Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
13. srp 2012

@januliiisek Ahaaa, teď to vidím kočko, ty už čekáš miminko😀 a já trapnaá se Tě ptám na MS nebo OVU, to už fakt asi neřešíš vid? Omlouvám se😀D to víš po dlouhé době jako zaměstnanec a moje hlava je totálně vygumovaná😀DD jdu si dát hlavu do studené vody, ať se proberu asi🙂)))

januliiisek
13. srp 2012

@jane_s Meilík poslán zprávou.. No už se nemůžu dočkat až ti to omrknu 😉..

januliiisek
13. srp 2012

@jane_s V pohodě berunko.. No MS ani OVU fakt neřeším a fakt je že jsem nikdy ani neřešila.. Já už čekám jen na daný termín.. Je vidět že jsi opravdu zaměstnaná až až a nemáš čas na nic a máš ze všeho hlavu jak balonek 😀 Nemusíš se omlouvat 🙂

jane_s
13. srp 2012

@januliiisek Mrkni na mejlika, odesláno😉 Hele kočko, ale možná dobře, že mám hodně práce, protože už ani já nebudu mít čas řešit OVU a kraviny a třeba pak budu překvapená..do te´d to totiž bylo hrozný, řešila jsem fakt kraviny🙂)))

januliiisek
13. srp 2012

@jane_s Mrknuto a odpovězeno zprávou.. Ano ano,je to paráda že jsi fakt zaměstnaná že na to nemáš čas myslet.. Však jsem ti to psala už kolikrát.. Uvidíš,že ti tak bude i líp než pořád nějaké měření a pláč že to nevyšlo.. Čím víc se člověk soustředí na to tím hůř 🙂 Ono to příjde 😉

jane_s
13. srp 2012

@januliiisek Přesně tak, nejhorší je, když člověk na sobě hledá příznaky a pořád něco testuje jak maniak..už opravdu nikdy víc, až to přijde,tak na to určitě přijdu😉😀 dříve nebo později a ne 10DPO jak magor testovat😀 a pak bulet..to je k ničemu vid Janičko?

verisek.s
13. srp 2012

@jane_s
@januliiisek Děkuju holky mooooc moc moc, já si spíš myslím, že ms dorazí, krom únavy nepociťuju vůůůbec nic. Ale ani na ms se necítím........takže uvidíme...ale testík byl včera prázdný, tak si nedělám naděje 😉

januliiisek
13. srp 2012

@jane_s No podle mě to spíš všemu ubírá než přidává a hlavně je to myslím dosti nápor na psychiku 🙂

januliiisek
13. srp 2012

@verisek.s Já jsem necítila vůůůůbec nic na začátku(ani bolesti hlavy,břicha,prs a ani únavu).. Opravdu vůbec nic.. až pak to došlo za pár dní že jsem nebyla schopná se vyhrabat z postele a pořád jsem jen spala a to mě začaly bolet i prsa teda a dostala jsem žravou.. Už jsem to měla ale potvrzené od Dr hrášeček 0,48mm to bylo 😀 🙂

verisek.s
13. srp 2012

@januliiisek Tak já jsem unavená děsně, ráno se donutit vstát je něco, prsa mě bolely poslední 2 cykly týden dopředu a teď nic, v podbřišku mě ale dneska trošku popichuje. A žravou mám taky děsnou 😀 😀 Ale to určitě zase budou nějaké psychopocity 😀 😀 😀 😀

januliiisek
13. srp 2012

@verisek.s Tak snad ne,třeba ti tam něco opravdu roste.. Já bych to asi nevydržela a koupila si ten digi test.. Sice je dražší ale je fakt postivej. A i když klasický test neukáže nic tak tento ti to ukáže když tam něco je,dokonce i jak dlouho cca 🙂 Taky jsem si ho dělala..

hannyy
13. srp 2012

@verisek.s zravost 😀 tu mam ja vzdycky kdyz ma Ms dojit, manza ten zira co jsem schopna jist , protoze ja normlane moc nejim ,i kdyz to videt neni na me 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jane_s ja uz jsem nastesti doma, valim se na gauci, boli me snad vsechny kosti v tele ☹ jeste ze mame ve st volno v rakousku, to pak rychle utece a je zase vikend, posledni dobou si ty vikendy uzivam 😉

ddanda
13. srp 2012

@hannyy tak si hlídej radši to místo, kde jsi to klíště měla, to není legrace. 😖

hannyy
13. srp 2012

@ddanda ale flek zadny nemam na tom miste, jdu radsi zavrit oko a poradne si odpocnout at nestonam, to by sef asi neprezil ted v dobe dovolenych 😒

ddanda
13. srp 2012

@hannyy tak to je dobře, že nemáš flek. Já se jeden cítila taková slabá zřejmě po oplodnění, to by nebylo možné? 😉

mourovata
13. srp 2012

@hannyy já měla boreliozu nedávno, kvůli tomu jsme museli i odložit snažení ☹ Já byla děsně unavená, pořád bych spala, všichni mě honili k doktorovi a já se na to vykašlala až mi pak naskočil po měsíci flek a děsně to bolelo, ani jsem nemohla pořádně hýbat rukou a skončila jsem na antibiotikách na 6 neděl pak krev, ta byla naštěstí Ok, takže je to v pohodě, ale pokud je vyšší stádium a není ok krev tak mi vyhrožovali ATB na další 3 měsíce. Takže ted už s každým prdečkem radši poletím k doktoru

mourovata
13. srp 2012

@ddanda mě se uděla flek úplně jimde a Dr. mi říkala, že to může být i od těch maličkých mušek, ty jsou prý snad horší než klíšťata

ddanda
13. srp 2012

@mourovata vážně, tak to by mně nenapadlo ☹

mourovata
13. srp 2012

@ddanda jj, mě taky ne, dneska si musí dávat člověk pozor na všechno, ale asi to stejně neuhlídá. Manžel mě a dětem koupil takový ty repelent náramky, mě to připadá, že to nefunguje, ale on mi tvrdí že jo. Tak je nosím i třeba na kabelce.

hannyy
13. srp 2012

@ddanda to urcite mozne neni 😀 😀 😀 😀 manzel si mysli , ze jsem prochladla na rybach, mozne to je, ale to bych mela treba rymu a ne klouby , na klouby nijak netrpim , tak uvidime 😉

hannyy
13. srp 2012

@mourovata tyjo tomu bych asi tezko verila, no ja jsem mela pijaka pred 14dnama , mela jsem ho z rybareni, ale nevedela jsem o nem a tahala jsem ho relativne uz velkeho , no snad to nic nebude 😉

jane_s
14. srp 2012

@hannyy Ahojky prdelko, tak fotky odeslány🙂)) Jééé tak ty si víkendy užíváš jo? Tak to je dobře🙂)) už máte plán na tento víkend?😀DD někdo už má v pondělí plán na víkend🙂))) ono to ale hrozně letí že?
@verisek.s Veruuu, tak coooo???? Netrpělivě čekám jak to dopadne😉 myslím na Tebe..víš co Ti přece řekla maminka😉)))

verisek.s
14. srp 2012

@jane_s Ahoooj Jani, tak dneska ráno tt negativní, ms nikde. Je to 12. DPO a 30.DC......tak zatím nevím, ať ta čůza červená nechodíííí 😀 😀 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@verisek.s Přesně tak ty jo, už otravuje takových let, že by si mohla dát na chvíli pohov že?😀 Tak Ti držím pěstičky, a´t už nedorazí beru..doufám, že mě budeš informovat kočko..jsem napnutá jak struna😉 To je stejně jen jedno velké čekání pořád že?😀 a teď to určitě dopadne Tobě a já jsem totální looser😀 chjo....

verisek.s
14. srp 2012

@jane_s Ále nejsi, já si myslím, že přijde, i když pocity jsou takové smíšené, ale nevím, to může být vsugerované 😀 😀 Jinak mě nic nebolí, nic mi není, až na únavu jak blázen. Já si myslím, že budu ještě s tebou držet basu, Jani 😀 😀 Určitě dám vědět, jak budu vědět víc....pořád se na něco čeká...ach jo, to je život 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@verisek.s To jo, je to pořád dokonal vid😀DD ale je fakt, že to celkem utíká..i když zase když si budu přát, aby to hodně utíkalo, tak budu stárnout hrozně rychle😀 No co, nejsme žádný starý papriky, tak si ještě chviličku počkáme..ale Tobě už to třeba dopadlo beru😉 Tvoje maminka Ti to předurčila🙂) se máááááš😀 tak se těším na pozitivní zprávu..😉

hannyy
14. srp 2012

@jane_s : Beru my mame letni ples na vikend, ale ja nevim zda manza bude doma, zitra mame ten svatek v rajchu tak to vypada ze doma bude 😉 ale hlavne ja chci jen odpocivat 😉

hannyy
14. srp 2012

@jane_s tak fotecky vypadaji sladce 😀 😀 si moc nepripoustis, ze bys mohla mit kluka 😀 😀 vid, na holcicky se stejne nakupuje nejlip 😉 😉 😉

verisek.s
14. srp 2012

@hannyy Haha, já mám taky jeden overálek fialový a tričenko s motýlkama růžovýma 😀 😀 😀 Taky mi padne do oka vždycky to holčičííí 😀 Ale 2 tričenka už mám i neutrální 😀 😀
@jane_s Já vím, že mamka mi to vyložila, ale nemusí to hold vždycky vyjít. Já na to nevěřím, tak nebudu ani teď, i když bych byla moc ráda. No uvidíme, uvidíme, uvidíme, uvidíme...... 😀 😀 Nesnáším to slovo 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@hannyy Jooo vid😀DD jeste nemam ani nic v brise a uz si verim jak budu mit sladkou ruzovou holcicku😀DDD no jo no, tak to v nejhorsim nekomu daruju😉 Jééé tak máte zítra volno jo? To se mááááte😉
@verisek.s Jj slovo uvidíme taky nesnáším😀 to je jako že asi jooo a nebo taky neeee😀DD jistota veškerá žádná že?🙂))budeš zítra zase testovat?😉