Conceive gel a Gynex, máte zkušenost?

pajuska17
8. srp 2017

Ahoj holky
Snažíme se o miminko, ale pořád se nedaří. V lednu sem musela na revizi, v březnu biochemické a do teď nic. Doktor nám dal čas do listopadu než nás pošle na nějaké vyšetření. Proto uvažuji vyzkoušet něco, co by nám mohlo pomoct. Máte některá zkušenosti s con. gelem nebo gynexem? A komu to pomohlo? Díky za názory 🙂

kockakacka
10. srp 2017

Beru poprve, jsem 6DPO a ted uz čekám jestli jo nebo ne :D každopádně gynex mi posunul ovulaci z 22.dc na 16.dc, ovulaci jsem cítila, dost bolela. Tak uvidime 😊

pajuska17
autor
10. srp 2017

@badyr Děkuji
@belleelle Dneska sem začala používat gynex a až bude ovulka tak vyzkoušíme gel tak snad to vyjde jako u tebe 🙂
@beruska1889 Ahoj a zkoušela si i něco jiného než ten gel? Určitě se to podaří když víte, že ste v pořádku. My zatím nevíme jak na tom sme.
@kachiiina Ty si fakt najdi na youtube ten pořad extrémní těhotenství..je tam sice jen pár dílů, ale to co si psala mi připomíná jeden příběh, co tam byl. Už si nepamatuju jak dlouho se jim nedařilo, ale mám pocit že víc jak 10 let. Nakonec jim miminko porodila jiná žena a stal se zázrak a najednou ta, co nemohla mít děti tak pomáhá stejným způsobem jiným 😀 po shlédnutí tohodle věřím, že si mimčo najde cestu ke každému. Jen sem nikdy nečekala, že zrovna já budu mít problém kort když mi je tak málo.

pajuska17
autor
10. srp 2017

@kockakacka Budu držet palce, tak dej pak vědět 🙂. Já sem dnes teprve 5dc takže počítám ještě tak 10 dní do ovulky a pak zase to dlouhé čekání :D

beruska1889
10. srp 2017

@pajuska17 to víš že za ty skoro 3 roky už jsme zkusili všechno možné, gynex, kontryhel, Nosifol, Inofolic... A já už nevím co ještě... 😀 v pořádku sice jsme, ale proto nechápu proč se stále nedaří... ☹ v září to bude rok co navštěvujeme CAR tak snad už to nebude trvat moc dlouho... 😉

kachiiina
10. srp 2017

@pajuska17 abych z toho pořadu nedostala ještě větší depku 😂 Koukala jsem na ten český dokument 4 v tom a tam je vlastně průběh těhotenství, porod a po porodu...Manžel přišel domů zrovna když jedna rodila a zakázal mi se na to dívat, že to je děsivé 😂 Teď už mi zakazuje všechny pořady o těhotenství, že musím prej vypnout a přestat na to myslet 🙄 😀

kockakacka
10. srp 2017

@pajuska17 mi o čekání povídej :D 6dpo :D

belleelle
10. srp 2017

@pajuska17 jen nekombinuj gynex s zadnymi bylinkami, koukni na slozeni. Nemuselo by to byt ok. On u gynexu je taky tezke trefit se do davkovani.

vonrataj
9. zář 2017

Tak já přidávám, holky, svou zkušenost s conceive gelem. 🙂 Mívám dlouhé cykly a snažíme se o mimčo už skoro půl roku. Přesto, že si měřím BT poctivě cca 3 cykly a i se podařilo v předposledním cyklu ovu zachytit, prostě se mimčo nezadařilo. Gel jsme koupili teď v posledním cyklu, v podstatě druhý den po ovu ho použili (musela jsem ho objednat a dříve jsem ho neměla k dispozici). Teď jsem 17DPO a na testu jsou // tlustice ❤ fakt nevím, jestli má na tom zásluhu gel nebo ne, ale jsem happy👏

anetka9
9. zář 2017

@vonrataj To je super!🙂 gratuluju🙂 my ho taky teď použili první měsíc a netrpělivě čekám až budu moct testovat (jsem 8dpo)🙂

vonrataj
9. zář 2017

@anetka9 děkuju 🙂 doufám, že bude vše v pořádku. Těším se na první prohlídku🤰 a držím pěsti, aby ti to také klaplo 👏👍

vonrataj
19. zář 2017

Holky, ráda poskytnu gel Conceive. Použili jsme pouze jednou a není více třeba. O nikom v okolí nevím, kdo by se snažil... levná záležitost to nebyla, ale za menší peníz přenechám 🙃 Kdo by měl zájem, pište SZ😊 Kupovala jsem před měsícem...

kockakacka
19. zář 2017

Tak za me ne. Druhy cyklus gynex posunul ovu az na 26-27.dc, takže očekávám cyklus 40 dni...dost na pytel :/ ted jsem asi 6-7 DPO 32.dc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru