cca 35 dní ☹ ,ale minulej měsíc to vyšlo ukázkově 28 dní takhle kdyby to bylo pořád,nevim je možný,že je to po Femigardu,kterej užívám cca 2 měsíce,uvidíme ještě příští měsíc a pak asi začnu věřit v jeho zázračné účinky 😀 😀 😀 je teda fakt,že občas si zapomenu nalít štamprličku 😀 já až na mě jednou opravdu vyběhnou na testíku 2 čárky tak nevim cu budu dělat,protože jak už tady někdo psal tak testíkama,který jsem už vyplejtvala bych vydláždila náměstí 😀 a nikdy nic.....tak uvidíme v kartách jsem měla,že v únoru nebo počátkem jara by to mohlo vyjít tak jsem zvědavá zda bude mít pani kartářka pravdu 😵

slavuska1
11. únor 2009

Tak to mate aspon tedkom.
Mne numerolog řekl že ted nemáme delat díte že by mu malý ubližoval a že by neskutočne žárlil. Tak si říkam že to asi príroda ví a že proto mi to nepovoluje. Když mám cizí deti na rukách tam nežárli, ale to ví že není naše. Tak fakt nevím. říkal že ho máme udelat v 2010 a 2011 porodit a to je pre mna velký vekoví rozdíl. Taký se mi u detí nelíby
☹ . Tak vubec nevím. A nechci se tím nechat ovlivnit, tak to budeme zkoušet dál. A uvidíme kedy se príroda unaví a prestane nam to zakazovat 😀

kasyma
12. únor 2009

ahojík Slavu, jj já to beru taky s rezervou a buď to bude teď nebo dýl to je jedno,hlavně,že to bude,ale mám kamarádku která se k takovejm věcem dost upíná 😵 a ty chceš mít děcka takhle u sebe? Jo má to jistě plno výhod,ale já jsem zas opak MM má sestru a jsou od sebe 7 let a maj moc hezkej vztah a já se svým bráchou jsem o 2 roky a je to takový jiný... 🙂 nejsme si tak blízký,ale každej na to má jinej názor a o tom to je 😀

slavuska1
12. únor 2009

Ahojky.
My sme je chteli mít narozené 3 roky od sebe. To už sme prešvihli, takže budou víc.
Má to iste svoje výhody aj nevýhody. My sme so segrou 3 roky a je to super. Jako malé sme se prali i hrali. Ale rvačky jsou asi u všech sourozencu. MM byl jedináček takže chce 2 a ja chci 2 taky. Beru to že se víc vyhrajou když jsou si vekove blíž. V tej dospelosti si vztah bud udrží, nebo taky ne.
Ja jsem chtela MD v kuse, abych nemusela 2 nástupy do práce, 2x chodit na školení a podobne.
Ale už nejak počítam s nástupem do práce. I se mi chce. Přece jenom 2,5 roka doma s prckem (krásna doba) debaty len kolem detí, večinou s maminami zase o detoch........ Po takej dobe už potrebujem iný druh kolektívu. Maminy a detičky mi rozhodne nevadia, len je toho už dost. Ale vydržím to aj s druhým ikdyby bylo hned. Co b sme pre tie prtata neudelali 🙂

krista
14. únor 2009

Ahojky,
měla jsem rozbitý PC, tak vůbec nevím co všechno se tady událo, kdo čeká/nečeká.

Letmo jsem dočítala... Marcel to mě moc mrzí, přeju ti hodně sil, ať to máš brzo za sebou a dočkáte se s manželem vytouženého miminka 😵

Jinak ale co koukám, tak mrcha asi každýmu dorazila, tak se tady na novo snažilkuje, tak držím pěsti!!!!

Slavus grafík byl nějakej divnej, vypadá jako anovulační, což je ale v odporu s tím mikroskopem, tak sama nevím co si mám myslet, když bude víc času tak kouknu ještě podrobněji, možná by si si tam taky mohla psát poznámky, kdy ti třeba nebylo dobře - alkohol, apod.

Dashi ty jsi se mě ptala na ovutesty, doporučují vyplácat jich za jeden měsíc tak 5, ale to je podle mě naprosto zbytečný 😝 já udělám testík pár dní před očekávanou ovu, obvykle se ovu bere cca v půlce cyklu. Když budeme předpokládat, že je cyklus 28 dní, ovu asi nastane 14DC, já pro jistotu udělám 12DC jestliže je tam malinkatý stíneček, tak si řeknu že ovu bude asi až ob den (to už nějak poznám) pokud by byl stín silnější tak bude nejspíš druhý den. Podle toho udělám další test, když jsou čárky stejně silné tak do 24h bude ovu, pak už většinou další test nedělám, možná abych se ujistila, že ovu fakt byla a čárky už nemůžou být silnější, ale to mi taky přijde zbytečný, takže vyplácám 2 max. 3 testy měsíčně. Já je kupovala někde tady na MMB, nechci dělat reklamu 🤐 jeden mě stál asi 18Kč, já už nevím přesně, to je slušná cena, jinak jsou v lékárnách předražený a všechno je na jedno brdo 😝

Tak vám všem přeju ať už žádný testíky na ovulku nepotřebujete a testujete jen těhutestama a máte pořádný tlustice 😵

marcelkap
autor
15. únor 2009

Ahoj holky, tak zas po víkendu...fuj, vůbec se mi nechce do práce.

kasyma: Díky, docela jsi mě uklidnila. Chodim k dr. Švecovi.

Zítra jdu na vyšetření a pak tři tejdny čekat jak to dopadne.

krista
15. únor 2009

Marcel já byla teď po dlouhé době u Švece a je to opravdu pan Doktor!!! Všechno mi vysvětloval, hodně se vyptával, byl starostlivý... to jsem nikdy nezažila 😉 Určitě jsi v těch nejlepších rukou!

slavuska1
15. únor 2009

Ahojky holky.

Marcelko v práci alespon prídeš na jiný mišlenky a líp ti ubehne čekáni na výsledky. Ikdyž si psala že te v práci štvou... Snád se to zlepší.

V pátek jsem u Dr. nakonec nebyla, jelokož mrcha dorazila, ale mluvila jsem s ní. říkala že mám dobrat práška ten 3 cyklus a uvidíme co mecha. Když ji to bude trrvat, tak budu chodit na vyvolávačky a když ji to trvat nebude a nebude ani ovulka, tak zmeníme prášky. Tak jsem zvedavá jak to u nás pojde.

Terez s tím mikroskopem, je to zvláštní. Byly tam tie kapratiny ne po celem sklíčku. A byly v tie dni kdy se ta teplota mírne zvýšila. Když byla nižší tak tam zas nebyly. Uvidíme tento mesiac. Ale prestávam se tím stresovat. Jsme se nejak schodli že bude jednou až príroda dovolí. A za 2-3 týždne začíname rekonstrukci bytu a budou honky, tak snád si to ješte nezkomlikujeme. Ja jsem taková že tu budu bourad zdi 😀, tak budu muet brzdit.

krista
15. únor 2009

Slavu tak to já dva dny před porodem spárovala zdi a podlahy v koupelně a dobrý 😀 ale na začátku jsem se hlídala, to zase jo, to je horší ty začátky 🙂 😉
Určitě to vyjde když na to přestanete myslet a zaměstnáte mysl jinýma věcma, držím palce!!! 🙂

marta82
15. únor 2009

Holky,ja vas docitala uz vcera,ale nejak jsem nenapsala. Tak pisu ted. To me mrzi,ze se moc nedari,ale neveste hlavu,urcite se podari.
Terez a Svec je tvuj gynekolog a kde sidli?

krista
15. únor 2009

Marti jj můj Dr. a ještě plno dalších holek tady, sídlí na PK Jih, třetí patro, je fakt moc hodnej 🙂 a to jsem chlapa nikdy nechtěla, chceš kontakt? Kdyžtak ti ho napíšu do IP, teď má nějakej úraz, tak je tam míň a zastupuje ho MUDr. Šlaková odpoledne, ale jinak je tam plně k dispozici 🙂

marta82
15. únor 2009

Terez diky,ale zatim menit dr.nebudu,mozna pozdeji.

krista
15. únor 2009

Marti a koho máš ty a kde?

marta82
15. únor 2009

Terez ja mam Botku u nas ve Svinech. Jako zadnej zazrak. Tehotenstvi mi celkem odbyl,myslim tim zadny rozhovory,moc mi toho nerekl,nebyt internetu nic nevim jako prvorodicka a taky ma stary utrazvuk,nic tam nevidim,obrazky to netiskne
Jinak prohlidky,myslim cetnost v pohode

marcelkap
autor
15. únor 2009

Dr. Švec neni na Jihu, ale na Severu. A je faaakt skvělej. Když jsem tam byla naposledy a oznámil mi mojí diagnózu, tak mě uklidňoval, všechno mi vysvětlil. Je strašně hodnej a milej. Já jsem se teda ani k mýmu bývalýmu dr. nebála chodit, protože byl taky hodnej, ale jak říkala Krista, pan Švec je opravdu PAN DOKTOR.

krista
16. únor 2009

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaardon za překlep 😉 Příště jdu na JIH tak jsem si to popletla 😉

Marti tak to jsem měla já první Dr. a taky mi nic nevysvětlila, hlavně že byl koník, všechno jsem si zjistila tady 🙂 a UTZ taky neměla, tak jsem chodila od začátku k Čutkovi na genetiku a fotečky mám, kdybych je neměla tak by mě to mrzelo ☹ hrozně jsem se na tohle těšila 😅

marcelkap
autor
16. únor 2009

Tak mám za sebou vyšetření u pana doktora. Dneska jsem byla nějaká vystreslá, ani nevim proč a byla jsem ráda, když jsem vypadla. A teď tři tejdny čekání na výsledky. ☹

slavuska1
16. únor 2009

Ahoj holky.

Marcelko budeme čekat s tbou. Verím že to bude dobré.

marcelkap
autor
16. únor 2009

slavus děkuju.
krista: Dneska jak jsem byla u toho našeho pana doktora tak jsem si řikala, jak asi vypadáš "v reálu" a co kdybych tě tam potkala 🙂

marta82
16. únor 2009

Ahojky snazilky a jedna tehulko 🙂 nebojte holky,jste na rade vid Terez 🙂

slavuska1
16. únor 2009

Ahoj holky.

Terezke gratluju k tehu.
Marti vy se už taky snažilkujete? že se tu objevuješ? Určite múžeš, jenom se ptám......

Nám to tehu asi potrvá. 😢

marta82
16. únor 2009

slavu:ne,nesnazilkujeme. Ja psala ze tak za 6 let 🙂 az poplatime pujcky,auto. Ted bychom mimi neuzivali a je lepsi pockat,nez zivorit.
Ale Zdenda vyda i za 3 deti 🙂

slavuska1
16. únor 2009

Ta to u Fildy znám..... Ale si říkam, abych mela trochu klidu že si mimi určite užije a pak se s ním i vyhraje. Ale nemáme žádnou velkou hypoteku..... Jinak by sme se na to asi taky vykašlali. Jedno stačí, ale dvě jsou dvě 🙂 My sme hodne veci (snád večinu) kupovali univerzálnu, aby byli jak pro holku tak pro kluka, tak večina investici odpadá. A myslím si že detičky si neuvedomuju či maju veci nové, nebo po bráškovi......

A možná se budeme snažit xxx mesícu, let. ☹