Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

bodlasek
13. led 2010

Ahoj děvčata! Tak tady tak koukám po nějakých spřízněných duších v ČB, které jsou poprvé těhu jako já! Sice nejsem už snažilka, ale už čekám přírustek!

kebule82
16. led 2010

ahoj bodlásku! já těhu zatím nejsem, ale doufám, že co nevidět budu 🙂 holky těhulky sem skoro nechodí 😒

sarka_k
16. led 2010

Ahoj 🙂
já sice snažilka taky už nejsem, ale ráda kouknu do druhého budějckého témátku. 😉

kebule82
16. led 2010

šári, koukám, jaký jste odvahy - dvě děti do jednoho roku a kousek... jak se vám to povedlo? 😉

sarka_k
16. led 2010

no, povedlo se nám to trochu neplánovaně... ale nakonec jsem ráda. sice budu mít hoňky, ale pro děti to bude fajn a to je to hlavní. 😉 a říká se, že po porodu se otěhotní mnohem snadněji než než napoprvé 🙂 .

slavuska1
17. únor 2010

Ahoj Marcelko.

Krásne vám to utíka.... 🙂 V profile 19tt, no to je za chvíli venku....
Jak se máš? Byvalo ti blbě? Napíš jak to probíha. Myslím na teba a držím palečky. A hlavne sleduju nové a nové fotečky v albu.

U nás nič nového. Tehu pořád nejsem a nic s tím nedeláme, tak doufame že príroda to zařídi sama.

Šárko u nás se po porodu neotehotnelo snadnejí.... Ale je vela párov co mely problém s 1. otehotnením a druhé se povedlo hned. A vidím že to máš zapár. Držím palečky na lehký a pohodový porod. 😉

aeroaero
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kebule82
27. únor 2010

ahojte holky, jdu se jen pochlubit, že po minulém nevydařeném těhu se nám zase podařilo, tak doufám a věřím, že to tentokrát dotáhneme až do konce!

marcelkap
autor
1. bře 2010

Ahoj holky. Teda úplně se stydím, že jsem tu tak dlouho nebyla. Kebul, straaaašně moc gratuluju a budu držet pěsti, aby tentokrát bylo všechno v pořádku.

Nám to nějak utíká...2. a 3. měsíc jsem trochu trpěla, ale teď už je to paráda. Na konci ledna jsem přestala chodit do práce, takže se mám výborně a pořádně si užívám toho, že můžu pěkně odpočívat a dělat si věci po svým.

bodlasek: Ahoooj 🙂 Koukám, že jsi o kousek víc těhu než já. A jestli hledáš spřízněné duše, tak jsi tu správně 🙂

slavuska1
4. bře 2010

Ahoj Holky.

Marcelko to jsem ráda že už ti nebýva blbě. A moc sa budem tešit čo budete mít.

Holky u nás to vyzerá že sa k vám pridávame...... Dneska som bola u dr a máme v bříšku 6 týždnovu fazulku 🙂 Tak som strašne štastná. Akurát som teda nepochopila či som 6tt od ms, nebo mimi má 6 tt a ja jsem 8tt????? Takže podrobnosti upresním 15.4. - mám ist na kontrolu.
Kebulko, budem to mít tak nejak jako ty..... 😀

marcelkap
autor
4. bře 2010

Teda holky, já z vás mám takovou radost. To už můžeme zrušit tuhle diskuzi 🙂

kebule82
5. bře 2010

slavuško, moc gratuluji, to budeme mít stejně staré miminka 🙂

marcelko, ty se máš, že jsi od ledna doma. My teď máme v práci docela hoňky, tak nějak nestíhám. Příští pátek jdu do Artu na potvrzení, tak jsem zvědavá!

marcelkap
autor
12. bře 2010

Káťo, tak jak to dopadlo? Je všechno v pořádku?

marcelkap
autor
25. čer 2010

Tak koukám, že téma nějak upadlo, ale třeba se najdou zase nějaké nové snažilky v ČB, které si tu budou chtít povídat. Z nás už za chvíli budou maminy...to to uteklo, že se mi tomu ani nechce věřit 🙂

zuzka_mamka
6. črc 2010

ahoj můžu se k Vám přidat??

marcelkap
autor
7. črc 2010

@zuzka_mamka Ahoj, určitě se přidat můžeš, ale tady to zatím vypadá docela mrtvě. Z nás všech snažilek se tu stali těhulky, skoro už maminky 🙂
Budějovický témata jsou ještě ČB-těhulky a Jihočendy (to je soukromá diskuze, ale může se přidat kdokoliv).

zuzka_mamka
7. črc 2010

jo děkuju za info, já jsem nejdřív napsala příspěvek až potom jsem koukala na diskuzi 🙂

jarca.macho
4. zář 2010

Ahoj holky, trvalo mi dva dny, než jsem přelouskala tuto diskuzi, ráda bych se připojila, ale bohužel sem už nechodí žádná snažilka ☹ Tak ani nevím, zda sem psát či ne, ale říkám si, že pro oživení tématu, třeba se nějaká ČB snažilka najde a bude si se mnou psát 😀 Takže halo holky snažilky z ČB rychle sem!!!! 😀 😎

janaelka
20. zář 2010

ahoj všechny, můžu se přidat?funguje to tady ještě vůbec? 🙂

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka to nevím, ale můžeme to tu rozjet 😀

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho tak to zkusíme 😀
Hezké dobré ráno 🙂

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka ahojík, krásné ránko, jsem z čb a snažíme se již rok za podpory různých tabletek 😀. Co ty?

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho já jsem taky z ČB a snažíme se rok pomocí asistované reprodukce, tak doufám, že to výjde

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka a kam chodíte? Do Artu? Jak jsi spokojená? Moje paní doktorka taky něco naznačovala, že mne tam nejspíš příšít rok asi taky pošle, pokud to nepůjde ☹ Ale ono to vyjde 😉 už jsme taky na řadě, co? 😅

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho chodíme do ARTu a jsou tam všichni moc super. Já jen lituju toho, že jsem čekala moc dlouho ☹ dnes je mi 35 a kdybych to mohla vrátit, tak jsem tam šla už před deseti lety. A co ty? Jaké máte vyšetření a jak to s váma vypadá?

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka Já brala 10 let antikoncepci, po vysazení jsem to vůbec nedostávala ☹ Nasadli jsme utrogestan a estrofem. od června beru i clostylbegyt. Hormonální profil s těma práškama je OK. Při každé kontrole děláme ultrazvuk břicha. Min. měsíc na vyšetření říkala paní doktorka, že už to vypadá nadějně, sliznice velká tak uvidíme. Dneska jde manža na vyšetření do nemocnice🙂 tak uvidíme jak dopadne, ale spíše očekáváme, že "chybka" bude u mne... Je mi 27 takže máme prý ještě čas. Minulý rok jsme měli svatbu a ted je na řadě mimi 😀 Co ty? Jak se snažíte Vy v Artu? Uměle nebo přirozeně? Ani nevím jak to tam probíhá, ještě jsme to neřešili...

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho tak vám držím palce, ať vám vše dobře dopadne 🙂 nám to přirozeně nešlo, manžel má trochu špatný spermiogram, ale jsme jinak ok, máme za sebou genetické i imunologické vyšetření. V pondělí jdu na kontrolu, jak dopadla poslední akce, tak jsem zvědavá, jestli budu mít potvrzené těhu 😉

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka no manža má vyšetření za sebou, do týdne prý budou výsledky, tak uvidíme. Takže očekáváš, že máš mimíska v bříšku? Tak to ti v pondělí budu držet pěstičky pro štěstí 😉

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho tak nechala jsem si zavést 4 a v pondělí uvidím, kolik jich je, doufám, že aspoň jeden bude 🙂
tobě držím palce na výsledky. Pak se bude viděť, co bude dál?

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka jj přesně tak, uvidíme, co dál. Zavést 4 znamená přesně co? A jaká je úspěšnost? Kdyby to ted vyšlo tak máš mimi v červnu 😉 Krásný. Držím pěstičky