Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

verisek.s
14. srp 2012

@jane_s Nebudu, už nemám doma žádný test 😀 😀 😀 Uvidím, až jestli nepřijde do konce týdne ms, pak bych zašla koupit ten digitální. Ale ona určo dorazí....potvora ☹

jane_s
14. srp 2012

@verisek.s Já jsem vyházela všechny😀 mám jen digitální clear blue, byl v akci víš? Ale ten počůrám jednou až to bude jistééé..zas tak bohatá nejsem abych čůrala po digitálech😀DD Neboj, nedorazí..nesejčkuj kotě!

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s No fakt že jsem to psala i já že jsi prostě "nachystaná" na holčičku,ale je to krásný né že ne beru 🙂. Si představ že mě kamoška říká: No aby ses neradovala z kluka,nenakoupila věci a oni ti z ničeho nic neřekli-Bude to holčička 😀. Že se to stalo její kamošce. Eheh,tak jsem z toho trošku v rozpacích,páč mám koupené věcičky pro kluka že jo,od kamošky jsem dostala plnou kabelu věcí na kluka,teďka čekám na povlečení(a vše kolem postýlky) i rychlozavinovačku s Bugs Bunnym takové modré 😀. Takže to by byla holčička chudák 😀
@verisek.s Uvidíme uvidíme řekl slepej 😀 Tím mě vždy odpálkuje drahá polovička při mé odpovědi uvidíme 😀. Verunko jak já ti to přeju aby tam fakt byl 🙂
Všem Vám to moc přeju-MUSÍ TO VYJÍT CO NEJDŘÍÍÍÍV!!!! 🙂.. Dneska mám asik náladičku na měkko nebo co 😀

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Clear blue to je ten co jsem si kupovala já.. No a fakt je že vyzkoušet jednou a dost.. Za ty prachy,ale fakt to stálo za to 😀

jane_s
14. srp 2012

@januliiisek Přesně tak, až mě na levným testu vyjdou // jednou tak pak vyzkouším po týdnu třeba ten digitál..chtěla jsem ho pak dát manželovi jako dáreček😉 překvapeníčko, až by to jednou klaplo..ale jinak na to kašlu, jednou a dost! Jééé tak ty si zase nachystaná na kluka jo?😀DD když já u sebe prostě tu holčičku vidím, nevím proč🙂))) hrozně si jí přeju, ale když bude kluk, tak se teda taky zlobit nebudu no😀

hannyy
14. srp 2012

@jane_s vsak to vubec neva 😉 prave jsem si propocla , ze kdyz si ted na konci mesice pohraji s prirodou budu mit na nasi dovolene plodne dny 😉 a to by uz vyjit mohlo 😉

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Já si ten digi test dělala když jsem měla na klasickém testu jednu čárku a takovou skoro neviditelnou druhou,tak jsem prubla tenhle a ono ejhle 😀 Jen je škoda že ta baterka v něm vydrží jen myslím 24hod 🙂. Já na kluka nachystaná jsem berunko,páč mi to řekly v Brně v Prenatalu.. Tak snad mu ten camprdlík neupadne 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@hannyy Mě to tak Haničko taky vychází😀 když ne teď, tak jak jedeme na 6 dní na hory, tak přesně mi to tam vyjde nějak🙂)) Tak to by bylo aby nebylo že?🙂
@januliiisek Ahaaa, takže ho chce darozvat radši hned že?😀DD abych neudělala nějakou scénu romantickou, manžel rozbalí, na displeji nic a on "no a co jako"😀DD To bych se viděla v pr...🙂))) Jééé tak on už to chlapeček budeee, jupíííí a co jména?😉

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Jo jo když už darovat tak vážně brzo,protože si nejsem jistá jak dlouho ta baterka vydrží ale myslím max 24hod po udělání si testíku.. A pak už bude vážně jen tma 😀. Takže romantika hnedka jak to půjde 😉.. No jména nějaké máme,ale nevím zatím které vyhraje: Sebastian,Nikolas,Samuel a nebo Daniel(ale ten asik ee).. Nejvíc se nám líbí Sebastian,ale zase nevím páč jako nějaká zkratka nebo tak nás nenapadla.. Jinak pro holčičku jsme se shodly že by to byla Mia 🙂

jane_s
14. srp 2012

@januliiisek Taky jsme říkali, že když budeme mít kluka, tak se nám moc líbí Nikolas..Samuelů je strašně moc, moje tři kamarádky mají teď Samuela🙂)ale je to krásné jméno.. Daniel se nám taky líbí, ale už je v rodině..však vy vyberete něco krásného🙂))

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Tak u nás se většinou nějak drželo jména po rodičích.. A to se mi nelíbí.. Babička Jana,mamka byla Jana a já též.. Takže to jako nehrozí. Tudíš jsem řekla že když oni byly na tu "klasiku" a snad i tak lenošní aby vymyslely nějaké jiné jméno 😀 tak já budu mít něco "extra". No vážně se nám líbí asi nejvíc Sebastian ale je to to nejtěžší jméno. Nebo tě napadá nějaká zkratka na totok jméno? 🙂))

jane_s
14. srp 2012

@januliiisek Si děláš srandu😀 moje babička je Jana, mamka je Jana a já?😀 nečekaně, ale Jana😀DD ale já už odmítám Janičku dát😀D už je přeJaničkováno u nás🙂)) Jinak tchýně je Jana, budoucí tchýně od ségry taky Jana😀 To jméno mi leze krkem někdy🙂)) Známej má Sebastiana a všichni mi říkáme SEbi, SEbiku...

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Ha ha,takže to máš nastejno jak já.. Samá Jana 😀 a proto to chce změnu ve jménech.. Nemluvě o tom že kdyby se prcek pojmenoval po tatínkovi Tomáš,tak stejně se jmenuje zase i můj bratr.. Takže nehrozííííí 😀 A jako řešit že zavoláš třeba Tomi a ozvou se ti oba a dělit je na mladší a starší se mi nějak nelíbí 😀 Takže asi tak nějak 😀

jane_s
14. srp 2012

@januliiisek Tak hlavní je, že máme jasno😀DDD😉 snad se shodnete s manželem a nebude nějaký boj, které jméno vybrat😉

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Jo jo to je fakt.. Já měla v plánu původně ksyž to bude holka vybrat jméno já a pokud kluk tak tatínek,ale nějak jsem zjistila že jsme se na všech jménech shodly,takže v tom není žádnej problém.. I když myslím že tatínek má celkem jasno,protože dosti často používá jméno Sebastianek 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@januliiisek Tak to máte fakt asi jasno😀DD No jo co bychom pro ty naše miláčky neudělali vid beru?😀

januliiisek
14. srp 2012

@jane_s Jo jo kočičko přesně tak.. My ženský jsme prostě nějhodnější a uděláme vše pro spokojenost a blaho našich drahých poloviček 😀 Jak jinak taky že ano 😉 😀

hannyy
14. srp 2012

@jane_s takze spoleham natu dovcu a trosku te prirode pomuzu kdyz uz mam ty zazracne prasky 😉 😉 to by bylo super kdyby se zadarilo zrovna na svatebce 😉 😉 😉 😉

jane_s
14. srp 2012

@hannyy No to by Haničko bylo naprosto luxusní, o tom žádná jako😉 moc bych Ti to přála beru🙂 ono to dopadne neboj se!😀 jůů zázračné prášky, ty se mááááš😉

tera87
14. srp 2012

Ahoooj Holčičky moje 🙂 tak se dneska pomalu balíme a ráno vyrážíme na Moravu k Mildy rodičům 🙂 držte pěsti at to tam nedostanu 🙂 ale při mim štěstí ta mrcha přijde ☹ mějte se tady krásně zlatíčka a já určitě nějak napíšu z mobilu pokud se mi nebude sekat internet 🙂 moc moc moc držim palečky at to nikdo nedostaneme ,.-)

jane_s
14. srp 2012

@tera87 No kde Tě máme poklade náš milovanej? Jsem si už říkala, kde vězíš ty jo??🙂)) Jinak si to moc užijte a mějte se tam krásně a myslím na Tebe, aby mrcha nepřišla😉 Koukej napsat, budeme se těšit, chybíš nám!!!!!

januliiisek
14. srp 2012

@tera87 Též na tebe budu myslet aby potvora nedošla.. Hlavně si to pořádně užijte kočko 🙂

tera87
14. srp 2012

@jane_s
@januliiisek :-* :-* :-* :-* :-*

lucijete
14. srp 2012

Holky pujdu do toho s vama - zadne testovani🙂 Akorat ja jsem zacala testovat ovulku teprv tento mesic, ve fotoblogu mam foto...sama ani nevim jestli probehla, ale snazili jsme se temer kazdy den krom jednoho vikendu, tak jsem zvedava...zacina me pichat v prsach a vcera, kdyz jsem si ze sedu stoupla mi brichem projela silena bolest, tak cekam na ortel 20.8. tak jsem zvedava....jinak mam jeste v zasobe jeden tehu testik, tak nevim jestli to ted prubnout (8 DPO) ale asi je brzo...ach jo....ale asi z toho nic nebude😀

verisek.s
14. srp 2012

@lucijete Ahojky, 8.DC je fakt brzo, vydrž aspoň do 12.DC 😉
@tera87 Terinko, držím všechno co mám a budu na tebe moooc myslet!!!! Dej určitě vědět 😉 A kam jedete na Moravu? Jestli nebudete někde poblíž 😉 😉
@tera87
@januliiisek Jinak hlásím, že zatím niiiiiiic, takže zítra 31.DC a uvidíme..... 😀 😀 😀

januliiisek
14. srp 2012

@verisek.s No tak zatím super.. Jééééé já ti to tak přeju aby to vyšlo.. To prostě MUSÍÍÍÍÍÍÍ!!! :-*

mourovata
14. srp 2012

@lucijete koukám, že jsme na tom úplně stejně, stejné příznaky a stejné datum ortelu 😀

ddanda
15. srp 2012

@lucijete každá to má sice jinak, ale já měla 10DPO jen ducha, kterýmu jsem nevěřila. Až 13 DPO byla krásná čárka 😉 Pokud máš jen jeden testík a už si nechceš kupovat, tak ještě vyčkej 😉

ddanda
15. srp 2012

@verisek.s jak dlouhý cykly máš jindy?

jane_s
15. srp 2012

@lucijete Ahojkyyyy, no 8DPO je opravdu brzy, koukej ještě počkat, aspoŃ 12DPO jestli to vydržíš😉 přeji hodně štěstíčka!! a Dej nám tady vědět ju?